r Geen geld in Hulst voor een bejaarden-alarmeringssysteem Verbazing over komst friteskraam in Hulst Sociale dienst Oostbur^ï krijgt meer personeel EKTPAASEI EN WIN'N TAART. Wissel Zeeuws- Vlaandeim Ziekenhuisolan uit 1979 kan nog steeds doorgaan De Caluwé RIJLES-KORTING Eerste 4 lessen 99.- RIJSCHOOL YPMA WOENSDAG 4 APRIL 1981 PZC/streek 16 WEL PLANNEN VOOR PROVINCIAAL SYSTEEM HULST De kans is groot dat de werkgroep in Hulst, die het bejaarden-alarmeringssysteem Bejaardenwerk Er werd een werk- van de grond probeert te krijgen, zichzelf binnenkort opheft. Na twee jaar ijveren voor een sroep gevormd, die verscheidene 4 4 vooi-waarden voor een systeem opstel- goed systeem in de gemeente, blijken de pogingen van de betrokkenen op niets uit te lopen. den Zo zouden er geen financiële Voor een onderzoek, noodzakelijk om de behoefte onder de inwoners van Hulst te meten, is drempels mogen zijn iedereen moest geen geld. De gemeente wees al eerder een subsidieverzoek van de stichting Gecoördineerd verte^ouden11 roïef b^aarden'"^ Bejaardenwerk in Hulst af en is niet geneigd mee te betalen aan het onderzoek. De bal wordt gehandicapten in aanmerking dienen teruggespeeld naar het bejaardenwerk. Deze stichting stelt evenwel ook niet voldoende in ï:e k"n,n?n kom,e" Subsidie-technisch a L J- a,, a w biedt dit namelijk verschillende voor- kas te hebben. „Wij hebben geen oneindige speelruimte betoogt P. *--* bejaardenwerk. „Het zou ten koste gaan van iets anders". Everts van het delen Bovendien moest een systeem voor 24-uurs bewaking zorgen en hon derd procent zekerheid dienen te bie- Volgens P Everts bloedt het mitialier Raad voor Ouderen staat welwillend Bovendien moet er - onderstreept hij - den' aan twee kanten dood Ten eerste tegenover Alarm Zeeland Binnen een nog uitgevonden worden of er in Hulst biedt de gemeente Hulst geen ruimte week zal de werkgroep in Hulst een wel voldoende belangstelling is. ..Er g eer een jaar geieaen weraoy ae - - 6 K - - gemeente om een startsubsidie ge- Zeeuws-Vlaamse bekprcMïfl zaalvoetbal HULST Vandaag (woensdag! wordt in Hulst om de zaalvoetbalbe ker van Zeeuwsch-Vlaanderen ge speeld. Vijf rayonvertegenwoordi gers komen daarbij in een halve competitie tegen elkaar uit in sport hal Den Dullaert. De wedstrijden duren twintig minu ten Het openingsduel lussen De Snuckel (rayon Hulst) en Fabricom (rayon Sas van Gent) begint om 19.00 uur. Met het Terneuzense Eksakt. Verpoorte uit Axel en NMB Vermeire (Oostburg) strijden deze teams om de zaalvoetbalbeker. De winnaar mag Zeeuwsch-Vlaanderen vertegenwoor digen in de strijd om de Zeeuwse beker. NA KLACHTEN woi OP een plan gelanceerd om een alarme ringssysteem op te zetten De uitvoe- Natuurbeschermers houden vogelkamp ucsiLsauiK utriucu ULmuuucu ui uuui- zajn uugai wai veiacnmcuutr cmeis -1 Dlnl-nn gaan „Ik denk dat we stoppen ver- aldus Everts. ..Er zijn er die zeggen f ?d. stichting kreeg te horen Op IlOgC X lütCIl Daarnaast is op provinciaal niveau beslissing nemen ophouden of door- zijn nogal wat verschillende cijfers". ring van dit idee lijkt al niet n wacht Everts Al staat het naar zijn dat driekwart van de ouderen en r te mening nog lang niet vast dat Hulst gehandicapten er behoefte aan heeft. dat het geld uit eigen kas moest komen Verder loopt bij de gemeente stuiten. De stichting Bejaarden (ge- zich bij het provinciale initiatief zal terwijl anderen zeggen dat het om Shfh„L!!f V°°r hanHiöanton.iiiomi 7.ppinnri rii#» anncimfon tien procent gaat". Zelf schat Everts uenoeiie-onaerzoeK. omas het aantal potentiele gebruikers van het systeem op vijftig. handicapten-Alarm Zeeland, die aansluiten, hiervoor in het leven is geroepen, doet ijverig - en naar het schijnt succesvol pogingen - in heel Zeeland één sys teem te krijgen. Ook de Zeeuwse- halfjaar. De geraamde kosten hiervan zijn 3900 gulden. Everts is weinig hoopvol over het verzoek „Het lijkt Twee systemen „Het wordt moeilijk als het provin- De eerste plannen voor een systeem in erop dat ze zeggen: het hoeft niet ciale plan door iedereen gesteund de gemeente Hulst ontstonden zo n meer wordt", meent Everts. „Misschien tien J3ar geleden. Het duurde nog Hel wachten is nu op het standpunt, zou het goed zijn als er twee syste- acht jaar voordat een aantal betrok- dat de Hulster werkgroep een dezer men waren". Everts benadrukt dat er kenen rond de tafel ging zitten om dagen inneemt. Mocht het provinciale soms wat 'te eng' gedacht wordt over daadwerkelijk aan de slag te gaan initiatief in Hulst doorgang vinden, de alarmeringssystemen. Volgens Dat waren: de gemeente Hulst, de dan verwacht Everts dat binnen een rrfskfxs Tnnnie Siemond (21) »»em kan er op het gebied van de twee woningbouwverenigingen uit de half jaar de eerste bejaarden en ge uit Breskens en René Boogaert (61) alarmering voor bejaarden en gehan- omgeving hoioorH^h.n, Hp handicanten hun aansluiting nn het uit Kloosterzande zijn Nederlands dicapten nog heel wat ontdekt wor- kampioen zeevissen in kleine boten dcn- „Probeer eens een eigen initia- Breskense zeevissers Nederlandskampioen L. het bejaardentehuis de handicapten hun aansluiting op het Blaauwe Hoeve en het Gekoordineerd systeem krijgen, geworden. lief te vinden", stelt hij. „Een idee. Hartstichting Hulst houdt collecte en handtekeningactie Met vijftien kilogram en vijfhonderd d?1 de e|ge° regio een oplossing gram sleepten zij de eerste prijs in de b,edt". wacht voor Van Langedonk-De Vries. Het kampioenschap vond plaats in Noordwijk. Er werd deelgenomen door 160 boten, die onder slechte weersomstandigheden van 10.00 tot 15.00 uur zoveel mogelijk vis aan boord probeerden te krijgen. Er woei een noordoosten wind. kracht 6 tot 7. die vijf boten door de branding HULST De afdeling Hulst van de deed omslaan. Per boot mocht met Nederlandse Hartstichting is door de vier hengels gevist worden in een* werkgroep 'Behoud Ziekenhuis' be straal van drie kilometer vanaf het reid gevonden om tegelijk met haar strand. De Zeeuws-Vlamingen namen jaarlijkse collecte in de week van 9 hun eigen boot mee. Voor Sigmond tot 15 april handtekeningen in te was het de eerste keer. dat hij ook zamelen voor de aktie .Ziekenhuis deelnam aan een dergelijk kampioen- moet blijven'. De Hulsterse afdeling schap. Boogaert werd al eerder twee- schaart zich achter de actie van de maal individueel Nederlands kam- werkgroep onder het motto: „Wij pioen vanaf een grote boot. De twee weten wel wat we hebben maar met vissers ontvingen voor hun prestatie wat we krijgen." een beker met hennneringsplaat en Dhr I, A Vreeswijk uit. Sint-.Jan- twee overlevingspakken. steen, vice-voorzitter, van de vrienden van de Nederlandse Hartstichting in 9Terneuzen, die voor de gemeente 1 Hulst de collecte organiseert en coör dineert wil wel voorop stellen dat het primaire doel de collecte is en het secundaire de handtekeningenactie. „Wij zijn blij dat er in Hulst een afdeling Hartbewaking is en wij ho pen natuurlijk dat die er blijven zal." Uit de gesprekken die de heer Vrees- te en Het Wapen van Axel is door de wijk met de 33 collectanten Voerde, ploeg Verpoorte dankzij strafschop- bleek dat praktisch iedereen bereid pen in winst omgezet. Na de normale was actie van de werkgroep te onder- speeltijd was de wedstrijd op 1-1 steunen. Slechts vier collectanten wil- afgesloten. den om principiële redenen geen ge- Verpoorte wist door de overwinning lijktijdige collecte en handtekeninge- HULST Districtsbestuurder Th. vergadering in Goes". Volgens zwe- voor de tweede opeenvolgende keer ninzameling. Zij konden zich niet soli- Jacobs van de Abva'Kabo Zeeland gers betekent dit dat de FNV niet de beker in zijn bezit te nemen. Het dair verklaren met de actie tot be- vindt dat er nog geen overtuigende helemaal kiest voor één centrumzie- werd spannend, en vooral nerveus houd van het ziekenhuis. argumenten naar voren zijn geko- kenhuis in Terneuzen, handhaving treffen van beide kanten Kansen wa- op verzoek van de afdeling Hulst van men, die pleiten voor het niet meer van het ziekenhuis in Oostburg en een ren er wel, maar de preciesie ontbrak de Hartstichting heeft de werkgroep dorrgaan van het beredeneerd plan goed uitgeruste polikliniek in Hulst, in de afwerking. 'Behoud ziekenhuis' er wel voor moe- van 1979 voor de ziekenhuizen in „dat is niet goed onderbouwd door de De rust ging dan ook met 0-0 in. Na de ten zorgen dat de aanhef van hun lijst Zeeuwsch-Vlaanderen. Dit plan ging FNV", meent hij. „Want als een groot pauze ging Het Wapen van Axel on- aan kracht ingeboet is. „Wij willen uit van een centrumziekenhuis in de deel van hun leden het er helemaal middellijk in de aanval en dwong njet (jat er een begripsverwarring kanaalzone met twee flankziekenhui- niet mee eens is..." Verpoorte in de verdediging. Dat deze ontstaat bij de mensen. Het moet zen in Hulst en Oostburg. Overigens is het overleg tussen ploeg in de tegenaanval af en toe duidelijk zijn voor de mensen dat het staatssecretaris J. van der Reijden gevaarlijk kan zijn, werd al snel duide- ons gaat om een collecte, los van het Jacobs stelde dit tijdens een vergade- van volksgezondheid en het provin- lijk. Uit een razendsnel opgezette aan- feit 0f nu iemand wel of niet tekent", val Gans - Van Gink werd door Ene aidus L. Vreeswijk van de Hartstich- van Britsom gescoord. Op dat mo- ting. HOOFDPLAAT Natuurbescher mers van de VVN houden zaterdag 7 en zondag 8 april een kamp op de Hoge Platen in de Westerschelde om de nesten van broedvogels te be schermen tegen storm en springtij. De elementen hebben het beveili gingsmateriaal. dat vorig voorjaar werd aangebracht, volledig vernie tigd. zodat vrijwilligsters letterlijk 'van de grond af aan' moeten begin nen. De vogelkolonies, die voor het broed- seizoen neerstrijken op de Hoge Pla ten, wijken uit van de stranden, waar ze binnenkort weer worden gehinderd door zonnebaders. Het gebied ten noorden van Hoofdplaat is een van de weinige 'veilige' reservaten. Natuurbeschermers, die hun krachten in willen zetten, worden zaterdag en zondag om 9.30 uur verwacht bij het gemaal in de omgeving van de buurt schap Nummer Een. Vandaar vertrekt een bootje naar de Hoge Platen. OOSTBURG Het Oostburgse colle ge van b en w ontkent dat de gemeen te een 'cliënt-onvriendelijk beleid' ten aanzien van de uitkeringsgerech tigden heeft gevoerd. Wel is het mo gelijk dat er fouten werden gemaakt. Om de werkdruk van de ambtenaren bij de sociale dienst te verminderen, zal de personeelsbezetting met 2,5 kracht worden uitgebreid. Dat schrijft het college in een persbe richt. dat dinsdag werd uitgegeven. Maandag had een delegatie van het college een gesprek met de Oostburg se PvdA-fractie over het functioneren van de sociale dienst. De vanuit de Bouw- en Houtbond FNV aangekaarte klachten waren daarvoor de aanleiding Het college heeft in het gesprek nadrukkelijk de bereidheid uitgesproken om klachten over de sociale dienst serieus in be handeling te nemen. In de persverklaring wordt verder gezegd dat de beide gesprekspartners het erover eens waren dat door de enorme toename van de werkzaamhe den op de afdeling sociale zaken de aandacht voor de persoonlijke achter gronden en omstandigheden van ver schillende cliënten minder was gewor den Het college besluit de verklaring met de opmerking dat in feite begin maart, dus voordat de kritiek bekend werd, al was besloten tot personeels uitbreiding. Aan het huidige verzoek van de so cialisten was toen reeds voldaan, constateren b en w. PvdA-fractievoorzitter J. de Vries was gisteren tevreden over de stel- lingname van het college. Wel merkte hij op dat het niet zeker is dat er met de geplande uitbreiding inderdaad voldoende extra personeel zal wor den ingezet. „Er is ongetwijfeld spra ke van een verlichting, de druk is van de ketel, maar de praktijk zal moeten uitwijzen of de uitbreiding voldott de is", aldus De Vries. Ook vroeg t zich af of het college niet eerdi maatregelen had moeten nemen. Vries benadrukte dat de uitkering gerechtigden door hun zwakke pos, tie zoveel mogelijk door de overhel moeten worden beschermd. FNV-ers bespreken eenheid vakbewegin in Terneuzen TERNEUZEN „De eenheid en so dariteit binnen de FNV" is het onde werp van een forumavond FNV-afdeling Terneuzen, vandaj (woensdag) in hotel Rotterdam. Onder leiding van FNV-bestuurd Tjeu Strous discussiëren bondsvoi zitter Jaap van de Scheur van ABVj KABO. bondsvoorzitter Kann Adt mund van de Vrouwenbond, hoofdb stuurder Roel de Vries van de Bom en Houtbond, hoofdbestuurder toekomstig bondsvoorzitter) Greei Lubbi van de Voedingsbond, bond bestuurder Freek Thomasson van Dienstenbond en Willem Agenat bondsraadslid van de Industriebon en tegenkandidaat van voorzitti Dick Visser bij de verkiezingen mei '83. De forumavond begint om 20.30 Voorafgaand, om 19 30 uur, is er ee huishoudelijke vergadering van u FNV-afdeling Terneuzen Biljarten in Hulst HULST - Biljartvereniging HBC u Hulst houdt van 7 tot en met 15 ap: de finale hoofdklas bandstoten va het district Zeeuwsch-Vlaanderen. D eerste rond begint zaterdag om 13.00 Spannend en 'nerveus'££?^!Lvan het Gekoordineerd Bejaardenwerk Hulst treffen competitie zaalvoetbal in Axel AXEL De Axelse bekerfinale zaal voetbal tussen de teams van Verpoor- THEO JACOBS CONTRA T. STROUS: ment had Verpoorte de zaak kunnen afmaken- het spel was echter vaak te gehaast en er werd te gehaast op de aanval gespeeld Het Wapen van Axel kwam evenwel terug in de wedstrijd. Zes minuten voor tijd maakte Karei de Bruine gelijk Verpoorte raakte in de span nende slotminuten nog een keer de paal. Het bleef dus 1-1 en de straf schoppen brachten de beslissing in het voordeel van Verpoorte Voor de winnaars scoorden Heinz van Katwijk en Henk van der Meijden Raadslid De Ridder: woonwagencentrum in Aardenburg kost ruim 36 mille meer AARDENBURG De inrichting van het nieuwe woonwagencentrum van Aardenburg op het opslagterrein van het waterschap het Vrije van Sluis aan de Oude Eedeweg brengt ruim 36.000 gulden aan extra kosten met zich mee. Dat schrijft het Aarden- burgse WD-raadslid J. de Ridder aan zijn collega-raadsleden. Hij stelt vast dat er nergens rekening wordt gehou den met de bijkomende kosten van de verhuizing van het opslagterrein naar de Noordstraat. De gemeente moet volgens De Ridder zorg dragen voor de beplanting, afras tering en riool- en energie-aansluitm- gen. Daar zou al ongeveer 23.000 gul den mee gemoeid zijn. Bovendien is het terrein aan de Noordstraat onder de normale prijs aan het Vrije ver kocht De gemeente zou op de door het waterschap bedongen prijs van 4 gulden per vierkante meter drie gul den moeten toeleggen. Op de totale verkoop betekent dat een verliespost van 13.500 gulden. Deze meerkosten zouden met nodig zijn geweest als er voor een woonwagenlocatie op ge meentegrond was gekozen, aldus De Ridder. In een tweede brief, gericht aan het college van b en w. vraagt het WD- raadslid een nadere specificatie van de vervoerskosten van het canllon naar Drachten. Zoals bekend heeft de gemeenteraad 2.000 gulden gevoteerd voor het vervoer. De Ridder is onder meer benieuwd wat het bezoekje van de beide wethouders en het hoofd van gemeentewerken aan Drachten heeft, gekost. Bovendien wil hij weten hoe veel uren er door gemeente-arbeiders aan het laden en lossen is besteed. ring van de afdeling Hulst van de ciaal bestuur nog niet voledig afge- ambtenarenbond en de werkgroep rond. Ondanks dat de staatssecretaris 'Behoud Ziekenhuis' in Hulst. Daar- ruim een week geleden al aankondig- mee neemt de Abva Kabo, als groot- de 'binnen een week' naar Middelburg ste vertegenwoordiging binnen de te reizen voor om definitief overeen- FNV. een ander standpunt in dan stemming te bereiken. Voorts is de töükt-t",™ - distnetsbestuurder T. Strous van de heroverweging bouwprojecten voor TERNEUZEN - Charles de Caluwe FNV in Zeeland de intra.^ur|le gezondheidszorg in Voorzitter W. Zwegers van de Hulster Nederland éen halfjaar verlengd. Het werkgroep is zeer tevreden over de gaat om een formele verlenging van 30 uitlatingen van Jacobs. „Het. stand- maart tot 30 september. Het uitstel punt van de FNV had ons verschrik- zal geen gevolgen hebben voor het kelijk geprikt", stelt hij.^„Vooral om- principe-akkoord tussen de staatsse- uit Terneuzen is opgenomen i Nederlandse juniorenploeg, die zon dag deel zal nemen aan internationa le wedstrijden op de wielerbaan van het Franse Roubaix. Deze wedstrij den dienen als afwachting voor de dat er nogal wat Abva'Kaboleden in cretaris en het provinciaal bestuur aankomst van de klassieker Parijs- het ziekenhuis werken. Maar nu blijkt „Ik kondig alleen de lijst nog niet af, t^TT^oi' dat de AbvaKabo achter ons staat. aidUs Van der Reijden, „om die her- Ho Roto^o.Hor van En dat zal w°ensdag ook verkondigd overweging formeel mogelijk te ma- pleogen aan de start. Begeleider van worden tijdens een provinciale FNV- ken", de Nederlandse ploeg is Jas de Calu wé uit Terneuzen VANWEGE RIANTE AFMETINGEN HULST De vestiging van een nogal riant uitgevallen friteskraam op een groenstrook tussen Den Dullaert en de Levensschool voor werkende jon geren in Hulst, heelt in de Reynaert- stad voor de nodige verbazing ge zorgd. Zowel de leiding van Den Dullaert als de gemeente Hulst zijn verrast. Den Dullaert vanwege het feit, dat zich in hel eigen gebouw ook al een frituur bevindt en de gemeente vanwege de - forse - omvang van het onlangs neergezette bouwsel. Wet- Tentoonstelling modclbootvereniging TERNEUZEN De Terneuzense Mo- delbootvereniging houdt zaterdag van 10 tot 17 uur de jaarlijkse model bouwtentoonstelling bij hotel Rot terdam. In een van de benedenzalen is een groot aantal scheepsmodellen te zien. Leden van de vereniging geven uitleg. De lengte van de miniatuurschepen (platbodems, slepers, vissersschepen, brandblusboten, oorlogsschepen etc i loopt uiteen van 25centimeter tot 2.30 meter. Zondag 15 april opent de Ter neuzense Modelbootvereniging het ei gen vaarwater aan de sportvelden met een wedstrijd voor leden Zij moeten een vastgesteld parcours va- houder G. A. van de Voorde van Hulst benadrukt dat de gemeente had gere kend op een mobiele kleine kraam. „Maar hij heeft er eigenlijk een heel bouwwerk neergezet", vindt Van de Voorde. „En dat is zeker niet de opzet van burgemeester en wethouders". De gemeente zal zich nog over de zaak buigen. Ondernemer Felix uit Kapellebrug diende eind vorig jaar een aanvraag voor een vergunning bij de gemeente in. Aangezien er - gezien de stand plaatsenverordening - geen bezwaar kon worden gemaakt en de gemeente volgens Van de Voorde het 'vrije on dernemersschap' voorstaat, is de ver gunning onlangs verleend Daarop toog de ondernemer aan het bouwen „Ach, het is een ondernemer, die zijn brood wil verdienen", zegt Van de Voorde „Maar zoals die er nu staat, was het niet de bedoeling" Ook directeur H E M de Gucht van gemeenschapscentrum Den Dullaert toont zich verwonderd over de komst van de kraam „Ik denk dat niemand daar tevreden over kan zijn", is zijn mening. „Maar het is niet op ons terrein. We weten ook niet wat de beweegredenen zijn geweest". Voor De Gucht kwam de kraam geheel onverwachts. Pas toen de bouwwerk zaamheden begonnen, werd het hem duidelijk. Ondernemer L. Felix is enigszins ge schrokken van de reacties. „Ik loop al een paar jaar met het idee rond", vertelt hij. „Ik vond het een geschik te plek en een prettige buurt". Hij benadrukt dal de kraam (afmetingen 6,5 bij 4,5 meter met voorstuk) wel mobiel is. „Er zitten wielen onder", aldus de ondernemer. „Ik wilde iets prachtigs kopen voor een prachtige buurt". Het is de bedoeling dat de kraam over ongeveer anderhalve week opengaat. Felix, die zoals hij zegt van alle instanties, die er over gaan toestemming heeft gekregen, verwacht verder geen problemen. De HEERE heeft na een geduldig gedragen lijden tot Zich genomen Zijn kind, mijn geliefde man. onze zorgzame vader en opa PIETER VAN LANGEVELDE echtgenoot van Susanna Maria Bakker op de leeftijd van 80 jaar. Zijn getuigenis: „De HEERE is mijn her der". is ons tot rijke troost. (Psalm 23) Axel: S. M. van Langevelde-Bakker Ede: C. de Feijter-van Langevelde J. K. de Feijter Axel: M. van Langevelde E. van Langevelde-de Blaeij Piet en Anja Karin en Sjaak Wim Jos Nuenen: F. Buurman-van Langevelde N Buurman Mathilde Astrid Otto Gerlinde 4571 HT Axel Verzorgingstehuis 'de Vurssche' Rooseveltlaan 1, kamer 316. De teraardebestelling zal D.V. plaatsvinden op vrijdag 6 april a s. om 13.45 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Westsingel te Axel. Vooraf wordt een samenkomst gehouden in het Verenigingsgebouw van de Gereformeeidé Kerk aan de Kerkdreef, die aanvangt om 13.00 uur. (Ingang parkeerterrein Julianastraat). Indien u de begrafenis wenst bij te wonen, wordt u verzocht om 13.00 uur aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren in het Verenigings gebouw na de begrafenis. Heden overleed, tot onze diepe droefheid, in het verpleegtehuis 'de Stelle' te Oostburg. voorzien van de Sacramenten van de Zieken, in de ouderdom van 72 jaren, mijn geliefde broer, de heer FIRMAIN JOHAN LOIJWAGIE overle- geboren te Sluis op 3 september 1911 e den te Oostburg op 3 april 1984. Sluis: de heer Jeroom Louwagie mevrouw Julia van Meenen (-: de familie Louwagie de familie Dumon Sluis, Nieuwstraat 55. Correspondentie-adres: 'De Stelle'. Oostburg De plechtige Eucharistieviering gevolgd door de teraardebestelling zal plaatshebben op vrijdag 6 april 1984 om 10 00 uur in de parochiekerk van de H. Johannes de Doper te Sluis waarbij u beleefd wordt uitgenodigd. Samenkomst aan de kerk. De Eucharistieviering ter intentie van de overle dene zal worden gehouden op donderdag 5 april om 19 00 uur in 'de Stelle', te Oostburg. ZU die door omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Wij zijn u zeer dankbaar voor de warme belangstelling en het medeleven welke wij voor en na het overlijden van onze onvergetelijke man. vader en opa CORNELIS JACOBUS NAEI JE-VERSTRATEN mochten ontvangen. mevrouw P Naeije-Verstraten Willy. An. Saria, Natalie en Annabel April 1984, Churchilllaan 832, 4532 JD Terneuzen Bedroefd, doch dankbaar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft, delen wij u mede dat onze beminde vader en opa JOAN WILHELM VAN HELDEN weduwnaar van Rosa Emilie Mrkvica na een liefdevolle verpleging en voorzien te zijn van het H. Sacrament der Zieken, in het ver pleeghuis 'De Stelle' op de leeftijd van 85 jaar is overleden. Aardenburg: W. van Helden H. van Helden-Jutte Rosemarie, Hans, Maarten De Eucharistieviering, waarbij u beleefd wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op zaterdag 7 april a.s. om 10.30 uur in de parochiekerk van O.L. Vrouw Hemelvaart te Aardenburg Samenkomst in hotel 'de Roode Leeuw', Kaai 31 te Aardenburg om 10.15 uur. De overledene ligt opgebaard in het mortuarium van het St.-Antoniusziekenhuis te Oostburg. Gelegenheid tot bezoek: op vrijdag 6 april a.s. van 19.30 tot 20.15 uur. Vrijdag 6 april a.s. om 19.00 uur zal voor hem een avondmis worden opgedragen in voornoemde kerk. Mil Zee ont Grt aar In h gepi B.V oplc Langs deze weg wil ik de Gemeentepolitie van Terneu zen dankzeggen voor de zeer vlugge hulpverlening die mijn vrouw heeft ondervonden, naar dokter en zieken huis, bij de brand op donderdag 29-03-1984. Fam. A. Nieuwelink J. C. A. NEVE TANDARTS Heeft met ingang van 2 april zijn praktijk beëindigd. Met dank aan alle patiënten voor het in hem gestelde vertrouwen. E. PICAVET TANDARTS MW. E. M. M. NEVE TANDARTS zetten de praktijk voort. Behandeling volgens afspraak. Bij voorkeur bellen op werkdagen tussen 9.00-12.00 uur. Tel. 01140-12084 Hemelstraat 12 St.-Jansteen Gravenstraat 328 Clinge Vervolg lessen 42 gulden. Aanmelden vóór 6 april Ook theorie-cursus ja-nee computersysteem begint 9 april Examen doen op vrijdag 27 april (in de Paasvakantie of later) 6 avonden voor 60 Koestraat 1 2. Axel. tel 011 55-2078 HAAL N DEELNAMEKAART BIJ UW BANKETBAKKER: Banketbakkerij - tearoom Van GORSEL Markt 20, Oostburg, tel. 01170-2221.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1984 | | pagina 30