PZC Tennistoernooi eindigt in overwinning Hoek Tweede plaats voor Erik van de Wekken sport DRESSUUR IN SEROOSKERKE BIJ MOTORCROSSWEDSTRIJDEN IN AXEL Wedstrijden bankdrukken Finales missen spanning in jeugdtennis Sas van Gent Overwinning De Punder 12 Trimmers reden kampioenschap ZATERDAG 1 JULI 1989 Pony's Uitslagen Babijn Mascha Bustraan dwingt respect af SEROOSKERKE - Mascha Bustraan deed zaterdag op het ter rein van manege De Eendracht in Serooskerke tijdens een wedstrijd voor de KNF-Rabo dressuurcompetitie weer eens van zich spreken. De Zuid-Bevelandse amazone eiste onder erbarmelijke weersomstandigheden met haar paard Camaro en met een totaal van 196 punten de eerste plaats voor zich op. Ze liet daarmee haar belangrijkste concurrent en leermeester Kees Steendijk met Boy vier punten achter zich. „Het ging heel lekker vandaag", stelde de 23-jarige amazone uit Yerseke na af loop simpel vast. „Ik had het beslist niet verwacht, want met deze wind en met die slagregens is het erg moeilijk om je paard aan de teugel te houden, maar het lukte allemaal uitstekend." En tijdens de strijd met de elementen als extra handicap dwong Camaro met zijn uitstraling, lichtvoetige bewegin gen en souplesse weer veel bewonde ring af. Ook de overgang naar de diver se gangen, wat de meeste combinaties op het door de voordurend neerplen- zende regen glad geworden terrein in moeilijkheden bracht, verliep uitste kend. De beloning van 196 punten door de ju ry was dan ook goed voor twee winst punten, waarmee ze een belangrijke stap richting nationaal niveau zette. Ook in de klasse Z1 werden prestaties van hoog niveau geleverd. Daar onder streepte Doesjka van Loon bijvoor beeld met haar 185 punten, wat goed was voor de overwinning, de vorm waarin ze op dit moment verkeert. De Vlissingse vormt met Wiecotin een combinatie die elkaar uitstekend aan voelen. En ook Joke Nijssen kwam met Arminda tot een uitstekende proef. De Zuid-Bevelandse amzone kwam met 179 punten net een puntje tekort voor een winstpunt. Bij de pony's ging de oranje rozet voor de achttallen naar de Schouwse rui ters. Bij de viertallen was het goud voor het Walcherse Oranjezon. Zij be haalden net als Noord-Beveland 125 punten, maar de klasse Zwaar, waarin Oranjezon uitkwam, deed de balans in het voordeel van de Bevelanders, die in Licht uitkwamen, doorslaan. De uitslagen van de KNF-RABO dressuur competitie voor paarden: Klasse Z2: 1 Ma scha Bustraan/Camaro, Zuid-Beveland, 196; 2 Kees Steendijk/Boy, Zuid-Beveland; 192; 3 Ama Lauret/Uitlanda, Zwinruiters, 164. KI. Zl: 1 Doesjka van Loon/Wiecotin, Scheldestad, 185; 2 Joke Nijssen/Arminda, Bij de pony's werden, met een uitzon dering voor de klasse M, vrij goede prestaties verricht. Alle combinaties die in aanmerking kwamen voor de ere-linten kwamen tot winstpunten. Vooral in de klasse Licht waren op vallende verrichtingen te bewonde ren. Zo kwam in de klasse L2 Caroline Murre met de soepel bewegende Gold- line tot het uitstekend resultaat van 125 punten. De Zwinruiters boekten succes bij de achttallen voor paarden. In de klasse Licht behaalde de Nieuwvlietse acht een totaal van 125.5. Ze lieten daarmee hun clubgenoten uit de klasse Zwaar ruim zes punten achter zich. De combi naties uit de Lichte acht toonde ook een aanmerkelijk beter samenspel dan hun clubgenoten in de klasse Zwaar. Bij de viertallen ging de zege naar Zuid-Beveland: een kwartet met nogal wat individuele klasse in huis, wat in het teamwerk duidelijk naar voren kwam. Zuid Beveland, 179; 3 Kees de Visser/Tho- ran. Gouwe Reyers, 172. KI. Ml: 1 Gerard Lapendrix/Cartoucge, Zwinruiters, 124; 2 Louise Vader/Byou, Gouwe Reyers, 122; 3 Hellen Nooyen/Boy, Gouwe Reyers, 122. KI. M2: 1 Suzanne Malcorps/Bonvivant, Zwin ruiters, 116; 2 Inge Quist/Wagner, Zwinrui ters, 104. KI. LI, ring 6: 1 Willemien de Vis- ser/Ramon, Gouwe Reyers, 124; 2 Marion Spruit/Roxana, Luctor et Emergo, 121; 3 Hans de Zeeuw/Bebop, Zwinruiters, 119. KI. KI. LI, ring 7: 1 Anja op 't HofOlimpique, Schouwse Ruiters, 124; 2 Anita Timmer- man/Prejore, Westelijk Schouwen, 123; 3 Paul Jan de Feyter/Chic, Luctor et Emergo, 122. KI. L2: 1 Fransje van Eekelen/Ulivia, Luctor et Emergo, 121; 2 Eline Quartel/ Brendy, Oranjezon, 121; 3 Jeannot Bakker/ Blizzard, Zwinruiters, 120. KI. B: 1 Dennie Rijn/Casper, Zuid-Beveland, 131; 2 Bianca Poppe/Ultra Queen, Walcheren, 122; Sjaak Boonman/Diamond, Walcheren, 121. Acht tallen: 1 Zwinruiters (kl. L), 125.5; 2 Zwinrui ters (kl. Z), 119; 3 Oranjezon (kl. L), 116. Vier tallen: 1 Zuid-Beveland (kl. L) 126; 2 Noord- Beveland (kl. L), 122; 3 Westelijk Schouwen (kl. L), 121. Pony's kl. M2: 1 Sheila Troost/Annabelle, Luctor et Emergo, 118; 2 Sonja de Feyter/ Melcha, Schouwse Ruiters, 118; 3 Mariska Boone/Melvin, Noord-Beveland. Kl. Ml: 1 Monique Melse/Achim, Oranjezon, 120; 2 Annebeth Poppelaars/Tania, Noord-Beve land, 117; 3 Janis Lindhout/Sapai, Noord- Beveland, 116. Kl. L2: 1 Carolien Murre/ Goldline/Zwinruiters, 125; 2 Lenny Boer/Ra pid, Schouwse Ruiters, 123; 3 Amber bij de Vate/Donald, Schouwse Ruiters, 121. Kl. LI: 1 Nathalie van de Ree/Happy Story, Noord- Beveland, 125; 2 Judith van Maldegem/ Renski, Oranjezon, 121; 3 Jan Willem de Feyter/Valentino, Luctor et Emergo, 120. Kl. B: 1 Margreet Walraven/Annouschka, Oranjezon, 122; 2 Sander Abrahamse/Hart- wig, Oranjezon, 121; 3 Rebecca van den IJs- sel/Udo, Oranjezon, 120. Achttallen: 1 Schouwse Ruiters (kl. L), 121.5; 2 Luctor et Emergo (kl. L), 117; 3 Oranjezon (kl. L), 117. Viertallen: 1 Oranjezon (kl. Z), 125; 2 Noord- Beveland (kl. L), 125; 3 Zwinruiters (kl. L) 115. De winnaars van het toernooi in Axel: Vlnr: Reggie van de Berg, Lisette Vervaet, Jeroen Everling en Yves van de Vijver. AXEL - Met de min of meer verwachte winnaars kwam er gisteren een eind aan het tennistoernooi voor senio ren in Axel. I)e favorieten maakten zich dan ook volle dig waar. Zo won Jeroen Everling bij de heren in de C met twee keer 6-2 van Frank Hamelink, terwijl D-spe- ler Reggie van de Berg de winst pakte tegen Niek de Koster. Lisette Vervaet (winnares enkel D) en Marjolein Ver- straete (eerste in de E) ondervonden weinig problemen in hun finalepartijen. Ook de finales van de dubbels bij de heren en dames kenden geen verrassingen. De organiserende tennisver eniging Axel kon alle partijen volgens het geplande schema afwerken. De resultaten: finale heren enkel C: Jeroen Everling - Frank Ha melink 6-2, 6-2; heren enkel D: Reggie van de Berg - Niek de Koster 6-0,6-4; heren enkel E: Y. van de Vijver - Mark de Waal 6- 7, 6-1, 7-5. Dames enkel D: Lisette Vervaet- Gaby Bauwens 6-3,6-1; dames enkel E: Marjolein Verstraete- An Walrave 6-0,6-2; Dames enkel C (poule): 1. Annelies Hoek. Heren dubbel C: Jan Verschelling/Jeroen Everling - Jean-luc Deleourt/Ronnie van Remortel 7-5, 4-6, 6-0; heren dubbel D Fred Vancauteren/Van Campenhout - Reggie van de Berg/Henk van de Berg 6-3,6-2; dames dubbel D Lies Mast/Pia Vos - Lisette Vervaet/Monique van Rattingen 6-3, 6-2; gemengd dubbel D Gaby Bauwens/Robert Vermeulen - Liesl Mast/Liet Erpelinck 6-3,6-4; gemengd dubbel C Wout Hoek/Annelies Hoek - Jan Ver schelling/Marjan Fraanje 6-4, 7-6; dames dubbel C Pia Vos/Nel Moens - Jacqueline de Bliek/Tngrid Visser 7-5, 6-2. x Dubbele overwinning Rammeloo en Lensen Mascha Bustraan: twee winstpunten. overwinning en Herman Nijsten ging goed van start in de C-finale, maar liet het tenslotte toch nog afweten. HOEK - Het Vier Dorpen-tennis toernooi is dit weekeinde in een overwinning geëindigd voor de tennisclub Hoek. Bij de individue le prestaties viel er in de afgelopen week nog één echte verrassing te noteren. De als eerste geplaatste Charles de Smit werd bij de heren B in de kwartfinales uitgeschakeld door Macky Edwards-Van Muyen. Daardoor ging de als tweede ge plaatste speler Alfons Schelfhout met de winst lopen. Hij versloeg in de finale Hans van de Akker met 6- 3, 6-2. Paul Cortvriendt was succesvol in de heren dubbel A (met Matthijs- sen) en de mix A, maar moest in het enkelspel (A-finale) met 7-6, 6-1 ver lies incasseren tegen Han Matthijs- sen. Herman Nijsten had in de C-finale met conditionele problemen te kampen tegen Frans Hamelink. De eerste set werd nog met 6-4 gewon nen, vervolgens verloor hij maar nipt (7-6) de tweede set, maar in de allesbeslissende derde set liet Nij sten het volledig afweten: 6-0. Bij de dames enkel B was er sprake van een identieke situatie. Jannie Nouwen verloor weliswaar de eerste set, maar herstelde zich knap om vervolgens in de derde set volledig kansloos (6-0) tenonder te gaan te gen Atie Visser. De verwachte A-fi- nale tussen Danielle de Schepper en Annemarie Robesin leverde winst op voor De Schepper. De finales in de 'dubbel' en de 'mix' brachten geen noemenswaardige verrassingen. De eindresultaten. Finales: Heren enkel B Fons Schelfhout - Hans van de Akker 6-3,6-2; heren enkel C Frans Hamelink - Herman Nijsten 4-6, 7- 6, 6-0; heren enkel A Han Matthijssen - Paul Cortvriendt 7-6, 6-1; dames enkel A Danielle de Schepper - Annemarie Robe sin 6-4, 6-2; dames enkel B Atie Visser - Jannie Nouwen 6-4, 5-7, 6-0. Dames dubbel A: Tilly de Kort/Daniëlle de Schepper - Netty Deij/Annie Bierings 6-4, 6-2; dames dubbel B Nina van der Bilt/Truus de Waal - Jannie Faas/Corrie Vermast 6-4, 6-2; heren dubbel A Paul Cortvriendt/Han Matthijssen - Willie Lippens/Bram Bierings 6-2, 6-2; heren dubbel B Tini Vogels/Frits van Barne- velt - Frank de Ridder/John Herrebout 3-6, 6-3, 6-2; mix A Annemarie Robesin/ Paul Cortvriendt - Marijke Robesin/Leo- nard Robesin 6-0,6-3; mix B Paula Geus/ Adrie Geus - Annie Pieters/Melvin van Amersfoorth 6-3, 3-6, 6-3. De tennisvereniging Hoek totaliseerde de meeste punten: 252. Tweede werd TV Philten, Philippine 237 punten; 3. TV Vo- gelvluc, Vogelwaarde 164 pnt.; 4. TV Zaamslag 151 pnt. AXEL Startnummer vier lijkt een winnend nummer te zijn in de wed strijden om de RES-trofee in Axel. In twee van de vier klassen, de 125 en 500 cc, rijden de topmannen met dit num mer. Werner Rammeloo (125 cc) en Jacky Lensen (500 cc) schreven zater dag alweer een dubbeloverwinning op hun conto bij. Zeeuwse crossers kregen sinds lang weer eens af te reken met regen. Om standigheden die het Belgische 80 cc- talent Tonny Questier uit Knokke nauwelijks schijnen te deren. Na eer ste manche met grote overmacht te hebben gewonnen 'verslikte' hij zich even in de start van de tweede manche waardoor Davy van Hoepen de kop kon nemen. De Kloosterzandenaar kon daar maar even van genieten want in de derde ronde nam Questier de lei ding over om deze niet meer af te staan. De 125 cc ging tweemaal naar Werner Rammeloo die daarmee zijn kansen op de RES-titel weer verstevigde. Adwin Cortvriendt uit Axel noch Luc Lap uit het Belgische Kieldrecht konden de man uit Philippine echt bedreigen. Terneuzenaar Marcel de Zeeuw voelde zich schijnbaar goed thuis in de regen want met twee vijfde plaatsen reed hij zich zaterag voor het eerst in de prij zen. Middelburger Jaap Munter, meestal voorin te vinden, viel al in de eerste manche uit met een vastloper. Bij de 250 cc won Jaap van Cadsand de eerste manche met overmacht. Johan Schelleman leek in die manche op een TERNEUZEN - De Terneuzense fit ness-club Vlooswijk hield deze week clubwedstrijden in het onderdeel bankdrukken in haar clubgebouw in de Vlooswijkstraat. Aan de wedstrijden namen in totaal 17 heren en 5 dames deel. Bij de heren won Albert Harms met een puntento taal van 92,9, bij de dames Paula Nieuwlaat met een totaal van 47,57. De uitslagen: Heren: 1. Albert Harms 2. Henk Dooms 3. Johnny Krombeen. Dames: 1. Paula Nieuwlaat 2. EUy Riemens 3. Ilona Frederiks. gemakkelijke tweede plaats af te gaan maar een val zorgde ervoor dat Jaap van Tatenhove en de Belg Luc van Looy nog dichtbij kwamen, Schelle man behield de tweede plaats. In de tweede manche deed hij-het in de stro mende regen nog beter en pakte de overwinning voor Jaap van Tatenhove en Schelleman. De 500 cc werd zoals gewoonlijk over heerst door Jacky Lensen die twee maal met grote voorsprong won. UITSLAGEN: AXEL: 80 cc: 1 Tonny Ques tier (Belgie), 2 Davy van Hoepen (NL), 3 Dan ny Ingels (NI), 4 Jimmy Pombereu (B), 5 Pas cal de Zeeuw (NI). 125 cc: 1 Werner Ramme loo, 2 Adwin Cortvriendt (beiden Ni), 3 Luc - Lap (B), 4 Peter de Booy, 5 Marcel de Zeeuw (beiden NL). 250 cc: 1 Joh. Schelleman, 2 Jaap van Cadsand, 3 Jaap van Tatenhove (allen NL), 4 Guido van Asbroek (B), 5 Frank Traa (NL). 500 cc: 1 Jacky Lensen (Nl.i, 2 Luc van Looy (B), 3 Robby Apers (B), 4 Ivan van de Walle (B), 5 Guido Zaman (NL). Jacky Lensen. RILLAND-BATH Bij motorcross wedstrijden in Rilland-Bath moest Erik van de Wekken (125 cc) dit keer genoegen nemen met een tweede plaats achter de Brabander Arjan Franken. Arjan Franken uit het Brabantse Zeg ge zorgde voor een opmerkelijke pres tatie. Om de wedstrijden wat meer in houd te geven besloot de organisatie de klassen 125, 250 en 500 cc samen te laten rijden, maar wel apart te klasse ren. Franken liet op het Scheldecircuit zien dat er met een lichtere motor goed tegenstand kan worden gegeven aan de zwaardere jongens. Met twee derde plaatsen in de totaalstand leverde de jonge Brabander een voortreffelijke prestatie, die hem tevens de eerste plaats opleverde bij de 125 cc. Erik van der Wekken, die de laatste tijd over winning op overwinning pakt in de 125 cc kon de Franken niet van de over winning afhouden en moest dit keer genoegen nemen met een tweede plaats. De 250 cc werd in de eerste manche een overwinning voor Kees Zuidhof, die de laatste wedstrijden steeds meer voor deze klasse kiest in plaats van de 500 cc. Hij moest alleen de Belgische BLB-intemationaal Dennis van Peer voor zich dulden, maar pakte, nadat hij de kop had overgenomen enkele meters voorsprong en won afgeschei den. In de tweede manche draaide de Bevelander duidelijk minder en ging de overwinning naar Van Peer, Zuid hof moest zelfs Franken nog voor la ten. Zuidhofs eeuwige rivaal Bennie Poppe doet het de laatste wedstrijden precies andersom en verschijnt met een 360 cc machine aan de start en valt zodoende in de 500 cc. Hij won zater dag de tweede manche in Rilland na dat hij in de eerste manche door een valpartij, na een botsing met Van de Weele, zijn kansen verloren zag en de overwinning naar Roger Dijkhorst ging. RILLAND-BATH: 125/250/500 cc: le man che: 1 Kees Zuidhof (250), 2 Dennis van peer (250), 3 Arjan Franken (125), 4 Erik van der Wekken (125), 5 Roger Dijhorst (500); 2e manche: 1 Poppe (500), 2 Van Peer, 3 Fran ken, 4 Zuidhof, 5 Van der Wekken. Recrea tieklasse: le manche; 1 Kees Broos, 2 Geert Vetters, 3 Frans Sanders, 4 André Hane- maayer, 5 Marcel Loos; 2e manche: 1 Vet ters, 2 Kees Stouten, 3 Broos, 4 Hane- maayer, 5 Loos. Wieier dag in Westdorpe WESTDORPE - Voor eigen publiek in Westdorpe zal Rob Bijvank er morgen (dinsdag) veel aan gele gen zijn om een eind te maken aan de tegenvallen de prestaties van dit jaar. Vorig jaar was Bijvank met dertien overwinningen topscorer van alle Zeeuwse amateurs, maar tot nu toe is de amateur van de wv Zeeland er nog niet één keer in geslaagd een overwinning binnen te halen. De wedstrijd in Westdorpe is de laatste jaren uit ge groeid tot één van de sterkst bezette Zeeuwse crite riums. Met vorig jaar als hoogtepunt de deelname van nationaal kampioen Erwin Kistemaker. „We hadden zeker al vijf keer geprobeerd om de nationa le kampioen naar Westdorpe te halen. Vorig jaar konden we Kistemaker strikken", verduidelijkt co mité-secretaris Danny Soethaert, die er meteen aan toevoegt; „Eén keer een dergelijke grap uithalen moet toch kunnen". Het deelnemersveld dat nu aan de start verschijnt, mag er ook best zijn. Met natuurlijk alle regionale favorieten (Rob Bijvank, Eric Vereecken, Frank Gommers, Patrick van Passel, Rolf Mobach en Wim Wolfert), die tegenstand zullen krijgen van onder andere Jos Ehlen (vorig jaar nog winnaar in West dorpe), Rudy van Vlimmeren (onlangs winnaar in Zuiddorpe), Rinus Ansems, Peter en Nico van de Klundert, Frank Timmers, Vital Timmermans en de winnaar van de Omloop van de Baronie: Ton Ak kermans. Om 19.00 uur starten ruim 50 coureurs voor een wedstrijd over 90 kilometer. Voordat deze categorie in aktie komt hebben de nieuwelingen en de dames-junioren hun wedstrijd al achter de rug. Deze twee categorieën rijden overi gens gezamenlijk. Bij de nieuwelingen zijn er zo'n twintig vertrekkers; de plaatselijke Derk-Jan Fran se gaat ongetwijfeld als favoriet van start. Verdere deelname van onder andere Ronald Lijbaart, Mi chel Swartelé, Wilmar van de Berghe, Jean-Pierre Gödde, Jeroen van der Pluijm, Michel Rommers en Jacky van de Klundert. De dames-junioren weten de weg naar Westdorpe blijkbaar niet te vinden, want er zijn slechts drie inschrijvingen binnengekomen. Deze twee catego rieën rijden 45 kilometer en vertrekken om 17.30 uur. SAS VAN GENT - De winnaars van het jeugdtennistoernooi in Sas van Gent lieten aan duidelijkheid niets te wensen over. Zowel bij de meisjes als de jongens waren de finales eenrich tingsverkeer. De echte spanning ont brak dus. In het jaarlijkse tennistoer nooi van Drive bleek Bernd van Que- kelberghe bij de jongens tot en met ze ventien jaar de sterkste. De finalepartijen werden beslist op het winnen van twee sets. Quekelberghe won dan ook erg gemakkelijk met 6- 1/6-0 van Timothy Poppe, nadat hij eerder in de halve finale Patrick Ver straten gedecideerd terugwees. Bij de meisjes in dezelfde categorie de monstreerde Nathalie Thijssen abso luut de beste te zijn. In de finale werd Ciska van Veldhoven, die overigens in de klasse tot en met veertien jaar de eerste plaatst opeiste, met 6-1/6-0 cij fers geklopt. In de jongenscategorie tot en met veertien j aar behaalde Boas Bierings de eerste plaats, nadat hij Niek van Remortel met 6-2/7-5 opzij zette. Ook Rienke van Remortel (jongens tot en met twaalf jaar) en Ferry Koen bij de jongens tot en met tien jaar beheer sten de finales. Sophie van Dieren- donck werd winnaar bij de meisjes tot en met tien jaar en de dames dubbel was een succesje voor Nathalie en Si- mone Thijssen. Ondanks de mindere weersomstan digheden werden alle partijen in Sas van Gent keurig op schema afgewerkt, De eindresultaten: Finales meisjes: tot/met zeventien jaar Na thalie Thijssen-Ciska van Veldhoven 6-1,6- 0; tot/met veertien jaar Ciska van Veldho- ven-Cindy van Waes 6-2, 6-1; tot/met tien jaar Sophie van Dierendonck-Evelien Kunst 6-0, 6-0; dubbel Nathalie/Simone Thijssen-Anke Lijbaart/Kelly Bouman 6-1 7-5. Finales jongens: tot/met zeventien jaar Bernd van Quekelberghe-Timothy Poppe 6-1, 6-0; tot/met veertien jaar Boas Bierings- Niek van Remortel 6-2, 7-5; tot/met twaalf jaar Rienke van Remortel-Joris d'Hont 6-1, 6-0; tot/met tien jaar Ferry Koen-Pieter-Jan Ieperman 6-2, 6-1. ABSDALE - Henk de Bruyne uit Ter- neuzen staat in het peloton van wie- Iertrimmers niet direct te boek als een snelle jongen. Hij heeft alleen winstkansen als hij met een klein groepje naar de eindstreep gaat. Za terdag, in het kampioenschap van de recreanten van de Zeeuws-Vlaamse trimfederatie in Absdale, was er in de finale niemand waar hij angst voor hoefde te hebben: met een korte solo reed Henk de Bruijne dan ook naar het kampioenschap. De overwinning van De Bruijne in ker- misvierend Absdale was ten volle ver diend. Het peloton van 33 renners dat voor deze regionale titelstrijd had in geschreven hield onder de heersende omstandigheden (regen en wind) de gelederen liefst zo lang mogelijk geslo ten. En hoe dichter de finish in zicht kwam, hoe meer men in de groep ging kijken naar de sprinters. Die werden op 15 kilometer voor de meet echter een eerste keer verrast, eerst door een uitval van De Bruijne en Begijn en vervolgens sloegJDe Bruijne alleen op de vlucht. Mark van Over- beeke won de sprint voor de tweede plaats. Zondagmiddag trok de A-categorie van de federatie de grens over. Een criterium in het Belgische Middel burg werd door Ronny Babijn succes vol afgesloten. De uitslagen: Middelburg (B.): 1. Ronny Ba bijn, Terneuzen; 2. Rick de la Ruelle, Axel; 3. Robert Cloetens, Brugge; 4. Henk Peters, Biervliet; 5. Rudy Buzeyn, Schoondijke. Absdale: 1 en Zeeuws-Vlaams kampioen bij de recreanten/veteranen Henk de Bruijne, Terneuzen; 2. Mark van Overbeeke, Oost- Eeklo (B.); 3.Johan Krap, Koewacht; 4. Ed dy de Schrijver, Vogelwaarde, 5. Oswald van de Bossche, Philippine; 6. Pieter Harms, Sluiskil; 7. Herman Muller, Terneuzen, 8. ex aequo het peloton. 's-HEER ARENDSKERKE - Johan de Punder uit Ovezande heeft zater dag een wielerkoers voor B-trimmers in 's-Heer Arendskerke gewonnen. Hij won de spurt van een vijfmans kop groep. In de A-categorie zegevierde Johan Peemen uit Rijsbergen vóór Marcel Gunst uit Yerseke. Sjaak van Vlimmeren (Etten-Leur) won in de C- categorie en Cees van der Horst (Standdaarbuiten) was de sterkste bij de veteranen. De uitslagen zien er als volgt uit: A-categorie: 1 Johan Peemen Rijsbergen; 2 Marcel Gunst Yerseke; 3 Huib Slabbekoom Kapelle; 4 Rob Kole 's-Heerenhoek; 5 Rinus Slabbekoorn Kapelle; 6 Hans van Oorschot Sprundel; 7 Jan van 't Westende 's-Heeren hoek; 8 Robert de Jonge Lewedorp; 9 Wim Hoondert Heinkenszand; 10 Erik Oostdijk Wolphaartsdijk. B-categorie: 1 Johan de Punder Ovezande; 2 Marius Dijkwel Yerseke; 3 Cees Beenhak ker 's-Heer Arendskerke; 4 Ton Kommers Bergen op Zoom; 5 Ko Tolhoek Yerseke; 6 Leo Beyer Den Bommel; 7 Leo Verhulst Roosendaal; 8 Sacco Paauwe 's-Heer Arendskerke; 9 Wim Wielhouwer Sommels- dijk; 10 Wil Lavooy Vlissingen. C-categorie: 1 Sjaak van Vlimmeren Etten- Leur; 2 Wim v/d Horst Fijnaart; 3 Ben Disco Roosendaal; 4 Eddy Lenstra Koudekerke; 5 Johan Rijnberg Fijnaart; 6 Arie v/d Dries 's- Heerenhoek; 7 Jan van Herwijnen Vlissin gen; 8 Jos Jeremiasse Wemeldinge; 9 Rene de Winter Baarland; 10 Dick van Zweden Kapelle. Veteranen categorie: 1 Cees v/d Horst Stan daarbuiten; 2 Jan Poldermans Nispen; 3 Jan Smeyers Bergen op Zoom; 4 Henk Rouw; Kapelle; 5 Pierre Pennings Roosendaal; 6 Frans van Oirschot Putte; 7 Jan Filius Goes; 8 Han van Kampen Oude Tonge;9 Hans Vreeke Krabbendijke.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1989 | | pagina 22