Vogelwaarde krijgt te weinig Het Zeeuwse Honk behoudt titelkansen Boeckhout Hark kopt Hoofdplaat naar zege Philippine incasseert tweede nederlaag PZC Vomotion 8 aan de leiding Devolder eerste biljartkampioen Succesvol weekeinde voor voetbalsters uit Zeeuws-Vlaanderen Aardenburg gaat fors onderuit bij Renesse Sluiskil trefzekerder in topper in vierde klasse: 2-1 SpOrt MAANDAG 13 SEPTEMBER 1993 zA Dubbele zege op Gent TERNEUZEN - Het Zeeuwse Honk heeft zijn titelkansen in de eerste klasse van de Bel gische honkbalcompetitie behouden. De Terneuzense honkballers wonnen in de na- competitie twee duels van Gent. Zaterdag werd in Gent vrij gemakkelijk met 11-2 ge wonnen. Gisteren stelde de Belgische tegenstander op het sportcomplex in de Oude Vaart Het Zeeuwse Honk voor meer problemen. Na een 7-2 achterstand, zegevierden de Terneuzenaars uiteinde lijk toch met 16-9. De basis voor de 11-2 winst in de uitwedstrijd werd al in de eerste inning gelegd. Daarin nam het Terneuzense team een 10-0 voorsprong. Daarna werd er bijna niet meer ge scoord. Gisteren was er eveneens sprake van een zeldzame wed strijd. Er werden liefst vijf ho me-runs geslagen. Hiervan kwamen er vier voor rekening van het Terneuzense team. De Gentse ploeg nam aanvan kelijk een 7-2 voorsprong, maar home-runs van Gilbert van Lamoen en Junny Hooi leverde Het Zeeuwse Honk in de vierde inning zes punten op. Het Zeeuwse Honk kwam daardoor op voorsprong en gaf deze in de resterende in nings niet meer uit handen. Via home-runse stelden Wirn van Walraven en Ferley Anas- tatia de overwinning defini tief veilig. De laatste twee duels tegen Zonhoven kunnen komend weekend de beslissing bren gen. Het Zeeuwse Honk is ver plicht om beide wedstrijden te winnen om nog een beslis singswedstrijd om het kam pioenschap af te dwingen. Slagbeurt uit de wedstrijd tussen Het Zeeuwse Honk en Gent. foto Oscar van Beest momstandigheden ideaal bij start Breskens Week Ü^lQjedewerker lpl||AT - Dat een uitslag van een spor- j i°.. inK "iet altijd het juiste beeld van de 'Jd weergeeft ondervonden de voetballers ioiyneilzen gisteren in de streekderby tegen Plaat, De bezoekers uit de Scheldestad Qrlu iZ'CÏ1 leg'° kansen, maar twee minuten u( J» laatste fluistsignaal kopte Mark Boeck- "'oplaat naar een fortuinlijke overwin- voor ^eWees hiermee nog maar eens zijn waar- kiiii^11 p'oe§- In de voorgaande 88 minuten sl"iaoor-:" -- ,rzijn directe tegenstander Menno Dek ker volledig aan banden gelegd, maar op het beslis sende moment stond hij op de juiste plaats. Dat Boeckhout nauwelijks in het stuk voorkwam, kwam deels door zijn ploegmaten, die verzuimden hem in juiste stelling te brengen. Niet één keer werd hij de vrije ruimte ingestuurd en ook de hoge ballen voor de vijandelijke pot werden door hem node gemist. Dat hij vooral op die situaties het sterkste is bewees hij niettemin in de slotminuten. Op een voorzet van Peter Maas torende Boeckhout hoog boven drie tegenstanders uit en met een sim pele hoofdknik plaatste hij de bal in de uiterste hoek. Terneuzen had de nederlaag overigens volkomen aan zich zelf te wijten. Dit kwam enerzijds door het sterke keeperswerk van Pol van de Vijver, maar ook door de onmacht van de spitsen moest het team van trainer George de Block met lege handen uit Hoofplaat vertrekken. Vooral Bennie van Leeu wen, Bas van Hoeve en Michel de Vries misten me nige kans. De bezoekende coach toonde zich dan ook na af loop duidelijk teleurgesteld. „Ik denk dat we tij dens deze competitie niet meer zoveel kansen krij gen om de wedstrijd in ons voordeel te beslissen als deze middag. Als je die verprutst heb je de neder laag volkomen aan jezelf te danken en ontbreekt het je duidelijk aan de nodige voetbalintelligen tie." De Block doelde hiermee ongetwijfeld op de reuze kans van zijn jeugdig talent Bart La Grand halver wege de tweede helft. Patric Boomgarte bood de 16- jarige spits een niet te missen kans, maar alleen voor Van de Vijver wist La grand niet beter te doen dan de bal op de paal te prikken. Het zou echter te ver gaan om de nederlaag in de schoenen van de talentvolle junior te schuiven. Voordien had de zelfde Boomgarte al een aantal prima kansen ge mist en verzuimden achtereenvolgens Bas van Hoeve, Bennie van Leeuwen en Michel de Vries hun team op voorsprong te schieten. achtsvertoon het machtsvertoon in de eer- Ihelft verzuimde Vogelwaar de kroon op het werk te zet- Het superioriteitsgevoel de titelkandidaat werd na t genadeloos afgestraft door Ifanatieker spelend Sluiskil. Jj eerste instantie hield Sluiskil, hkzij het centrale verdedi- gsduo Wilco Braafhart en n Pierre Hubregsen en doel- Frans van der Veen, de i nog aardig beperkt, Vogelwaarde bleef aan- igen. Via bewegingsvoetbal SINT JANSTEEN - Voor liet begin van de competitie hoopte het in de vierde klasse H heroptredende Philip pine op een goede start. De formatie van trainer Ronnie van Kerkvoorde incasseerde gisteren in en tegen Steen evenwel de tweede opeenvolgende nederlaag (4-2). De bezoekers gingen ten onder door missers in de defensie en een wèl heel gebrekkige afwerking. Van de tien opge legde mogelijkheden wérden er slechts twee benut. Steen sprong in dat opzicht heel wat slagvaardiger om met de kansen. Het voetbal van de thuisclub oogde veel verzorgder, maar desondanks leverde dat niet veel uit gespeelde mogelijkheden op. Het was zelfs dankzij me dewerking van verdediger Tom Hendrieckx en doelman Ruud Koopman dat Steen afstand kon nemen. Het zou echter te ver voeren om de nederlaag van Philippine in de schoenen van dit tweetal te schuiven. De kampioen van de afdeling kreeg tal van opgelegde kansen, maar wist daar nauwelijks raad mee. Vooral Wim Antheunis mocht zich dit aantrekken. De spits kreeg welgeteld acht goede mogelijkheden, waarvan hij er slechts één benutte. Philippine liep daardoor voortdurend achter de tegen stander aan. De thuisclub profiteerde in de vijfde mi nuut van een fout van Tom Hendrieckx, die in een po ging uit te verdedigen de bal verspeelde aan Achmed Balli. Deze aanvaller aarzelde geen moment en bracht zijn ploeg met een bekeken lob over doelman Koopman op een vroege voorsprong: 1-0. Steen trok daarna het ini tiatief naai- zich toe en drong Philippine terug. De bezoe kers kregen echter de beste scoringsmogelijkheden. Ar jen Sol (hij mocht ongehinderd aanleggen, maar schoot ver naast) en Wim Antheuhis (vier keer voor rust) faal den echter jammerlijk. Omdat vervolgens Ruud Koopman niet vrijuit ging bij het tweede doelpunt van Steen (van Werner Bisschop) en vleugelverdediger Eddy van de Bosch een solo met een schitterend schot doeltreffend afrondde, zat Steen al bij rust op rozen: 3-0. Die voorsprong kwam niet meer in gevaar. Hoewel Phi lippine na de hervatting nog een aantal riante mogelijk heden kreeg te scoren. Wim Antheunis tekende in de 49e minuut voor de eerste tegentreffer (3-1) en nadat Mare Strijdonk opnieuw had geprofiteerd van weifelend op treden van Ruud Koopman (4-1). gaf Philippine-verdedi- ger Erwin Thomas kort voor het einde de score een nog wat draaglijker aanzien. Hij benutte een strafschop en bepaalde daarmee de eindstand op 4-2. aa"tal deelnemers van de Breskens Week vanuit de haven van Breskens op weg naar de start. foto Peter Nicolai i onze voetbalmedewerker LUISKIL - Het voetbal vanVo- jlwaarde verdiende gisteren e sciioonheidsprijs, maar luiskil was doeltreffender in eafwerking: 2-1. Vogelwaarde leef zodoende zitten met een aler. De ploeg van trainer Ad ioovers domineerde vooral de erstc helft van de topper in de jerde klasse, maar verzuimde i die fase voldoende afstand te lemen. De kleine marge (0-1) bij erust bleek te weinig. Waarna luiskil op de cruciale momen- ;n toesloeg. luiskil-trainer Eddy van der looft was de eerste om toe te ge- en dat Vogelwaarde zijn team kwartier lang de wil opleg- Dat is te danken aan Ad oovers. Hij laat Vogelwaarde eter voetballen. Wij wisten tij- >ns de rust echter dat we zo k fetverder konden gaan. De spe-. is hebben dat gelukkig bijtijds iseft", zei Van der Hooft, die na joop niet zwaar tilde aan de ge kaart die hij in de slotminuut eeg van de overigens prima, [dende Wim Broekhoven uit iddelburg. Het was het gevolg meen incidentje voor de dug- it met Vogelwaarde-aanvoer- löiüdo Gelderland. gn Ad Roovers waren de com- Imenten van zijn collega niet iteed. „De toeschouwers heb- .allemaal künnen zien wie de ere ploeg was, maar het spel jrde te weinig rendement op. faag meteen in de,tweede helft I het de verkeerde kant op- Ik denk dat de ploeg daar- irnogtejongis. De speelwijze Sluiskil is genoegzaam be- I. De tegenstander laten ko- Inom met tegenaanvallen toe jslaan. Desondanks vond ik (de doelpunten door onze ver- dlging goedkoop werden weg jeven", reageerde de Vogel- arde-trainer teleurgesteld. liet tot twee maal toe in dezelfde volgorde de Arriba en de Ufo van Neuzen achter zich. De Drakar en de La Folieuze deelden de eer in het CRC Aveld. UITSLAGEN BRESKENS WEEK: IMS 1-2 - le wedstrijd: 1. Promotion 8 (Dolk), 2. Innovation 3 (Eèkhof), 3. Avanti (Burm) 4. Lender (Ver- meersch), 5. Bierkaai 3 (Klender). 2e wedstrijd: 1. Promotion 8,2. Innova tion 3,3. Aldebaran (De Ridder), 4. Bierkaai 3 5. Lender IMS 3-4-5 - le wedstrijd: 1. Speelgoed 2. Twee Gezusters (Zuiderbaan), 3. Catch-Up (De Jager), 4. Pas'segeule (Buize), 5. Thunderbail (In 't Veld). 2e wedstrijd: 1. Capella (Maas), 2. Speel goed 3. Catch-Up 4. Babba Cool5. Thunderbail IMS 6-7 - le wedstrijd: 1. Windsong (Dubois), 2. Arriba (Bruuk), 3. Ufo van Neusen (Verschelling), 4. Ridendo (Jacobsen). 2e wedstrijd: 1. Windsong 2. Arriba 3. Ufo van Neusen 4. Ri dendo CRC-A - le wedstrijd: 1. Drakar (Cor- nelissen). 2. La Folieuse (Gelhausenj, 3. Ilderim 2e wedstrijd: 1. La Fo lieuse 2, Drakar3. Ilderim onze zeilmedewerker ESKENS - De Promotion 8 Ibij de grootste jachten aan in de Breskens Week. de eerste twee wedstrijden laaide schipper Dolk en zijn •j Banning beide malen de zege jrfHdegecombineerde klasse IMS ■P n 2. Bij de IMS 3-, 4- en 5- R J Men kwam Frans Maas van watersportvereniging Bres- 15 'ot één overwinning met Capella weersomstandigheden wa- zaterdag zo ideaal dat de Istrijdleiding van. de Bres- Week op de eerste dag twee eskonlaten varen. Ver uit de it-de vloot van 33 boten ging zeven mijl van Breskens .start - maakten de Promo- 8 en de Innovation 3 de )St uit in de klasse met de otste deelnemers. k eigenaar van de Promo- 8, gaf te kennen dat hij en zijn bemanning al goed overweg kunnen met de opvolger van de Promotion 7, die tijdens een eer dere wedstrijd flinke averij op liep. In de eerste twee wedstrij den greep hij beide malen de overwinning. De Innovation 3 eindigde beide keren als tweede. In de gecombineerde klasse IMS 3-4-5 ging de Speelgoed gisteren na een eerste en een tweede plaats aan de leiding in het alge meen klassement. De leden van de watersportvereniging Bres kens presteerden ook goed. Voorzitter Hans Zuiderbaan leg de met zijn Twee Gezusters be slag op de tweede plaats in de openingswedstrijd. Frans Maas deed het in de tweede race nog iets beter door met de,Capella de overwinning in de wacht te sle pen. Bij de IMS-j achten in de klassen 6 en 7 gaven de twee eerste wed strijden van de Breskens Week een identiek beeld te zien. De Windsong van schipper Dubois aanvaller na ruim een kwartier van een misverstandje in de Sluiskil-defensie. Na een voorzet van Wim de Laere kapte Raas zich handig vrij en liet doelman Van der Veen kansloos: 0-1. In balbezit Vogelwaarde bleef de aanval kiezen. Driekwart van de wed strijd was de ploeg in balbezit, maar de spelers toonden zich niet trefzeker. Voor rust kwam Sluiskil tot welgeteld één doel kans van Jurgen Verbraeken. In de tweede helft viel Vogelwaar de terug. Hierdoor kwam Sluis kil beter in de wedstrijd. Een vrije trap van Marcel Meijer was een eerste waarschuwing. De bal caramboleerde van de ene naai de andere paal het veld weer in. Na een kleine twintig minuten was het wel raak. Een hoek schop van Barry du Puy werd door de vrijstaande Gerrie de Bruijne terug voor het doel ge kopt. waarop Sluiskils beste speler Wilco Braafhart van dichtbij zijn hoofd ertegen zette: 1-1. Nadat een actie van Steven de Clippelaar aan de andere kant door zijn medespelers niet werd begrepen, scoorde Gavin Jones met een kopbal uit een voorzet van Arno Zwegers de tweede Sluiskilse treffer: 2-1. Vogelwaarde startte nog een slotoffensief, maar faalde giste ren in het belangrijkste onder deel van het voetbal: het scoren van doelpunten. Met name Pa trick de Bruin en Patrick van de Voort bleven in gebreke bij twee ideale mogelijkheden in de slot fase. golfde de ene na de andere aan val richting het Sluiskil-doel. Ondanks versterkingen in de breedte bleek Sluiskil kwets baar te zijn door het ontbreken van de drie basiskrachten Paul van der Hooft, Rolf Mobach en Martin van den Bossche (allen geblesseerd), „Ik was blij dat ik elf spelers op de been kon op brengen", zei Van der Hooft. Nadat Rudi Raas voor Vogel waarde tot twee keer (een schot tegen de paal en een redding van Van der Veen) toe dichtbij een doelpunt was, profiteerde de Strijd alom in de wedstrijd Sluiskil tegen Vogelwaarde. f°t0 Peter Nicolai TERNEUZEN - De Zeeuws- Vlaamse ploegen kenden in het landelijke damesvoetbal een bijzonder succesvol weekend. Eersteklasser Terneuzense Boys boekte tegen Zwart Wit 2 de tweede opeenvolgende zege. De beide vertegenwoordigers in de tweede klasse. Hoek en Spui. haalden hun eerste overwinning van het seizoen binnen. Respec tievelijk SHO en KMD moesten wijken voor de Zeeuws-Vlaamse dadendrang. Terneuzense Boys - Zwart Wit 2 4-3. In een gelijkopgaande wed strijd sleepte de thuisclub de winst uit het vuur. Terneuzense Boys startte wat lauw en kwam 0- 1 achter. Wand a Zegers zette haar ploeg weer op het rechte spoor met twee doelpunten. Kort voor rust kwam een sterk Zwart Wit opnieuw terug en maakte 2-2. Drie minuten in blessuretijd liet Josa van der Vliet de Boys toch met voor sprong de rust ingaan. In de tweede helft kwam Zwart Wit al vroeg opnieuw langszij. De wed strijd was van de eerste tot de laatste minuut spannend. Ter neuzense Boys-keepster Karin Pijpelink toonde zich een uiterst betrouwbare sluitpost. Een ver woestende uithaal van Monique Schouten bracht de Terneuzen se ploeg de uiteindelijke winst. KMD - Spui 1-4. KMD. Klein Maar Dapper, uit Wateringen toonde zich tegen Spui uiterst klein en allesbehalve dapper. In een slechte wedstrijd kreeg Spui nauwelijks tegenstand, maar wist toch nog onvoldoende pro fijt. te trekken uit de zwakte van de tegenstandsters. Spui, on danks dat door blessures een groot deel van de wedstrijd met tien speelsters werd gespeeld, was oppermachtig. Irma Hee- zius benutte in de eerste helft een van de vele kansen. Door Marlie van Ham kwam een con stant op de helft van KMD spe lend Spui op 0-2. Na rust bracht Anja Dobbelaar Spui op 0-3. Uit een sporadische tegenstoot kwam de thuisclub terug tot 1-3. Opnieuw Marlie van Ham bracht de verdiende 1-4 eind stand op het bord bracht. SHO - Hoek 1-5. Gedurende de hele wedstrijd kende Hoek een overwicht op de zwak presteren de ploeg uit Oud Beijerland. Arianne van Grol zorgde al snel voor 0-1. Door een onachtzaam heid in de Hoekse defensie kwam SHO nog in dezelfde mi nuut gelijk. Dit had geen paniek tot gevolg, omdat de overmacht van Hoek eenvoudigweg zo groot was dat niemand aan de winst twijfelde. Claudia Schok ker scoorde 1-2, waarna Arianne van Grol met een knap tweede doelpunt aan alle onzekerheid een einde maakte. Via een schit terend afstandsschot van Astrid Steijaert en een doeltreffende solo van Joyce Buijze haalde Hoek de eerste overwinning bin nen. CLINGE - Willy Devolder is de eerste biljartkampioen van het nieuwe seizoen in het district Zeeuwsch-Vlaanderen. De spe ler van Concordia uit Terneu zen won gisteravond poule A van de derde klasse driebanden. Het moyenne moest de beslis sing brengen omdat Devolder in matchpunten gelijk was geëin digd met Aloys van de Bunder. Beide spelers liepen in het toer nooi tegen twee nederlagen op. Bij het ingaan van de finalepar tijen kwamne nog vier spelers in aanmerking voor de titel. Devol der en Van de Bunder wonnen echter beiden hun slotpartij te gen respectievelijk Robbie Bal- legeer (die meteen werd uitge schakeld) en Johan van Spaan- donck. De overwinning van John Smet was toen niet meer van belang. In dit toernooi was ongetwijfeld tegenvallend de prestatie van Adrie Hoogstrate. De Axelaar had in de voorwedstrijden (even als John Smet overigens) reeds promotie bereikt maar in Clinge, kwam hij niet verder dan één overwinning. Hierdoor kwam hij niet verder an de achtste en laatste plaats. John Smet speel de de kortste partij. Tegen Balie- geer maakte hij de partij in 29 beurten uit. Piet Pèeters tenslot te realiseerde de hoogste serie: 5. De eindstand: I Willy Devolder (Con cordia) 10-0.425-4: 2 Aloys van de Bunder (Hof van Eede) 10-0.373-3. 3 John Smet (HBC Troubadoers) 9- 0.400-3:4 Bennie Weerman (De Smic- kel) 8-0.311-4; 5 Robbie Ballegeer (HGL/KOT) 7-0.363-4; 6 Piet Peeters (KOT Axel) 6-0.385-5; 7 Johan van Spaandonck (Ons Vermaak) 4-0.291- 4; 8 Adrie Hoogstraate (KOT Axel) 2- 0.336-4. In Walsoorden is poule B nog slechts tot aan de vierde ronde gevorderd. Jef Lambrechts voert daar momenteel de rang lijst aan met zeven matchpun ten. Het moyenne van de speler uit Clinge valt echter enorm te gen: 0.286. In de voorwedstrijden bereikte Lambrechts reeds pro motie met een gemiddelde van 0.426. Achter Lambrechts strijden De Bot en De Bree ook nog mee om de titel. Beiden liepen tegen één verliespartij op, maar hun moyenne is aanmerkelijk beter dan dat van Lambrechts. Ko mende donderdag wordt in Wal soorden het toernooi voortgezet, Ook vrijdag en zaterdag zal er worden, gespeeld. Wedstrijdlei der Ro Baart verwacht de slot partij zaterdag om 20.00 uur te kunnen laten beginnen. De tussenstand: 1 Jef Lambrechts (CBC) 7-0.286-3; 2 Jo de Bot (De Kroon) 6-0.376-6; 3 R. de Bree (Con cordia) 6-0.345-4; 4 Frans Morcus (GBC) 4-0.290-4; 5 Adrie Hamelink 3- 0.351-4; 6 Leo van Hemert (OBV) 2- 0.279-4; 7 Frans van Kruijssen (GBCi 2-0.256-3: 8 Piet Kindt (Ons Ver maak) 0-0.275-3. TERNEUZEN - De Zeeuws- Vlaamse clubs in de tweede klasse van het afdelingsvoetbal hebben gisteren wisselvallige prestaties geleverd. Zo boekte Terhole een 2-1 overwinning in de uitwedstrijd bij Ouwerkerk, terwijl Aardenburg genadeloos onderuit ging (6-3) in Renesse. Schoondijke verloor met 2-3 van Hansweertse Boys, dat in Bud Aschman zijn uitblinker kende. Sluis won op eigen veld met 2-1 van Kwadendamme. SDO leed een 4-2 nederlaag bij Noorman nen. In dé tweede k-lasse bij de zaterdagamateurs werden zowel Spui (1-5 tegen DFS) als Cad- zand (5-2 bij Wissenkerke) met zwaar verlies geconfronteerd. Sluis-Kwadendamme 2-1 - De winst voor Sluis was terecht. Vooral in de eerste helft had de ploeg nog meer afstand moeten nemen. Het bleef bij doelpunten van Jacky Canniere en Danny Hoste. De 2-0 voorsprong werd na rust goed verdedigd. Kwa dendamme kon via Vermeulen toch tot 2-1 terugkomen. Ray mond Hubregtse miste voor Sluis een strafschop. Schoondijke-Hansweertse Boys 2-3 - Het verschil heette Bud Aschman. De handige en snelle aanvaller van Hansweert se Boys nam twee doelpunten voor zijn rekening en bereidde de andere treffer voor. Guus de Smit zette Schoondijke nog wel op een 1-0 voorsprong, maar nog voor de rust zette de ploeg uit Hansweert de situatie recht: 1-2. In de tweede helft profiteerde Aschman handig van de gebo den ruimte bij een tegenaanval: 1-3. De thuisclub zette alles op alles, maar kwam door een doel punt van Claude Cornells niet verder terug dan 2-3. Ouwerkerk-Terhole 1-2 - Een gelijkspel had wellicht de ver houdingen beter weergegeven, Terhole toonde zich echter tref zekerder. Binnen een half uur namen de Zeeuws-Vlamingen een 0-2 voorsprong. Uit een vrije trap van Erwin van der Maas scoorde tegen Ouwerkerk tegen. Renesse-Aardenburg 6-3 - Een zeldzame wedstrijd. Na rust ver speelde Aardenburg een 2-3 voorsprong. Het werd zelfs nog een ruime nederlaag. Leon Bak ker (2). Barry Schouten (2). Peter Messemaker en Misja van dei- Hoek (strafschop) zorgden voor het halve dozijn treffers. Bij de rust was de stand 2-1 in het voor deel van Renesse. Noormannen-SDO 4-2 - Op de winst van Noormannen viel wei nig af te dingen, Halverwege het duel had SDO nog een 1-2 voor sprong, maar de ploeg uit Lams- waarde bezweek uiteindelijk on der de toenemende druk. Na een vroege treffer van Leo Gabriëlse zetten Elmar van Troost en Ed die van Pamelen (strafschop) de achterstand om in een 1-2 voor sprong. In de tweede helft be zorgden doelpunten van Bram Faasse (kopbal), Henk Wielema- ker en Leo Brasser de thuisclub de volle winst. Spui-DFS 1-5 - Een geflatteerde zege voor DFS. Het verschil zat in de afwerking. De Schouwse ploeg had maar weinig kansen nodig om te scoren. Spui kon daar slechts een doelpunt van Henk Koekkoek tegenover stel len. Bij de rust was de stand al 1- 3 in het voordeel van DFS. In de tweede helft drong de thuisclub aan, kreeg kansen, maar scoorde niet. DFS had het vizier wel op scherp staan en scoorde na rust nog eens twee keer. Wissenkerke-Cadzand 5-2 Cadzand was de eerste helft de betere ploeg. De 0-1 voorsprong via Angelo Martelé was dan ook volkomen terecht. Cadzand, dat drie aanvallers miste, kreeg in de tweede helft geen vat op de lange ballen van Wissenkerke. Binnen twee minuten schoten Peter Kasteleijn en Emiel Bech- teld hun ploeg op voorsprong. Robbie Siegersma kopte Cad zand op gelijke hoogte. Twee identieke doelpunten - langs Arie Oudshoorn en René Cevaal- betekende het definitieve einde voor Cadzand. Tot overmaat van ramp werd de vijfde treffer in eigen doel gescoord.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1993 | | pagina 33