Joop Brooymans: ik zal nooit topper worden op de sprint Peter Kant (17): een goede veldrijder valt sneller op Tfl Schaakcompetitie: Landau en Zierikzee onderaan WIELERBOND VERDER ZONDER STA YERCOACH zeeuwse schaa tstop weer volop in actie tijdensde ondernemers bericht flind bij 22 Olympiërs Interesse Roda voor broers Stoutjesdijk INDERDAG 8 DECEMBER 1983 PZC/sport 21 JSSINGEN Het Zeeuwse schaatsdistrict houdt sinds begin van dit jaar De Zeeuwse rijders verzamelen zich wekelijks nog een paar keer op de ijsbanen ntrale trainingen in de zomermaanden. Arjaan van de Kreeke heeft de in Den Haag en Eindhoven. De oudere kern (met Ko Goerree. Wim Hirdes. ihnische leiding over een groep van tien rijders. De snelste Zeeuw op het ijs Frans van de Berge en Jaap Moelker) komt nog regelmatig uit in wedstrijden. Ij reed ooit 39.6 op de 500 meter) wil met dat initiatief de schaatssport in deze Zeeland heeft overigens sinds enkele jaren geen eigen gewest meer en is als ivincie nieuw leven inblazen. district ingedeeld bij Zuid-Holland. If is Arjaan van de Kreeke nog altijd net zo bezield van het hardrijden als in n beste jaren. Vorige maand vertrok hij zelfs weer met Ko Goerree naar de an in Inzeil voor een korte trainingsstage. De inmiddels 35-jarige Van de Arjaan van de Kreeke is met 41.6 (500 meter) en 2.08 (op de 1500) een topper eeke reed op die snelle piste nog een persoonlijk record: 4.26 op de drie voor Zeeland. Joop Brooymans, die voor de ijsclub Thialf in Eindhoven rijdt, „meter. heeft 41.4 als zijn beste tijd op de sprint en 2.06 op de 1500 meter f 1INDHOVEN Het was de zaterdag van de IJsselcup en als afsluiting van de wedstrijd reed beginnen Brooymans we LN'DHOVEN Het was de zaterdag van de IJsselcup en als afsluiting van de wedstrijd reed iop Brooymans mee op de marathon. Vijf ronden voor het einde kwam hij plotseling ten val: oegestreden en ongetwijfeld niet meer zo vast op de schaats. Met lichte schaafwonden apte hij even later van het ijs. Het was niet de enige teleurstelling van de Zeeuwse ardrijder die dag. Hij reed bovendien op de 500 en de 1500 meter de slechtste tijden die hij it nu toe in dit seizoen had neergezet. En Joop Brooymans was voor zijn doen nog wel in pvorm. Dat had hij de laatste weken al een paar keer laten zien. Iet moet toeval geweest zijn dat het die ene wedstrijd een stuk minder ng". stelt hij vast. De nationale top d inderdaad de omstandigheden gen zich en daardoor vielen alle den tegen. Voor Joop Brooymans ld dat dus' ook. leval of niet: de 26-jarige Zeeuw had dlicht ook teveel van die wedstrijd rwacht De IJsselcup is meestal de ige ontmoeting waarbij hij zich tus- nde toppers mag bewegen. ,,Ik had lbert van der Duim geloot op de (honderd meter", vertelt hij. „Nor- 1 aal gesproken sta je dan stijf van de nuwen, maar dat viel best mee. Het ram. denk ik, omdat ik vorig jaar k al tegen Jan Ykema had gere st werd een matige tijd in een weinig izienbarende race. Joop Brooymans sl twee seconden langzamer dan n beste tijd, maar die had hij in sell gereden. „Het is mijn zwakste Itand, de vijfhonderd meter. Ik •„e nk niet dat ik daar ooit nog eens •el sneller op zal gaan. De laatste tijd ga ik op alle afstanden vooruit en op de vijfhonderd wil het maar niet luk ken". Die zwakke sprint weegt ook voor Joop Brooymans zwaar door tijdens de wedstrijden. Het ziet er bijvoor beeld naar uit dat hij daardoor het nationale kampioenschap niet zal ha len. Brooymans: „Ik moet een paar selectiewedstrijden rijden en die tij den zijn beslissend. Zeven rijders uit de kernploeg zijn geplaatst: dat wordt aangevuld tot 24 man en ik ga er een beetje van uit dat ik daar net buiten val. Dat komt omdat de mees te jongens sneller zijn op de sprint. Ik zou het op de andere afstanden wel redden, zoals het de laatste weken gaat". Twee maanden geleden was het overi gens nog lang niet zeker dat hij aan een actief seizoen op de schaats zou eroense won Bergen op Zoom g 1RGEN OP ZOOM De derde 5 Htaire loop van het district West j abant-Zeeland in de bossen van yensberg bij Bergen op Zoom over 0 meter werd een overtuigende e van de Zeeuwse lopers. ius Jeroense uit Oud-Vossemeer en Thierie uit Middelburg gingen er laf de start vandoor en beheersten race volkomen Jeroense won de dsprint en noteerde een tijd van II en had daarmee twee seconden rsprong op zijn Zeeuwse concur- ioofdplaat oefent beginnen. Brooymans was algestu- deerd als electrotechnisch ingenieur in Eindhoven Hij had inmiddels ge solliciteerd en er is nog altijd een kleine kans dat hij terug naar Zeeland komt. „Ik was eerst van plan om voorlopig in Kuitaart te blijven, want daar wonen mijn ouders. Dat zou betekenen dat ik niet meer zo dikwijls had kunnen trainen op de kunstijs baan en dat ik moest stoppen met wedstrijden" Maar van die plannen heeft hij afge zien: Joop Brooymans stond in okto ber voor het eerst op het ijs en had gelijk weer de ambitie om door te gaan. ..Ik had een slecht wielerjaar achter de rug", vond hij. „Het was mijn vierde seizoen bij de amateurs en het jaar daarvoor was het opvallend goed gegaan. Ik had er vertrouwen in, maar we mochten tot juni niet in Belgie rijden en daardoor kwam ik niet zo best op gang. Daar kwam nog een blessure bij toen we met de club naar Spanje gingen Ik had bij een val een paar gekneusde ribben opgelo pen" KOOG (GPDi Met ingang van 1 januari 1984 is het contract van Cees Stam als bondscoach van de stayers door de wielerbond opgezegd. Als reden wordt door de KNWU financiële bezuinigingen opgevoerd, maar volgens Stam speelt ook mee dat tijdens de laatste WK in Zwitserland geen goude medaille door een Nederlandse stayer is behaald. Cees Stam teleurgesteld: „De heer Roozenburg van de wielerbond heeft dit min of meer laten doorschemeren. In de vier jaar dat ik bondscoach ben geweest, was dit de eerste keer dat er geen goud werd behaald. Maar alle zeven Nederlandse deelnemers, drie beroepsstayers en vier amateurs, plaatsten zich in de finale. Wanneer je iedere keer met een gouden medaille thuiskomt, kan een volgend resultaat natuurlijk alleen nog maar tegenvallen". Ook het door de bond aangevoerde argument, dat er van de nieuwe lichting weinig aanwas komt, wordt door Cees Stam tegengesproken. „Toen ik vier jaar geleden als bondscoach begon, waren er acht stayers en nu zijn dat er ruim twintig. Daarbij worden er veel meer stayerwedstrijden georganiseerd en dat is na tuurlijk ook een vooruitgang". Criteriums o§cfl Zeeland Sport Joop Br°°ymans in acüe °p baan Aan het eind van dat jaar reed Brooy mans in Sas van Gent pas naar zijn eerste overwinning. Daarvóór had hij zich in de Belgische criteriums een paar keer in de kijker gefietst en legde hij in feite de basis voor een sterk schaatsjaar. Vanaf eind oktober ging het iedere week sneller: „Ik moest bij de eerste vijf van het gewest rijden om naar de IJsselcup te mogen. Dat heeft me met zoveel moeite gekost en daar om had ik er ook wel iets van ver wacht. Het was jammer dat het ijs slecht was en dat bijna iedereen ver boven zijn beste tijden reed" Niettemin is het nog altijd een uitda ging om dichter naar de top te krui pen. Joop Brooymans beseft dat hij het nooit echt zal halen, omdat hij te laat is begonnen. „Ik was al twintig geweest toen ik ging fietsen", vertelt hij. „En pas toen ik in Eindhoven ging studeren, ben ik fanatiek gaan schaatsen. Het is onmogelijk om dan de top nog te halen, maar ik wil blijven trainen. Ik ben jarenlang vijf of zes keer in de week naar de ijsbaan gegaan als afwisseling na de studie. Je raakt er na al die tijd een beetje aan verslaafd, denk ik. Ik kon er in elk geval dit jaar nog niet mee stop pen". SOUBURG IN PROMOTIEKLAS NIET TE STUITEN VLISSINGEN - In de Zeeuwse schaakhoofdklas voor clubteams zijn Zierikzee en Landau uit Axel na de derde ronde afgezakt naar de onder ste regionen. Beide teams verloren; Zierikzee met 6,5-3.5 van Vlissingen en Landau van Het Witte Paard II met 8-2. Goes leed een gevoelige nederlaag tegen Het Witte Paard III en zakt weg uit de kopgroep. In de promotieklas gaat nieuweling Souburg onverdroten door met win nen en ditmaal moest de grootste concurrent Koudekerke eraan gelo ven. Door deze overwinning gaan de Souburgers met grote voorsprong aan de leiding. In de eerste klas Noord steekt Goes II met kop en schouders boven de rest uit en in de eerste klas Zuid gaat Hulst ongeslagen aan de leiding. In de tweede klas Noord bezet Scheldeschaker uit Wemeldmge de 30FDPLAAT Vanavond idon- j rdag) spelen Hoofdplaat en Zeeland K>rt een oefenwedstrijd tegen el- ar, De voetbalpartij begint om 19.45 ir EIST (ANP) Ger Blok heeft voor olympische kwalificatiewedstrijd ;en Joegoslavië, die zaterdag 17 eember in Mostar wordt gespeeld, spelers geselecteerd, na de oefen- Ij edstrijden van het komende week- 5 nde zal de bondscoach de zeventien elers aanwijzen, die maandag 12 icember naar Joegoslavië vertrek- :n. Danny Blind uit Souburg be- )ort tot de 22 olympiërs, y e 22 geselecteerde spelers zijn: Rut- n, Bleuming (beiden FC Twente), ft'torm (Ajax), Van Gerven, Suvrijn, loevermans, Maessen (allen Fortuna •ji De Bakker, Lems (beiden DS'79), p|niys, De Wit (beiden FC Utrecht), eukens (FC Groningen). Eykelkamp to Ahead Eagles). Haar (AZ '67), Jlverda. Van de Berg. Blind, Leng- sk (allen Sparta). Metgod. Bockling eiden Haarlem). Hoekstra (Feye- lordi en Van de Ven (Willem 2). iundbalsters - 'oor WK gelijk iet Duitsland ATOWICE (ANP) - Het Nederlands uneszaalhandbalteam heeft woens- 'S in het wereldkampioenschap in B-groep geopend met een gelijk- ol-In het Poolse Katowice hield het anjeteam de Westduitse dames ver- issend in bedwang: 18-18. Bij de rust ïdde West-Duitsland met 12-11. i Nederlandse doelpunten werden scoord door: Mieke Leenen 5. Ma- tone Bult 4. Carla Kleintjes 3. Diana emantsverdriet 2. Patricia Cup 2. - °me Schilder l. Ursula Dekeling 1 'derland, met Diana Niemantsver- iet, Mieke Leenen en Marianne Bult s uitblinksters, speelde vooral de- ösief erg goed, terwijl in aanvallend •acht de bal in de ploeg bleef, totdat een kans op een doelpunt ontstond, e Duitsers hadden het erg moeilijk et die speelwijze. Aan de cirkel T°en zij bekwaam opgevangen, lardoor het team athankelijk werd de lange opbouwspeelsters Dag- l stelberg en Connna Kunze. ondscoaeh Jan Kecskemethy had •nieuw een agressieve dekking voor- Schreven. De ploeg hield zich keurig geconcentreerd aan die opdracht. VIA CYCLOCROSSEN TOEWERKEN NAAR GROTE AMATEURPLOEG RILLAND-BATH Sporttalenten kunnen in Nederland nauwelijks op medewerking reke nen. Schoolopleiding en maatschappelijke car rière worden in de regel zo hoog aangeslagen dat „iets gewoons als sport" daaraan altijd ondergeschikt wordt gemaakt. Dat ondervond ook Peter Kant uit Rilland-Bath. Hij vroeg zijn klasseleraar op de scholengemeenschap voor lager beroepsonderwijs (de Ambachtsschool) in Goes of er op éën of andere manier in het rooster rekening kon worden gehouden met zijn activiteiten als wielrenner. Veel verder dan ongeïnteresseerd schouderophalen kwam de onderwijskracht echter niet al was het een kleine moeite geweest om Peter Kant in een andere klas te zetten. Die oplossing vond de schoolleiding echter pas na twee maanden. „Tc laat natuurlijk", zegt de renner uit Rilland, „want dan ben je net helemaal op je gemak in zo'n klas". Inmiddels is hij van school veranderd. Eén dag per week volgt hij op de streekschool in Breda een horeca-opleiding, waardoor de 17-jarige junior alle gelegenheid heeft om te trainen. En dat is van groot belang voor zijn sportieve carrière, want, uitgerekend dit jaar maakt hij deel uit van de Nederlandse selectie voor hei, wereldkampioenschap veldrijden, dat in februa ri in Oss wordt gehouden. „Omdat aan het wereldkampioenschap alleen eerstejaars junio ren mee mogen doen heb ik dus maar één kans om me tc laten zien", aldus Kant. Zeer intensief werkt de cyclocrosser momenteel naar die titel strijd toe. „AI weet ik natuurlijk nog met of ik daar kan starten, want van de negen renners uit de selectie worden er maar vijf opgesteld. En of ik daarbij ben....?" en op vakantie. Die rustperiode is volgens mij best goed. Ik heb al zoveel renners gezien die bij dc jeugd enorme talenten waren, maar later op de wielersport afknapten. Ik hoef bij de nieuwelingen en junioren niet zonodig koersjes te winnen op de weg. Dat doe ik liever later bij dc amateurs". Een uitgesproken mening dus. De eerlijkheid gebiedt echter te zeggen dat Kant als wegrenner nog al wat pech heeft gehad Hij valt „meer dan de gemiddelde renner" en liep daardoor een aantal keer een ernstige blessure op. zoals een gebroken arm en diepe vleeswonden die forse littekens hebben achtergelaten Overigens is het opvallend dat de Middelkamp-coureur zo vaak onderuit gaat. want als veldrijder heeft hij juist een grote stuurvaardigheid..Maar heel dikwijls vallen ze in het peloton voor me en dan maakt het weinig meer uit of je goed kan sturen of niet", betoogt hij. Toch is het natuurlijk ook best mogelijk dat hij nog te afwachtend, te veel achterin koerst. In de achterhoede starten kostte hem afgelopen weekeinde in Schijndel bijvoorbeeld een goede klassering. Meteen na het vertrek was er een valpartij in het peloton van zestig renners Kant was er ook bij en moest alles geven om weer in de frontlinie te komen. Dat lukte, maar toen hij op een elfde plaats reed kreeg hij een lekke band en staakte hij de strijd. „Kijk, zo"h valpartij komt misschien wel omdat ik nog te onervaren ben. Want het ontbreekt me wel aan routine" Zenuwen T wijf els Twijfels bij een jonge renner die zeer vastbera den aan de opbouw van een wielerloopbaan werkt. Zo wil hij zuinig met z'n krachten omspringen en raakt hij dc hele zomer zijn fiets niet aan. „Ik rij de veldritten en ga dan tot ongeveer maart door met fietsen. Dan ben ik er op uitgekeken. Ik kan het geestelijk niet op brengen om dan nog door te gaan met drie uur per dag te trainen. Dus kap ik er gewoon een paar maanden mee, tot augustus. In die tussen tijd doe ik andere leuke dingen. Je gaat eens uit Verder mist hij in de wedstrijden duidelijk zelfvertrouwen. Het kostte hem de zege in een belangrijke veldrit in Bergen op Zoom. „De hele wedstrijd reed ik aan de leiding en in de laatste ronde werd ik ingelopen door Van der Leij. Ik had de hele tijd al om zitten kijken of ie dichterbij kwam. Daardoor verspeelde ik mijn voorsprong en toen hij bij me was maakte ik in m'n zenuwen een paar fouten. Ik keek te veel tegen hem op. Maar dat verandert wel met de tijd, als je een paar keer tegen zo'n jongen hebt gereden", aldus Kant. Het is één van die dingen die hij zelf moet oplossen. In de technische en tactische sfeer krijgt hij aanwijzingen van Leen van de Parel uit Yerseke. zijn persoonlijke begeleider Op drachten die hij veelal in z'n dooie eentje uit moet voeren, want in midden Zeeland is Peter Kant de enige veldrijder van betekenis Toch is die ..eenzaamheid" geen reden voor hem om zich meer te gaan toeleggen op het weggebeu- ren Ten eerste omdat het cylcocrossen hem nu eenmaal beter ligt, ten tweede omdat hij denkt op die manier over twee jaar toch gemak kelijker aan een amateursponsorploeg te kun nen komen. „Een wegrenner moet bij de eerste tien in klassiekers rijden en criteriums winnen om in de belangstelling van de grote ploegen te komen, maar als je een beetje kunt veldrijden val je sneller op omdat er veel minder beoefe naars zijn", legt hij uil. De cross is voor hem dus een opstapje naar een verdere carrière als coureur „Dan ook zal ik natuurlijk wél op de weg gaan rijden en de hele zomer actief zijn. Al zal het crossen wel altijd heel belangrijk voor me blijven", besluit hij. Hoofdklas: Temeuzen-Middelburg n 9-1 HWP III-Goes 6.5-3.5 Vlissïngfen-Zierikzee 6.5-3.5. HWP II-Landau 8-2. HWP II-Landau 8-2 H van de Wynkele-R Bellemans 1-0; 2 H Provoost-A de Feyter 1-0: 3 F Snijders- E Boleman 0-1. 4 M van der Zalm-L van Ham 1-0. R van Waterschoot-A van Reste ren 1-0. N. Dubbeldam-A. Arendse remise 7 M de Waal-H. Lankreijer 1-0; 8 J Dubbeldam-A Arendse remise 9 N Mar- quinle-O Oegema l-l10. C Provoost-J Destombes 1-0. Vlissingc3n-Zierikzee 6.5- 3,5:1 M Wlse-J van den Ende remise, 2. R de Smit-R. van de Venken remise; 3 P van Rooijen-H. Hil remise; 4 H. Massink-R Moerman 1-0; 5. R, van Oorschot-M. Krijger 1-0. 6 M de Smit-H. Jukkenekke 0-1. 7. H Cuiper-A. Scheele 1-0, 8 A Bil-T Donker remise, 9 F Dieperlnk-A. van de Westen remise. 10 J de Rijcke-A. Riemens 1-0 HWP III-Goes 6,5-3.5: I A van Kampen-M Verburg 1-0. 2. M Cardon-J. de Lange remise. 3. A Galle-J Tholenaar 1-0 4. C Provoost-N Jacobusse 1-0 5 K Lafort-P Duvekot 0-1; 6. H Kleiweg-B Burkunk 1-0. 7 L Luteijn-L. Verkerk 0-1. 8 H Ooster- hout-J. Thielen 1-0; 9 R Meloen-E. Clansse I-0 10 J Faas-J Westdorp 0-1 Stand 1 Terneuzen 6-22, 2 Vlissingen 4-17.5, 3. HWP II 4-15,5, 4. Goes 2-16, 5. HWP Hl 2-9. 6. Middelburg II 2-9; 7 Landau 0-7; 8 Zierik zee 0-5,5. Promotieklas: TOG-Terneuzen II 4,5-3,5, Souburg-Koudekerke 4,5-3,5; Landau II- Ooslburg 3-5; Vlissingen II DZD 4-4 Sou burg-Koudekerke 4,5-3,5: 1 L. van Hooven- P van der Velden remise: 2 R Steijn-M de Bock remise, 3 K Koolhoven-J. de Witte remise. 4 H van de Graaf-N van Gorselen remise. 5 F Kaysrer-S. Joziasse 1-0; 6 P Noordlander-J Baart 0-1. 7 E van Boven- A van der Heijden remise. 8 A Vermue-D Blom 1-0 Landau II-Ooslburg 3-5: 1. J Arendse-J. Maes 0-1. 2 T de Putter-J de Winter remise. 3 E Slerk-J Jansen remise: 4 R de Hulster-M. Marteijn 0-1: 5 R Schoot-P. van Sprundel 0-1. 6 R de Jonge- L de Vlieger 1-0; 7. R Janssens-R Andeweg 0-1. 8.1. Sanders-H Bogema 1-0. Vlissingen II-DZD 4-4: 1. M. Snoek-R. den Hollander 1-0, 2. R. Burgerhoff-K Sltngs remise, 3. V Doogers-B Koeman 1-0, 4. P. de Poorte-H, van Iwarden 0-1, 5. G de Pree-J Janse remise. 6 A. Baljeu-P van der Borgt remi se, 7. H. Smit Roeters-B Cok remise, 8. A. van der Jagt-W Karelse 0-1 Stand: 1 Souburg 6-17. 2 Koudekerke 4-13. 3. Oost burg en Vlissingen II 3-12.5. 5. TOG-Brui- nisse 3-11. 6 Terneuzen II 2-11.5. 7. DZD 2-11 8 Landau H 1-7 5 Eerste klas noord: Oostkapelle-Koudeker- ke II 2-6. Goes III-Middelburg in 5,5-2,5, Vlissingen III-DZD II 5,5-2,5, Kamperland- Goes II 1.5-6.5. Oostkapelle-Koudekerke II 2-6: 1 E Poort-J. van den Berg 0-1. 2 J Jobse-S Joziasse remise, 3 P van der Velden-J Bosche 0-1. 4 P. Dekker-L Boone 0-1.5 C Ysselsteijn-A Stoffer remise. 6 W Goethart-Joh. Boone 0-1 7 A. de Best-A Vermazen remise. 8 A Visser-D Joziasse remise Kamperland-Gocs II 1,5-6,5: 1 W Burger-K Beeke 0-1, 2 P Heijboer-J Tho lenaar 0-1. 3. I. Noordhoek-W. Jacobusse 0-1; 4 M. Fenning-J Westdorp 1-0; 5. N. van der Maas-N. Grim 0-1; 6. L. Koole-E. Claris- se remise; 7 N. Houterman-A. Pieters 0-1, 8 M. Burger-E. Bakker 0-1. Stand: 1. Hulst 4-9; 2. HWP IV 3-13, 3. Sluis 2-10; 4. Terneu zen III 2-9: 5 Landau III 1-7.5 Tweede klas noord: Souburg II-Zierikzee II 5,5-2,5, Middelburg IV-Koudekerke III 4.5- 3.5; Scheldeschaker-Souburg III 6,5-1,5. Scbeldeschaker-Souburg III 6,5-1,5: l.J de Koster van Groos-A. Lous 1-0. 2. W van Gent-E. Oreel 1-0, 3 W. de RegvT Boste laar 1-0. 4. E Pallada-B. van Velthoven 1-0. 5. P. van Berkel-H. Sleutel 1-0, 6 P. Hooge- steger-J van Klooster 0-1; 7 M. Hoogeste- eer-B Mulder remise; 8 R Schilders-T Verstraete 1-0 Stand: 1 Scheldeschaker 6-20, 2 Souburg II 6-16.5. 3 Middelburg IV 4-11 4 Zierikzee II 2-8.5. 5 Koudekerke III 0-7; 6 Souburg in 0-6: 7 Vlissingen IV 0-3 VLISSINGEN Roda JC heeft inte resse voor Rini en Kees Stoutjesdijk van de voetbalvereniging Zierikzee. Deze talentvolle broers speelden dinsdagavond een wedstrijd met het C-team van de Limburgse eredivisie club. Overigens zijn de contacten van de beide Schouwse aanvallers met Roda JC nog in een erg pril stadium. „Die wedstrijd van dinsdag was eigenlijk niet veel meer dan een kennisma king". aldus Rini Stoutjesdijk, die rust op dit moment verkiest boven publiciteit ,We staan met Zierikzee bovenaan en dat brengt al genoeg spanning met zich mee" 'ADVERTENTIE i Aanvoer, afvoer en distributie van goederen en ook het postverkeer zijn voor vele ondernemers een productiefactor van onschatbare betekenis. Dat is nu wel bewezen. Daarom draaien wij op volle toeren om u te adviseren bij het beheersen van uw transportkosten. Schrijf of bel de EVO, vereniging van transport gebruikers, uw kennisbank voor elke schakel in de goederenstroom. algemene verladers- en eigen vervoer organisatie n 6, j Postbus 350, 2700 AJ Zoetermeer i Tel. 079-41.46.41 I of bel één van onze regiokantoren

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 21