Hulst naar indrukwekkende zege in damesbasketbal Handballers Operatie '71 breken ban met zege op Delta Sport 2 Tonny Veerman snelste in triathlon van Graauw vAn't Hoff 'Hé, hoe kan dat nou: ik was toch C SCHEPNET WINT BADMINTONDUEL Ton Laarhoven wint vijfde klas libre ALLEZEEUWS-VLAAMSE TEAMS OP WINST Dames Steen alleen aan de leiding U slaagt beter bij: DINSDAG 25 OKTOBER 1983 LAMSWAARDE Niel de gedood verfde favoriet Willy Devolder, maar Ton Laarhoven van de biljartvereni ging DOS uit Hoek is kampioen vijf de klas libre van het district Zeeuwsch-Vlaanderen geworden. In de slotpartij van dit titeltoernooi was Laarhoven de zenuwen het best de baas: de 40-19 winst op Devolder zette de kroon op een uitstekend toernooi. Een uiterst nerveuze Devolder zag na een 17-17 stand Laarhoven weg de marreren, de voorsprong steeds ver der uitbouwen en tenslotte onbe dreigd over de finish gaan. Door de winst kwam Laarhoven op gelijke hoogte van Devolder. Het beduidend hogere moyenne was beslissend voor de titel. 1 Ton Laarhoven DOS 12-1. 41-8. 2 Willy Devolder Concordia 12-1. 25-10. 3 Cor He- melsoet Concordia 8-1. 64-11. De deelnemers aan het kampioenschap libre in Lamswaarde TERNEL'ZEN" Het Zeeuws-Vlaamse basketbal heeft een uitstekend weekeinde achter de rug. Zowel bij de dames als bij de heren wonnen alle ploegen hun wedstrijden. Bij de dames imponeerde vooral BV Hulst door een 77-19 zege op het bezoekende Dynamo ID. Verdere uitslagen in de damesklassen waren: Scheldesport-Volharding 39-25, BC Sas-Voorwaarts II18-24 en Valkenisse Il-Operalie '71 24-26. Bij de heren won alleen BC Sas krap (32-28 tegen Mevo '80 lil. de andere teams gingen naar afgetekende winst. Operatie '71-Marathon III 45-28, Voorwaarts-Dvnamo II 69-39, BV Hulst Il-Smikkelhoek 92-30. De meisjeskadetten van Operatie wonnen tenslotte overtuigend bij BV Hulst (34-13). Scheldesportdames had alleen in de met Peter Pauwels als de onbetwiste honderd punten bereikte de Hulsterse eerste helft moeite met het bezoeken- hoofdrolspeler. In de eerste helft bood de Volharding. De gasten namen de Dynamo nog wel tegenstand (32-22). opening voor hun rekening, zagen die Toen Pauwels het op zijn heupen gaandeweg de wedstrijd echter recht- kreeg en regelmatig door de ploegge- getrokken door een uitstekend acte- noten aangspeeld kon worden was er rend Scheldesport. Bij de Terneuzen- geen houden meer aan. De scoredrift se ploeg was vooral de verdediging in van Pauwels stopte pas na 40 punten, erg goede doen. Aanvallend liep het in Voorwaarts kwam er op 60-39 winst dat wedstrijddeel echter niet hele- mee maal soepel. Een redelijk collectief bij BV Hulst vond bij de vrij nieuwe ploeg Scheldesport nam in de tweede helft van Smokkclhock wel lengte, maai de wedstrijd helemaal in handen, be- weinig kwaliteit. De thuisclub han- nutte wat meer kansen en geraakte teerde vanaf het begin een man-to- daarmee helemaal uit de greep van man systeem, waarmee de tegenstan- een tegenstander die te weinig kwali- der zich geen raad wist. ..Geen reden teit had om in het verdere verloop dus om het systeem te wijzigen Scheldesport nog echt te bedreigen oordeelde Jan van Goethem, die een Gemakkelijk gmg Scheldesport toen groot aandeel had in de 92-30 overwr ploeg net niet. De eerstejaarsploeg van BC Sas blijft het voortreffelijk doen Ook de vijfde wedstrijd leverde winst op. Maar ge makkelijk ging het tegen Mevo zeker niet. De eerste helft was in feite bepalend voor de uiteindelijke zege. In dal deel nam Sas de wedstrijd in handen, bouwde een leuke voor sprong op maar moest die daarna uit alle macht verdedigen om winnend (32-28) over de streep te kunnen gaan- Na afloop kwam er een protest van Mevo dat te laat in Sas van Gent gearriveerd was De wedstrijd werd ingekort omdat de zaal daarna door andere ploegen werd opgeèist. Daar had Mevo geen vrede mee leverde 25-5 op. waarna de vermoeid heid zich bij de Oostburgse ploeg deed voelen. Marathon rook de kans om terug te slaan, stootte toen echter op een sterk verdedigend Operatie dat bij rust 27-12 voor stond. Met het accent vooral op de verdedigingen kwamen de ploegen na rust moeilijk tot scoren Men vond in die versterkte defensies maar weinig openingen meer. Operatie hield wat het had en zich de tegenstander van het lijf. Resultaat een goede 45-28 winstpartij. ir een 39-25 overwinning met Lilian rung. Van Goethem werd topscorer Operatie haalde de winst op Mara- Gillissen als topscorer <10> BC Sas kwam tamelijk geschrokken Breemen (20) Maar de grens uit de opening. Die werd door de Voorwaarts-reserves ingezet met een press', waarmee de Sasse ploeg niet goed raad wist. Eenmaal daarop inge speeld stonden twee gelijkwaardige ploegen in het veld, de voorsprong van Voorwaarts kon echter met meer weggewerkt worden. De eerste klap bleek een daalder waard geweest, de 24-18 winst voor Voorwaarts was ver diend. Valkenisse li-Operatie werd een slechte wedstrijd van twee ploegen die zij-aan-zij naar het einde gingen. Spanning vergoedde daarbij veel van wat de wedstrijd aan kwaliteit miste. De winst ging tenslotte naar de geluk kigste ploeg Het werd Operatie dat kort voor tijd op 26-24 kwam en die marge vast wist te houden. In de vorm waarin BV Hulst tegen Dynamo III speelde is de Hulsterse ploeg een regelrechte kandidaat voor de titel in de derde klas. De tegenstan der kwam niet in het stuk voor en werd voor de rust al naar een uitzicht loze 13-32 achterstand gespeeld. In de tweede helft een Hulster team dat aan alle kanten langs zijn gasten ging, vooral in Carina Serrarens en Hanne- ke Paauw de afmakers had. Serrarens maakte 33 punten en Paauw 22. Dit onder 'vreemde' leidmg, omdat de aangewezen arbiters weer eens vestek lieten gaan. (22). op de voet gevolgd door Rob van thon III vooral in het eerste gedeelte (an van de wedstrijd. Een bliksemstart Heren In de'derde klasse was er een erg goed optreden van het Axelse Voorwaarts. BRESKENS Twee van de drie badmintonleams uit Zeeuwsch- Vlaanderen die deelnamen aan de districtscompetitie kwamen het afgelopen weekeinde tot winst. Schepnet I uit Sluis kreeg Backhand II op bezoek en won met 5-3. De dames lieten het afweten in dit duel. Zowel de beide enkelspelen alsmede de damesdubbel waren voor Backhand. De Sjuttul Hoekert Verzekeringen wist Avanti 5 te verslaan met 7-1. Hel was de eerste wedstrijd die het Oostburgse team niet met 8-0. Het gemengd dubbel van Edo Pfaff en Ria den Dunnen kwam in drie games tekort tegen het duo Smolders Spape. Groot Sas I speelde gelijk, 4-4. tegen Sinar. Het gelijke spel kwam tot stand door overwinningen van Groot Sas in het damesenkel van Wautcrs. het gemengd dubbel van Bezemer Ingels. en het dames en herendubbel. De uitslagen Schepnet I-Backhand II J van de Velde-H Lindeboom 15-7.15-1 P Vercruysse-T van de Laan 15-1 15-2 C Ide-H Homans 9-11, 6-11. F Hoste-N. Schipper 11-4. 4-11 0-11 Hoste-Van de Velde-Homans Lindeboom 18-15. 15-9. Ide Vercruyssen-Schipper-Van de Laan 15-5.18-16, Van de Velde-Ide Lindeboom Van de Laan 15-3, 15-3; Ide Hoste-Homans Schipper 3-15. 1-15 Groot Sas I-Sinar Piet Bezemer-M Hoff 10-15. 11-15. Wies Willems-F. de Koning 9-15,10-13, Anlta Ingels-M. Beyleveld 11-4. 10-12 7-11. Chantal Wauters-I Sleyvers 11-1, 11-5; Ingels Bezemer-Steyvers Hof 15-10. 11-15, 15-11; Wauters Willems- Beyleveld-De Koning 8-15, 10-15, Bezemer- Wlllems-Hoff De Koning 10-15, 17-16, 15-3, Ingels Wauters-Beyleveld/Steyvers 15-4, 15-9. Avanti 5-SjutUil 1 W Spapé-Edo Pfaff 15-12. 6-15, 8-15; E de Hamer-Nobby Schelinski 10-15, 10-15; Trudy Smolders-Sary Pieters 2-11. 2-11. Anja van Os-Ria den Dunnen 3-11. 2-11; Smolder-Spapé-Den Dunnen Pfaff 15-11, 17-18 15-6 Van Os-De Hamer-Pieters Schelinski 7-15, 11-15. SpapO-De Hamer-Schelinski, Pfaff 12-15. 10-15. Smolders-Van Os-Den Dunnen Pieters 1-15. 4-15 BRESKENS Dit weckende waren er in Zeeuu sch-Vlaanderen slechts twee dames voet bal wedstrijden. Door een 1-1 gelijkspel legen Spui is Steen alleen aan de leiding gekomen, al heeft hel elftal meer wedstrijden gespeeld dan de naaste concurrentie. Bicvliet won zijn tweede wedstrijd door Philippine met 4-0 te verslaan. SPUI-STEEN Een goeie wedstrijd tus sen Spui en Steen. De thuisploeg speelde aantrekkelijk, aanvallend voetbal en de tegenstander was knap gevaarlijk in de counter. Spui, dat zonder Gisel Aarts en Mattie Koe koek opereerde, sprong wat onzorg vuldig om met de kansen en dat brak hun in de tweede helft op. Diana Broeckaert mocht een vrije trap ne men en zette zo de gasten recht streeks op een 1-0 voorsprong. Ook na dit doelpunt bleef Spui aanvallen en een slechte terugspeelbal van Thea Kint resulteerde in de gelijkmaker van Anita van de Velde Deze 1-1 uitslag gaf de verhoudingen tussen de elftallen onderling goed weer. PHILIPPINE-BIER VLIET Op de Biervlietoverwinning valt niets af te dingen, want daarvoor miste Philippi ne de klasse. De bezoekers gingen door twee doelpunten van Denise Remeijn en een van Nancy van Eek al met een confortabele 0-3 voorsprong' de rust in. In de tweede helft kwam Philippine maar eenmaal serieus aan aanvallen toe, al leverde dat niets op Rosalien de Regt legde met het vierde Bier- vlietdoelpunt een 0-4 eindstand vast OOSTBURG Het herenhandbal team van Operatie '71 heeft voor het eerst sinds maart 1982 weer een com petitiewedstrijd gewonnen. Na acht tien maanden werd er met 16-11 gewonnen van Delta Sport II. wat voor de Oostburgers mogelijk een morele opkikker zal zijn. De Honte- nisse-heren wonnen in de derby tegen HVH ook hun tweede wedstrijd. Uitslagen DS 1 Utopia - Sluiskil II 16-6 Walcheren II - Sluiskil 7-7. DS 2 Marathon II - HVH 10-4. KHY - SV Ouwerkerk 2-19. Atlas - Operatie '71 15-18. HS 1 Utopia Walcheren II 18-16. HS 2 Delta Sport II Operatie '71 11-16. Delta Sport III - Opera tie '71 15-12. Sluiskil - Marathon 9-10 Hontenlsse - HVH 10-8 Utopia - Sluiskil II Utopia liep snel weg naar een 5-0 voorsprong Daarna trad er wat ver slapping op en wisten de Sluiskil- dames terug te komen. Verdedigend zat het goed in elkaar, maar aanval lend werd er te statisch gespeeld, Veel doelpunten waarvan Petra van Dijk er zes maakte, vielen via break outs of via afstandsschoten. Een 16-6 eind stand was hiervan het resultaat, Walcheren II - Sluiskil Een bar slechte wedstrijd in Vlissin- gen. Sluiskil draaide bijzonder zwak. zowel in verdedigend als in aanval lend opzicht. Bovendien werden alle zeven de toegekende strafworpen ge mist. Een j-u aehteist.ana was Dij rust teruggewerkt tot 4-3. Na de hervatting bleek dat de donderspeech van trai ner John Roelofs maar een beetje effect had. Hoewel Sluiskil ver onder zijn mogelijkheden bleef spelen, werd het uiteindelijk toch nog een 9-7 over winning. Marathon - HVH De wedstrijd ging aanvankelijk gelijk op Aantrekkelijk en goed spel lever den een 3-3 ruststand op In de tweede helft eenzelfde spelbeeld, al begon de onderbezetting HVH op te breken. Vermoeid zagen de Hulster-dames Marathon steeds verder uitlopen. Bo vendien werden er twee strafworpen gemist en liet men ook enkele break outs liggen. Een 10-4 eindstand voor de thuisploeg was het gevolg. Atlas - Operatie '71 Operatie begon met weinig illusies aan deze wedstrijd, door de afwezig heid van enkele speelsters. Hoewel er slechts vijf speelsters van de partij waren, begon het team toch redelijk en wist het Atlas tot een 7-5 ruststand goed bij te benen. Vermoeidheid was er de oorzaak van dat Atlas ln de tweede helft steeds verder uitliep. En omdat Marleen de Rijke goed m bedwang werd gehou den werd het een 15-8 nederlaag. KHV - SV Ouwerkerk Met vier aspiranten was de thuisploeg kansloos tegen een agressief spelend Ouwerkerk. Na een 1-10 ruststand was de tweede helft slechts een formali teit, De bezoeksters konden de wed strijd gemakkelijk controleren en door regelmatig te scoren werd de eindstand 2-19. Utopia - Walcheren II Beide ploegen deden weinig voor el kaar onder en bij rust was hel dan ook nog 7-7 Positief was bij Utopia dat de Terneuzenaren als een hecht team naar voren kwamen waarbij iedereen voor elkaar knokte om de winstpun ten in eigen huis te houden. Dit lukte ook en mede door een grandioos kee pende Jan Verkerken werd er met 18-16 dikverdiend gewonnen Hontenisse - HVH In een zeer sportieve wedstrijd wist de thuisploeg voor de tweede achtereen volgende maal te winnen Tot vijf minuten voor rust ging de snelle partij tot 3-3 gelijk op en toen kreeg Honte- nisse-aanvaller Marcel de Nijs het op zijn heupen In die laatste minuten scoorde hij driemaal. In de tweede helft wist HVH nog tyot 9-8 terug te komen, maar omdat Hontenisse. in tegenstelling tot vorige week. condi tioneel nu wel op de been bleef, won het deze partij met 10-8. Sluiskil - Marathon III Ondanks de nederlaag kunnen de Sluiskn-iiuiu.. tastische wedstrijd. Zonder vier vaste spelers, maar met enkele junioren, die net een wedstrijd gespeeld hadden, h ad de tegenstander de handenvol aan de thuisploeg Vooral Rudi Bo.erjan viel op. doordat hij alle Sluiskil-doelpunten wist te maken De thuisploeg moest een 8-7 voorsprong uit handen geven, door dat bij velen de dubbele wedstrijd toch te veel in de benen begon te zitten. Delta Sport II - Operalie'7I Aanvankelijk ging de wedstrijd gelijk op. maar nadat de Oostburgers een 5-1 systeem gingen spelen, liepen ze vrij gemakkelijk uit naar een 6-2 voor sprong Deze voorsprong wist men tot het eind van de wedstrijd te behou den, zodat de eerste overwinning se dert lange tijd een feit was. De eind stand was 11-16, Delta Sport III - Operatie '71 Het derde team bleek veel sterker dan het tweede. Vooral de aanwezigheid van drie routiniers speelde Operatie parten in de tweede wedstrijd. Toen het met 9-2 achterkwam realiseerde Operatie zich dat er tempo gemaakt moest worden Dat hielp en men kwam terug tot 10-9 Hierna eiste de eerste wedstrijd zijn tol en Delta Sport profiteerde door uit te lopen naar een 15-12 eindstand GRAAUW „Wat zonde, wat zon de", Remy Mangnus kon er maar niet over uit, toen hij de chaos overzag bij de finish in Graauw van de mini-triatlon, die door sportvereniging Alo.v werd gehou den. Onoverzichtelijke taferelen speelden zich af in de Dorpsstraat toen bleek dat heel wat deelnemers in de fout waren gegaan. Hele kilometers van het parkoers waren zonder opzet afgesneden door een groot aantal deelnemers, die fietsend Graauw bereikten. Oor zaak van al die trammelant was het prachtige weer; een schijnbare te genstrijdigheid, die de deelnemers danig parten speelde Een zonover- groten oktoberdag, vooraf door de atleten bestempeld als 'uitzonder lijk goed', die een addertje onder het gras had. De door de organisato ren aangebrachte pijlen op de weg om de route aan te geven waren uitgevoerd m een kleur verf die verdacht veel overeenkomst ver toonde met de modder die van het land kwam. Door die misleiding fietsten velen rechtdoor, daar waar een pijl linksaf stond. Het gevolg was dat hele groepjes renners ln de fout gingen. Het uiteindelijke resultaat was na tuurlijk, dat velen zich vertwijfeld afvroegen waar ze verkeerd waren gereden en of ze daardoor bena deeld of bevoordeeld waren De eindtijden van vele deelnemers wa ren dan ook voor de organisatoren niet meer op juistheid te verifiëren Vast stond in ieder geval dat er al deelnemers aan het lopen waren, toen de leider van de eerste groep, Tonny Veerman, alleen in Graauw arriveerde. Zijn voorgangers maak ten dus een snellere tijd, maar had den Veerman - die als eerste uit het overdekte zwembad De Honte in De latere winnaar Tonny Veerman tijdens het onderdeel hardlopen. Terneuzen was vertrokken - r ingehaald. Urenlang waren Remy Mangnuseai zijn medewekers dan ook bezig om, althans een verkorte versie van de, uitslag bekend te maken. Voorde overige deelnemers bleef het be perkt tot hun totaaltijden, waarbij men de raad mee kreeg om zelf na te gaan of men al dan niet in de fout was gegaan. Eén ding stond echter voor iedereen na enige tijd buiten kijf Tonny Veerman had opnieuw gewonnen In een schitterende wedstrijd stan. te Veerman volgens verwachlu^ ijzersterk ln het water, om venoi- gens fietsend zijn voorsprong uitte bouwen De zeven kilometerloop was slechts een formaliteit. Mei een knappe eindtijd van 2 uur en 10 minuten rond, finishte Veerman Tweede eindigde Bram Doorns ln een tijd van 2.14.10 en derde de Belg Van Houteghem in 2.15.50. De enige vrouwelijke deelnemer. Betsie Wed- cage, kwam tot de tijd van 3.14.50 De rangschikking van de eerste twintig ziet er verder als volgt uil 4 P, Jansw 2.16,27: 5 M Rammeloo 2 18,30; 6 M Willems 2 18,31. 7 W den Hollands 2 18.32: 8 P van Waterschoot 2 19.50; 9j Kortsmld 2.21,41, 10 M de Meester 2 22,30 11 H Dees 2 22,38, 12 L Boott 2 22,41. 13 W van Mele 2 23,10. 14 C de Rooij 2 24.11, 15 A Steenwijk 2 24 19; H H Cornells 2 24.36; 17 M den Hollands 2 25 13. 18 F Verviest 2 28.40. 19 H Groosman 2 29.06. 20 P. Spruijt 2 29.15 TERNEUZEN Zondagmorgen, elf uur. Vijfentachtig deelnemers aan de mini-triatlon begeven zich druppelsgewijze naar de aula van de MTS in Terneuzen, waar informatie wordt verstrekt over de route en de 'spelregels'. Op dal moment is er zowel letterlijk als figuurlijk (nog) geen vuiltje aan de lucht. „Zijn er verder nog vragen?", vraagt Camiel de Rooy aan de deelnemers. „Dan kunnen we nu vertrekken naar het zwembad, waar in drie groepen het onderdeel zwemmen moet worden afgewerkt". Gespannen haalt iedereen zijn nodige seconden" In de resterende startnummer af voor de onderdelen tien minuten volbrengt iedereen fietsen en lopen en de caps voor het van de eerste groep de kilometer, zwemmen. De eerste groep zwem- om zich vervolgens op te maken mers vertrekt naar De Honte. waar voor de 50 kilometer lange rit op de een kilometer zwemmen moet wor- fiets, die veelal door begeleiders in den afgelegd. Zo te horen komen de orde is gemaakt en klaar is gezet deelnemers vanuit verschillende de- aan de ingang van het zwembad om len van het land en ook veel Belgen zo min mogelijk seconden te verlie- hebben zich aangemeld zen Natuurlijk: deelnemen staat voor velen voorop, maar iedereen is Han Poppe schiet klokslag twaalt er op gebrand om een zo goed de eerste deelnemers weg. Di rect ontspint zich een waar zwem- spektakel. waarbij grote verschillen in techniek en stijl opvallen. Die diversiteit wordt alleen maar groter naarmate de afgelegde Afstand op loopt Eén kilometer zwemmen vergt na 500 meter de eerste slacht offers van een te gehaaste start Een soort zijslag of zelfs rustperiode is en de veel sneller weggesnelde mogelijke prestatie r Oneindig Met de blik op oneindig begint voor velen de slijtageslag op de fiets. Ook hier weer grote verschil len. Relatief trage starters, die al lengs steeds soepeler gaan draaien het resultaat, waarna weer wordt aangezet om de kilometer te vol brengen oorgangers inhalen. De 'wielren ners' zijn daarbij in het voordeel, aren als ze zijn met het verzet Tonny Veerman gaat daarbij stijl- en de indeling van de race vallenze vol door het water Welgeteld 15 op. Tonny Veerman moet het moe minuten en 30 seconden nadat hij is derziel alleen opknappen, waar an- gestart, klimt hij op de kant. .Een deren overgaan tot groepsvorming goede tijd", realiseert hij zich, ker als je bedenkt dat het zo üruk is in het water. Je moet steeds kijken en zig-zag zwemmen en dat vergt de in waaiervorm en met goed teamwerk hel fraaie parkoers af te werken. Het is echter juist dat parkoers dat De eerste triathlon voor Piel Spruijt ilinksi en Mare Groosman. Met zijn tweeen op weg naar de finish in Graauiv. later scherprechter zal blijken ie zijn. De bewegwijzering brengt ve len op het verkeerde pad, maar da wordt pas bekend als men Graauw van de fiets stapt om aan het laatste onderdeel, de zeven kilo meter lopen, begint Ook daar tellen weer de kostbare seconden. Tijdwinst bij het omkle den is meegenomen, denkt een B gisehe deelnemer en zonder parata trekt hij in de Graauwse Dorps straat zijn outfit uit om vervolgens ontbloot zijn atletiekuitrusting te zoeken. Tonny Veerman tot op dat moment door memand gepasseerd kijkt vreemd op als hij een man of drie ziet lopen. ..Hoe kan dat nou", vraagt hij zich af. „Ik ben als eerste weggegaan en door memand ach terhaald.". Veermans suprematie staat echter buiten kijf en uren later .kan hij tot winnaar worden uitge roepen. Niet geheel buiten verwachting, maar de manier waarop, dwingt toch bewondering af. Getergd moet hij aan deze mini-triatlon zijn be gonnen, „want", zegt hij, ,,de laatste keer ben ik beschuldigd van staye- ren en dat is pertinent niet waar Daarom heb ik me nog eens extra goed voorbereid op deze wedstrijd" Veerman maalde constant geduren de de 50 kilometer rond met 53x11 „Ik ben dan ook praktisch met onder de 40 kilometer geweest en ik voelde ook zelf dat het goed ging Met drie minuten voorsprong o; Peter Jansen ben ik vanuit Terneu zen vertrokken en nadat ik de tus sentijden van mijn vader had door gekregen, van mij en van Jansen, wist ik d!w het goed zat. Vooral ns De Griete ging het ontzettend goed Mede daardoor kon ik echt ont spannen lopen. In het veld van 85 deelnemers zoe ken velen onderweg op de fiets aansluiting in een groep. Dc- laatste uit het zwembad hebben het daarbij vooral lastig, omdat ze met name In de eerste kilometers veel goed moe ten maken. Zo krijgt Mare Groos man. met 25.45 mm. over de kilome ter zwemmen als een van de laat- sten op de fiets gestapt, na drie kilometer aansluiting bij Spruijt. Getweeeén rijden ze goed samenwerkend richting Graauw Voor Groosman. ex-amateur wiel renner, is het zijn eerste tnatlaa maar tevreden finisht hij in Graauw met een tijd van net onder de 2 uur en 30 minuten. „Vooral het lopes was ontzettend lastig. Je benen hè, als je van de fiets stapt", verzucht hij. Een goede massage doet echter goed en alleen het besef van een goede triatlcon blijft. Hierbij maak ik bekend dat op woensdag 26 oktober aanstaande te 17.00 uur een openbare vergadering van het algemeen bestuur van het recreatieschap Braakman zal worden gehouden in het kantoor van het schap. Middenweg 1 te Hoek. Terneuzen. 20'ktober 1983 De voorzitter van het recreatieschap J. van Rooijen WATERSCHAP HULSTER AMBACHT De dijkgraaf van het waterschap Hulster Ambacht maakt bekend dat het proces-verbaal van de zitting van het hoofdstembureau tot het vaststellen van de uitslag der verkiezing van de hoofdingelanden onge bouwd en gebouwd district II en IV vanaf 21 oktober 1983 voor een ieder ter inzage ligt ter griffie van het waterschap. Gentsestraat 38 te Hulst Hulst, 21 oktober 1983. De dijkgraaf, K. J A Baron Collot d'Escury. -A gemeente ~7 De loco-burgemeester van Terneuzen brengt tert algemene kennis, dat op donderdag '27 oktober I 1983 te 19.30 uur in het stadhuis een openbare vergadering van de raad der gemeente zal wor den gehouden Terneuzen. 25 oktober 1983. De loco-burgemeester voornoemd, j drs. A Doorduyn Woninginrichting Molendijk 15 - HOEK - Tel. 01154-1235 22Ü

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 24