Hoek wil revanche voor 4-0 verlies tegen AZVV i If Dameshockey Terneuzen wacht een gouden tijd V olleybaltoernooi gemeente Terneuzen PZC/streek TUSSEN DE SCHELDE EN GRENS vcmu lïfïr COACH RINUS SCHEELE VAN TOUWTREKPLOEG CAMBRINUS: Verrassende winnaar van trim wedstrijd in Sint-Jansteen Zo INE BEKKERING: PRESTATIEGERICHT Vier doelpunten Enthousiast Fanatiek Techniek /Aaiscn Legmm Sportshop Chris Francke VRIJDAG 2 MEI 1986 Breskens, Sluiskil en Terneuzen in gevaar TERNEUZEN - In de tweede klas van het zondagvoetbal blijven Breskens en Sluiskil de laatste weken van de competitie onverminderd bij de degradatiestrijd betrokken. En hetzelfde geldt in feite één klas lager voor Terneuzen. Aanstaande zondag spelen Breskens en Terneuzen elk een uitwedstrijd, Breskens tegen NOAD en Terneuzen tegen Roosendaal. Sluiskil komt op de velden van Terneuzense Boys in actie tegen Zierikzee. Sluiskil De 2-1 nederlaag op de 20e speeldag van de competitie tegen WSC èn de puntenwinst die de concurrentie de laatste weken boekte brachten Sluis kil twee wedstrijden voor het sei- zoenslot op de voorlaatste plaats. „We zijn nu de belangrijkste degradatie kandidaat na Internos", heeft Han van der Hooft dan ook al moeten constateren. „Als we die twee reste rende wedstrijden niet winnen ziet het er héél somber uit". Uitzichtloos is de situatie nog niet (Han van der Hooft: „Mijn hoop is dat Middelburg nog tegen WSC en Dosko moet en dat het zondag Dosko-Wilhelmina Boys is"), maar wel zó dat ieder verliespunt fataal kan zijn. Tegen Zierikzee - thuis zullen de schouders er daarom nog eens onder gezet moeten worden, want - zegt Sluiskils trainer - „Qua voetbal komen we deze tweede com petitiehelft duidelijk te kort. Daar kunnen we niet omheen". Breskens Breskens treft dit weekeinde dus opnieuw NOAD, waartegen het zon dag nog uitkwam op een 1-1 gelijk spel. Uit staat de formatie van Cor van de Velde voor een moeilijke opgave, omdat - meent Van de Velde - „NOAD toch een verdomd snelle ploeg heeft". „Zondag waren we dui delijk te licht", vond Van de Velde begin deze week nog. „Vooraan kwa men we er niet aan te pas en op het middenveld werden we soms com pleet overspeeld. Vooraf zeg ik daar om: met een gelijkspel ben ik al tevreden". Aan verliezen kan Bres kens' trainer niet denken, „omdat dan de kans bestaat dat Sluiskil en Wilhelmina Boys over ons heen gaan". Bij Breskens - met één punt meer dan Sluiskil en Wilhelmina Boys op de negende plaats - ont breekt zondag wellicht Jan de Lobel, die met een voetblessure kampt. Voor het overige is iedereen beschik baar. Terneuzen Terneuzen staat zondag voor de uit wedstrijd tegen Roosendaal, dat op dit moment met 19 punten uit 20 wedstrijden een middenmootpositie inneemt. Begin deze week zei laatste man Jack Begijn nog dat het duel met Roosendaal „zowat onze enige kans is om er nog in te blijven". Begijn: „Verliezen we ook daar, dan is het met ons gebeurd". Zich bij de degradatie neerleggen wilde Jack Be gijn nog niet: „Dat we slecht spelen, dat kan geen punt van discussie zijn. Maar de laatste weken is wél weer de inzet terug. En op basis van inzet kun je een hele hoop bereiken". Bij Terneuzen is zondag het meespe len van Frank Bogaert dubieus. Eric de Reus is wél inzetbaar. Clinge Clinge gaat zondag naar Breda voor het duel met JEKA met de bedoeling minimaal één punt rijker te worden. Eén punt heeft Clinge tenslotte nog nodig om zich definitief in veiligheid te spelen. „Dat ene punt komt er nog wel", gaf Fred van Cauteren enkele dagen terug vol optimisme aan, „ik geloof niet dat we daar écht bang voor moeten zijn". Voor de uitwedstrijd tegen JEKA kan Clinge in elk geval niet beschikken over Siegfried van de Berg (wiens schorsing weliswaar ach ter de rug is, maar die te kampen heeft SINT-JANSTEEN - De tweede wed strijd van de Zeeuws-Vlaamse Trim- federatie, woensdag op het Warande parkoers in St.-Jansteen, heeft een verrassende overwinning opgeleverd voor Rini Cromheecke uit Aarden burg. Cromheecke sloot in de finale aan bij drie vluchters en in het gezelschap van Henk Peters en René Heyboer werd hij in de sprint kans loos geacht. Mogelijk lette dat duo teveel op elkaar, want Cromheecke profiteerde dankbaar en won. Deze wielerwedstrijd voor de C-cate- gorie werd gekenmerkt door een groot aantal vluchtpogingen. De eerste kwam van Bert de Ruysscher, die enkele ronden voor het peloton van drieënveertig renners uitdraafde, maar zich wijselijk terug liet pakken toen uit de achtergrond niemand steun kwam verlenen. Adrie Manhave was de volgende. Hij probeerde het een paar keer. maar sloeg geen gat. Serieuzer werd het toen Heyboer en Jan Moes zich in een ontsnapping waagden, maar ook die tandem werd teruggehaald. Toch was dit het sig naal voor de aanval: weer René Hey boer, nu bijgestaan door Henk Peters en krachtpatser Camiel de Rooy. En nu was het wel raak. Dat besefte Cromheecke. Hij gooide alle nog res terende energie in een korte achter volging, sloot bij het trio aan en... klopte dat in de sprint. De uiTslag: 1 Rini Cromheecke, Aarden burg; 2 Henk Peters, Biervliet; 3 René Heyboer, Terneuzen; 4 Camiel de Rooy, Terneuzen; 5 op 25 sec. Willy de Feber, Hoek; 6 Tonnie van Poecke, Hoogerheide; 7 Benny de Smit, Sluiskil; 8 Louis Moens, Ertvelde; 9 Eddy de Schrijver, Vogelwaar de; 10 Sjaak Bosma, Philippine. Voor de proloog, die door de jeugd gereden zou worden, kwamen slechts twee rennertjes zich inschrijven. De wedstrijd werd afgelast. Tevens be sloot de trimfederatie om alle andere jeugdwedstrijden van de kalender te halen. met longontsteking) en Lucas van de Voorde (nog één duel geschorst). Fred van Cauteren is weer wel van de partij. Vogelwaarde Vogelwaarde komt zondag voor de laatste maal dit seizoen op eigen veld in actie. Tegenstander is Steenber gen, dat zich sedert vorige week - na het 0-0 gelijke spel van BSC tegen Advendo - vierde klasser weet. „We zouden eigenlijk nog eens moeten winnen", zei Rinus Zegers maandag, „want dan komen we uit op één punt per wedstrijd en dat is toch steeds ons streven geweest". Bij Vogelwaarde ontbreekt zondag Freddy van der Veeken. De overige (13) selectiespe lers zijn wel alle beschikbaar. Vierde klas: In de vierde klas zijn - na de inhaal wedstrijden van zondag - nog vier ploegen in de race voor de titel: Steen, dat met 26 punten de beste papieren heeft, Axel, Koewacht en RCS. Na de puntendeling met IJzen- dijke (1-1) weet ook Biervliet dat het tot de rijen der kanslozen behoort. Het toeval wil dat de vier overgeble ven kampioenskandidaten zondag al le een thuiswedstrijd spelen. Boven dien hebben Steen, Axel en Koewacht te maken met een tegenstander die nog niet veilig is. Koploper Steen krijgt af te rekenen met Noormannen, Axel met Ria en Koewacht met Hon- tenisse. Verrassingen zijn daarom niet uitgesloten. Tenslotte hield Ria twee weken terug Steen ook op 1-1 en deed Hontenisse goede zaken door Biervliet in eigen huis met 1-3 te verslaan. RCS - op drie punten van Steen - krijgt Biervliet op bezoek. Hoofdplaat-Philippine en IJ- zendijke-HVV'24 zijn wedstrijden, die noch voor de promotie noch voor de degradatie enig belang hebben. Het programma: tweede klas: Sluiskil-Zie- rikzee en NOAD-Breskens; derde klas: Roo- sendaal-Terneuzen, Vogelwaarde-Steen bergen en Jeka-Clinge. Vierde klas: RCS- Biervliet, Hoofdplaat-Philippine, IJzendij- ke-HVV'24. Axel-Ria W, Steen-Noorman nen en Koewacht-Hontenisse. (Advertentie) TERNEUZEN - In de tweede klas van het zaterdagvoetbal staan AZVV en Hoek morgen (zaterdag) voor de return van de streekderby, die eerder dit seizoen in een zo verrassende 4-0 zege voor AZW eindigde. In de derde klas speelt Terneuzense Boys thuis tegen Kapelle, terwijl Zaamslag op bezoek gaat bij Kogelvangers. AZVV Dat de derby tegen Hoek in dit sta dium van de competitie veel aan betekenis heeft verloren, beseft ook AZW. „De wedstrijd leeft niet écht", zei aanvoerder Nico Bouwman begin deze week bijvoorbeeld nog. „De com petitie is al gespeeld, zowel voor ons als voor Hoek". Het enige dat de wedstrijd nog een extra dimensie geeft is - zo veronderstelt Bouwman - de revanche die Hoek nastreeft voor de 4-0 nederlaag eerder dit seizoen in eigen huis. „Wat dat betreft hebben wij alles te verliezen", zegt AZVV's middenvelder. „Hoek is daarom bij ons in het voordeel". Overigens ziet het er niet naar uit, dat AZW in zijn sterkste opstelling aan de start kan verschijnen. Frank van Drongelen, Wim van Langevelde, Eric Klasen en Johnny Moes zijn alle ge blesseerde niet inzetbaar, terwijl Jan Tilgenkamp nog dubieus is. Tilgen- kamp heeft last van een gekneusde teen. Hoek Niet geheel compleet is ook Hoek, dat Martin Quataert in elk geval moet missen vanwege een cursus en dat nog in het onzekere verkeert over het meespelen van Jan de Block. „Het enige dat voor ons belangrijk is, is dat we AZVV voorbijgaan als we winnen", beweerde Jan Doorns hal verwege deze week. „Hoewel, belang rijk? Er tellen in feite maar drie plaatsen, de eerste en de laatste twee. Of je nu derde, vierde of vijfde wordt, zóveel maakt dat niet uit". In de heenwedstrijd raakte Jan Doorns wél onder de indruk van AZVV, dat toen bijzonder clever speelde. Doorns: „Ze hebben vier, vijf goeie spelers, terwijl de rest er ver schrikkelijk hard voor werkt. In deze tijd kun je daar al ver mee komen". Terneuzense Boys Voor Terneuzense Boys is de competi tie gespeeld na de 1-3 nederlaag van afgelopen zaterdag op eigen veld te gen Bruse Boys. Het verlies hield voor de Temeuzenaren in dat geen aan spraak meer gemaakt kan worden op de tweede plaats. Morgen speelt Terneuzense Boys thuis tegen Kapelle, dat met 20 pun ten uit 20 wedstrijden een goeie mid- denmooter is. Trainer Arie Dekker: „Verwacht van ons niet al te veel spektakel meer. We spelen de compe titie gewoon zo goed mogelijk uit met de twaalf man, die dit jaar deel heb ben uitgemaakt van de selectie". Zaamslag gaat morgen op bezoek bij Kogelvangers, dat vooralsnog voor laatste is met 11 punten uit 20 wed strijden. Zaamslag heeft er 21 uit 19. Het programma: tweede klas: AZW-Hoek; derde klas: Terneuzense Boys-Kapelle en Kogel- vangers-Zaamslag. BUITEN |>E qesi-E 01170-2845 Zondagsmiddags geopend van 14.00-18.00 Breedestraat 3 Oostburg lont nee vee1 ien. T<." *Se~ ■iBBi w mr< Ine Bekkering: dameshockeyteam van Olympia meer eenheid dan in voorgaande jaren. TERNEUZEN - Voor het dameshockey in Terneuzen breken gouden tijden aan. Niet alleen behaalde het damesteam van Olympia het afgelopen weekeinde met grote overmacht het kampioenschap in de vierde klas - de Terneuzense vereniging weet zich tevens volgend seizoen voor de eerste keer in haar bestaan verzekerd van een tweede damesteam. Aanvoerster Ine Bekkering heeft vooral dit jaar een verbeterde sfeer geconstateerd. „We waren meer een eenheid dan voorgaande jaren. Na tuurlijk heeft dat ook te maken met de resultaten. Totnutoe - er zijn nog twee wedstrijden te spelen - hebben we geen enkel punt moeten inleve ren. Toch hebben we exact hetzelf de team als vorig jaar. Slechts Meta de Heus is als keepster opnieuw begonnen. Ik denk wel, dat de om zettingen van bepaalde plaatsen in het team een voorname rol hebben gespeeld". De dubbele confrontatie met naaste concurrent Middelburg moest de beslissing brengen, hoewel door de kloof van vier punten met daarbij een veel beter doelsaldo dan het Walcherse team de titel Olympia bijna niet meer kon ontgaan. In Terneuzen behaalde Olympia een monsterscore (5-0) en de uitwed strijd werd ook al met een overwin ning (1-2) gevierd. Volgens Ine Bekkering speelde Mid delburg in de eerste wedstrijd teveel aanvallend, zodat de Terneuzense dames gemakkelijk, met een sterke bezetting van het middenveld, de tegenaanval konden spelen. Vooral Marianne Dieleman was met vier doelpunten niet af te stoppen door de Middelburgse ver dediging. De geroutineerde speel ster zorgde dit seizoen samen met de eveneens ervaren Ine Bekkering al voor driekwart van de totale produktie. „Ik kan het met Marianne goedvin den, we voelen elkaar prima aan. Vorig jaar is ze halverwege het seizoen in de verdediging gaan spe len, maar nu we beiden op het middenveld staan is er constante dreiging en de combinaties lopen beter". Samen met Meta de Heus zorgt het 'tandem' voor de ervaring in het Terneuzense team, dat in de selec tie zo'n tien speelsters van 18-21 jaar heeft. Ad Delzenne geeft één keer per week training aan de da mes. Ine Bekkering: „Ad ligt goed in de groep. Hij is razend enthousiast en brengt sfeer. Zijn jeugdige (21) leef tijd geeft geen enkel probleem voor de groep. De jonge speelsters kun nen echter, om studieredenen el ders, niet altijd komen trainen". De 32-jarige aanvoerster speelt al zo'n tien jaar bij Olympia. Tijdens die periode kwam het damesteam (vier jaar geleden) één keer in de derde klas uit. Maar door het stop pen van een groot aantal speelsters koos Olympia toen voor vrijwillige degradatie naar de vierde klas. „Achteraf maar goed ook, want het team eindigde een jaar later ergens in de middenmoot". Dit keer ziet Ine Bekkering duide lijk meer perspectief voor de derde klas. „De aanpak is grootser. We zijn nu prestatiegericht bezig, maar dat is nodig om zich in de derde klas te handhaven. Dit jaar hebben we een selectie van vijftien speelsters, die volgens het roulatie-systeem al lemaal evenveel wedstrijden spelen. Volgend seizoen krijgen we een se lectie van 30 dames met als gevolg meer keus. Enkele dames van het veteranenteam hebben toegezegd om in het tweede team te gaan spelen en met de versnelde door stroming vanuit de jeugd (tot acht tienjaar) moeten er twee volwaar! ge teams geformeerd kunnen wc, den. Daarbij komt, dat er al etH sponsor (Delta Lloyd-verz.) voor hH eerste team is aangetrokken. K gj, om, het beleid is meer op het resi taat gericht", Een gunstige ontwikkeling is vc| der, dat in de derde klas straks Zeeuwse teams - Vlissingen, Goi Rapide (Hulst), Olympia en Middi burg of HSD uit Zierikzee - veri^jo genwoordigd zijn. Maar het bliva afwachten of de Zeeuwse team t} O elkaar ingedeeld worden. „De Br bantse ploegen komen niet gra; vijf keer naar Zeeland. Het is di mogelijk, dat Vlissingen of Middc burg in het district onder Rottf| dam wordt ingedeeld. Dat zou ti jammer zijn". Niettemin zijn vooruitzichten uitstekend voor Olympia-dames. is ne ke n ii Si, in 1 ith Ine Bekkering leeft fanatiek vo»°ri haar sport. Ik zou graag nog c. -vl op kunstgras in Terneuzen willt11^ spelen, hoewel de huidige accot™! modatie goed is. In Goes, waarïns vanaf mijn twaalfde jaar tot miffl achttiende jaar heb gespeeld - ;ro: volgens ben ik vier jaar naar M sportacademie in Den Haag gega#vo - was ik bij de openingswedstriB van het kunstgrasveld. Ik speelfN toen bij het Zeeuwse team. Hetpn! een prettige ervaring op kunstgrS te spelen, de bal gaat sneller enH moet over meer techniek bezittenJH Verder zou de Terneuzense hoH keyster graag een mix-competiflB spelen. „Doorgaans wordt op toeffl nooien zoiets gedaan. In Engelannv bestaat er een competitie op zatejM dag. Je kunt dan een keuze make:"! veel mensen bij het hockey hebbciro' namelijk familiebanden. Ik ben o(H niet bang voor het niveauvers :t*8 tussen de dames en de heren. Bi andere sporten ligt dit meer voort hand. Hockey is gericht op technic en snelheid - en bant het onderlin; contact uit". TERNEUZEN De personeelsver eniging van de gemeente Terneuzen houdt aanstaande zaterdag (3 mei) voor de vijfde achtereenvolgende maal een groots opgezet volleybal toernooi. Aan het toernooi nemen in totaal 28 teams deel, die vanaf half negen in beide Terneuzense sporthal len ('t Zwaantje en Oude Vaart) in actie komen. Het lustrum-toernooi kent een uitge breidere bezetting dan andere jaren. De touwtrekploeg van Cambrinus in actie tijdens de training. Touwtrekken doe je met je benen AXEL - „Trekken.... nu", klinkt het commando van Rinus Scheele en als één man valt zijn ploeg in het touw dat om de trekhaak van een zware Mercedes bevestigd is. 'Hang', be veelt de coach, en breedgebeend zakt de formatie zover mogelijk naar ach ter, terwijl het polsdikke touw kraakt. „Het gaat goed vanavond", constateert de coach van de Axelse touwtrekploeg Cambrinus. „De jon gens hebben er zin in, ze vallen goed in de commando's". Dat het inder daad naar wens gaat blijkt even later als de auto met bestuurder bijna achteloos meters verderop wordt ge parkeerd. Cambrinus traint. Op dit moment erg hard, omdat de Axelse touwtrekploeg op hemelvaartsdag (8 mei) deelneemt aan het Zeeuws-Vlaams kampioen schap dat op het fietscrossterrein in Axel wordt gehouden. „Een thuiswed strijd waar we natuurlijk goed voor de dag moeten komen", vindt - tweede coach - Piet Vasseur. En een van de weinige gelegenheden waarbij de Axelse zware trigade voor eigen pu bliek optreedt, nadat Cambrinus vier jaar geleden met deze krachtsport begon. „Tijdens de Statiekermis in Hulst", herinnert een van de leden van de ploeg zich nog. „Het is als een geintje begonnen. We lazen dat die wedstrijd in Hulst gehouden zou wor den en besloten er in een overmoedige bui aan mee te doen. We beleefden er meteen zoveel lol aan dat vrijwel direct het besluit viel om er mee door te gaan". Dat het geen bevlieging was blijkt uit de serieuze benadering van de sport, die zich inmiddels niet alleen beperkt heeft tot een regionale presentatie op braderieën en allerlei andere plaatse lijke feesten. Cambrinus overweegt om zich dit jaar aan te sluiten bij de Nederlandse Touwtrek Bond (NTB), en alles wijst erop dat men geen gek figuur zal slaan. Die zekerheid haalt men uit de competitie die de ploeg wekelijks naar Noord-Holland voert. Daar wachten de zware jongens van Purmer, Beets, Sparendam, Nibbix- woud en Muiden. En na drie ontmoe tingen leidt Cambrinus met één punt voorsprong op CBKH uit Wognum. Vasseur verwacht dat zijn ploeg dicht bij de titel zal komen in de 6-man klasse vrij gewicht. Geen onaardig resultaat, zeker als men weet dat tijdens die touwtrekdagen in Noord- Holland telkens zo'n 40 tot 45 ploegen aan de start komen. Terwijl Rinus Scheele zijn krachtpat sers met korte bevelen aan blijft moe digen, geeft hij in het kort uitleg over de touwtreksport in het algemeen en de beoefening bij Cambrinus daarvan in het bijzonder. „Touwtrekken doe je met je benen", zegt de Axelaar. „Voor een leek lijkt het er op alsof zich bij het begincom- mando een groot aantal kilo's in het touw gooien en dan maar wat blijven hangen tot de tegenstander begeeft. Er komt echter wel degelijk techniek en tactiek bij kijken", beweert Schee le. Ter illustratie beveelt hij de ploeg enkele onderdelen te demonstreren: bijna gelijktijdig kappen de man schappen zich met de linkerschoen in de grond, deinen in ritmische zwaai- bewegingen beurtelings op het linker en rechterbeen en halen - voor de zoveelste keer deze oefenavond - de zware wagen naar zich toe. „De tech nische training bestaat vooral uit op bouwen van het ritme en een nauwlet tende samenwerking. Je moet echt een ploeg zijn, niemand mag verzaken of een fout maken", verduidelijkt Ri nus Scheele. Naar technische perfec tie wordt gestreefd door het stoeien met zware auto's of bouwliften. „De tactische uitvoering van een wed strijd hangt voor een groot deel af wat voor tegenstander je treft. Bij lichte ploegen val je er in en is de houding erg belangrijk, zware tegenstanders vereisen het betere hangwerk. En vooral geduld. Wachten tot de tegen stander een fout maakt en de aanval te vroeg inzet. Gebeurt dat niet dan is het vaak een lange conditieslag", weet Scheele, die samen met de stayer (de voorste man aan het touw) be paalt wanneer er aangevallen wordt. En dat offensief blijkt bovendien ook nog 'weergevoelig': „bij droog weer pappen we de handen in met mengels van hars met terpetijn (die blijft aan het touw kleven), natte wedstrijden doen we met zaagsel". Hij wijst voorts op de speciale kleding en de schoenen met enkelbescherming, allemaal noodzakelijk voor een gerichte beoe fening van de sport. „Maar je kunt er alles aan gedaan hebben, als op een gegeven moment er ook maar iets mis gaat of de vermoeidheid bezit neemt van een van je mensen, dan kun je het schudden. Dan worden techniek en tactiek vergeten en plooit de anker man (laatste man aan het touw)". Tot nu toe is dat plooien bij de Axelse ploeg best meegevallen. De vier broers Jan, Wim, Arjaan en Kees de Ridder (allemaal slagers), bakker Hannes Haak, en vrachtwagenchauf feurs Wies Goossen en Willem Mulde- rij (de ankerman van Cambrinus) gaan van het ene succes naar het andere. Het eerstvolgende doel is het Zeeuws-Vlaams kampioenschap. Op 8 mei, in eigen huis. Piet Vasseur stoomt de ploeg deze avond verder klaar voor dat karwei: „Trekken... nu", roept hij. En weer valt de ploeg in het touw.... Voor het eerst doen ook vier team Middelburg mee, terwijl naast de Bevobo-teams ook twee Nevobo-c hebben ingeschreven (CVC en Zi slag VC). Inzet van het toernoi waarvoor de 28 teams in 7 poules vier teams zijn ingedeeld - KWS-wisseltrofee. De prijsuitreii vindt plaats omstreeks kwart ovei door de Terneuzense wethouder sportzaken, de heer W. van Walra De indeling van de poules is als v poule 1: Technolog. Dienst, Geme I, Algemeen Ziekenfonds, Gemfl Middelburg (dames). Poule 2: Za slag V.C., Dees 3, De Geule, Dau' daele (heren). Poule 3: Neckernt CVC (dames), PTT, Gemeente delburg (heren). Poule 4: De Wiek: PZEM, Promenade 3, Dauwend (dames). Poule 5: Ster Banden, P3 Rabo, De Stelle. Poule 6: Dou; Belastingen, Gemeente 3, Elo] Poule 7: PSV 1, Gemeente 2, Deej RV Voorwaarts. De nummers één' de poules vormen een poule A. ffl uit de uiteindelijke toernooiwid tevoorschijn moet komen, de nl mers twee een poule B. Alle wedsl den duren vijftien minuten. Advertentie Exclusieve dames- en herenkleding Burchtstraat 14 - Oostburg Tel. 01170-2462. i

Provinciale Zeeuwse Courant | 1986 | | pagina 40