PZC Basketballers van Oostburg met de hakken over de sloot ngelo Obrie neemt evanche op zichzelf avok moeiteloos angs Scheldesport geven Nederlanders weinig kans sport A Koplopers laten steekje vallen Belgische topteams basketbal Verschillen klein in zaalvoetbal Terneuzen VIERTAL HOUDT STAND TIJDENS SLOTOFFENSIEF BV SOUBURG ERNEUZENAAR OVERTUIGT IN BOSLOOP HEIKANT Uitslagen: DEMONSTRATIES IN TERNEUZEN VOOR HERHALING VATBAAR Balvirtuoos MAANDAG 4 DECEMBER 1989 - .x..„ )amestennis Vogelwaarde klopt Sluiskil J..'',. '"Z 'ff'' jfi. j-:,; HULST - Na zes wedstrijden ongesla gen op kop te hebben gestaan, is Para dijs in de eerste klas van de zaalvoet balcompetitie in Hulst leider af. Para dijs kwam vorige week twee keer in actie en was daarin weinig succesvol. Na de eerste competitienederlaag te gen Van der Gucht (3-5) volgde een ge lijkspel tegen middenmoter 't Zilve ren Kruis: 3-3. Van der Gucht, dat de drie doelpunten van Paradijs (Jo Sturm, Frank de Ruijsscher en Marc Geensen) in een rechtstreekse confrontatie dank zij treffers van Jan de Visser, Piet de Vis ser (twee keer). Frank Rotven en Mar cel Verdunnen overtrof, liet de belang rijke overwinning later in de week vol gen door een overtuigende 11-0 zege op Mortier/Ivens. Daardoor gaat deze ploeg met twee punten voorsprong al leen aan de leiding. In de tweede klas besliste de koploper, het tweede team van Klaus/Th. Biesbroeck. de ontmoe ting met achtervolger De Smickel in haar voordeel: 4-0. Opvallend in deze klas is de opmars van De Ruijter, dat na een slechte competitiestart naar de tweede plaats is opgerukt. Voorafgaand aan Paradijs- Van der Gucht versloeg de zaalvoetbalselectie van Hulst de selectie van Terneuzen met 5-2. De Hulster doelpunten kwa men op naam van Arno (twee) en Job (drie) Zwegers. In de regionale zaalvoetbalklas voor damesteams onderstreepten Klaus/ Th. Biesbroeck en Van der Spa in de eerste wedstrijd voor de A-klas hun ambities. Klaus/Th. Biesbroeck won met 13-2 van Dolf Schoot. Van der Spa versloeg Biezentrappers met 10-2. In de B-klas boekte Van Jole/Mussenist een opvallende overwinning: Stads herberg/Bobo's Gym werd met 5-2 ver slagen. De uitslagen in de eerste klas: Paradijs- Van der Gucht 3-5; Mortier/Ivens- Van derGucht 0-11: Paradijs- 't Zilveren Kruis 3-3; GTI- Meerpaal 1-3; Bleijenbergh/Vajo 2- Necker- mann 6-6. Tweede klas: Bilderbeek- De Kroon 3-11; Torro- Wolschendorf/ The Cor ner 2-1; 't Laantje- De Ruijter 1-5; Klaus/Th. Biesbroeck 2- De Smickel 4-0. De stand in de eerste klas: Van der Gucht 8- 15; Paradijs 8-13; Den Ouden Arend 8-12; Meerpaal 8-8; 't Zilveren Kruis 8-7: Necker- mann 8-7; Bleijenbergh/Vajo 2 8-7; Mortier/ Ivens 8-3; GTI 8-0. Tweede klas: Klaus/Th. Biesbroeck 2 8-16; De Ruijter 8-12; De Smic kel 8-11; 't Laantje 8-8; Torro 8-7; De Kroon 8-6; Bogaert 8-6; Bilderbeek 8-4; Wolschen- dorf/The Corner 8-2. ngelo Qbrie voorgrondtijdens zijn zegetocht in Heikant. iEIKANT - Angelo Obrie was zaterdag een klasse apart in de fLosloop van Heikant. Eindigde hij vorige week in Terneuzen- Graauw op een 'schamele' zestiende plaats, nadat hij een groot ieel van de wedstrijd de dienst had uitgemaakt, zaterdag iwam de revanche. Op de elf kilometer lange loop liet de Ter- In euzenaar met grote overtuiging alles en iedereen achter zich. Meteen na de start had Obrie zich, sa men met nog vier man, los gemaakt an het in totaal 155 hoofden tellende Heelnemersveld. Naast Angelo Obrie e het kopgroepje meer klinkende [namen, want ook Eddy Vink, Marlon [Roels en de sterke Belgen Ricky den Hollander en Mark de Jonge waren /eggesprongen. larlon Roels uit Koewacht was na It wee kilometer de eerste die het tempo [niet kon volgen en er af moest. Niet keel later was ook De Jonge de dupe. (Het was vooral Ricky den Hollander ]die in het nu leidende trio veelvuldig probeerde weg te komen. Bekend met 1 reputatie van de twee Zeeuws Vla- ningen wilde hij het liever niet op de laatste kilometers aan laten komen. Je opzet van de Belg slaagde gedeelte- want halverwege wedstrijd moest Zestdorpenaar Eddy Vink afhaken. lAngelo Obrie weigerde echter te los- (sen. Hij week geen meter van de zijde van Den Hollander. Op drie kilometer Ivan de meet moest laatstgenoemde pijn inspanningen bekopen. Zijn tem poversnellingen hadden tol geist, Jvant toen Obrie er op dat punt een klein schepje bovenop gooide, moest licky den Hollander zijn medevluch ter laten gaan. Het kostte Angelo Obrie weinig moeite om zijn voor sprong te vergroten. De Terneuzenaar was de spierpijn in de kuiten, die in de eerste kilometers als „blokken ce ment" aanvoelden, kwijt en gemakke lijk kon hij de welverdiende zege tege moet snellen. Obrie was een gelukkig winnaar: „Terneuzen-Graauw was nog iets te ver voor me. Toen ik na die vijf tiende kilometer stil viel, wilde ik nog wel want ik was nog helemaal niet moe. Maar de benen wilden gewoon niet meer. Ik zie deze overwinning dan ook een beetje als een revanche op vo rige week." Ook op de zes kilometer werd het een Terneuzense overwinning door Peter Jansen. Jansen wist zich vrij snel na de start samen met Fons Warrens en Pa trick van Queckelberghe af te schei den van de grote groep. Op de helft van het fraaie bosrijke parkoers moest Van Queckelberghe lossen. Na vier kilome ter liet Jansen zien de sterkste te zijn van het overblijvende duo door van Warrens weg te lopen. Op de drie kilometer was Nagtegaal te sterk voor Warrens en Verschelden, terwijl M. Koks winnaar werd op de 500 meter. 11 km.1. Angelo Obrie (Terneuzen) 36.55,2. Ricky den Hollander (Nieuwkerken-Waas) 37.35, 3. Eddy Vink (Westdorpe) 38.00, 4. Mark de Jonge (Kemzeke) 38.13, 5. Marlon Roels (Koewacht) 39.00, 6. Willy Fermont (Hulst) 39.21, 7. A. Fierens 39.35, 8. Bert de Ruijsscher (Aardenburg) 40.15, 9. L. Steyaert (Terhole) 40.23, 10. E. Kops (Dam me) 40.45. Dames 1. Catrien de Poorter (Axel) 50.15,2. Corlette d'Huijvetter 55.00,3. Rosette Verhelst 57.15. 6 km.1. Peter Jansen (Terneuzen) 18.46, 2. Fons Warrens (Kloosterzande) 19.00, 3. Pa trick van Queckelberghe (Eede) 19.02, 4. E. Valckx 19.23,5. J. Cornu (Stekene) 19.28. Da mes 1. Rita Kindt (Hulst) 23.04,2. Jacqueli ne Gijsel (St. Jansteen) 24.34. 3. J. de Wit 25.00. 3 km. 1. E. Nagtegaal 10.17, 2. Matthieu Warrens (Kloosterzande) 10.41, 3. R. Ver schelden (Heikant) 11.22,4. J. de Braai 11.45, 5. Dirk-Jan Fransen (Heikant) 12.00. Dames 1. Shirley Pieters (Heikant) 16.01, 2. R. de Bruin 18.04, 3. M. de Rijk 18.04. 500 meter le jongen M. Kops (Damme), le meisje L. Kops (Damme). CADZAND - De heren van BV Oost burg hebben in de eerste klas van de Zeeuwse basketbalcompetitie een schitterende prestatie (49-44) neerge zet tegen BV Souburg. In de sporthal van Cadzand moest de thuisclub in de laatste minuut een 49-31 voorsprong bijna nog prijsgeven. Twee Oostburg- se basketballers Wim van de Broecke en Han Moerman moesten vanwege teveel persoonlijke fouten naar de kant. Het gevolg was dat de vier over gebleven spelers de voorsprong zien derogen zagen slinken, maar gelukkig voor BV Oostburg was de wedstrijd net op tijd afgelopen. In de eerste helft waren beide teams volledig aan elkaar gewaagd. Er werd hard verdedigd, terwijl aanvallend veel werd gemist. De schutters misten precisie. De ruststand van 23-19 spreekt voor zich. In de tweede helft een beter Oostburgs team dat uitliep naar een ruim verschil (49-31), totdat paniek uitbrak in de laatste minuut. Ook het Axelse Voorwaarts won na weken weer eens een wedstrijd. In Axel werd een moeizame 64-60 winst geboekt tegen Marathon. In de tweede klas won BC Sas de streekderby tegen Scheldesport 2 met 41-31 en verstevig de hierdoor de koppositie. In de dames eerste klas klom Voor waarts na een uitstekende 32-29 over winning tegen een van de koplopers Marathon naar een subtoppositie. BV Oostburg stribbelde lang tegen, maar moest uiteindelijk met 40-35 de winst laten aan Smokkelhoek. Heren eerste klas: Voorwaarts-Mara- thon 64-60 (24-22) - Vanaf het begin een vrij hard duel tussen twee ploegen die elkaar niets toegaven. Voorwaarts wist voor rust een 9-6 achterstand om te buigen in een 15-9 voorsprong. Bei de teams wisselden goede met slechte momenten af. Zes minuten was de tweede helft oud of men keek weer te gen een achterstand aan. In de negen tiende minuut was er een vrij riante voorsprong (64-56), die in de slotfase nog bijna in gevaar kwam. Ruud de Bruin was topscorer met 21 punten, terwijl Peter Vaal een goede wedstrijd bekroond zag met 16 punten. Heren tweede klas: Scheldesport-BC Sas 31-41 (14-20) - De thuisclub speelde een matige wedstrijd. Een slechte start (9-2 achterstand) van de Terneu- zenaren werd vlak na rust nog wegge werkt (21-21), maar toen was het ge beurd. Vanaf dat moment was BC Sas de betere ploeg, dat door de winst een volgende stap heeft gezet in de rich ting van het kampioenschap. Heren tweede klas: Mevo-BV Oost- burg 2 60-30 (21-14) - Een enkelblessure AARDENBURG - Jan de Brouwer is gisteren in Aardenburg gewestelijk kampioen biljarten eerste klas libre geworden. De speler van Euphonia Kaatsheuvel bleef na 30-21 winst in de finalepartij tegen Cees Wissel van het Terneuzense Concordia ongeslagen en gaat ook naar het Nederlands kam pioenschap, dat op 5, 6 en 7 januari in Terborg wordt gehouden. Slechts één man kon de De Brouwer gedurende het driedaagse toernooi in café De Smokkelhoek bij houden. Ter wijl de rest van het gezelschap moest lossen bleef Cees Wissel goed volgen. Vijf ronden lang hield de Concordia- speler gelijke tred met zijn Brabantse concurrent en naarmate de eindfase van dit toernooi in zicht kwam groeide de spanning. Wissel liet gisteren in de zesde ronde de eerste misser noteren: 21-30 verlies tegen Hendriks uit Putte. Daarmee bevestigde de Terneuzenaar nog eens geen afmaker te zijn en onder groeiende druk minder te presteren. Eerder in het seizoen bleek dat al in het Grand Prix-toernooi driebanden in Zaamslag, en daarna onderstreepte het BFTS-kampioenschap drieban den in Terneuzen nog eens dat Wissel geen finisher is. Dat verlies in de voorlaatste ronde was beslissend voor het kampioenschap. De Brouwer bleef namelijk wel winnen en was inmiddels in moyenne zover weggelopen dat de laatste partij De Brouwer-Wissel voor de Brabander nog slechts een formaliteit was. Het werd geen hoogstaande afsluiting. Met 30-21 in 51 beurten bleef Jan de Brou wer ongeslagen en winnaar van zowat alle toernooiprijzen. De eindstand in Aardenburg: 1. Jan de Brouwer, Kaatsheuvel 14-0.711-7; 2. Cees Wissel, Concordia 10-0.587-7; 3. C. Kraker, Lage-Zwaluwe 9-0.604-7; 4. R. Hen driks, Putte 7-0.590-7; 5. Sam de Kok, Krab- bendijke 6-0.516-6; 6. J. van Ginneken, Sprundel 4-0.589-6; 7. C. Luykx, Etten-Leur 4-0.546-5; 8. Wim Hanse, Zonnemaire 2- 0.473-6. [TERNEUZEN - In verband met de verschillende bekerduels waren Sa- tok en Scheldesport 2 de enige ploe gen, die dit weekeinde in de eerste klasse van het volleybal een competi- iewedstrijd speelden. In Sas van lent won de thuisclub overtuigend net 3-0. [iavok was in de openingsset niet bij de es. De Sasse heren droomden kenne lijk nog van de bekerwedstrijd van V rijdagavond, toen ze ondanks verlies peel verdienstelijk presteerden tegen IVC. Het onderschatte Scheldesport >AS VAN GENT - Het team Philten 1 •lijft prima presteren in de damesten- iscompetitie in De Vlaanderen in ■as van Gent. Zowel Gigantjes als ias werden met de maximale 4-0 ver lagen. Door dit resultaat is het team van de grote favorieten in de strijd m een plaats in poule A. ilslagen: 'houtje-Gigantjes 0-4; Tenenspreiders- hilten II0-4; Sas-Philten 10-4; Smash-TCC i: Philten I-Gigantjes 4-0; Philten II-Mep- ers 0-4; Slaghoutje-Tenenspreiders 4-0; CC-Gigantjes 2-2. 2 rook een kans en kwam dan ook voor te staan, waardoor de thuisploeg ont waakte. Het viel niet mee om het goe de spel van vrijdag te benaderen. Sa- vok vocht meer tegen zichzelf dan te gen de opponent. Naarmate de set vor derde kwam Savok los, hetgeen resul teerde in setwinst; 15-10. In de tweede en derde set maakte Sa vok korte metten met Scheldesport 2. De organisatie was dik voldoende en de combinaties liepen perfect. Ook het afmaken van de fraaie aanvallen ver liep vlekkeloos. Scheldesport kon te gen dit geweld weinig inbrengen. Met zes opslagen tot besluit maakte Savok het via 15-9 en 15-5 af. Bij de dames had Philippine in eigen huis moeten aantreden tegen Wiska. Voor de tweede maal zegde de ploeg uit Wissenkerke echter af, dit tot te leurstelling van het Philipiense team. Rikkie Floors, voorzitster van Philip pine: „Het is niet alleen jammer dat we niet kunnen spelen, maar het gaat ons op deze manier nog aardig wat geld kosten ook. Iedere keer zitten we .na melijk met de huur van de zaal, waar van we geen gebruik kunnen maken." Praeses Floors hoopt dat Wiska van avond wel komt opdagen, zodat de uit gestelde partij alsnog kan worden af gewerkt. Basketbalspektakel in Terneuzen. Bobcat Gent en Sportlife Canadians waren aan elkaar gewaagd. De Belgen wonnen met 90-86. AS VAN GENT - De hoogst geklas- eerdc mannenpioegen waren vorige :ck in de recreatieve volleybalcom- •etitiè in Sas van Gent niet op dreef, avok en Jeroen leden een verrassen- e nederlaag, waardoor de spanning i deze klas is toegenomen. 'e mannen van Jeroen en Ons Genoe- en waren volkomen aan elkaar ge- 'aagd. De boeiende partij kreeg dan ok een enigszins geflatteerde uitslag, éis Genoegen trok de eerste set naar ieh toe, nadat beide teams elkaar tot t einde toe in evenwicht hadden ge- ouden: 15-17. Ook daarna gaven de loegen elkaar niets toe. Ons Genoe- en trok echter telkens de krappe inst (14-16 en 3-4) naar zich toe. Sa- k profiteerde niet van het verlies an Jeroen. De Sasse ploeg verloor na melijk zelf ook: met 2-1 van Cerestar. [eter verging het de mannen van Wis- die na enkele opeenvolgende neder- f^en weer eens een overwinning kon- jen vieren. Dat ging ten koste van Hy- •o Agri uit Sluiskil: 3-0. De vrouwen van Savok 4 en het stan daardteam van deze vereniging troffen elkaar in de eerste klas, waarbij de eer ste keus aan het langste eind trok. Kampioenskandidaat Gilderakkers maakte in deze klas tegen Savok 3 geen fout. Het gemengde team van VZN (eerste klas) verkeek zich in de eerste set op Acke, maar hield vervol gens de schade beperkt. De uitslagen: Dames eerste klas: Savok 4- Savok 1-2 (8-15, 15-9, 7-15); Savok 3- Gilderakkers 0-3 (4-15, 5-15, 8-15). Dames tweede klas: De Sterre- Gilderakkers 2 2-1 (15-8. 10-15, 15-12); ADEG- Zaamslag 3-0 (3-0 (15-13, 15-0. 15-4). Dames derde klas: De Jachthoorn- Neijt 1-2 (4-15, 15-10, 6-15); SKW- Neijt 2 2-1 (15-7, 15- 11, 13-15). Gemengd eerste klas: Acke-VZN 1-2 (17-15, 11-15, 8-11). Gemengd tweede klas: Bode- Gilderakkers 0-3 (5-15, 1-15, 14- 16); Geerlings- Spuit Elf 1-2 (6-15, 13-15, 15- 8). Heren: HAS- Wisse 0-3 (13-15, 5-15, 6-15); Jeroen- Ons Genoegen 0-3 (15-17, 14-16, 3-4); Savok- Cerestar 1-2 (15-12. 5-15, 9-15). TERNEUZEN - Basketbal van topni veau viel er zaterdag te genieten in Terneuzen. Vier eredivisieteams uit België en Nederland gaven een de monstratie van internationaal ge schoold basketbal, dat het aanzien meer dan waard was. De ruim 300 toe schouwers in sporthal 't Zwaantje ge noten met volle teugen van de indivi duele hoogstandjes. Zo waren in de eerste wedstrijd tussen Bobcat Gent en Sportlife/Canadians Amsterdam de Amerikanen Carl Hen ry (de absolute topscorer met 40 pun ten) en de twee meter en vijf lange Graig Robinson (schitterend rebound- werk) aan Belgische zijde de meest op vallende spelers. Bij de Nederlandse tegenstander zorg de P.T. Thomas bij vlagen voor schit terende momenten, maar vooral in de laatste vijf minuten liet Sportlife/Ca nadians het achterste van de tong zien. Een 49-33 achterstand bij de rust werd in de slotfase bijna nog teniet ge daan mede door het krankzinnig hoge tempo van de Amsterdammers, maar men strandde op vier punten (90-86) van Bobcat Gent. De Belgen, die van wege de goede contacten met Schelde sport in Terneuzen hun wedstrijd speelden, werden daardoor winnaar van de internationale oefenserie tij dens de winterstop gehouden. Daarna volgde de tweede confrontatie tussen Maccabi Brussel (koploper in de Belgische competitie) en Kolf Molijrj Orca's Urk, dit seizoen verras send sterk in de eredivisie. Ook Macca bi gaf op het allerlaatste moment nog de kans aan de organiserende vereni ging Scheldesport om deze wedstrijd in Terneuzen te laten spelen. De meest fanatieke supporters van Bobcat Gent waren toen inmiddels de overwinning aan het vieren. Desondanks had de tweede wedstrijd technisch en tac tisch gezien iets meer te bieden. Alleen in de slotfase toonde Maccabi niet voor niets de leider in de Belgische competitie te zijn en liep nog vrij vlot weg van hun Nederlandse opponent. De twee uitblinkers waren keurig ver deeld over beide teams: Bob Rose (Maccabi), een atleet met onnavolgba re acties, die vaak bekroond werden met een dunk en de 'kleine' (1.86) Ame rikaanse bal virtuoos Dewayne Johns van Orca's Urk. Het duel was tot aan de laatste minu ten gelijkopgaand. Rust: 44-41. De wedstrijd werd naar het einde toe iets minder spektaculair, omdat toen Mac cabi onder leiding van de Nederlandse coach Maarten van Gent een groot 'gat' sloeg. Eindstand: 95-81. De Ne derlandse internationals René Rid derhof en Marcel Huybens (zaterdag was hij jarig) waren toen al afgehaakt. Na afloop lieten de bestuurders van Bobcat Gent zich bijzonder positief uit over de organisatie van Schelde sport, welke overigens ook voor een keurige omlijsting van het progamma had gezorgd. De woorden: „dit is voor herhaling vatbaar" konden voor Scheldesportvoorzitter Eric de Ruijs scher en zijn vele medewerkers geen beter compliment betekenen. van Michel Sol was van directe invloed op de wedstrijd. De Oostburgse speler moest na zes minuten uitvallen. De rest (vier basisspelers) werd genood zaakt de wedstrijd met een man min der uit te spelen. Hiervan profiteerde vanzelfsprekend Mevo dat naar een ruime overwinning uitliep. Dames eerste klas: Voorwaarts-Mara- thon 32-29 (15-17) - Een prima wed strijd met veel spanning. Twee gelijk waardige tegenstanders met Mara thon voor rust en Voorwaarts na rust de betere ploeg. José Willems verde digde uiterst geconcentreerd en scha kelde de beste speelster bij Marathon uit. Aanvallend liep het iets minder, maar met vier minuten te spelen had het Axelse team toch een 30-25 voor sprong in handen. Daarna sloeg de ver moeidheid toe en Marathon kwam te rug tot 30-29. Een time-out hielp de Axelse dames er weer bovenop, het geen resulteerde in een 32-29 overwin ning. Dames eerste klas: BV Oostburg- Smokkelhoek 35-40 (16-20) - Een slijta geslag. Beide ploegen liepen uitste kende fast-breaks. Toen het ritme even na rust stokte (gedurende vijf mi nuten werd er niet gescoord) kon Smokkelhoek via afstandsschoten toeslaan. De fastbreaks hadden hun tol geëist. In de slotfase kwam de thuisclub nog terug tot 33-37, maar ondanks een al- les-of-niets-poging kon de nederlaag niet meer worden ontlopen. Ook de twee uitblinksters aan Oostburgse zijde Lisa Leunis en Marga van de Vij ver moesten kleur bekennen. TERNEUZEN - Bijna halverwege de competitie is de strijd om het kam pioenschap in de eerste klas van het zaalvoetbalrayon Terneuzen nog al tijd open. Na tien wedstrijden delen Philips 1 en Den Engel met een totaal van veertien punten de koppositie. Zij worden op de voet gevolgd door Gemeente en Van Strien, die beide twaalf punten vergaarden. Van de vier hoogst geklasseerde teams leed Philips 1 een belangrijk verlies- punt. De koploper kwam tegen ABN niet verder dan 5-5 en moet daardoor Den Engel naast zich dulden. Den En gel imponeerde niet of nauwelijks te gen het laag geklasseerde Smit Sport prijzen, maar won wél: 4-3. En hetzelf de gold voor Van Strien, dat maar ter nauwernood Beldo achter zich kon la ten met 6-5. Voor Gemeente, dat na een stroeve start in sneltreinvaart omhoog is ge klommen, was er tegen Dow 2 de vijfde opeenvolgende overwinning. Het was er wel een met het kleinst mogelijke verschil: 1-0. Sporting van den Hemel 2 viel terug naar de middenmoot door een 5-2 ne derlaag tegen Sporting'88 2 en HKC bleef in het vier-puntenduel met Ter neuzen 1 met 2-1 aan de goede kant van de score. In de tweede klas liet Philips 2 een punt liggen tegen EK Yugo 2 (3-3) en won Atoom Boys met 7-2 van RWS. Atoom Boys gaat nu alleen aan de lei ding met een voorsprong van één punt. De uitslagen: Eerste klas: Gemeente - Dow 1-0, Sp van den Hemel 2 - Sporting'88 '2 2-5, ABN - Phi lips 1 5-5, HKC - Terneuzen 12-1, Den Engel - Smit Sportprijzen 4-3 en Van Strien Beldo 6-5 Tweede klas: Terneuzen 2 - Plantenmarkt 5-3, Goalgetters - PZEM uitgesteld, Sporting'88 3 - Image-club 1-1. Atoom Boys- RWS 7-2, Instuif - Broodje Ben 4 1-3 en EK Yugo 2 - Philips 2 3-3. De standen: Eerste klas: 1. Philips 1 10-14 2. Den Engel 10-14 3. Van Strien 10-12 4. Gemeente 10-12 5. Sp. van den Hemel 2 10-116. Sporting '88 2 10-11 7. Dow 2 10-10 8. ABN 10-9 9. HKC 10-8 10. Smit Sportprijzen 10-7 11. Beldo 10-6 en 12. Terneuzen 1 10-6. Tweede klas: 1. Atoom Boys 10-17 2. Philips 2 10-16 3. RWS 10-12 4. Image-club 10-12 5. Sporting'88 3 10-11 6. Terneuzen 2 10-10 7. Dow 3 10-9 8. EK Yugo 2 10-9 9. Goalgetters 9-8 10. Broodje Ben 4 10-8 11. Philips 2 9-6 12. Plantenmarkt 10-6 13. Instuif 10-4. BOSCHKAPELLE - In het enige oe fenduel dat gisterenmiddag in Zeeuwsch-Vlaanderen werd ge speeld, boekte Vogelwaarde een ver rassende, maar niet-onverdiende 1-0 overwinning op Sluiskil. De derde klasser was over het alge meen wel meer in balbezit, maar aan vallend was Vogelwaarde niet minder gevaarlijk. Met name na de rust kwam de formatie van George de Bakker tot een aantal goed uitgespeelde tegen aanvallen en vijf minuten voor tijd re sulteerde dat ook in de enige goal van de wedstrijd. Uit een vrije trap van Frans van Rooy kopte Honny Claes- sen fraai raak: 1-0.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1989 | | pagina 25