E c 1» Êl Bepaal zelf het moment om over te stappen van losse op vaste hypotheekrente. fJ don Een huis voor Sinke Komejan Makelaars o.g. 03 stad en ssland YERSEKE - KAPELLE - KRUININGEN Luxe vrijstaande landhuizen Rodelko B.V. Garages schuren loodsen nieuw!!! en zeer mooi!!! nu 8% De RenteKeuze Hypotheek van het Bouwfonds. 34 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 28 APRIL 198 ZAT MIDDELBURG Royale hoekwoning, Duunmede 57 met tuin op het zuidoosten. Bevat o.a., begane grond: living, keuken (plm. 40 m2). hal, toilet, 1e verd/ 3 slaapk complete badk.; 2e verd.: grote bergzolder met dakraam, mogelijkheid voor 4e slaapkamer, isolatie, cv-aardgas. Monumentenpand dat gerestaureerd wordt en daarna ongetwijfeld een fraai geheel zal vormen, gelegen aan de Breestraat 16. Indeling (na restauratie), gang. spiltrap. voorkamer, open keuken; 1e verd.: slaapkamer met bedstede, flinke badkamer; 2e verd.: 2 slaapkamers, berging, c.v. Vrijstaande bungalow voor klein gezin aan de Hammarskjöldlaan in een prima buurt, gunstig gelegen, Bouwjaar plm. 1972. Met eigen grond en aangebouwde garage. Verwarming: CV-gas en open haard. Ind/ L-kamer, 3 slaapkamers, woonkeuken en badkamer met douche. Isolatie: dak en muren, dubbele beglazing Aanvaarding: terstond. Vraagprijs 258.000,- k.k. Ruime degelijke halfvrijstaande woning met garage aan de Wagnerlaan 12. Bevat: doorzonkamer, ruime, fraai afgewerkte keuken, toilet; 1e verd.: 3 slaapkamers, waarvan 2 met wastafel, badkamer met ligbad en wasmachineaan sluiting; 2e verd,: overloop, ruime sfeervolle zolderkamer met groot dakraam en dakkapel. Appartement aan de Hercules Segherslaan 15. Indeling: woonkamer, 3 slaapkamers, toilet, keuken, douche. Verwarming d.m.v. gaskachels. Hoort in Vereniging van Eigenaars. Berging aanwezig Prijs: 31.000,- k.k. Gunstig gelegen appartement op de 2e verd. aan de Singel 67 met goed uitzicht. Bevat: forse hal, woonkamer, woonkeuken, douchecel met lavet, 3 slaapkamers, toilet, balkon en berging. Prijs, 59.000,- k.k. Halfvrije luxe eengezinswoning aan Ooornenburg 131. Bevat o.a.. woonkamer, open keuken; 1e verd,: badkamer met douche, 2e toilet (ligbad is mogelijk), 3 slaapkamers; 2e verd.; 4e slaapkamer en zolderberging. In de tuin een berging en een vijver. KOUDEKERKE Sfeervolle gerenoveerde boerenwoning met veel ruimte, gelegen aan de Ter Poorteweg 6. Indeling: hal, woonkamer 36 m2 met spiltrap, luxe open keuken, badkamer met ligbad, toilet; 1e verd.: overloop en 3 slaapkamers, 13, 12 en 7m2. Berging. Vebenabos 48. Fijne vrijstaande recreatiebungalow, rustig gelegen bij duin en zuiderstrand. Bevat: gang, woonkamer, 3 slaapkamers, keuken, toilet/douche, bijkeuken, vliering via vlizotrap. Fijn zonneterras. Erfpachtgrond. Vrijstaande semi-bungalow met garage en plm. 470 m2 eigen grond aan De Waelestraat 14/hoek Anthonissestraat. Indeling: hal, toilet, zijkamer, l- vormige woonkamer, open keuken met ijskast, oven, kookplaat en wasemkap. Verd.: 2 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet, op één der slaapkamers is een ingebouwde sauna. Zeer gunstig, goed bezonde semi-bungalow op fraai perceel eigen grond 608 m2 met goed aangelegde tuin aan de Evertsenstraat 32. Een royaal energie vriendelijk fijne vrijstaande woning welke o.a. bevat: hal, toilet, slaapkamer met eigen badkamer waarin ligbad en toilet, royale L-vormige woonkamer met open haard, open keuken, bijkeuken, garage met grote zolder; verd.: 2 slaapkamers en douchecel. Een kwalitatief goed huis op een gunstige plaats gelegen. Zeer gunstig ten opzichte van strand en bos gelegen vrijstaande eengezins woning aan het De Casembrootplein 31 met royale garage en grote tuin met veel privacy. Pand bevat: hal, royale woonkamer met open haard, ruime eetkeuken. 4 slaapkamers en douche, royale garage met berging. Een fijn pand op uitstekende lokatie voor vakantie of permanente bewoning. Pand is onder architectuur gebouwd. Ruime eengezinswoning gelegen aan de J. W. Schuurmanstraat 5. Indeling: hal, keuken, trapkast, toilet, woonkamer 27 m2; 1e verd.: 3 slaapkamers 13, 13 en 6 m2. badkamer met douche; 2e verd.: kamer, overloop. Schuitvlotstraat 4, uit 2 huizen samengevoegde ruime woning, in het centrum van Domburg op ruim perceel. Bevat: gang. woonkamer, keuken, 2 wc's, kamer met daarachter kleine kamer; 1e verd.: 2 slaapkamers waarvan 1 met wastafel. 1 slaapkamer met achterkamer. Houten berging en vrije achterom. Goed onderhouden fraaie bungalow aan de Ewout van Dishoekstraat 4. Bevat: L-woonkamereetkamer, keuken, badkamer met ligbad, toilet, 3 slaapka mers, zolder waarop CV. Alle slaapkamers met wastafels, vrijstaande dubbele garage waarin toilet, douche en kitchenette, CV. OOSTKAPELLE Zeer goed onderhouden bungalow op 459 m2 eigen grond aan de Zeesterlaan 9. Goed omsloten tuin met veel privacy. Bevat: woonkamer met open haard en plavuizenvloer. keuken, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad. Ook zeer goed voor betere vakantiewoning. Recreatiewoning met unieke ligging, net buiten Oostkapelle aan de Randduinweg 39, dicht bij bos en duinovergang naar strand. Indeling: keuken, toilet, slaapruimte met douchecabine, woonkamer. Perceel bouwgrond aan de Eikenlaan. Grondopp. 1020 m2. Prijs 100,- per m2. Wat is de beste hypotheek voor u Vraag het Sinke Komejan I1 Ja neem contact met mij op voor een goed vrijblijvend hypotheekadvies Naam: Postcode: Adres: Woonplaats: Telefoonnr.: (Deze cbupon uitknippen en zonder postzegel sturen naar; Sinke Komejan L, B.V., antwoordnummer 82, 4330 VB Middelburg). Huis verkopen Praat met Sinke Komejan. Er is de laatste tijd veel verkocht. ZEELAND BEURS 30APR. «5MEI IGjtJ MIR0 PARKING VLISSINGEN Zoekt u een huis of wilt u een huis kopen? Dan moet u nu een afspraak met ons maken Wij geven u graag vrijblijvend advies over huizen en hypotheken. r. 116 Damplein 34 - 4331 GD Middelburg - tel. 01180-26455 A. W. ROOSE Onroerend goed bv Koddelaan 46 Zoutelande Telefoon 01186 1675/1811 MIDDELBURG Eengezinswoning met garage aan Staten- hove II no. 24. Ind.: hal, toilet, L-vormige woonk. met open haard, keuken met inbouw- app., terras met serre, achtertuin; Ie verd.. 4 sl.k., badk. met ligbad/toilet Plavuizen in hal en keuken; beneden dubbele beglazing. Het geheel is goed onderhouden en gelegen op 316 m2 grond. VLISSINGEN Vrijstaand landhuis met garage a/d Toba- golaan 5. Ind.: hal, woonk, met open haard en granolwanden, eiken keuken met inbouwapp., bijkeuken met douche, serre, wijnkelder, toilet, studeerkamer; 1e verd,: 4 sl.k., badk. met ligbad, bidet, toilet en dubbele w.t.; 2e verd.: c.v.-ruimte, boiler. Het geheel is gelegen op 700 m2 grond. VLISSINGEN Royale 2/1-kapwoning a/d Van Karne- beekstr. 4. Ind.: hal, toilet, L-vormige woonk. met open haard, open keuken, garage met zolder; Ie verd.: 3 sl.k., badk. met ligbad/ douche/toilet; 2e verd.: 4e sl.k., c.v. en badgei- ser. Het geheel is goed onderhouden en geïso leerd. Gelegen op 263 m2 grond. Vraagprijs 195.000,- k.k SINT-LAURENS Perceel bouwgrond a/d Noordweg/hoek Kerklaan. Dit perceel is ongeveer 900 m2. Hierop mag een bungalow worden gebouwd Vraagprijs 98.000,- k.k. OOSTKAPELLE Eengezinswoning a/d Halve Maanstraat 5. Ind.: hal, toilet, kelderkast, woonk., keuken, schuur, c.v. op gas, tuin op het zuiden, 1e verd 3 sl.k., douche toilet w.t,; 2e verd.: 4e sl.k. 4-y. KAPELLE (Biezelinge), Marktplein 8 en 10. Groot, goed gesitueerd woonhuis met vele mogelijkheden. Wilt u werkelijk veel woonruim te, een atelier of kantoor aan huis' Achter het front van ruim 14 mtr. breed vindt u o.m.: hal, woonkamer, woonkeuken, bijkeuken, aparte ruimte van i 120 m2. Verd zes (6') slaapka mers, douche, balkon. De totale inhoud is ca. 1000 m3. Uw privacy is gewaarborgd in de achtertuin van maar liefst 35 mtr. (totale per ceelsgrootte 800 m2) Aparte garage van 11 mtr. CV-gas en isolerende beglazing, Vraag prijs: 225.000,- k.k. BORSSELE, Plein 43. Eenvoudig, halfvrij- staand woonhuis, leuk gesitueerd aan de dorps- ring. Ind.: keuken, toilet, woonkamer (4,70 x 4,50) met balkenplafond. Verd.: overloop, twee slaapkamers. Schuurtje. Prijs: 24.500,- k.k. GOES, Attleestede 53-04. Halfvrijstaande eengezinswoning (ong. 1977) in rustige woon wijk met carport, berging en zonnige tuin, Ind/ hal, toilet, woonkamer met vide en schuifpui naar terras, open keuken, ouderslaapkamer annex badkamer met douche en wastafel; 1e verd.: overloop, twee slaapkamers, badkamer met douche, wastafel en 2e toilet; 2e verd.: bergzolder, CV-ruimte. Alg.CV-gas, spouw- en dakisolatie, stoffering. Vraagprijs 95.000,- k.k. GOES, Kloetingseweg 36. Halfvrijstaande, perfect gerenoveerde eengezinswoning in zeer luxe uitvoering met vri|e poort, schuurtje en tuin. Ind.. hal, woonkamer (open haard, plavui zen), keuken met inbouwapparatuur, bijkeuken, toilet. Verd.. drie slaapkamers, badkamer. Alg.: CV-gas, dubbele geglazing, muur- en dakisola tie. Vraagprijs: 127.000,- k.k. HANSWEERT, Kanaalstraat 26. Halfvrij staande woning met berging, achterplaats en vrije achterom. Ind.: gang, woonkamer, keuken, toilet, doucheruimte met wastafel. Verd.: over loop, twee slaapkamers. Prijs: 24.000,- k.k. MIDDELBURG, Laan der Commando's 25. Exclusieve semi-bungalow (1977) onder archi tectuur gebouwd op ruim 550 m2 grond met fraai aangelegde tuin. Indeling: ruime hal. slaap studeerkamer met terras, toilet bidet, CV- ruimte, bijkeuken, ruime L-keuken met inbouw apparatuur, living (ca. 46 m2) met verhoogd gedeelte en loggia, plavuizenvloer, open haard, schoonmetselwerkwand etc. Verd.: overloop, loggia, luxe badkamer, twee ruime slaapka mers. Het geheel heeft een hoog afwerkingsni veau en is uitstekend geïsoleerd. Prijsindica tie: 325.000,- k.k. Goes tel. 01100 11147 b.g.g. 01100-30490 Zonnebloemstraat 46. DE PZC 'N DIJK VAN EEN KRANT Op met zorg uitgekozen lokaties, op grote kavels eigen grond, starten wij binnenkort met de bouw van deze fraaie, vrijstaande landhuizen. De woningen zijn bijzonder fraai van architectuur en worden traditioneel gebouwd, met gebruik van de beste materialen b.v.: hardhouten ramen en deuren, dubbele beglazing, zeer goede isolatie, mooie handvormsteen etc. De indeling is als volgt: overdekte entree; grote hal (3 x 4m.) met garderobenis en fraaie hardhouten trap; prachtige living met open haard en schoonmetselwerk; grote eetkeuken met inbouwapparatuur; praktische bijkeuken; grote garage met hobby-hoek. 1e verdieping: 3 zeer ruim bemeten slaapkamers; luxe badkamer met ligbad, douche, 2e toilet en wastafel; ruime overloop met mooie hardhouten trap. 2e verdieping: grote 4e slaapkamer; berging c.v. ruimte. Inl. YERSEKE KAPELLE KRUININGEN documentatie: Galjoenstraat (excellente ligging) Coxstraat (grenzend aan plantsoen) Slagveldstraat (kavels 575 m2) 219.000,— v.o.n. 1 214.000,— v.o.n. t 223.500,- v.o.n. PROVERKO Axelsestraat 14, Terneuzen, tel. 01150-13758 Na kantooruren: 01155-3997 Paul Verdurmen 01150-14549 Wlm de Feyter Kade 23 Veere Tel. 01181-555, na 19.00 uur 01187-1539 Middelburg Nachtegaalstraat 17. In uitstekende staat verkeren de tussenwoning met zonnige tuin. Ind.: leuke hal met plavuizen op de vloer en schrootjeswand, toilet met modern gekleurd sanitair en goed betegeld, keurige kamer met granolwand, nette moderne keuken. Op de verd.: gemoderniseerde douche met wastafel, 4 slaap kamers waarvan 2 met gekleurde wastafel De woning is voorzien van c.v. en goed geïsoleerd. De ligging is gunstig in leuke woonbuurt met alle scholen. Vraagpr. f 102.500,- k.k. Middelburg Monumentenpand met tuin aan de Breestraat 75. Ruim en veie mogelijkheden. Ind/ hal, woonkamer, keuken, achterhal met toilet; 1e verd.: 2 kamers en badkamer, vaste trap naar 2e verd. met 2 kamers en overloop. Vliering over het geheel. Achterstallig onder houd, maar geschikt om sfeervol en leuk geheel van te maken. Vr.pr. 75.000,- k.k. -in een obJekt bij velen in trek. 'ëtffirijs f 165.000,- k.k. Kamperland Essenlaan 7 (Ruiterplaat) Keurige recreatiebungalow op loopafstand van Veerse Meer met 860 m2 grond. Gemeubileerd. Vraagprijs f 148.000,- k.k. Vlissingen Appartement met tuin en c.v. aan de P. Krugerstraat 377. Ruim en goede stand. Wij vragen in bemiddeling huizen op Walcheren!!! Bel vrijblijvend. Geen zaken geen kosten!!! Te huur: ruime eengezins woningen in de Serlippens- polder te Terneuzen Het bestemmingsplan .Serlippenspolder waarin de woningen gelegen zijn. ligt zeer gunstig t.o v het centrum en de grote verbindingswegen naar het industneterrein Indeling van de woning begane grond: hal met toilet en bergkast, gesloten keuken en ruime woonkamer, voor- en achtertuin en berging. 1e etage: 3 slaapkamers (1 slaapkamer voorzien van een wastafel), ruime badkamer met ligbad, 2e toilet. 2e etage: ruime zolderkamer met dakkapel. De woningen zijn voorzien van spouwmuurisolatie en dubbele beglazing en beschikken bovendien over een gasgestookte c.v Installatie Enkele woningen hebben een garage Huurprijzen vanaf 582 .76 per maand excl servicekosten Alle van belang zijnde informatie wordt u verstrekt door y KOK BEHEER BV tot 4 m doorrijhoogte. Beton- of steenmotief maar en dit is kan op voordelige manier worden ommanteld met 3 cm dikke houten geïmpregneerde rabat- delen. Alle afmetingen, ook in 't kleinste achtertuintje, zoals kleine schuurtjes en aanbouwen. Alle soorten daken zijn mogelijk, b.v. platdak, pannendak, singels of eternit golfplaten. Door systeembouw vlotte levering en plaatsing door heel Nederland. Gratis tekening en hulp bij bouwaanvrage. Bef voor een vrijblijvende prijsopgave. Deze valt u beslist mee. Van Donzels beton- en timmerfabrieken VLISSINGEN, H. Heyermanslaan 5 Zeer fraaie houten semi-bungalow met garage, ruime woonkamer (60 m2), studeerkamer, 3 slaap kamers en zolder. Op goede stand gelegen op 510 m2 eigen grond. Voorzien van vele extra's. Inlichtingen en bemiddeling via ons kantoor of uw eigen IN. V.M.I-makelaar. BV V/h MAKELAARS- EN jrj«! ASSURANTIEKANTOOR k|j Kromme Weele 16 Middelburg 01180-15151 Betongarages »»n»f2.075,- Betantuinschuren vanaf1.075,- ook te leveren in steenmotief Betanschuttingen 2.00 mtr. hoog, per strekkende mtr66,- (schuttlng onder 10 mtr. 15 extra) NIEUW: schutting, 2.00 mtr. hoog, per st. mtr. met HOUTEN-schermen tussen betonpalen in68,- Alle prijzen inclusief plaatsing, excl. btw. Vraag vrijblijvend onze folder. Braat Betonbouw: Kantoor: Kruisstraat 163,15612 CG Eindhoven Tel.: overdag040-442493 na 18.00 uur040-447722 theelen van der weele makelaars en taxateurs o.g. makelaardij in hypotheken badhuisstraat 31-33,4381 LN vlissingen telefoon 01184-13920* NOORDWEG 6.BIGGEKERKE Centraal gelegen boerenwoning op Walcheren, in 1982 geheel gerenoveerd. Bevat o.a.: living (60 m2 met o. h. en plavuizen, eetkamer (20 m2), luxe eiken keuken met apparatuur, bijkeuken en grote garage, Op de verdieping zijn 4 royale slaapkamers, veel kast- c.q, bergruimte en luxe badkamer met ligbad, douche, bidet en 2 wastafels. Aparte toiletten op begane grond en verdieping. Dit perceel is gelegen op 1 ha eigen grond. De nieuwe Bouwfonds RenteKeuze Hypotheek sluit u af op de laagst mogelijke variabele rente van dat moment Maar komt 'ie daarna op een punt dat vastzetten aantrekkelijk is, dan kunt u daarvoor kiezen door geheel kosteloos over te stappen op een van de andere Bouw fonds-hypotheken, Die iets hoger in rente liggen, maar wel jarenlang maximale zekerheid bie den Zoals de RenteRust Hypotheek. 10JaarRenteVasten20Jaar RenteVast De overstap kan op elk moment en dat is uniek. Zelfs kunt u, zonder boete, een andere financië le instelling kiezen Vraag informatie bij uw makelaar of verzekeringsadvi seur. Of bij het Bouwfonds-infocentrum in uw buurt Of stuur even de bon op T Stuurt u mij alle informatie over de RenteKeuze Hypotheek. Naam II I I M I i I i I I II M I I I I I I I I I I I I I I II I Adres I I I I II I I I I I I I II II I I I I I I II f I I I II I l Postcode-1 II I I I I I Plaats ii I i I I i I I Telefoon II I I I I I I t I I I I I Ik heb wel/geen hypotheek. In gesloten envelop zonder postzegel naar nv Bouwfonds Nederlandse Gemeenten. Antwoordnummer 34,3860 VE Hoevelaken Uw Bouwfonds-infocentrum vindt u in Middelburg Korte Delft 2. (01180)27158 nv Bouwfonds Nederlandse Gemeenten N0t: op C Bac Bur vert beic Zak kop ïfb: Verj kop aan; Het stra sect

Provinciale Zeeuwse Courant | 1984 | | pagina 34