ïandtekening nimmer 537... ...het gaat om de shirtjes... MVV blijft koploper PZC/sP°rt ONDANKS VIER DOELPUNTEN TEGEN SEROOSKERKE E DAG VAN SEROOSKERKE Oranje op de vlucht voor meute Spelbos gaat naar DOVO VVV houdt kansen na winst Treffers wint van TOP: 2-1 33 enuwachtig Schroom rtiath Applaus-wissel DAG 27 MEI 1988 .ISSINGEN - Zelfs oudgedien- n zeggen dat ze „zoiets nooit egemaakt hebben". Zesduizend etballiefhebbers vinden die don- rdagavond de weg naar het veld n de Irislaan is Vlissingen. Een iek toeschouwersaantal, nooit rder in Zeeland vertoond. Ze ko en bijna allemaal voor Gullit. Hij de man die ongemeen veel men- n aan zich bindt en de commercie lgt zijn spoor. Handelaren pro- ren oranje petjes met 'rasta- ar' aan de man te brengen. Het is n van de symptomen van het iillitisme. iministrateur Wim Jagt van de VJB afdeling Zeeland krijgt het middag aan de stok met een jan wiens reclamebord achter een |oot zwart zeil verdwijnt om later de dag een tv-uitzending moge- k te maken. Jagt: „Er mag maar n rij reclameborden te zien zijn. KNVB heeft in dat opzicht de ugels nog eens aangehaald na de kerfinale tussen PSV en Roda aim vóór de aanvang van de wed- rijd tussen Serooskerke en het Ne- flands elftal stromen de tribunes 1. De Vlissingse gemeentepolitie «ft veertien man ingezet, van wie n aantal met een hond. De aange- nde herders maken een zenuw- htige indruk, net als de spelers n Serooskerke trouwens, die eneens hun debuut maken in een olie bak'. De KNVB heeft voor alle kerheid nog een bewakingsdienst gehuurd om de orde te handha- n. Uit Amsterdam zijn ze geko- en. „Daar maken we het wel eens iders mee dan wat we hier zien", gt één van de bewakingsem- oyees, terwijl hij het volk rustig n zich voorbij ziet trekken. )k tijdens de wedstrijd zijn er en problemen. De zesduizend kij- :rs vergapen zich aan de sterren, rooskerke-doelman Jaap Pijnen- irg groeit uit tot held van de dag t grote vreugde overigens van oeder Pijnenburg. „Hij was zó verschrikkelijk zenuwachtig. Gis teravond keken we op tv naar PSV en ik geloof dat hij wel vijftien keer naar de wc is geweest", zegt ze. Als Pijnenburg twintig minuten voor tijd een zogenaamde applaus- wissel krijgt en wordt vervangen door de twee meter lange Harrie Willeboordse richt alle aandacht zich op hem. Willeboordse heeft de ondankbare taak de uitblinker van de wedstrijd te vervangen en maakt af en toe dolle capriolen. Rinus Mi- chels: „Die keeper heeft zich waar schijnlijk ingekocht. Dat hebben we al vaker meegemaakt". De bondscoach is goed gemutst na twee dagen Zeeland. „Het is een ge slaagd uitstapje voor ons. We had den goed weer en dat was precies wat we nodig hadden. We kiezen voor een pakket met recreatie en dan ben j e afhankelij k van het weer. Uit alle aanbiedingen hebben we gekozen wat ons het beste uitkwam en dat is uitgekomen. De gastvrij heid is boven alle lof verheven. Toen we gisteren gingen vissen was het bovendien bladstil. Behalve de vis sen had niemand iets te klagen". Michels vindt zelfs nog tijd om Se rooskerke te complimenteren. „Vooral in de eerste helft speelde Serooskerke een lekker fris spel letje. Dat was prettig voor ons". Ook Wim Jagt, de KNVB-admini- strateur haalt opgelucht adem. „Gelukkig is er niets ernstigs ge beurt in het veld. Dat willen we al tijd zien te voorkomen. Daarom vragen we ook aan die jongens of ze er niet te wild in willen gaan". Rond kwart voor tien schuift Oran je in het clubhuis van GPC aan voor een schitterend koud buffet. De ve detten doen zich te goed, terwijl Se rooskerke al weer terug naar huis is en onderweg misschien nog even een snackbar aandoet. Zo wilde Mi chels het namelijk. Zo min mogelijk pottekijkers. Om kwart over tien is het welletjes. „Mannen, we gaan", zegt de bondscoach. Buiten, in het donker, wachten de volhouders. Ruud Gullit zet handtekening nummer 537... „Ik heb ze geteld". it Ruud Gullit populair is, leidt geen twijfel. De petjes met ingebouwd ista-kapsel vonden zelfs bij zeer jeugdige bewonderaars gretig aftrek. Marco van Basten scoort één van zijn vier treffers. Doelman Jaap Pijnenburg is kansloos. Michels houdt twijfels over Marco van Basten VLISSINGEN - Marco van Basten krijgt woensdag in de wedstrijd tegen Roemenië vermoedelijk de laatste se rieuze kans van Rinus Michels om zich bij de basiself van de bondscoach te scharen. Ondanks het voorspoedig herstel na de jukbeen-operatie van de voormalige Ajacied houdt Michels twijfels over de spitsspeler van AC Milan, die gisteren in Vlissingen in de oefenwedstrijd van het Nederlands elftal tegen tweedeklasser Seroosker ke de helft van de Oranje-produktie voor zijn rekening nam. De Zeeuwse amateurs gingen met 8-0 ten onder. Michels liet de praktisch herstelde Marco van Basten tegen Serooskerke aan de linkerkant opereren. Dat is de plaats waar de 23-jarige Milan-speler straks zijn kans moet grijpen, al heeft de Nederlandse bondscoach daar nog de nodige twijfels over. „Ik zal hem de komende dagen nog een paar keer op laten treden, maar ik blijf zeggen dat Van Basten zich waar zal moeten ma ken. In dit soort wedstrijden komt hij goed tot zijn recht. Spelen op de helft van de tegenstander is hem op het lijf geschreven, maar als we straks tegen de top aantreden zal hij ook defensief iets moeten inbrengen en in dat op zicht heb ik twijfels over hem", aldus Michels. Marco van Basten houdt zich nog niet bezig met de vraag of hij straks een ba sisplaats krijgt in Oranje. De voorma lige Europese topscorer is er alles aan gelegen op tijd klaar te zijn voor het EK. In het duel met de Zeeuwse ama teurs kwam hij goed uit de verf en toonde hij zijn gretigheid. „Ik heb ner gens last meer van", klonk het haast opgelucht. „Het ging erg goed". Toch zal Van Basten zich volgende week in de oefen-interland tegen Roemenië vooral ook mentaal fit moeten tonen. „Want", aldus Michels, „hij zal onbe wust toch wel enige reserve in zijn spel inbouwen op dit moment". Bovendien zal de spitsspeler zich aan de linker kant ook regelmatig met verdedigen de opdrachten bezig moeten houden. „Omdat Arnold Mühren daar niet al leen mee belast mag worden". Behalve het quintet PSV-spelers, moest Oranje donderdagavond in Vlissingen ook Jan Wouters missen. Tijdens de ochtendtraining in Seroos kerke kreeg de Ajacied een knie in zijn dijbeen en hoewel Wouters zich nog waagde aan de warming-up, moest hij aan de kant blijven ten fa veure van Aron Winter. „Wouters wil de erg graag spelen, maar het ging ab soluut niet. We rekenen erop dat hij niet langer dan één dag uitgeschakeld is", aldus Michels. Zonder de PS Vers en zonder J an Wou ters, maar mét toppers als Ruud Gul lit, Marco van Basten en Frank Rij kaard had Oranje veel tijd nodig om een bres te slaan in de aanvankelijk hechte Serooskerke-defensie. Doel man Jaap Pijnenburg groeide uit tot de absolute uitblinker van de wed strijd door zijn beste wedstrijd in jaren te keepen. Het Nederlands elftal kon daarom slechts bij vlagen imponeren. Indivi duele acties van vooral Marco van ÏSINGEN - Na afloop van de kans nederlaag (8-0) tegen het Neder- s elftal maakt niet één van de spe- van Serooskerke zich druk om de uitslag. Nee, er moeten zo snel elijk shirtjes worden gepuild, voor één komen de begeerde nnoden uit de kleedkamer van nje. Elke spelers die er één be- htigt, loopt in triomf het kleed van Serooskerke binnen. Het be- rijkste van de avond is veroverd, hele circus voor de Zeeuwse voet- :rs begon gisteren om kwart over bij het veld van Serooskerke. Een t wagens vertrekt richting Vrou- polder voor een „eenvoudige doch izame maaltijd" in de plaatselijke :o. Om half vier zitten 22 mannen tafel: een voorzitter, een trainer, begeleiders, zestien spelers en een faggever. punt van spot is Jaap Pijnenburg, Menigmaal spijt moet hebben dat ach eerder in de week leende voor Interview. „Had je de krant maar moeten bellen", zegt trainer Jan ['meester. Gelach alom, nog geen Ming te bekennen. r trainer Meulmeester telt nog ir één ding. Vanavond speelt het 'elijk vrij onbekende Serooskerke het aanbeden Oranje. David te- Goliath. „We hebben er niet extra r getraind", vertelt Meulmeester. leen maar afgebouwd, wat we nor- '1 doen aan het einde van het sei- Maar het ritme zit er nog wel in. heeft een extra training trouwens fzin? Ze peppen zichzelf wel op." er is veel heibel geweest rond het 'niet doorgaan van de wedstrijd", de trainer verder. „In het begin d het de groep nog wel bezig, maar r hebben we er afstand van geno- Toch hebben we er regelmatig 'gepraat. Zou Gullit wel meedoen? r dacht iedereen aan. Zonder Gul- erliest zo'n wedstrijd toch glans." rzitter Joop Wattel neemt tussen oeP en de biefstuk de hele geschie- ls nog een keer door. „Dat gedoe de bemoeienis van de KNVB afde- Zeeland. Ik kan er een boek over 'bven. We hebben op een gegeven nent als eis gesteld dat als Oranje r Zeeland zou komen, wij beslist te- De spelers van Serooskerke staan in de rij voor de kleedkamer van het Nederlands elftal. Wanhopige blikken vragen om shirtjes. gen het team wilden spelen. Omdat ook Michels liever tegen een club dan tegen een Zeeuwse selectie wilde spe len, hebben we onze zin gehad." Wattel kan het verhaal nu met een glimlach vertellen. „Vandaag ben ik een gelukkig mens. Dat alles uiteinde lijk is doorgegaan, vergoedt veel. Het is een prachtige manier om ons veer tigjarigjubileum te vieren. Het kan me dan ook weinig schelen hoe de wed strijd afloopt. Ik verwacht een voetbal les van Oranje. Maar ja, de bal is rond, dus wie weet hoe leuk het nog wordt", vertelt Wattel, nog onwetend dat 8-0 het lot van Serooskerke zal worden. Als Serooskerke om half zes in Vlis singen arriveert, is het stadion al aar dig bezet. Anderhalf uur voor de wed strijd hebben ruim 3000 toeschouwers al een plaatsje weten te bemachtigen. Het veld wordt aan kennersblikken onderworpen. „Het is glad", zeggen de spelers. Het publiek keurt ze nauwe lijks een blik waardig. Nee, dan vijf minuten later, als Oranje de arena be treedt, gaat er een stormachtig ge juich op. Pas in de kleedkamer, ruim een uur voor de wedstrijd, wordt de spanning voelbaar. Zenuwachtig gelach, grap pen over de scheidsrechter en bij een enkeling doodse stilte, verraden het bijzondere van de komende wedstrijd. Spelen tegen het Nederlands elftal, zo'n kans heb je toch maar één keer in je leven? Vlak voor de warming-up heeft trainer Meulmeester nog een woordje klaar. Met moeite krijgt hij zijn pupillen stil. „We hebben niets te verliezen", zegt hij ten overvloede. „Maak er een happe ning van. Er moet veel verdedigd wor den, maar ik eis dat er constant twee mensen voorin blijven. Denk eraan, we spelen ons eigen spelletje. Oranje moet zich maar aan ons aanpassen." De woorden gaan het ene oor in en het andere weer uit. Een aantal spelers staart wezenloos voor zich uit. Van avond wordt een droom werkelijkheid. De warming-up wordt plichtmatig af gewerkt. Dan eindelijk de wedstrijd. Een dikke twintig minuten kan Se rooskerke de nul houden. Een hattrick van Marco van Basten maakt aan op bloeiende illusies snel een eind. Maar tijdens de rust in de kleedkamer heerst vrolijkheid. Jan Meulmeester zegt nog nooit zo tevreden te zijn ge weest met een achterstand. „Maar pas op voor de tweede helft", waarschuwt Meulmeester. „Die mannen hebben meer inhoud dan wij." In de tweede helft groeit Jaap Pijnen burg uit tot de held van de wedstrijd. Als Gullit alleen doorbreekt, maar stuit op de keeper van Serooskerke, kan Pijnenburg geen kwaad meer doen. Ook bij zichzelf niet. Na de red ding tegen Gullit is de brede glimlach vanuit de dug-out zichtbaar. Tien mi nuten voor het eind, bij een 0-6 stand, krijgt hij zijn verdiende applaus-wis sel. „Het publiek pestte mij met die zes goals", zegt Pijnenburg, die maar al te goed weet dat hij eerder deze week vertelde niet meer dan vijf goals te willen vissen. In de dug-out stijgt de vreugde met de minuut. Elke goede bal wordt beju beld. Dat er nog twee goals in het net verdwijnen, deert niemand. Jan Meul meester straalt van tevredenheid. Jeugdige handtekeningenjagers drin gen zich op. Als het laatste fluitsignaal klinkt, zijn ze niet meer te houden. Van Basten is het grootste slachtoffer, omdat Gullit voortijdig een gang naar de kleedka mers maakte. In de kleedkamer van Serooskerke is de sfeer opperbest, vooral als langzamerhand de shirts van Oranje binnengebracht worden. „We maken er een feest van van avond", weten de spelers. Moeder Pij nenburg zal het zwaar te verduren krij gen. Zoon Jaap heeft zijn ploegmak- kers al bij voorbaat uitgenodigd om in het ouderlijk huis nóar Studio Sport te komen kijken. Om nog even na te ge nieten van de wedstrijd. En van de red ding tegen Gullit... VLISSINGEN-Het is slechts een afstand van ruwweg 250 meter, maar het Nederlands elftal had er moeite mee. Na afloop van de wedstrijd tussen Oranje en Se rooskerke moest de spelersbus zich een weg banen tussen de mensenmenigte naar het club huis van GPC op een steenworp afstand. Om de meute te ontlo pen 'vluchtte' de Oranje-bus ech ter weg van de sportvelden om tien minuten later pas terug te keren. De omweg voerde over de Vlissingse boulevards... Basten en in mindere mate van Ruud Gullit gingen vooraf aan het eerste Oranje-doelpunt halverwege de eerste helft. Serooskerke-verdediger Henk Wondergem werd voorbij gelopen door Van Basten, die in één ruk doorliep en scoorde: 1-0. Nog voor rust werd het 2-0 en 3-0 nadat eerst Van Basten een strafschop benutte (na een overtre ding van Pijnenburg op Bosman) en diezelfde Van Basten vervolgens een combinatie tussen Rijkaard en Gullit bekroonde: 3-0. Daarmee liet het Nederlands elftal iets van de schroom vallen waarmee aan het oefenduel was begonnen. Mi chels: „Ik heb vanochtend alles op ta fel gelegd: wat er mankeerde in de wedstrijd tegen Bulgarije. Ik verwijt ze geen gebrek aan scherpte of fysieke kracht, dat zijn dingen waar je mee te maken hebt. Maar er zijn ook dingen gebeurt, die hoe dan ook niet hadden mogen gebeuren. Te veel 'schuifie- schuifie' in plaats van spel in de diep te". Michels verweet zijn ploeg niet ten on rechte vooral in defensief opzicht ge faald te hebben tegen de Bulgaren. „Daarom was deze wedstrijd van be lang. Ook in dit soort duels moet je scherp blijven. Het is altijd oppassen dat er defensief onvoldoende over blijft. Dat was vanavond het geval en zo hoort het ook". Na rust (met Erwin Koeman voor Ar nold Mühren en even later ook met Hendrie Krüzen voor Ruud Gullit) stootte Oranje moeiteloos door naar een forse score. Serooskerke, dat door veel te wisselen maar liefst zestien spe lers gebruikte, bood moedig tegenspel, maar slaagde er niet meer in uit de greep van 'de rest van Nederland' te komen. Dankzij doelpunten van Van Basten, Krüzen, Koeman en Bosman en een schitterende kopbal van Van 't Schip werd de eindstand bepaald op 8-0. Nederlands elftal - Serooskerke 8-0 (3-0), 24. Van Basten 1-0, 38. Van Basten (strafschop) 2-0, 45. Van Basten 3-0, 64. Kruzen 4-0, 70. Van Basten (strafschop) 5-0,76. Van 't Schip 6-0, 83. Erwin Koeman 7-0, 88. Bosman 8-0. Scheidsrechter: Van Swieten. Toeschou wers: 6200. Nederland: Menzo; Troost, Rijkaard en KoevermansSuvrijn, Winter en Mühren (E. KoemanVan 't Schip, Bosman, Gullit (Kruzen) en Van Basten. HEERHUGOWAARD/VEENEN- DAAL (GPD) Ronald Spelbos gaat met ingang van het nieuwe seizoen spelen voor de zaterdagamateurclub DOVO in Veenendaal. De nu nog in Heerhugowaard woonachtige Spel bos was al van plan met zijn gezin naar Veenendaal te verhuizen. Volgens het bestuur van DOVO is de komst van de voormalige AZ-speler, Ajacied en international zeker. GROESBEEK (ANP) - De Treffers heeft gisteren de tweede wedstrijd van het nationale kampioenschap van de zondagamateurs in Groesbeek met 2-1 gewonnen van TOP. Bij rust had de kampioen van de hoofdklasse B een voorsprong van 2-0, door twee treffers van Wijnhoven. Na de hervat ting scoorde TOP via Van Wal tegen uit een strafschop. Er waren in Groes beek 2100 toeschouwers. Scheidsrechter Brekelmans gaf offi ciële waarschuwingen aan Paul en Ro bert Janssen (De Treffers) en aan Van Orsouw en Van Lokven van TOP. De Treffers speelde eerder deze week ge lijk tegen Elinkwijk. De stand is: De Treffers 21 103 3-1 Elinkwijk 101011-1 TOP 100101-2 VENLO (ANP) - VW heeft gisteren door een overwinning van 4-1 op FC Twente in de nacompetitie zijn kan sen op Europees voetbal behouden. Hoewel de FC Groningen (2-0 zege op Willem II) met nog een wedstrijd te spelen één punt meer heeft dan VW en Twente, kunnen de Venlonaren na het uitstekende spel van gisteren vol, zelfvertrouwen naar Tilburg afreizen voor het duél met Willem II. VW - Twente 4-1 (2-1) 12. Luhukay 1-0, 30. Luhukay 2-0, 43. Keur 2-1, 52. Luhukay 3-1, 60. 4-1 Rutten. Scheidsrechter: Mulder,toe schouwers: 5616. FC Groningen-Willem II 2-0 (0-0). 68. Eykel- kamp 1-0 89. Mason 2-0. Scheidsrechter Tho mas. Toeschouwers 5.000. Gele kaart: Sta- fleu (Willem II) Stand: FC Groningen 52 2166-4 VW 521256-5 FC Twente 5212 57-8 Willem II 512245-7 Programma zondag: Willem II - VVV en Twente - Groningen AMSTERDAM (ANP) - MVV blijft lei der in de nacompetitie van de eerste divisie. De Limburgers wonnen giste ren met 2-1 van De Graafschap. MVV- De Graafschap 2-1 (2-0) 29. Thai 1-0, 40. Arts 2-0 (strafschop). 52 Rosendaal 2-1. Scheidsrechter: Van der Laar, toeschou wers: 3000. Vitesse- RBC 0-3 (0-1) 2. 0-1 J. Molenaar 59. 0-2 Voets 74.0-3 J. Molenaar. Scheidsrechter Uilenberg, 3.500 toeschouwers. De stand: MW 320145-2 RBC 311134-4 Vitesse 311132-4 Graafschap 302123-4 Programma zondag: RBC - Vitesse en Graafschap - MVV r~3 Tennis Open Franse kampioenschappen: heren en kelspel: tweede ronde: Cash (Aus) - Javier Sanchez (Spa) 6-3.3-6,4-6,6-2,6-3, Jaite (Arg) - Motta (Bra) 3-6,7-5,6-1,7-6(7-4), De La Pena (Arg) - Marty Davis (Vst) 4-6,6-3,6-1,6-1, Le- conte (Fra) - Oresar OJsl) 6-1,6-0,6-7(5-7),1- 6,6-2, Kent Carlsson (Zwe) - Potier (Fra) 6- ?,6-lTulasne (Fra) - Keretic (WD1) 6-1, 6-4, 6-3; Carlsson (Zwe) - Potier (Fra) 6-3,6-1,6-1; Becker (WD1) - Korda (Tsj) 6-4, 6r3, 6-4; Woodforde (Aus) - Aresse (Spa) 6-4, 6-3, 5-7, 4-6, 6-4; Chang (VSt) - Svantesson (Zwe) 6-4, 6-1, 6-3; McEnroe (VSt) - Bergström (Zwe) 6- 2. 6-4, 6-3; Nyström (Zwe) - Berger (VSt) 7-5, 6-3, 6-0; Muster (Oos) - Henneman (Bra) 6-1, 6-0, 6-2; Bengoechea (Arg) - Vilas (Arg) 6-3, 4-6, 7-5, 6-0; Chesnokov (Sov) - Reneberg (VSt) 6-4, 6-3, 4-6, 6-3; Lendl (Tsj) - Kroon (Zwe) 6-4, 6-0, 6-1; Nyström (Zwe) - Berger (VSt) 7-5, 6-3, 6-0. Heren enkelspel: derde ronde: Jonas B.Svensson (Zwe) - Champion (Fra) 6-2,3- 6,6-2,6-3; Dames enkelspel: Derde ronde: Graf WD1) - Sloane (VSt) 6-0, 6-1; Schultz(Ned) - Cecchi- ni (Ita) 6-4, 7-5; Kelesi (Can) - Maleeva (Bul) 6-4, 6-2; Fulco (Arg) - Zrubakova (Tsj) 6-2, 6- 1; Martinez (Spa) - Lori McNeil (Vst) 1-6.6- 3,6-1, Jagerman (Ned) - Strandlund (Zwe) 4- 6,6-1,6-3; Sabatini (Arg) - Yanagi (Jap) 6-2, 6- 1; Tauziat (Fra) - Byrne (Aus) 7-5, 6-2. Wielrennen Profkoers over 156 kilometer in Houtha- len-Helchteren: 1. Wijnands (Ned) 3 uur en 39 minuten, 2. Capiot (Bel) zelfde tijd, 3. Ve- kemans (Bel) z.t., 4. Peeters (Bel)z.t., 5. Gies- bert (Bel) z.t., 6. Bogers (Ned) z.t., 11. Schal- kers (Ned) z.t., 14. Wieme op 4.25,15. Harings z.t., 18. Cornelisse op 4.30, 21. Maassen z.t., 22. Broers z.t. Damesronde van Noorwegen: individuele tijdrit over 2,7 kilometer: 1. Knol (Ned) 3.27,4, 2. Schoenenberger (Zwi) 3.32,1, 3. Bankaitis-Davis (Vst) 3.32,8,4. Benjaminsen (Noo) 3.34,1, 5. Benedict (Vst) en Field-Cur- tis (Vst) beiden 3.34,9,14. Heieen Hage (Ned) 3.39,7, 18. Westland (Ned) 3.40,8, 30. Meijer (Ned) 3.44,1. 52. Koolloos (Ned) 3.49,7; Criterium in Jessheim is: 1. Knol 54.54, 2. Niehaus (WD1, 3. Tobin (VSt), 4. Larsen (Noo), 5. Benjaminsen (Noo), 8. Meijer (Ned), 10. Hage (Ned), 13. Koolloos (Ned), 23. West- land (Ned) allen dezelfde tijd als Knol. Algemeen klassement: 1. Knol 51.11, 2. Nie haus 58.23, 3. Schoenenberger (Zwi) 58.26, 4. Bunkaitis (VSt) 58.27, 5. Benjaminsen 58.29. 12. Hage 58.33,15. Westland 58.34, 25. Meijer 58.37, 38. Koolloos 58.43. Midlotto Midlotto 20a: le prijs: geen winnaar; 2e prijs: 1 winnaar die bruto 300.000 ontvangt; 3e prijs: 106 winnaars die elk 976,60 ontvan gen; 4e prijs: 4.530 winnaars die elk 22,80 ontvangen; 5e prijs: 5g.953 winaars die elk 5,00 ontvangen Cijferspel 20a: 6 cijfers goed: 1 winnaar; 5 cijfers goed: 3 winnaars: 4 cijfers goed: 20 wi naars; 3 cijfers goed: 213 winnaars: 2 cijfers goed: 1.944 winnaars

Provinciale Zeeuwse Courant | 1988 | | pagina 33