Eén helft derbysfeer bij AZVV- Hoek Heinkenszand en DFS mee aan de leiding Wemeldinge boekt een sensationele 3-0 zege PZC/sP°rtkrant Vlissingen maakte barre tocht voor twintig minuten voetbal VERRASSENDE ZEGE VAN AXELAARS Conditioneel sterk WHS klopt SHO: 2-1 Abonnee-lotto in het najaar Geen voetbal op zondag 14(AANDAG 23 JANUARI 1984 TILBURG Een barre tocht door de sneeuw voor maar twintig minuten voetbal. De voetbalclub Vlis singen vertrok gisteren wel naar Tilburg, waar RKTVV gastheer was, maar kon halverwege de eerste helft bij een achterstand van 1-0 de kleedkamer al weer opzoeken omdat de Udense scheidsrechter M. Straatman verder spelen onverantwoord achtte. De ontmoeting moet nu in zijn geheel worden overge speeld. Vlak voor het vertrek per bus naar Brabant was er nog telefonisch contact tussen elftalbegeleider Philip Krant van de VCV en de Tilburgers. Maai- op dat moment was er daar nog geen vlokje sneeuw gevallen, terwijl de Scheldestad al met een wit dekentje was bedekt. Overigens hadden de sneeuwbuien bij het begin van de wedstrijd ook het veld van RKTVV bereikt, maar de arbiter oordeelde na een kort sprintje op de witte grasmat toch dat er gespeeld kon worden. „We gaat het proberen", zei hij tot ieders verbazing. „De ondergrond was keihard", constateerde Krant bijvoorbeeld Na tien minuten kwam RKTW door een doelpunt van Corné Verhoeven, die een voorzet van Ton Buuster inkopte, op een 1-0 voorsprong, maar weer tien minu ten later bleek dat de eindstand van de mini-wedstrijd te zijn. Arbiter Straatman staakte de strijd Had hij zich toch verkeken op de conditie van het veld? „Nee", vertelde hij. „maar naarmate de sneeuw meer werd platgetrapt, werd het gladder. Bovendien verbeterden de weersomstandigheden niet. Je merkte ook aan de spelers dat ze geïrriteerd raakten door het veld en zelf voelde ik dat het draaien steeds moeilijker ging. Dan moet je zo'n wedstrijd meteen staken". 15 AXEL Eén helft lang was de Zeeuws-Vlaamse derby tussen AZVV en Hoek zaterdagmiddag niet om aan te zien. Wat een 'kraker' had moeten worden gezien de voorgeschiedenis (Hoek was begin december behoorlijk ontstemd geraakt toen de eerder vastgestelde confrontatie onverwachts geen door gang kon vinden), leek in die armetierige eerste helft te zullen resulteren in een spelletje heen-en-weer-getrap, waarin geen plaats was voor individuele hoogstandjes (van bijvoorbeeld Franz van der Pijl of Jan de Block) of voor razendsnel uitgevoerde counters, waarop AZVV het patent heeft. Gelukkig bleek na de logischerwijs met 0-0 ingegane rust toch nog sprake te kunnen zijn van dat specifieke sfeertje, dat derby's veelal omlijst. En hel was uiteindelijk min of meer ver rassend, dat niet favoriet Hoek de wedstrijd in zijn voordeel besliste. H maar AZW, dat de winnende treffer 1 ran Theo Hanny als een geschenk uit de hemel ervoer. Meer nog dan door de resultaten, die J Hoek dit seizoen geboekt heeft, leek AZVV al bij voorbaat onder te liggen I?; door het ontbreken van Rinus Schee- Ie (geschorst) en Jaap Klein (familie omstandigheden). twee spelers die het gezicht van de Axelse formatie in ht belangrijke mate bepalen. Maar het alsof dat gegeven eerder Hoek va dan de thuisclub parten speelde, want d slechts hoogstzelden kon Hoek de ite indruk wekken de zege fanatiek na te d^treven. Het was eerder AZVV, dat de leeste ambitie toonde en dat bezeten aafaek van de wil om te winnen. De Axelse ploeg had uitblinkers in de rdediging in Johnny Spaans en Jan n Drongelen (die Piet de Koeijer ivf Tijwei uit de wedstrijd speelde) en had bovendien in Alex Lippens een belangrijke schakel. Ben Pauwels had tre Lippens opgedragen Franz van der val Pijl te schaduwen en deze volbracht tlu zijn taak met zoveel toewijding, dat de spelmaker van Iloek geen moment m de wedstrijd kwam. Lippens volgde tn Van der Pijl waar deze ook ging (zelfs i als Franz van der Pijl een hoekschop nam was Alex Lippens in de nabij- tgheidi en ontnam Hoek daardoor al bij voorbaat een belangrijk wapen Het w was de middenvelder bovendien na te geven, dat hij slechts hoogstzelden een overtreding nodig had om zijn directe opponent tot staan te bren- 8! gen. Alex Lippens verdiende dan ook een pluim, vond Ben Pauwels na n< afloop, „omdat hij er toch maar in slaagde om een van de beste voetbal lers van Zeeland uit te schakelen". Het was in feite aan Jan de Block om de taak van Franz van der Pijl over te .•men, maar de linksbuiten, die eer- der al van zoveel waarde voor Hoek bleef, heeft de laatste wedstrijden I nauwelijks nog geschitterd en leek zaterdag meer af- dan aanwezig. De Block was meestal nauwelijks aan- speelbaar en zag zijn weinige acties in de meeste gevallen vroegtijdig onder- tel broken worden. nauwelijks twee minuten na het be gin omzeilde Jan van Drongelen de buitenspelval (Ben Pauwels: „Ik heb er vooraf al op gewezen, dat daar mogelijkheden lagen") om vervol gens te scoren toen Nico Knol onder de stuiterende bal doorliep. Maar scheidsrechter Brekelmans, die aan vankelijk door liet spelen, vond daar na alsnog aanleiding om Hoek het Buitenspel Frits Simonse weg bij VCK KOUDEKERKE Frits Simon se vertrekt aan het eind van dit seizoen na negen jaren bij de Koudekerkse zaterdag-eer steklasser VCK. De Middelbur ger werkte eerst vier jaar als jeugdtrainer in Koudckcrkc en de laatste jaren met veel succes aan een sterk verjongd eerste elftal. VCK draait dit seizoen duidelijk mee en was eerder al Zeeuws bekerwinnaar onder leiding van Simonse. Beide partijen vonden het na negen jaar wel genoeg en besloten in goed overleg uit el kaar te gaan. Het is nog met bekend wat Fnts Simonse vol gend seizoen gaat doen Wie zijn plaats bij VCK inneemt is ook nog niet bekend. De Vlissingse vereniging Zee land Sport ziet naast zijn eerste trainer Maarten de Kok ook de jeugdtrainer Lery van de Velde uit Middelburg vertrekken. Van de Velde werkte al weer twee weken zij Zeeland Sport. Aan vankelijk leek er eerst sprake van een overnemen van de func tie van De Kok. maar die oplos sing ketste af. Het i% nog niet bekend waar Lery van de Velde volgend seizoen gaat trainen en evenmin wie zijn functie bij Zee land Sport overneemt. voordeel van de twijfel te gunnen en Van Drongelen voor buitenspel terug te fluiten. Kort na de hervatting was het optre den van Brekelmans trouwens nog eens discutabel Tien minuten waren er in die véél attractievere tweede helft gespeeld toen Gerard Maas Jan Meertens aan de rechterkant in de wind zette en vrij voor gaf Maar op het moment dat Wim van Langevelde van dichtbij zijn hoofd tegen de bal wilde zetten, werd hij hardhandig in de rug gelopen door Peter Hamelink. Waar een strafschop op zijn plaats leek, daar deed - tot grote woede vooral van Ben Pauwels - Brekelmans net alsof er niets aan de hans was. Alsnog scoren Twee minuten nadien zou AZVV ech ter. alsnog scoren en zelf de groeiende irritatie de kop indrukken. Weer was het Gerard Maas, die op snelheid door ging en die Wim van Langevelde aan de linkerkant van het veld bereikte. De stand-in voor Jaap Klem gaf ver volgens hoog voor op Piet Ruiten- burg, die met, een afgemeten kopbal Theo Hanny vrij voor doel bracht. De voet van Hanny bereikte de bal eerder dan de handen van Nico Knol: 0-1. Hoewel Franz van der Pijl nadien veel verder vooruit ging spelen (en Alex Lippens daardoor veroordeelde tot een rol als een soort tweede voorstop- pcr). was het AZVV dat daarna de beste kansen kreeg. Zo stuitte Gerard Maas vrij voor doel op Nico Knol en trof de voor diezelfde Gerard Maas ingevallen Jan de Pooter onmiddellijk na zijn entree de paal. Pas later in de wedstrijd creeerde ook Hoek zich kan sen en moest Alex Lippens bijvoor beeld de bal van de doellijn halen na een kopbal van dichtbij van Jan de Block. En bovendien moest Frans Riekwel redding brengen na een kei harde kopstoot van Wilco Braafhart. die halverwege de tweede helft voor de geblesseerd geraakte Jan Hame link was ingevallen. Het zat er echter toen in feite al in, dat AZVV verras send met de zege aan de haal zou gaan. omdat het zijn greep op de wedstrijd nooit verloor. Toen Franz van der Pijl zich bovendien de laatste reele mogelijkheid ontnomen zag door Alex Lippens (Van der Pijl, die overigens nog geboekt werd, ver scheen in riante positie na een pass op maat van Jan de Block) was duidelijk dat in de 1-0 stand geen wijziging meer zou komen „We hebben ver diend gewonnen", vond Ben Pauwels na afloop, „zeker gezien de kansen die wij gehad hebben". Jan Doorns kon zich er slechts bij aansluiten. Rens Gnep (in het centrumi en Jan Riemens <9t van Serooskerke in actie tijdens de wedstrijd tegen NTTV. MIDDELBURG Wemeldinge heeft voor een daverende verrassing ge zorgd in de derde klas van het lande lijk zaterdagvoetbal. De nog ongesla gen leider Yerscke werd in eigen huis naar een 3-0 nederlaag gespeeld. De concurrentie vergat te profiteren. Se rooskerke speelde 3-3 tegen Din- teloord. Voor Kapelle lijkt het ergste achter de rug. Met een 2-1 overwinning op Krab- bendijke kwam de ploeg in de mid denmoot en liet Krabbendijke op de laatste plaats, evenals trouwens Zaamslag, dat met 1-0 bij Zwaluwe verloor. Yerseke 12 7 4 1 18 21-1! Serooskerke 12 7 2 3 16 26-15 Kloetinge 11 5 5 15 20-13 Zwaluwe 12 5 5 2 15 18 13 NTW 12 5 5 2 15 15-12 Dinteloord 10 5 2 3 12 17 13 Wemeldinge 12 4 3 5 11 13-14 Tem. Boys 11 3 4 4 10 18-21 Kapelle 11 4 1 6 9 16-23 Thol. Boys 10 2 3 5 7 12 17 Zaamslag 11 1 2 8 4 7 19 Krabbendijke 12 1 2 9 4 10-22 bleken nog met genoeg. Foutjes in ae verdediging werden steeds bekeken afgestraft door NTW en verrassend deed Serooskerke dan ook een punt cadeau. Het maakte wel enig verschil, dat Ko Bouterse geblesseerd aan de kant moest blijven, maar een beter spelend Serooskerke had de winst tot driemaal toe in eigen hand. Na vier minuten stond het al 1-0 door Jan Riemens Frans Melaard zorgde na 22 minuten voor 1-1. maar even later al kopte Riemens een hoekschop van de sterk spelende Dick Adriaanse in: 2-1 Ook na rust waren de Zeeuwen de betere ploeg. Toch kwam NTW na 23 minuten op 2-2 door Floor van de Valk Een vrije trap van Hans Adriaanse kopte Jan Riemens een kwartier voor tijd in (3-21. maar ook dat bleek onvol doende, want Frans Melaard maakte er tien minuten voor tijd 3-3 van. Een spannend slot nog, maar het bleef gelijk Yerseke-Wemeldinge Kloetinge-Dinteloord Het moest er een keer van komen. Yerseke was de laatste 22 wedstrijden ongeslagen gebleven en ook nu weer bleek de ploeg over de beste techniek te beschikken. Wemeldinge speelde het spelletje echter uitgekookt en had geluk, dat het al na drie minuten op voorsprong kwam. Doelman Wesdorp liet een hoge hoekschop los en Kees de Vos zorgde voor 0-1. Yerseke ver overde daarna een fors overwicht. Wemeldinge kon dat ook makkelijk toestaan, legde het accent op de ver dediging en probeerde met uitvallen voor onrust te zorgen. Dat lukte na 21 minuten Kees de Vos werd de diepte ingestuurd en scoorde 0-2. Yerseke koos na de rust voor alles of niets, met alle risico's van dien Het werd niets. Zelfs kansen kwamen er bar weinig en Wemeldinge bleef de gevaarlijkste ploeg. De wedstrijd tien minuten voor tijd beslist. Weer een missertje van doelman Wesdorp op een hoekschop en invaller Simon de Vos maakte er 0-3 van. Serooskerke-NTVV Drie doelpunten van Jan Riemens In twee opzichten de wedstrijd van gemiste kansen voor Kloetmge In de eerste plaats al gezien de Yerseke- nederlaag en ook in letterlijke zin. omdat Kloetmge veel meer kansen kreeg tegen Dinteloord. De Braban ders waren dolgelukkig met het ene punt. Kloetmge kwam ongelukkig op achterstand. Na 16 minuten glibberde een vrije trap van veertig meter van Piet Konings door alles heen en ook langs de uitglijdende invaller doel man Uitterhoeve (Katsman was ge- blesserd) 0-1 Kloetinge had daarna alles te vertellen Met een knappe lob scoorde Slabbekoom na een half uur de gelijkmaker 1-1. Het was hard werken na de rust. Een moeilijk be speelbaar veld. waarop de technisch betere Kloetinge-ploeg het best over eind bleef en opmeuw veel kansen kreeg. Een kwartier voor tijd kwam dan de beslissing. Een strafschop we gens hands, maar ook nu bleef Din teloord overeind. De uitstekende doelman De Graaf stopte ook de strafschop van Frans Jacobs en ver diende zo een kostbaar punt voor zijn ploeg. Kapelle-Krabbendijke Helemaal onverdiend is de winst van Kapelle niet in deze vierpuntenwed strijd. De ploegen hebben keihard gewerkt De eerste helft ging nog gelijk op, met kansen aan beide kan ten Omi Tramper miste tot tweemaal toe alleen voor doelman Hofman en aan de andere kant faalden Peter de Waard en Jan Rooze. Rust 0-0. Na een overwicht van Krabbendijke na de rust kwam Kapelle op aangeven van Jan Rooze door een beheerste actie van Gerrie de Waard op 1-0. Omi Tramper scoorde via het been van een Kapelle-verdediger de gelijkmaker (1- 1). maar in de spannende slotfase (beide ploegen speelden voluit op winst) greep Kapelle de overwinning Een schitterende combinatie tussen Gerrie en Peter de Waard werd bij de tweede paal koppend afgewerkt door Jan Rooze 2-1 Zwaluwe-Zaamslag Het werd zeker geen beste wedstrijd in Lage Zwaluwe op het zware en moeilijk bespeelbare veld. Zaamslag heeft werkelijk een hele wedstrijd keihard gewerkt voor een goed resul taat en een puntje hadden de Zeeuws- Vlamingen wel verdiend Zwaluwe had al na tien minuten de leiding genomen door Piet Everaars. Hoek miste dus in offensieve zin zijn belangrijkste spelers en kwam daar- ooral voor de rust slechts hoogstzelden in de nabijheid van Frans Riekwicl. Maar ook AZVV modderde in die eerste helft maar wat aan en deed pas na ruim een hall uur de eerste doelpoging (van Gerard Maas) aantekenen. Desondanks had de thuisploeg het verdiend om met oorsprong te gaan rusten, want IDEN HAAG (ANP) De Stichting Nationale Sporttotalisator (SNS) wil (net de invoering van abonnee-lotto de belangstelling voor de lolto-prijs- vragen vergroten. Gehoopt wordt dat 1 deze nieuwe manier van spelen, die het komende najaar mogelijk wordt, de lotto en het eijfcrspel toegankelij ker worden voor een breder publiek. Men kan deelnemen met een speciaal formulier waardoor de SNS gemach- tlgd wordt maandelijks het speelbe- [drag van bank- of girorekening te j incasseren. De deelnemers aan abon- nee-lotto spelen automatisch en con- '-wu mee met alle vijf trekkingen die maandelijks worden verricht Slechts t eenmaal behoeft men de benodigde gegevens, zoals de gekozen getallen, op het formulier te plaatsen. De uitbe taling van de prijzen geschiedt auto matisch op de rekening van de speler, die een prijs gewonnen heeft. De mo- j gelijkheid is ingebouwd om de cijfer- j reeks waarop men speelt te wijzigen. De huidige manier van deelnemen aan de lotto met'week- of maandfor- mulieren blijft bestaan naast abon nee-lotto. Een scrimmage voor het doel van AZVV tijdens het duel tegen Hoek. OUD-BEI JER LAND De ijver van WHS werd beloond. Ondanks de slechte trainingsaccom modatie en de weinig florissante stand op de ranglijst bleef de Thool- se seiectie tot nu toe trouw naar de trainin gen komen, waar oefen- meester Nico de Frel een schrikbewind voerde .De stukken vaar we verlichting hebben op het trainingsveld zijn nauwelijks begaanbaar. Daar zak jc tot je enkels in het water of in de klei. maar ik joeg ze er toch iedere keer ruim een uur door' aldus De Frel Conditioneel moest dat vroeg of laat vruchten afwerpen en inderdaad boekte de formatie za terdag in Oud-Beijer- land de eerste competi- tie-zege 2-1 tegen SHO. SHO wilde zaterdag de ontmoeting met de Zeeuwen per se door la ten gaan. Hoewel dt zachte toplaag van het veld voetballen moeilijk maakte, wilde de ploeg gewoon aantreden. Door de winst in een zaalvoet- baltoemool in de Hoek se Waard en een recente 2-0 triomf in een oefen duel tegen De Musschen was men erg zelfverze kerd. Dat bleek de eer ste helft ook wel, toen WHS gewoon wegge speeld werd. Als SHO in de eerste 45 minuten een 3-0 voorsprong zou heb ben genomen, zou dat niet onterecht zijn ge weest. Maar het bleef bij een kleinere voorsprong Halverwege de eerste helft schoot laatste man Theo Fase. die niet al te betrouwbaar opereerde, half in de grond. Het betekende balverlies waarvan SHO profiteer de door via Leo Ringe- lenberg 1-0 te scoren. Sentimenten tellen niet, alleen de punten, hield De Frel zijn spelers in de rust voor. Hij haalde spits Jan Burgers uit het veld en dirigeerde lin kervleugelverdediger Johan van de Repe naar voren, omdat die stevig en brutaal durft te voet ballen. De grotere inzet van WHS leverde de ploeg uiteindelijk de ze ge op. In de 27e minuut scoorde Iman van de Repe de gelijkmaker en twee minuten later kreeg Johan van de Re pe van rechts de bal en knalde raak Tevreden heid bij de ploeg en bij Nico de Frel. die ver zuchtte-' „Ik begon on derhand te geloven dat ik er geen hout meer van kon". MIDDELBURG Heinkenszand en DFS hebben goed overwinterd en zijn gelijk naast VCK aan de leiding van de eerste klas van de Zeeuwse zaterdagcompetitie gekomen. Over tuigend was de manier waarop Hein kenszand dat deed: een 4-1 winst in Middelburg. Apollo hield DFS in ei gen huis op 1-0. Bevelanders doet trouwens ook nog mee. De leiders werden tot op een punt genaderd via een 3-0 overwin ning in Vlissingen op GPG'. Colijns- plaatse Boys had weinig moeite in Hocdekenskerke: 1-5. VCK 12 7 3 2 17 25-16 Heinkenszand 12 8 1 3 17 22-14 DFS 12 7 3 2 17 21-15 Bevelanders 12 6 4 2 16 20-11 ColiJnspl Boys 12 5 3 4 13 21-21 Kruiningen 12 4 3 5 11 17-17 Duivel and 12 4 2 6 10 24-22 Hoedekenskerke 12 4 2 6 10 15-21 GPC 12 4 1 7 9 16-20 SKNWK 12 3 3 9 13-18 Apollo 12 1 6 5 8 11-19 Middelburg 12 2 3 7 7 13-24 MIDDELBURG - HEINKENSZAND —Het verschil zat in een sterk spelen de spits Henk van de Brink. In de eerste helft had Middelburg lange tijd een overwicht, ook veel kansen, maar Heinkenszand had aan enkele kansen genoeg. Henk van de Brink scoorde na tien minuten en in de 29e minuut rondde Ad Schipper een uitval met succes af: 0-2. Het bleef nog spannend, omdat Dick de Bruijn er voor rust 1-2 van maakte. De tweede helft kwam het klasseverschil beter tot uiting. Heinkenszand speelde sneller en di recter. Vlak na rust werd Henk van de Brink gevloerd en aanvoerder Bert Peeters benutte de strafschop: 1-3 Van de Brink maakte er ook nog 1-4 van en dat was dikverdiend DFS - APOLLO Een érg matige wedstrijd, waarin de kansen bijzonder schaars waren. Apollo was in de eerste helft zelfs beter. DFS-goalie Jacky van Rees had veel werk en bij een ogenschijnlijk ongevaarlijk moment nam DFS verrassend de leiding. Twee minuten .voor de rust haalde Peter Fooij van zo'n veertig meter hard uit en scoorde onverwacht en lussen de benen van de keeper 1-0. DFS putte moed en was na rust lange tijd ster ker. maar kreeg geen enkele kans. Later was Apollo weer gelijkwaardig. Toch was de beste kans korl voor tijd nog voor Simon Hart, Hij kon de strijd definitief beslissen, maar schoot al leen voor doel naast Het bleef 1-0 GPC - BEVELANDERS Als de Kamperlanders wat zorgvuldiger met de kansen hadden omgesprongen, dan waren misschien nog wel de dub bele cijfers bereikt. Na een kwartier al scoorde Leo Versluis 0-1. Bevelanders was de betere ploeg, kreeg volop kansen, maar miste ook aan de lopen de band. Daarom bleef het ook na rust zo lang spannend Pas een kwartier voor tijd kon Jan Leendertse 0-2 aan tekenen en toen werd het in blessure tijd door datcko Blaüenende nog 0-3 Dikverdiend, want al speelde GPC dan wel redelijk, van kansen was zelden sprake HOEDEKENSKERKE - COLIJNS- PLAATSE BOYS Een veel harder werkend Colijnsplaatse Boys had met de rust al een beslissende 0-4 voor sprong Binnen een kwartier stond het 0-3 door Kees Tazelaar. Korsuize en Wim de Fouw, waarna Korsuize er nog 0-4 van maakte. Vijf minuten na rust benutte Joop Dieters wel een strafschop 1-4). maar enkele minuten later herstelde Korsuize de afstand weer 1-5 De bezoekers speelden de wedstrijd probleem uit Hoedekens kerke kreeg vrijwel geen kansen MIDDELBURG Zondag kon er van voetbal nauwelijks spra ke zijn. In het amateurvoetbal werd er in de derde klas D, vierde klas G en vierde klas H helemaal niet gespeeld. In de tweede klas B vond alleen de scheidsrechter van RKTW - Vlissingen het verantwoord en die wedstrijd ging wel door: een half uur maar en ook deze wed strijd werd toen gestaakt. Het was inmiddels 1-0 voor RKTVV, maar de wedstrijd moet in z'n geheel worden overgespeeld. Tweede klas MIDDELBURG Voor Rozen burg is het geen probleem meer in de tweede klas van het lande lijk zaterdagvoetbal, maar on deraan wordt de spanning nu pas opgevoerd. Bruse Boys zorg de voor een verrassing door een 1-0 van Arnemuiden te winnen en ook WHS kwam voor het eerst aan een overwinning deze competitie via een 1-2 bij SHO. AZW won met 1-0 van Hoek en zoals al gezegd. Rozenburg gaat gewoon door: een 1-0 uit-zege bij Oranje Wit. Good-Luck-SSC'55 werd afgelast. Rozenburg 11 10 1 0 21 21-6 Oostkapelle 11 8 1 2 17 25-10 RodaBoys 10 5 2 3 12 12-11 SSC'55 10 4 3 3 11 12-13 AZW 11 5 1 5 11 19-16 Ar.'muiden 11 4 3 4 11 10-10 Good Luck 10 4 2 4 10 19-13 Hoek 11 5 0 6 10 15-14 SHO 11 4 0 7 8 13-20 Oranje Wit 10 1 5 4 7 10-16 WHS 10 1 3 6 5 6-13 Bruse Boys 10 1 1 8 3 7-27 Reserves MIDDELBURG In de reserve tweede klas van het landelijk zaterdagvoetbal gingen maar twee wedstrijden door Zwaluwe 2-Arnemuiden 2 1-1. Yerseke 2- Kapelle 2 De rest werd afgelast Tem. Boys 2 12 7 5 0 19 29-13 Zwaluwe 2 12 7 1 4 15 24-15 Altena 2 11 6 2 3 14 21-13 Good Luck 2 13 4 6 3 14 19-15 Ar. 'muiden 2 13 5 4 4 14 14-14 NE0 2 12 5 3 4 13 17-17 Yerseke 2 13 5 2 6 12 18-19 Kapelle 2 13 5 2 6 12 21-25 SSC2 12 5 1 6 11 20-18 AZW 2 10 4 2 4 10 17-2! Kogelv. 2 11 1 3 7 5 12-25 Beatnx 2 12 2 1 9 5 6-23 Nieuwdorp 2 nam in de reserve derde klas A afstand van de laatste plaatsen door een 3-1 overwinning op Dinteloord 2 Tholense Boys 2-Klundert 2 werd afgelast. WHS 2 12 7 4 1 18 34-18 Seroosk 2 11 8 1 2 17 31-14 Kloetinge 2 12 7 3 2 17 36-17 Bruse Boys2 12 7 2 3 16 26-23 Meeuwen 3 12 6 3 3 15 18-34 Seolto 2 32 4 5 3 13 17-35 Klunderl 2 11 4 2 5 10 21-26 Nieuwdorp 2 13 4 2 7 10 25-27 Dinteloord 2 13 3 3 7 9 17-30 Thol. Boys 2 11 1 4 6 6 10-26 Wemeld 2 12 1 4 7 6 18-28 Smerdlek 2 11 1 3 7 5 10-25 In de reserve derde klas B ver speelde Meeuwen 2 zijn kansen door een 2-1 nederlaag tegen het sterke Roda Boys 2. Veen 2 kan het wel gaan vergeten na de 2-0 nederlaag bij Brakel. De rest werd afgelast Roda Boys 2 11 7 3 I 17 21-15 Tricht2 10 7 2 1 16 35-14 Meeuwen 2 12 7 2 3 16 19-12 Heukelum2 11 6 3 2 15 19-11 Wilhelmlna 2 9 4 2 3 10 20-15 JPS2 10 4 2 4 10 12:12 Zwaluwe 3 12 4 2 6 10 22-23 NlvoSp 2 10 3 3 4 9 13-17 Brakel 2 10 4 1 5 9 9-15 GDC2 11 2 3 6 7 13-20 Wit Zwart 2 11 2 2 7 6 9-20 Veen 2 11 0 3 8 3 6-24 A-junioren MIDDELBURG RCS Al ver richte goed werk in de Zeeuwse A-juniorenhoofdklas Middel burg Al werd in een rechtstreeks duel teruggeworpen. Het werd 4-0 en daarmede kwamen de Souburgers naast Arnemuiden Al aan de leiding, «want de lei ders moesten thuis een 1-1 toe staan aan HW Al. Serooskerke Al en Temeuzen Al deelden de punten ook al (0-0) en Vlissingen Al hield Yerseke Al op de laatste plaats: 5-2. Ar 'muiden Al 10 6 2 2 14 22-12 RCS Al 10 6 2 2 14 19-12 Goes Al 8 5 2 1 12 29-11 M burg Al 9 4 2 3 10 21-16 Kloetinge Al 9 4 2 3 10 22-17 Seroosk Al 9 4 2 3 10 10-11 HW Al 7 3 3 1 9 23-11 Vlisslng. Ai 9 2 5 2 9 23-21 T.'neuzen Ai 9 1 3 5 5 13-25 Zierikzee Al 10 1 2 7 4 12-31 Yerseke Al 10 1 1 8 3 13-40 B-junioren MIDDELBURG Goes BI had in de eerste B-hoofdklas geen problemen met stadgenoot Ro- bur BI Het werd 6-0 voor Goes Kloeur.ee BI 9 8 0 0 26 41-10 Goes B1 9 8 0 1 16 51-13 RCS BI 9 6 1 2 13 48-14 Vlissing. Bl 10 6 1 3 13 40-21 Zienkzec 81 10 6 0 4 12 55-28 RoburBl 9 2 0 7 4 11-41 H zandBl 9 2 0 7 4 '14-42 's-H, Arendskerke B l 10 2 0 8 4 11-58 Ar 'muiden Bl 10 1 0 9 2 17-63 Ir. de B-hoofdklas zorgde Clinge Bl voor een verrassing. Middel burg Bl leek op weg naar de eerste plaats maar in Clinge werd met even 6-1 verloren. De rest. werd afgelast. Tem Bl 9 8 0 1 16 46-19 M'burgBl 8 6 1 1 13 36-17 Tem. BoysBl 10 6 0 4 12 33-16 Aardenb. Bl 10 6 0 4 12 27-21 VCK Bl 9 5 1 3 11 32-14 Clinge B! 9 5 0 4 10 28-26 HW Bl 9 3 0 6 6 24-30 ZeelandiaBl 8 0 0 8 0 11-52 HoekBl 8 0 0 8 0 12-52

Provinciale Zeeuwse Courant | 1984 | | pagina 15