Melanie Bos krijgt geen revanche PZC Oemoemenoe klaar voor play-offs Aanpassingen voor Ronald Koeman Dordrecht'90 lonkt naar John de sport Vlissingse club negeert Luctor voor traditionele nieuwjaarstoernooi Italiaanse opwinding na Noors onderzoek Punt verlies koploper hoofdklas zaalvoetbal ie ZATERDAG 12 DECEMBER 1992 sbw 36 van onze verslaggeefster VLISSINGEN - Het vertrek van Zeeuws kampioene Mela nie Bos en trainster Truus Dom misse van de Vlissingse zwem- club Stormvogel naar Luctor in Middelburg heeft de toch al wankele relatie tussen deze beide clubs verslechterd. Een duidelijke aanwijzing daarvoor is dat Luctor voor het eerst in jaren niet is uitgenodigd voor het traditionele nieuwjaars- toernooi bij Stormvogel. De 17- jarige Melanie Bos kon juist met deze wedstrijd haar deel name aan de nationale en Zeeuwse zwemkampioenschap- pen veilig stellen. Bos en haar trainster Dommisse vestigen hun hoop nu op Luctor. Alleen als deze vereniging erin slaagt voor eind januari een offi cieel toernooi te organiseren, kan Melanie Bos voldoen aan de limieten die de kampioenschap pen aan deelnemers stellen, Wim Buys, voorzitter van Stormvogel, wast zijn handen in onschuld: „Het is een invitatie- toernooi. dus kunnen we uitno digen wie we willen. Het is jam mer voor Melanie." Dat Truus Dommisse sinds 1 de cember trainster bij Luctor is, heeft niets met het vertrek van Melanie Bos te maken. Dommis se hield het eind augustus al bij Stormvogel voor gezien, omdat ze door de slechte verstandhou ding binnen de vereniging het plezier in het trainen was verlo ren. Toen Luctor vorige maand zonder trainer kwam te zitten, benaderde de club Dommisse. Sfeer Ook Frans Bos, Melanie's vader heeft zich deze zomer terugge trokken als trainer-coördinator van de Vlissingse zwemvereni ging. De reden daarvoor was be halve Melanie's vertrek ook de sfeer binnen Stormvogel. „Na het vertrek van hoofdtrainer Jo- han Hietbrink kon de trainers- groep geen opvolger aanwijzen. Zelfs het bestuur was verdeeld. Het ging tussen Joop van Ge- mert en Truus Dommisse", al dus Bos. Volgens Buys was er helemaal geen sprake van verdeeldheid binnen het bestuur. „De keus was niet: Van Gemert óf Dom misse. Mensen die zoveel voor Stormvogel betekenen, moet je beiden zien te houden. Er moest alleen iets veranderen aan het trainingssysteem." Na het ver trek van Hietbrink trainde Van Gemert de A-selectie en Dom misse het B-team. Buys: „Dommisse had de B-se lectie eigenlijk voor zich op geëist. Bovendien weigerde ze goede spelers door te laten stron men naar de groep van Van Ge mert." Door de trainers te laten rouleren, hoopte het bestuur dit probleem op te lossen. Volgens Buys stemde ook Dommisse in eerste instantie volmondig met dit systeem in, om drie dagen la ter van gedachte te veranderen en haar ontslag in te dienen. Ook aan het vertrek van Melanie Bos lagen problemen met trai ners ten grondslag. Melanie: „Ik had van te voren met de trainers afgesproken dat m'n school op de eerste plaats kwam. Hierdoor kwam ik wel eens te laat op de training als ik m'n huiswerk niet op tijd af had. De laatste keer dat dit gebeurde moest ik een half uur wachten. Ik vond dit zo flauw, dat ik naar huis ben ge gaan." Voorzitter Buys: „Er was met Melanie afgesproken dat als ze kwam trainen, ze wel op tijd moest komen. Als ze te laat kwam, miste ze de helft van het inzwemmen, terwijl dit wel be langrijk is." Melanie Bos vindt dat ze makkelijk een deel van de warming-up kan missen. „Ik heb gewoon minder tijd nodig om in te zwemmen, dan andere zwem mers." ROME (RTR) - Italiaanse wielrenners hebben opge wonden gereageerd op een Noors wetenschappelijk on derzoek, waaruit blijkt dat langdurig zitten op een za del van een racefiets impo tentie veroorzaakt. „Ik zweer bij mijn vrouw, ik heb nooit iets gemerkt van impotentie", reageerde Franco Chioccioli furieus in de Italiaanse kranten. De Noorse artsen Morten Andersen en Bull Njaa kwa men na een intensief weten schappelijk onderzoek tot de conclusie dat door uren lang fietsen de parasympa- thische zenuw, die de bloed- toevoer naar de penis regelt voor een erectie, zodanig in de knel komt dat op den duur impotentie kan ont staan. Voor de hanige Italiaanse fietser was het resultaat een slag onder de gordel. „Hoe komen die Noren er bij", stotterde de Italiaanse bondscoach Martini van kwaadheid. „Ik heb vaker meer dan 350 kilometer ach tereen op een zadel gezeten. Als ik afstap en ze zeggen te gen me: 'Alfredo doe het. dan doe ik het." De artsen betrokken 800 fiet sers in de leeftijd van 30 tot 45 jaar bij hun onderzoek; 350 van hen hadden de da gen na een lange fietstocht problemen een erectie te krijgen, 200 zeiden minder zin in sex te hebben. „Ik heb de erectietest nooit gedaan, want ik heb na een inspan nende bergetappe of een tijdrit wel wat anders aan mijn hoofd", was de reactie van wereldkampioen Gianni Bugno. „Wie wel behoefte heeft aan sex tijdens de Tour of Giro, is een maniak." Oemoemenoe-speler Ruud van Strien: Ik neem altijd als ik naar een rugbywedstrijd ga kijken mijn kleding mee, zodat ik kan invallen. foto Oscar van Beest Ruud van Strien: we handhaven ons in de ereklasse Van onze verslaggeefster MIDDELBURG - Al weet de Middel burgse rugbyvereniging Oemoemenoe na meer dan twintig jaar heel goed hoe het moet, een naamsverandering zit er vol gens speler Ruud van Strien niet in. „De bijzondere naam heeft ervoor gezorgd dat de club in heel Nederland bekend is", aldus de center. Oemoemenoe promo veerde dit jaar naar de ereklasse en speel de daarin boven alle verwachtingen. Toch start Oemoemenoe zondag de twee de helft van de competitie in de degrada tiepoule van de play-offs. Na de eerste competitiehelft hebben de twaalf clubs van de ereklasse zich opge splitst in twee groepen. De top zes speelt vanaf zondag voor de titel. Voor Oemoe menoe en vijf andere rugbyclubs begint dan de strijd in de degradatiepoule. De twee clubs die op de laatste plaats in de degradatie play-offs eindigen, moeten te rug naar de tweede klasse. Oemoemenoe is de play-offs als koploper ingegaan. „Als we geen ernstige blessures krijgen, hand haven we ons in de ereklasse", klinkt het overtuigend. Tegen Ascrum treedt het eerste team van Oemoemenoe zondag wel verzwakt aan. Trainer Henny Zandbergen betreurt het dat aanvoerder Jan Albregtse met een ge broken middenvoetsbeentje aan de kant moet blijven. Ook Harry van Helsland kan niet meedoen. Zandbergen spreekt van een cruciaal duel: „Tegen het Amster damse Ascrum moeten we thuis de pun ten pakken, want de meeste teams zijn erg aan elkaar gewaagd." De kick-off is zon dag om 14.30 uur op sportpark de Nadorst in Middelburg. De 30-jarige Ruud van Strien is bezig aan zijn éénentwintigste seizoen bij Oemoe menoe. „Toen ik negen was, speelde mijn zwager rugby en ging ik wel eens kijken. Ik vond het wel een leuk spelletje." Een jaar later startte Oemoemenoe met een jeugd- team, waarvan Van Strien meteen lid werd. Sinds die tijd is hij gek op rugby. „Ik hield vroeger op school altijd spreekbeur ten over rugby. Dan nam ik een varkens blaas van m'n vaders slagerij mee, want daarvan was de eerste rugbybal ge maakt." Van Strien heeft één wedstrijd met het Ne derlands vijftiental meegespeeld. De tweede keer dat hij gevraagd werd Oranje te versterken, bedankte de Middelburger. Van Strien: „De ambities zijn er niet. Ik had geen zin een paar keer per week alleen naar Utrecht te rijden voor de training. Als ik geweten had dat Arno Seybel van Oemoemenoe twee weken later ook voor Oranje ging spelen had ik misschien wél ja gezegd.' Twee seizoenen geleden kreeg hij ook een aanbod van Eemland, dat toen een klasse hoger speelde dan Oemoemenoe. „Ik was een keer bij Eemland ingevallen, toen ze een man te kort kwamen. Ik neem name lijk altijd als ik naar een rugbywedstrijd ga kijken, mijn kleding mee, zodat ik kan invallen. Een paar dagen na de wedstrijd belde iemand van Eemland op, om te vra gen of ik tegen onkostenvergoeding voor deze ploeg wilde uitkomen", aldus Van Strien. Bij Oemoemenoe zijn de kosten van de kleding en het reizen naar wedstrijden voor rekening van de spelers. Toch sloeg de rugbyer het aanbod af. „Ik had net de verantwoordelijkheid op me genomen om voor Oemoemenoe een aantal activiteiten op te zetten." Dezelfde koppen Ook de goede sfeer binnen Oemoemenoe weerhield de Middelburger ervan te ver huizen naar een andere club. Van Strien: „Het leuke van Oemoemenoe is de diversi teit van de leden. Bij andere clubs zie je vaak mensen met dezelfde koppen, het zelfde postuur en gelijke opleiding." Oe moemenoe heeft twee senioren teams, een damesteam en een jeugdafdeling, maar de vereniging doet er alles aan dit aantal te vergroten. Van Strien: „Elk jaar organiseren we een Blind Date-toernooi. Eén of twee leden moeten dan een team vormen met niet-le- den uit de vrienden- en familiekring. Za terdag is er een barbecue en een feest, Zondag wordt er gespeeld. En als mensen het woord feest maar horen komen ze wel, dus is het toernooi altijd een succes." Vorig jaar zijn drie mensen uit het Blind Date-team van Van Strien lid geworden van Oemoemenoe. Wie geen interesse heeft in een gewoon lidmaatschap kan re creant-lid worden. Recreant-leden kun nen trainen zoveel ze willen en mogen vijl wedstrijden per jaar spelen. Van Strien: „Veel mensen denken dat rugby een ge vaarlijke sport is, maar er zijn in verhou ding minder blessuren dan bij het voetbal len." Volgens Buys was dat niet het enige probleem tussen Melanie Bos en de trainers. „Op een gege ven moment gingen Melanie Bos en Ronald van Ombergen bepa len, wanneer Hietbrink op vakantie mocht. Dat zag Hiet brink niet zitten. Daarom is hij vertrokken." Melanie Bos: „Hietbrink is weggegaan, omdat de zwemmers - en niet alleen Ro nald van Ombergen en ik - het vertrouwen in hem opzegden." Overigens is ook Van Ombergen naar Luctor vertrokken. Geen bedankje Het zit Melanie en Frans Bos nog steeds niet lekker dat Stormvogel sinds hun vertrek nog niets van zich heeft laten ho ren. Melanie: „Ik ben toch tien jaar voor deze club uitgekomen en heb nog geen bedankje ge had." Volgens Buys voelde nie mand zich daartoe geroepen. „Je kan de zaak natuurlijk ook omdraaien. Melanie heeft jaren van onze goede faciliteiten ge bruik kunnen maken. Ze heeft ook maximaal kunnen profite ren van de trainingen bij Storm vogel. Bovendien heeft ze zich nooit als clublid gedragen. Ze was een echte individualiste." Tot donderdag maakte Melanie Bos zich niet zo druk over haar vertrek naar Luctor. „Ik neem 3 januari tijdens het nieuwjaars- toernooi wel sportieve wraak op Stormvogel", zo liet ze aanvan kelijk weten. Maar die kans wordt haar nu ontnomen. „Luc tor is voor het eerst in tien jaar niet uitgenodigd voor het toer nooi. Het kan toeval zijn, maar dat betwijfel ik", aldus Melanie ZEIST (ANP) - Frits Kessel, de arts van de KNVB, vindt de Ja panse expeditie van Ronald Koeman geen gevaar voor het functioneren van de centrale verdediger woensdag in Istan bul. Koeman bevindt zich trou wens in goed gezelschap, ook de Spaanse internationals van Barcelona moeten woensdag een landenwedstrijd spelen. Collega Bestit. de dokter van Barcelona, die donderdag naar Azië vertrok, heeft dus meer pro bleemgevallen in zijn groep. „Na de wedstrijd om de wereldbeker zal Ronald Koeman bijna een half etmaal in een vliegtuig zit ten", vertelde Kessel. „Geen speler wordt daar beter van. Hij is maandag om zes uur in de ochtend terug in Londen. Dat vraagt natuurlijk een aantal aanpassingen om woensdag te rug te zijn in het Europese ritme. Zowel maandag als dinsdag zal Koeman anders moeten werken dan de overige spelers. Herstel trainingen om de spieren te ont spannen, zeker geen maximale inspanningen." In grote lijnen wordt voor ieder uur tijdsverschil een aanpas singsperiode van één dag als normaal beschouwd. Dat is in het geval van Koeman, Barce lona en de wereldbeker natuur lijk met geen mogelijkheid haal baar. „Wanneer je weer sneller aan de slag moet. zul je het tijds verschil tussen Europa en Japan dus niet volledig moeten oppak ken", weet Kessel uit ervaring. „Koeman zal zich onmiddellijk na de wedstrijd tegen Sao Paulo weer op de Europese tijd moeten richten. Hij stapt in de Japanse avond in het vliegtuig en hij moet dan zeker niet meteen on deruit gaan. Dat kan pas na een uur of vijf vliegen, een slaappil letje moet er dan voor zorgen dat hij rust heeft tot kort voor de lan ding in Londen. Maandagavond in Istanbul zal min of meer het zelfde dienen te gebeuren, daar na moet hij de omschakeling ge maakt hebben." DORDRECHT (GPD) Dordrecht'90 laat binnenkort zaalvoetballer John de Bever terugkeren voor een trainings stage. De man, die beweert dat hij als enige nog de Kuip in vuur en vlam kan zetten en in de ere divisie achter Romario topsco rer kan worden, trainde giste ren voor het eerst een dag mee aan de Krommedijk. „Hij kwam zijn kunsten verto nen," aldus trainer Han Berger, „en als ik eerlijk ben heeft hij zijn woorden waargemaakt ook. De Bever kan heel goed voetballen. Daarom willen we hem hier graag nog een keer terugzien." Of Dordrecht'90 Renë van dei- Gijp nog terugziet, is de vraag. De aanvaller trainde afgelopen weken dagelijks mee met de j lectie van Berger. Hij werd ze medisch goedgekeurd maar oi dekte dat de leiding van Dordtse club niet in staat zijn Financiële eisen in te wijs gen. Manager Wim de Jong h aanvankelijk een groepje sors bereid gevonden om de lariskosten van Van der Gijp te dekken. Van hen trok een ai tal zich later echter terug. V volgens wilde men de ex-int national per wedstrijd gaan talen. In afwachting van een lossing bleef Van der Gijp m U trainen. Gisteren werd hij echi pi ziek en keerde hij terug ns Heerenveen. Daar ligt hij npt een zware keelontsteking bed. van onze medewerker MIDDELBURG/GOES - Jonge- pier Sport blijft alleen op kop in de hoofdklas zaalvoetbal in de regio Walcheren/Beveland. Parbo/Groenendijk kwam te gen Rosario niet verder dan een 4-4-gelijkspel. Door dit puntver lies is de Goese/Vlissingse zaal voetbalcombinatie op de twee de plaats in de rangschikking terecht gekomen. Jongepier Sport maakte geen fout en bleef met 5-2 de baas over Kats. De derde plaats blijft, ondanks de twee punten in mindering die de ploeg eerder in de competitie opliep, voor Kloetinge dank zij een 3-1-zege op El Toro II. Slage rij De Waard haalde weer eens een puntje binnen door het 4-4- gelijkspel tegen Schinkel As surantie; de zaalvoetballers uit Yerseke blijven overigens hek- kesluiters van de hoofdklas. Bie- zentrappers haalde SVSW '72 met 10-4 onderuit. Kats - Jongepier Sport: Kats- doelman Peter Lambrechtse be hoedde zijn ploeg voor een af gang. Met fraaie reddingen wist hij de schade voor zijn ploeg te beperken. Toch kon hij een ne derlaag niet voorkomen. Een sterk verdedigend Kats ging tenslotte met 5-2 de boot in. Met de rust stond de koploper nog maar met 2-0 voor. Ad de Rooy had met drie treffers het groot ste aandeel in de zege van de Vlissingers. Jeffry van de Velde en Norman Verhage maakten de overige doelpunten voor Jonge pier Sport. Peter van de Weele en Joop de Wild schoten voor Kats raak. Rosario - Parbo/Groenendijk: Een snelle wedstrijd waarin de 4 -4-eindstand al voor de rust was bereikt. Rosario nam een snelle voorsprong door twee treffers van Machit Laboul. In die pe riode voorkwam Antoin Bal met goed keeperswerk een grotere achterstand van zijn ploeg. Ed win Zuydwegt en Dennis Adam schoten vervolgens Parbo langs zij. Nu waren het de bezoekers die door nogmaals Adam en Mark Vermaas uitliepen (4-2). Nog voor rust kwam de balans weer in evenwicht toen George Luwema en Mehmet Yuce voor Rosario raakschoten (4-4). In het tweede gedeelte kreeg de Parbo /Groenendijk-combinatie de beste kansen maar er werd niet meer gescoord. Biezentrappers - SVSW '72: Bij Biezentrappers lukte vrijwel al les; zelfs afstandsschoten gingen er gemakkelijk in. SVSW was door een aantal blessures overi gens niet compleet en moest het zelfs met één wisselspeler doen. Tot aan de rust (2-2) konden de Middelburgers het goed bijbe nen. In het tweede gedeelte liep Biezentrappers uit naar 6-2 maar kreeg het toch nog even benauwd toen de tegenpartij te rugkwam tot 6-4. In de slotfase stelde de ploeg uit Biezelinge de zege veilig. Patrick Paauwe (3x), Harm van Dijk (2x), Rihi Leyte (2x), René Paauwe (2x) en Henk Rokven scoorden voor Biezen trappers. De doelpunten van SVSW '72 waren van Theo Da- vidse (2x). Steven de la Cousine, Rob Baljeu en Marcel Baljeu. El Toro II - Kloetinge: Kloetinge was de sterkste partij en wist dat Voetbalwedstrijd om wereldbeker rechtstreeks op tv VLISSINGEN - Komende nacht zendt Veronica op Neder land 2 de voetbalwedstrijd tus sen Sao Paulo en FC Barcelona in Tokio om de wereldbeker rechtstreeks uit. De uitzending begint om 03.55 uur Nederland se tijd. Het commentaar vanuit de Japanse hoofdstad zal wor den verzorgd door Jack van Gel der. In de reguliere uitzending van TV Sport van Veronica op zon dagmorgen tussen 11.30 en 13.00 uur zal een samenvatting te zien zijn. De wedstrijd om de wereld beker is een confrontatie tussen de kampioen van Europa (de winnaar van de Europa Cup I) en de kampioen van Zuid-Amerika. De wereldbeker werd vorig jaar veroverd door AC Milan. Sao Paulo veroverde tot dusver drie keer het kampioenschap van Brazilië en won dit jaar voor het eerst de strijd om het Zuidameri- kaanse kampioenschap. In de pauze tussen de eerste en tweede helft zendt Veronica een portret uit van FC Barcelona, de club van Johan Cruijff. Ronald Koeman en Richard Witschge. ook in doelpunten om te zett*13 El Toro gaf goed partij m: r' ging de boot in tijdens een on recht gegeven tijdstraf van 'r reet vijf minuten. Met de n stond El Toro zelfs met 1-0 vc door een doelpunt van Jacco ningh. Pas twaalf minuten in tweede helft bracht Rens Antir nise zijn ploeg op gelijke hoog j31 Dezelfde speler schoot nc maals raak en Niek van d Houten bepaalde de 3-1-eic stand in het voordeel van Kloetingers. Schinkel Assurantie - Slagei De Waard: De bezoekers nam - een snelle 3-0-voorsprong do doelpunten van Tarn I Kraayenbrink (2x) en Ka| Zuidweg. Met de rust was Schij kei ingelopen tot 3-2 door t\v goals van Danny Gabriel f Zuidweg schoot nogmaals ra 4-2. In de slotminuten kond B) Renato Salawane en Robb-^ Ayal de assurantieploeg nog gelijke hoogte brengen. Stand: 1 Jongepier Sport 9-15, 2 P bo/Groenendijk 10-14. 3 Kloetingi V 12. 4 Feesthuis/De Snack 9-10, 5 Toro II9-9,6 Schinkel Assurantie! P' 7 SVSW '72 9-8, 8 Kats 9-8, 9 Biea trappers 9-6,10 Rosario 9-5,11 Sla rij De Waard 9-3. Programma: maandag 14 decemb sportcentrum Goes: 19.25 uur Ka:^ El Toro II: sporthal Reimerswj 21.00 uur Slagerij De Waard - Fet huis/De Snack, woensdag 16 dece r! ber, sporthal Baskensburg. Vlissilcl gen 21.15 uur Schinkel Assurantltd Jongepier Sport; sportcentri ka Goes: 19.25 uur Biezentrappers -1 je sario; sporthal Nassaulaan, Midójj burg: 22.00 uur SVSW '72 - Kloetini Regionale eerste klas Walchen Bijou Lederwaren - VAW 5-3, SCI ma - Jong Ambon 10-2. Verenig Spaarbank - Tah Xin/Da Xin/Bla: Wit 1-7, Sport Profile - VAW 3-1. Stand: 1 Jong Ambon 11-16, 2 Wio hoek II10-15, 3 Sinar 10-14, 4 SCI ma 11-14,5 Bijou Lederwaren 10-1 Sport Profile 11-11, 7 Verenl Spaarbank 11-11, 8 Tah Xin/Da 3 Blauw Wit 11-10, 9 Westkapelle 10 10 EPZ 10-6,11 VAW 11-6,12 Welsir 10-5. Programma: woensdag 16 dece ber, sporthal Baskensburg, Vliss i,., gen: 18.30 uur Windhoek II - Westf pelle. 19.25 uur Verenigde Spaart - Sinar, 20.20 uur SC Torna - Tah Da Xin/Blauw Wit. vrijdag 18 dece If ber, sporthal De Kruitmolen, Midd en burg: 19.00 uur Bijou Lederware: »e Sport Profile, 19.55 uur Jong Ambo Ba EPZ. ÏT Zaterdag 14.00-17.30 Ned 3: Studio sport exlL. met tennis (le halve finale Grej"ef Slam-toernooi in München). 14.55-17.00 EURO: Turnen: EK ji ren vanuit Arezzo, live. 17.25-18.00 Did 1: Sportschau. 18.50-19.20 BBC 1: Big break pi gramma waarin de kandidaten bijf staan worden door bekende snook -spelers. 19.15-19.58 Did 1: Sportschau: Bundesligavoetbal. 19.30-20.00 BRT 1: Sport. 20.00-20.30 Did 3: Sport im Westen 22.00-23.20 Did 2: Das aktuelle Spc -Studio. 22.15-22.45 Ned 3: Studio sport 22.30-23.00 BRT 1: Sport. 23.15-23.25 BBC 1: Sport. 23.35-00.35 BBC 1: Match of the voetbalmagazine met samenvalt U| gen uit de Engelse competitie. 00.22-01.22 Ned 3: Studio sport met tennis (samenvatting 2e halvf nale Grand Slam-toernooi in MtfV chen). Zondag 09.00-00.30 EURO: diverse sport 11.30-13.00 Ned 2: TROS/Ver< sport: sportmagazine. 15.00-18.00 Ned 3: Studio sport exl' tennis (finale Grand Slam-toem-y^' in Munchen). 15.30-16.00 BBC 2: Ocean challeni verslag van de eerste etappe vani je zeilrace rond de wereld, van Soli naar Rio de Janeiro. 16.15-18.00 Did 2: Sport Extra. 17.00-17.30 RTL 4: SnowmagaE informatie over alles wat met wint sport te maken heeft. Vandaag! portret van het dorpje Fiss in 0 Van tenrijk. Kak 17.15-17.40 Ned 2: De Heilige K|n r auto- en motorsportmagazine 18.10-18.40 Did 1: Sportschau. 18.45-20.00 Ned 3: Studio sport. 19.00-19.35 BBC 2: Ski Sunday: gazine. 19.30-19.45 BRT 1: Sport. 19.45-20.30 BRT 1: Sportweekend vooi 19.50-19.58 Did 1: Sportschau-T&pl 0 gramm. 20.15-22.14 Did 1: Sportgala: me|<frer de verkiezing van de Duitse spd man -vrouw en -ploeg van het jaar 22.00-23.00 RTL 4: Sport: voelt ;n aandacht voor de Belgische. Dud Spaanse en Engelse voetbalcompt tie 22.00-00.00 EURO: Boksen 22.05-22.10 Did 2: Sport am Sonnt 22.45-23.05 BRT 1: Sport. ?ei trla al fotoarchief PZC Melanie Bos: „Ik ben toch tien jaar voor deze club uitgekomen en heb nog geen bedankje gehad. Drukke tijden voor international en Barcelona-speler Ronald Koeman. fotoAFP

Provinciale Zeeuwse Courant | 1992 | | pagina 36