-O
deelnemers (profs)
deelnemers (amateurs)
(D:
e
j&ï jdfr i
PZC/ sportkrant
PROFESSIONALS
TIJDEN AMATEURS
PROFESSIONALS
R0UTE AMATEURS
RAVITAILLERING
PREMIESPRINTEN PROFS
PREMIESPRINTEN AMATEURS A
jr. I1332112.14
VRIJDAG 27 MEI 1988
|l5.30
14.35
RENESSE ll5.16j
SCHAREN DUKE
ELLEMEET 15.24
15.20|
BROUWERSHAVEN
mo
ZONNEMAIRE
15.401
BURGH-
HAAMSTEDE
15.08 I
NOORDGOUWE
[15.441
ZIERIKZEE |15.521
VROUWENPOLDER [l4.42ll3.25 frY
IV
I
M
t#
OOSTKAPELLE
14.06
I1*»
12.55
DOMBURG
12.49
13.59
SEROOSKERKE
0 KAMPERLAND
13*40
GEERSDIJK 13.49
KORTGENE 13.52
VEERE
14.12 13.00
14.32
WESTKAPELLE
13A9
12.40
ST. LAURENS
14.16 13XD4
ZOUTELANDE 13.42 12.34
VALKENISSE
12.30
WILHÉLMINADORP
START
BERGWEG GOES
1e DOORKOMST
2e DOORKOMST
FINISH
1338
MIDDELBURG
14.20
13.08
DISHOEK
13341
12.26
t VLISSINGEt
O post"souburg
V^ll3.20] 12.12
NIEUWDORP
112.59| 11.53
HEINKENSZAND
l12j44l11-39
's-HEERENHOEK
12.53[ 11.47
NISSE
112.38
11.34
SUPER CONFEX
Jan Raas
1. J.P.vanPoppel (Ned)
2. M. Ducrot (Ned)
3. R.Golz (WDL)
4. J. Hanegraaf (Ned)
5. J. Nijdam (Ned)
6. L. Peeters (Bel)
7. T.Poels (Ned)
8. E. vanHooydonck (Bel)
9. G. Solleveld (Ned)
10. P.vanPassel (Ned)
11. M.Cornelisse (Ned)
12. N. Verhoeven (Ned)
T.V.M.
Cees Priem
13. P.Anderson (Aus)
14. P. Bol (Ned)
15. J. Capiot (Bel)
16. L. de Keulenaar (Bel)
17. R. Kleinsman (Ned)
18. J.Lammertink (Ned)
19. B. Oosterbosch (Ned)
20. P. Pieters (Ned)
21. M. Schalkers (Ned)
22. E. Schurer (Ned)
23. N. Segers (Bel)
24. J. Simons (Ned)
O-ZERO
Jos Elen
25. J.Alberts (Ned)
26. J.Cavanauch (USA)
27. A. Laeremans (Bel)
28. E. Schmidt (Ned)
29. D. Williams (Eng)
30. T.Apeldoorn (Ned)
31. M. van der Hulst (Ned)
32. B. Rasenberg (Ned)
33. N. Stephens (Aus)
34. R.Smith (Ned)
PDM
Jan GisberslPiet v/d Kruys
PANASONIC
Peter PostlW. Planckaert
49. D.Clark (Aus)
50. P. Harings (Ned)
51. M.Hendriks -(Ned)
52. A. van Loon (Ned)
37. W. Arras
(Bel)
38. P.Hoondert
(Ned)
39. G. Knetemann
(Ned)
41. S. Mutter
(Zwe)
43. A. van de Poel
(Ned)
44. A. Bishop
(USA)
45. H. Daams
(Ned)
46. M. Dierickx
(Bel)
47. J.Draayer
(Ned)
48. F. Kersten
(Ned)
54. C. van Rijen
(Ned)
55. J. Talen
(Ned)
56. D.Thurau
(Wdl)
57. J.M.Wampers
(Bel)
58. J. van Wijk
(Ned)
ISOGLASS/EVS
LucLanduyt
61. H.Redant
(Bel)
62. D.Clarysse
(Bel)
63. L. Bueken
(Bel)
64. P. Christiaens
(Bel)
65. D.Heirweg
(Bel)
66. J.-M. v/d Berghe
(Bel)
67. P.Schumans
(Ned)
68. Y.Lamote
(Bel)
69. R.Dexters
(Bel)
70. J.Ostergaard
(Den)
ROLAND/COLNAGO
R. Swerts
72. H. Frison
(Bel)
73. R. van Holen
(Bel)
74. L. Roosen
(Bel)
75. R. Patry
(Bel)
76. J.Skibby
(Den)
77. B.-H. Sorensen
(Den)
78. J.Bogers
(Ned)
79. J. van der Poel
(Ned)
80. J. van der Akker
(Ned)
AD RENTING
José de Gauwer
84. E. Planckaert
(Bel)
85. F.Hoste
(Bel)
86. J.Kuum
(Nor)
87. A. de Wolf
(Bel)
88. F. Dierickx
(Bel)
89. L. Colijn
(Bel)
90. M.Lameire
(Bel)
91. D. de Mol
(Bel)
92. J. de Vos
(Bel)
93. J. Museeuw
(Bel)
SIGMA PAINTS
Willy Teirlinck
96. H. Kuiper
(Ned)
97. A. Kools
(Ned)
98. F. Pirard
(Ned)
99. E. de Wilde
(Bel)
100. W. Peeters
101. B.vanEnde
102. A.Meuwissen
103. R.Ilegems
104. F. Verleyen
105. D. Janssens
106. W. Wijnant
107. L.Wijnants
S.E.F.B.
Ferdinand Bracke
108. D.deBie
109. J.Cooman
110. C.Daems
111. P.Cerami
112. M. Fruch
113. L.Govaerts
LOTTO
Walter Godefroot
115. C.Bomans
116. M. Dernies
117. J. Goessens
118. R.Mannaerts
119. P. Roes
120. F. van de Vijver
121. W.vanEynde
122. B. van Itterbeeck
123. K.Vekemans
124. L. Willems
INTRA/RENTING
Paul de Baeremaker
127. J. Bogaert
128. P.Versluys
129. E.deBeuk
130. P.Verplancke
131. W. van den Branden
132. K. van Rooij
133. L. Giesberts
134. W. Wieme
135. F. Pattijn
136. M. Maertens
HITACHI
Albert de Kimpe
139. J.Lieckens
140. J.-P. v/dBrande
141. J.Haex
142. C.Criquelion
143. J. Olsen
144. W. Veenstra
145. P. Hendrieckx
148. P. Beinnaert
149. M. Ichikawa
150. H. de Vos
(Bel)
RALEIGH/BANANA
(Bel)
Paul Sherwen
(Bel)
151. S. Coles
(Eng)
(Bel)
152. S. Douce
(Eng)
(Bel)
153. T.Harris
(Eng)
(Bel)
154. C.Lillywhite
(Eng)
(Bel)
155. D.Mann
(Eng)
(Bel)
156. D.Rayner
(Eng)
157. P.Thomas
(Eng)
158. C. Walker
(Eng)
(Bel)
(Bel)
WEINMANN
(Bel)
Paul Kochli
(Bel)
159. S. Bauer
(Can)
(Bel)
160. S.Demierre
(Swe)
(Bel)
161. O. Hafliger
(Swe)
162. E.Kagi
(Swe)
163. H. Manders
(Ned)
(Bel)
164. N. Rüttimann
(Swe)
(Bel)
165. G. Veldscholten
(Ned)
(Bel)
166. F.Vichot
(Fra)
(Bel)
167. M. Wilson
(Aus)
(Bel)
168. G. Zadrobilek
(Oos)
(Bel)
(Bel)
SYSTEME 'U' GITANE
(Bel)
Cyrille Guimard
(Bel)
169. L. Fignon
(Fra)
(Bel)
170. C.Mottet
(Fra)
171. J.Decrion
(Fra)
172. P.Dubois
(Fra)
(Bel)
173. D. Garde
(Fra)
174. J.C. Garde
(Fra)
(Bel)
175. C.Lavainne
(Fra)
(Bel)
(Bel)
(Bel)
CAJA RURAL
(Bel)
Stofberg
(Bel)
176. M.Hermans
(Ned)
(Ned)
177. M.Arntz
(Ned)
(Bel)
178. R. Beuker
(Ned)
(Bel)
179. E. Nijboer
(Ned)
BOCACIO
(Bel)
J. van de Borre
(Bel)
184. A. deRoo
(Bel)
(Bel)
185. R. Westerlinck
(Bel)
(Bel)
186. Y. Godimus
(Bel)
(Den)
187. P.vanlmpe
(Bel)
(Ned)
188. J.op'tEyndt
(Bel)
(Bel)
189. R. Costermans
(Bel)
(Bel)
190. J. deLathauer
(Bel)
(Jap)
191. J.Schlaphof
(BRD)
(Bel)
192. G.Braun
IBRD)
De erelijst van de Ronde van
Midden-Zeeland, die voor het
eerst werd verreden op 18 juli
1959, ziet er als volgt uit:
1959: Miel Verstraete (am); 1960:
Cees van Amsterdam (am); 1961:
Bart Solaro (am.); 1962: Cees
Snepvangers (am.); 1963: Leo
van Dongen (am.); 1965: Dies
Kosten (am.); 1966: Rini Wagt-
mans (am.); 1967: Leen de Groot
(am.); 1968: Joop Zoetemelk
(am.); 1969: Henk Benjamins
(am.); 1970: Cees Priem (am.);
1971: Marcel Pennings (am.);
1972: Roy Schuiten (am.); 1973:
Piet Maas (am.); 1974: Tino Ta
bak (prof.); 1975: Gerard Vianen
(pr.); 1976: Fedor den Hertog
(pr.); 1977: Freddy Martens (pr.);
1978: Gerrie Knetemann (pr.);
ploegentijdrit Raleigh 1979:
Bert Oosterbosch (pr.); Adrie
van der Poel (am.); 1980: Gerrie
Knetemann (pr.); 1981: Eddy
Planckaert (pr.); 1982: Henk
Lubberding (pr.); 1983: Jan Raas
(pr.); 1984: Luc Colijn (pr.); Ad
Ottevanger (am.); 1985: Ferdi
van den Haute (pr.); Rob Bij-
vank (am.); 1986: Gerrit Solle
veld (pr.); Karei van Goethem
(am.); 1987: Jean-Paul van Pop-
pel (pr.); Wiebren Veenstra (am.)
11.42
16 34
'1702
10.41
14.17
's-GRAVENPOLDER
11.20
12.23
KRUININGEN
KWADEN DAMME
12*31 11.27
INDIVIDUELEN
193. R. McKay
(Ned)
194. H. Kools
(Ned)
195. T. van de Velde
(Ned)
196. H. Baars
(Ned)
197. T.Smit
(Ned)
198. F.vanBakel
(Ned)
ZRTC THEO MIDDELKAMP
1. P. Raas
2. H. Nieuwdorp
3. N. Hage
4. W. van Kooten
5. R. de Vrieze
6. P. Mol
WV ZEELAND
7. J. de Crom
8. E. de Crom
9. N. van de Klundert
10. P. van de Klundert
11. A. van Putten
12. R. Bijvank
WV ZEEUWS-VLAANDEREN
13. K. van Goethem
14. C. van de Sande
15. E. Cromheecke
16. F. Gommers
17. N. de Taeye
18. A. Verplanke
JO VAN AARLE-ECCO
19. J. Melsen
20. W. J. van Loenhout
21. M. Vink
22. J. Schroevers
23. R. Thebes
24. E. Remerink
MOONE GLAS EDAM
25. M. Kras
26. A. Arp
27. R. Houtop
28. E. Boogaard
29 H. Janssen
30. M. Kokkelkoren
WRV DE PEDDELAARS
HOOGEVEEN
31. G. van Hall
32. J. G. Scheper
33. J. Ouwerkerk
34. P. Mos
35. A. R. Vriend
36. B. Uiterwijkwinkel
WV OUDENBOSCH
37. A. Polak
38. J. van de Toorn
39. R. Lockefair
40. R. de Braber
41. A. Verheijen
RTV AMERSFOORT
43. W. Franken
44. T. van de Berg
45. L. de Jong
46. H. Kraaij
47. E. van den Berg
48. A. Guldemeester
WC DE PEDAALRIDDERS/
MADE
49. D. van Zanten
50. J. de Visser
51. R. de Raden
52. R. Bax
53. Q. deWit
54. B. Dutton
RTC DE MARNERENNERS/
IVECO
55. J. Helmantel
56. P. van de Hoof
57. R. Ipa
58. M. Leegwater
DE JONGE RENNER/
OOSTERHOUT
61. K. Kools
62. T. Kayen
63. T. de Keyzer
64. M. van Steen
65. T. Post
66. C. Wouters
WESTLAND WIL VOORUIT
67. J. Kouwenhoven
68. A. van der Knaap
69. P. Strik
70. D. Kempers
71. L. Overgang
72. F. van Adrichem
WV BREDA
73. H. Akkermans
74. A. Bernaerts
75. T. den Braber
76. W. van Dongen
77. N. Schrauwen
78. T. van der Steen
RSC DE ZUIDWESTHOEK
80. C. van der Korput
81. R. Bril
82. H. Suijkerbuijk
83. L. Nuiten
84. R. Broosus
RADFAHRVEREIN BLITZ 02
VIERSEN
85. A. Biletzki
86. M. Steinhauser
87. A. Rothermund
88. B. Schnirk
89. H. Jasch
90. M.Kelly
WV MERELBEKE/BELGIÉ
91. L. Lapage
92. J. Gavart
93. J. Gallet
94. G. Glorieux
95. P. Waeytens
96. E. Tuytschaever
WSV EMMEN
97. B. Bruins
98. H. Dijkstra
99. A. Knol
100. W. Meijer
101. L. Schuurman
102. J. Schuitema
RRC DE PEDAALRIDDERSI
ROTTERDAM
103. M. Orgers
104. L. Kagenaars
105. A. Vis
106. Van de Touw
107. C. Roskam
SWIFT CASDA/LEIDEN
109. J. van Huygstaal
110. R. Verhagen
111. J. Dickhof
112. G. J. Moraal
113. H. Egmond
114. J. de Lange
WC MIDDEN-LIMBURG
115. R. Meeuwissen
116. E. Geujen
117. J. Slaats
118. J. Stienen
119. J. Levels
120. G. Hermans
DE WERKERS BELLEM/
BELGIË
133. F. Neyrinck
134. E. Quyana
135. R. Seegers
136. F. Verhoeven
137. D. Devreese
138. P. de Baets