Doelpuntenfestijn voor Vlissingen en Goes: 7-0 Ganze in de laatste minuut langszij: 7-7 Richard Krajicek veruit de sterkste in toernooi KI AI OP DREEF BIJ TEAMKAMPIOENSCHAP SCHAKERS DELEN DE WINST Wilno weer afgetroefd Tweede u» Jeugdige spelers van Avanti in volle groei ER R A SS END E UITSLA GEN IN HOCKEY-COMPETITIE A-junioren MZ kansloos in finale Bestuurslid Philippine beschadigt auto arbiter STORMVOGEL WINT UITWEDSTRIJD B-junioren IJSDAG 25 OKTOBER 1983 PZC/sport 15 iUSSINGEN In vele opzichten is het afgelopen weekeinde op hockeygebied verrassend «veest. Het damesteam van Vlissingen en het herenteam van Goes zorgden beiden voor een uime 7-0 zege op Rapide en HCGO. In Terneuzen hield Rapide Olympia met 1-2 in toom en joes (dames) was met 4-0 de baas over Olympia. Tenslotte leden de dames en heren van HSD iiet verwachte nederlagen tegen Forcial thuis en Made uit. il Zeeuws-Vlaamse duel Olympia- rust waren Nico Kootstra en zijn was voortdurend de meerdere, maar Upide in 3e klasse D (heren) was af spelers beter. Het was daarom niet won tenslotte toch met 2-1 :ioe zeer rommelig. Vijf minuten na vreemd dat in de zestiende minuut Goes-HCGO was een eenzijdige verto ef begin zette Joris van der Peyl de Willem Siebum zijn elftal op voor- ning: al bij rust zat Goes met de 4-0 od-witten op 0-1, maar binnen vier sprong bracht. Toch bleef Prinsen- voorsprong op rozen Na de hervat juten had Olympia zijn antwoord beek gevaarlijk, vooral door het goede ting werd deze voorsprong uitgebreid tii. Ruim voor de thee kreeg Frank spel van zijn linksbuiten. In de tweede tot 7-0. Topscorer werd Ed Oudesluis a Campenhout (Rapide) de bal na helft domineerden de gasten en was er met drie treffers Dirk Jan Bekius (2) fraaie dieptepass van Louis Ing- soms grote paniek in de defensie van en Peter Seystra alsmede Bart van te pakken en dat betekende 1-2. de oranje-zwarten. Na twaalf minuten der Feen (1) namen de overige goals scoorde Sander van der Laken voor voor hun rekening, ude hervatting waren de teams aan prinsenbeek de gelijkmaker. Bij de dames strafte Vlissingen in üaar gewaagd. derde klasse Rapide af met 7-0. Het belangrijke wedstrijd Middelburg- in 4e klasse E (heren) maakte HSD uit werd aan de Bonedijk een goede tmsenbeek had twee gezichten. Voor tegen het niet al te sterke Made een wedstrijd, waarin de thuisclub het - slechte beurt door daar de punten te betere spel produceerde. Bij rust was laten. Het leek aanvankelijk goed te de stand al tot 3-0 in bet voordeel van /QfllvnpthilltPHm gaan, omdat Roel Jansen na een Vlissingen opgelopen. Antoinette (jddlTUCluaiU/Oii kwartier HSD op 0-1 bracht. Made Mijhlief nam drie goals voor haar Idkampioen Karpov gaal nog steeds aan de 2 de gedeelde winst In de tiende ronde. TILBURG (ANP) De grootmeesters in het internationale schaaktoernooi in Tilburg hebben maandag op hun specifieke arbeidsterrein met overtuiging ingehaakt op de wereldomvattende vredesoproepen. In de tiende en voorlaatste ronde deelden tien grootmeesters met volle overgave het punt. Alleen Boris Spasski en John van der Wiel vielen uit de toon. Door ondernemend spel van de Rus kwam er een scherpe partij op het bord. die na veertig zetten werd afgebroken in een gecompliceerde stand, waarin Spasski de overwinning nauwelijks kan ontgaan. Door deze resultaten wacht het zevende toernooi een interessante finale. Wereldkampioen Karpov zal in de laatste ronde zijn vijfde toernooi zege moeten veiligstellen tegen de Joegoslaaf Ljubojevic, die een halve punt achter staat. Ljubojevic verwierf in de opening tegen Sosonko een minuscuul voordeel, waaraan hij lange tijd meende voldoende te hebben voor de winst Soson ko bestreed dat oordeel door zich bekwaam te verdedigen De uitslagen van de maandag gespeelde wedstrijden voor het internationale schaaktoernooi van Tilburg afgebro ken partijen 9e ronde: Portisch <Hoiv - Timman iNeci; 0,5-0,5. Hubner (WDl) - Van der Wiel iNedi 1-0 10e ronde: Spasski (Sowi - Van der Wiel (Ned) afg Timman iNedt - Hubner 0.5-0,5. Seirawan iVS) - Portisch iHoni 0,5-0.5: Vaganian (Sowi - Karpov (Sow) 0.5-0.5, Ljubojevic (Joe/ Sosonko (Ned) 0,5-0.5, Andersson iZwei - Poloegajevski (Sowi 0,5-0.5 Stand na tien ronden: 1 Karpov 6.5: 2. Ljubojevic en Portisch 6; 4 Sosonko 5.5, 5. Vaganian 5 en 1 afg 6 Poloegajevski 5.7. Hubner 4,5. 8 9 Andersson en Spasski 4 en 1 afg.. 10 11. Seirawan en Timman 4. 12 Van der Wiel .3,5 en 1 afg sefent: 3-2 zege rekening, terwijl verder scoorden Anja Wartens, Christiane van der Rest en Leonie Oosterveld. De Mid delburgse dames leden in Hellevoet- sluis hun zesde nederlaag, nu tegen Voorne met 4-1. In de vierde klasse (dames) was Doro thea Lampe van Goes in Terneuzen matchwinner voor haar team Maar liefst alle goals nam zij voor haar rekening. Het benutten van strafcor- ners lijkt haar specialiteit De gehele wedstrijd was Goes beter en sneller dan de thuisclub. Vlak voor het einde kregen de blauw-witten nog een straf- bal toegewezen, maar de gelegen- heidsgoalie van het bezoekende team. Ineke van de Langerijt. wist van geen wijken. Het werd een onverwachte 4-0 zege voor de bezoeksters op Olympia Af en toe kan HCGO aardig uit de hoek komen en dat ondervond Zeven gen in Brabant. Hef werd slechts een kleine 2-1 genvaller was er voor het team van HSD dat thuis met 4-2 van Forcial verloor Een beeld van de wedstrijden in Souburg. OOST-SOUBURG Tijdens het zaterdag in de sporthal 'Souburg' gehouden Zeeuwse kampioenschap voor judoteams, zijn dc teams van 'KIAI' uil Souburg als grote over winnaar uit de bus gekomen. Liefst 24 teams namen deel aan deze krachtmeting, die verdeeld waren over vier categorieén. Hiervan wonnen de 'KIAI'-judoka's er drie. De vierde categorie de 12-15 jarigen werd een overwinning voor sportschool 'Delta' uit Terneuzen. Die kwam met vrijwel hetzelfde team op de mat dat kampioen werd op de Jeugd Olympische dag in juni van dit jaar. De volledige uitslag van deze goed georganiseerde judo happening is Leeftijdsgroep 8-9 jaar: le 'KIAI', 2e Sportschool H de Wee. 3e Judover 'Rei- merswaal'. Leeftijdsgroep 10-11 Jaar: le KIAI' A. 2e 'KIAI' B. 3e Sportschool H de Wee. leeftijdsgroep 12-15 jaar. le. Sportschool 'Delta 2e Sportschool H de Wee. 3e 'KIAI'. leeftijdsgroep 16 jaar en ouder le KIAI A 2e 'KIAI' B. 3e Judoklub 'Breskens' ïULST Het Zeeuwse zaalvoetbal- am heeft gisteravond in een oefen- 11 rrdstrijd de selectie van Hulst met Overslagen. John Tahapary was in Zeeuwse ploeg topscorer de Mid- üburger nam twee doelpunten voor rekening. dL; team uit Hulst bood overigens S cfrke tegenstand. Vooral in de twee- b periode (toen Walter Mortier en 'rank Lammens voor een 2-1 voor- wong zorgden) had de selectie het .vaar te verduren. Erik Spekkens en loan Tahapary legden echter in de jtfase de overwinning vast. - KIDDELBURG In tic Zeeuwse A-junio- .whooföklas haalde Zierikzec Al een öral uit. Het sterke Goes Al werd in liirikzcebedwongen en op 2-2 gehouden. S ICS Al deed het slecht: thuis werd verras- end mei 3-1 van Arnemuiden Al verloren. teneuzen Al - HW Al 2-2, Vlissingen Al - Ewünge Al 2-2; Yerseke Al - Serooskerke 112-3, De laatste, debutant Serooskerke. is aissen stilletjes de top genaderd en staat Koretisch al op de eerste plaats. sAl ierke Al KSAlgeA! bemuiden Al sïTAl burg Al LssingenAl VaeAl Fsseke Al 1 1 9 22- 9 6 3 1 2 7 9-11 5 3 0 2 6 6-8 4 2 1 1 5 15- 9 4 2 0 2 4 10-7 5 0 3 2 3 9-12 5 0 2 3 2 6-10 5 1 0 4 2 7-19 VLISSINGEN Het tafeltennisleam van MZ 3 is op weg naar de titel in de 5e divisie van de landelijke competi tie. Het trio Dick van Iren, Jan Goud zwaard en Willem Jan Duininck leg de in Roosendaal tegen Deso een bijna definitieve basis door de Bra banders met 3-7 te kloppen. Alleen Duininck en Goudszwaard lie ten daarbij een steekje vallen. SAR 1 blijft op drie punten afstand op de tweede plaats in deze groep en dit maal werd Zand 2 het slachtoffer van Dumez, Neve en Maas. van wie Maas zijn partijen tegen Hageman en Zuid- weg moest afstaan. De nieuwe neder laag van Zand 2 drukt dit team nog verder weg onder de rode streep, want alleen het overbruggen van vier pun ten in everi zovele wedstrijden kan de Middelburgers nog redden van een terugval naar de afdelingscompetitie. Hopeloos is de situatie inmiddels ook in de 3e divisie voor Wilno, dat tegen een gapend gat van vijf punten ach terstand aankijkt Ditmaal sneuvel den de Vlissingers in Schiedam tegen Noad 2 met 9-1. waarbij Michiel Hee- ren voor de schamele eer zorgde Het op de vierde plaats verblijvende MZ 2 had het thuis te moeilijk tegen een sterk opererend FVT. dat Middelburg verliet met een verdiende 2-8 zege. Slagter en Hofman zorgden voor enig tegenwicht. In de 4e divisie is Zand 1 vrijwel veilig voor degradatie. Bij Avanti 3 werd na een 3-7 overwinning de afstand met de degradatiezone op vier punten gebracht Bij de landelij ke jeugd worden de Li tel kansen van het meisjesteam van 't Zand met de week groter Renate Louws. Michele Marlijn en Julia Salamony zorgden ditmaal legen De Sprint weer voor 0-10, waardoor de voorsprong nu al vier punten bedraagt In de B-klas jongens stelde MZ 1 teleur door een punt te verspelen tegen het lager geklasseerde Kluis MIDDELBURG Het Gocsc SSV heeft kennelijk grootse plannen dit seizoen. De situatie in de tweede klas van de Zeeuwse zatcrdagcompctitie ziet er gunstig uil voor dc Goesena- ren na de 2-0 uitovcrwinning bij concurrent Rillandia. SVD - ZSC 0-2. Waarde - Spui 3-1WIK - Wissen kerke 1-1 SSV 6 11 16 -5 Dauwed 6 ZSC 7 11 30- 8 WIK 6 6 10 17 -4 Kats 7 6 10 21-12 SVD G 7 7 16-16 Spui Waarde Wissek Cadzand (i G 1 9-14 1 5-23 PHILIPPINE .SAS VAN GENT Scheidsrechter Rinus Verhelst windt fr zich een dag na de wedstrijd nog steeds hevig over op. Na de ontmoeting Philippine-IJzendijke. zondagmiddag, koelde een bestuurs- de thuisclub zijn woede over het arbitrale optreden op diens Jutoportier. Een schadepost van achthonderd gulden. „Ik was met stomheid geslagen", zegt dc fluitist uit Sas van Gent. „Ik zat ik mijn auto toen hij ineens tegen mijn portier trapte. Van een bestuurslid verwacht je zoiets toch niet". Hij deed aangifte bij de politie, waar de dader J.F.J.R. zich maandagmiddag zelf meldde. Na verhoor werd proces verbaal tegen hem opgemaakt. In de wedstrijd waren problemen aan zijn shirt te hebben meegetrok- ontstaan toen Verhelst aan IJzen- een strafschop toekende. ken. Maar hij icgt er aan toe niet Naar zijn zeggen werd hij toen geduwd of geknepen te hebben, belaagd door de 37-jarige Phillppi- „He ne-doelman Kees Pladdet, die hem zou het shirt van de arbiter zou hebben zoiets te zeggen. Ik heb er nu al verscheurd. Vanwege die actie spijt van dal ik hem na afloop van werd Pladdet naar de kleedkamer de wedstrijd beschermd heb. Als gestuurd. Uit de strafschop werd het 2-0 voor IJzendijke, dat uitein de dat niet hadden gedaan was aan de hand geweest dan delijk met 4-0 zegevierde. Maar het een beschadigde auto. Ik hoop dan publiek was razend op Verhelst. die ook dat hij nog eens een keer beschermd door onder anderen terugkomt naar Philippine. In de trainer Ruud Luteyn naar de kleed- vijftien jaar dat ik trainer ben heb kamer werd gevoerd. Die hulpactie ik nog nooit zoiets gezegd over een leverde Luteyn overigens ook een scheidsrechter, maar dit keer wel. boeking op. „Hij lnelp me eerst Als zoiets met die man nog eens tussen die mensen door en toen we voorvalt moet hij maar eens 011- daar weg waren heeft hij me gekne- dervinden wat het is om zonder pen en met een enorme zet de Die zegt niet wakker te liggen de boeking en evenmin van de straf bescherming naar de kleed- kleedkamer ingeduwd Ik brak bij- kamer te komen", aldus Luteyn. na m'n benen". Ziedend is Luteyn over het optre den van Verhelst. Hij noemt het die hem eventueel boven het hoofd wegzenden van doelman Pladdet hangt. Wel vreest hij voor een lang- bezopen". Volgens de oefenmees- durig gemis van de geroutineerde ter toonde de scheidsrechter aan doelman Pladdet. Scheidsrechter niet capabel te zijn voor zijn taak Verhelst heeft gisteravond zijn rap- Toen ik hem naar de kleedkamer port over de gebeurtenissen naar begeleidde heb ik gezegd: zieje nou de KNVB in Zeist gestuurd Of het watje allemaal teweeg brengt... En bestuur van Philippine zelf nog toen had ie nog het lef om daar een maatregelen zal nemen is niet be grote mond over op te zetten", kend. Voorzitter Paul Wiskerke aldus Luteyn, die vertelt in die was gisteren niet voor commentaar enorme kluwen mensen Verhelst bereikbaar Jan Henk Bomhof EINDHOVEN Opnieuw heelt liet in de eredivisie spelende Nikon (Val- kenswaard) zondag beslag weten te leggen op de Zuidnederlandse beker tafeltennis, waaraan zes afdelings winnaars deelnamen. Al in de plaat- sïngdriekamp moest MZ als Zeeuws vertegenwoordiger aantreden tegen Nikon dat ditmaal op volle oorlogs sterkte aantrad. Met de nog onslagen in de competitie spelende Engelsman Bob Potton dus en met Hans Gootzen. Deze eerste confrontatie met de top van de natio nale competitie resulteerde in een 3-0 nederlaag, waarbij in het tweemans team van MZ Jan Henk Bomhof kans zag Gootzen tot een derde game te dwingen. De wedstrijd tegen Lutc (Tilburg) werd een 3-1 zege voor de Zeeuwen, dankzij winst van Bomhof op Daas en Van Huiten, terwijl Koen de Vries ook Van Huiten klopte. Het dubbelspel van Bomhof samen met Dick van Iren ging verloren. Via de kruisfinale bekampte MZ daarop Shot als winnaar van poule B Zowel De Vries als Bomhof won van Wiggers. het dubbelspel werd verloren en dankzij de zege van Bomhof op Ange- nent plaatste MZ zich voor de finale TENNISZEGE IN GOES GOES Richard Krajicek, eind september vierde tijdens de wercldkam- delijk als enige over bleef. Maaike pioenschappen tennis lot cn met 12 jaar in Florida en twee maal in successie Verstraeten (Hulster Ambacht) zorg- nationaal titelwinnaar in dezelfde categorie, heeft zaterdagmiddag in de aldus in het hoofdschema voor de Sportcentrum Schelde International in Goes volledig aan zijn reputatie enige Zeeuwse overwinning, ten nade- beantwoord. In de voorlaatste finaleronde van het door voortreffelijk spel le van Marian Walra i Friesland) 6-1. gekenmertke TSI jeugdherfsttoernooi. toonde hij zijn onmiskenbare klasse 6-0. door in de afdeling jongens niet ouder dan 13 jaar, bijna spelenderwijs de uitslagen - jongens, halve finales: Jeffrey eindzege binnen te halen. Markestein iRotterdam)-Hans Bosboom Tennis van niveau dus, dat hij niet meisjes, bleek aan het begin van haai' 9*2, w"npe Thomas 'Den Haag/ .alleen tegen zijn oude rivaal de ook in tweede seizoen in deze klasse de oppo- Jo^ey Markcs^WtmS^omas Zeeland niet onbekende Albert Baan sitie volgens verwachting onder de 6_4 6d om de 3e en 4e plaats Robert Jan demonstreerde 6-4 en 6-2 waren de duim te kunnen houden. Van Aalderen-Hans Bosboom 6-4. 4-6, 6-1 sprekende cijfers Paul Richard Helle- Edy cyVat (DOS) Elizabeth Buvs MeisJes halve finales. Petra Kamstra iRot- mans (TSIi was zijn eerste tegenstan- (aonhnrt?pn Annefnarie de Blok "*dami-Linda Niemandsverdriet (Noord- der geweest ,6-0.6-1, 1^» imbooM be?Skn „a ver Van de deelnemende Zeeuwen schreef ]ipc.dp PP1.«.tP rnnrie hun m»luk in het P J. 1 de speltechnisch zeer vaardige DimL troosttoernooi, waarin Arjenne ten 3e en 4eTiaate' LindaNiemandsverdriet tri Kayser (De Schelde) een positieve Hoeve (Noord-Holland-Noord) uitein- stefante Gomperts 6-0. 0-1. prestatie op zijn naam door Wim Gendt (Noord-Brabant) achter zich te laten 6-2. 6-1. alvorens te worden uitgeschakeld. Jos Verschuure (Yerse ke) reikte even ver als de Vlissingen een 6-2. 6-3 zege op Rudolf Weenink, gevolgd door eervol verlies tegen Remco Heethuis. Paul Richard Helle mans. die zich voor het hoofdtoernooi had moeten kwalificeren, werd na zijn nederlaag tegen Krajicek verwezen naar de door Coen Verberkt Lim burg i gewonnen consolation'. Marcel Wolfert iTSI) tenslotte overleefde de voorronde niet. Caroline Vis (Den Haag), tijdens de 'nationale' in Maastricht derde-prijs- winnares bij de tot en met 14-jarige COMPETITIE BADMINTON OOSTBURG In de landelijke bad- mintoncompetitie heeft Avanti 1 een uitstekend resultaat behaald. Zater dag werd thuis met 8-3 van Duin- AVANTI 2 ZIERIKZEE 1 6-2. In deze Zeeuwse derby trok Avanti 2 duidelijk aan het langste eind. Nico Smolsers versloeg Harry Koster met Meeuwse tweede trimmer in Etten ijck gewonnen. Koen Valckenier 15-6 en 15-5. Adrie Joosse versloeg verloor zijn partij in het heren enkel. Michel Delfgaauw ook in twee games. Brigitte van de Water verloor zelfs hoewel Joosse toch niet helemaal zijn ruimschoots en dat was toch wel dag had Nel Rinhena had drie games verrassend. Positief in de ontwikke- nodig om Corrie Keijzer tot capitula- ling van Avanti is, dat de jeugdige tie te dwingen. Ciska van de Linde spelers Erwin van Hooijdonk en Ro- versloeg in twee games Petra Koster. ETTEN-LEUR Willem Meeuwse uit bin Holland zich goed ontwikkelen. Eén gemengd dubbel en het dames Rilland-Barh is als tweede geëindigd DERDE KLAS: ZWALUWEN 2— MA- dubbel werden nog gewonnen door bi] de trimmers tijdens de marathon rathON 1 2-G. Avanti. Zierikzee redde de eer in de van Etten Leur. Meeuwse. die voor de Door deze prestatie staat Marathon twee overige spellen eerste maal aan een marathonloop nu op de lweede plaats Mickey TUa. deelnam, liet een tijd afdrukken van 2 jey verjoor het heren enkel en samen De uitslagen van de vierde klas Marathon uur 51 minuten en 2 seconden. Manon Lammers moest hij ook in het 2 - De Ritte 3 0-h Er deden nog twee andere trimmers gemengd dubbel de eer aan de tegen. Terneuzen 2 - Mix 1 6-2 uit Rilland aan de marathon in Etten- Anders lalen Marathon na zes M^ah^ve j Terneuzen 3 3-5 Leur mee. Jan Ars legde deafstand af wpdcrriiripn nrm nnpeslatren KoUbne i Blauv. v,.. - 2-j> in 3 01. en Jan Kaan in 3 40. wedstrijden nog ongeslagen Terneuzen 4 - Panach 10-8 Astroiden 1 Ansto 2 2-6 AVANTI 3 FLYING SHUTTLE 2 4-4. Het was het tweede wedstrijdpunt voor Avanti 3 Het eerste punt werd behaald in de derby tegen Marathon Arie van der Wal, Judith Schelinski. Marleen Willeboordse en de twee da mes samen in het dames dubbel zorg den voor de vier Avanti-punten. VLISSINGEN Dc Zeeuwse watcr- poloteams hebben weer een paar voortreffelijke uitslagen neergezet. Koploper Stormvogel won in een spannende wedstrijd met 4-3 van Arg. Ganze speelde 7-7 in een matig duel tegen het sterke Krabben uit Bergen op Zoom. De Schelde-dames wonnen thuis met 11-6 van Talassa uit Geldrop. Scheldc-jcugd versloeg in een zeer spannende wedstrijd PSV (8-7). Ganze-Krabben 7-7. De Goese ploeg is toch een tegenstan der van formaat Dat heeft krabben ondervonden, in een matige maar zeer sportieve wedstrijd. Ganze keek al snel tegen een 0-2 achterstand aan, maar kwam terug. Rene Kiel scoorde in de laatste minuut terecht de gelijk maker: 7-7 De andere doelpuntenma kers waren Roald Strakx (3). Piet Schop (2) en Peter Nijsse (1). A rgo-Storm vogel Schelde-Talassa 11- Stormvogel reisde af naar Sint Oeden- rode voor een lastige uitwedstrijd. De Vlissingers lieten zich meegaan met het spel van de tegenstander en daar door werd er hard gespeeld en weinig gescoord Vooral in de laatste time hielden de Vlissingers het hoofd koel en haalden ze verdiend de punten binnen. Doelpunten van Carl Huis in 't Veld. Roel Jaspers. Patrick Vader en Freddy Ruyters. Een iets sterker Schelde heeft de volle winst gepakt, op de dames uit Gel drop. De Terneuzense dames liepen uit- naar een 4-1 voorsprong, maar daarna werd het toch nog lastig toen Talassa in de derde time terug kwam naar 4-3. Schelde had echter de mees te conditie en won met 11-6. Doelpun ten: Collnde Keesom (3), Ria van de Hooft (21. Mariolein van de Neste (2). Nicole Overdulve. Anja Hartog. An nette de Graaf en Pascale Tams Schelde-PSV 8-7 Na alle ellende van vorige week (met een uitsluiting i stond dezelfde scheidsieclitei aafi.de kant De Schel de keek al snel tegen een 1-4 achter stand aan. Pas in de derde time kwam Schelde op gang. onder meer door drie doelpunten op rij van Hans Mur- re. De doelpuntenmakers waren ver der Ronald van Doorn (2), Maarten de Pooter, Martin van der Hooft en Eric van Doorn. Stand in de heren district competitie: 1 Merlet 3-6 (30-141 Stormvogel 3-6 i27-13>, 3 Krabben 3-4 (19-lGi. Arethusa 3-4 (18-161, 5 DEZV 3-3(2I-19i; Ganze 3-3 (19-27). 7 Zegen- werp 3-2 (20-20). neuncn 3-2 (23-251. Argo 3-2 (15-171: Neptunis 3-2 (15-201; TRB RES 3-2 19-25»: 12 WZV 3-0 (15-29) Uitslagen kringcompetuie Bnnnvls-Ganze 7-4. ScheldeStormvogel 2 6-8: Stormvogel 3 - Scheldestroom 1-16. MIDDELBURG Kloetinge BI loonde nog eens de klasse in dc eerste B-juniorcn- hoofdklas door concurrent Zierikzee Rl met 4-3 te verslaan.' Hcinkenszand BI - Vlissingen BI U-8; Robur BI - RCS BI (1-5: Arnemuiden BI - Goes BI 1-11 Kloetinge B! Vlissingen BI RCS BI Goes BI Z'zeeBl H 'zand BI 's-H A 'kerke BI RoburBl Arnemuiden Bl 5 5 0 0 10 26- 8 6 4 1 1 9 25-10 5 3 1 1 7 32- 9 4 3 0 1 6 23- 6 6 3 0 3 6 31-19 5 2 0 3 4 7-20 4 1 0 3 2 4-17 4 0 0 4 0 1-24 5 0 0 5 0 6-42 Ook in de tweede hoofdklas erg veel krachtsverschil Middelburg BL nam de leiding over, In Aardenburg werd duide lijk met 6-1 gewonnen. VCK Bl had weinig moeite met Clinge Bl (7-0) en HVV Bl toonde dc zwakte van Zeelandia Bl: 9-2. Terneuzense Boys Bl bereikte de hoogste score, tegen Hoek Bl: 12-3. M.'burgBl Terneuzen B1 Aardenburg Bl VCK Bl HW Bl Tem B Bl Clinge Bl Hoek BI Zeelandia Bl 5 4 1 0 9 23-11 1 8 31 11 2 8 12-13 5 2 0 3 4 10-17 5 0 0 5 0 8-33 5 0 0 5 0 5-35 Hans van Breukelen breekt kuitbeen NOTTINGHAM (ANP) Hans van Breukelen, doelman van Nottingham Forest en tijdens de laatste interlandwedstrijd van Nederland tegen Ierland reser vedoelman van Oranje, heeft zaterdag in de competitiewed strijd tegen Arsenal een kuit been gebroken. Van Breukelen kwam in botsing met de Engelse international Tony Woodcock. Hij speelde de wedstrijd wel uit. maar maan dag bleek uit foto's dat er toch een breuk zat. Van Breukelen was vorig seizoen ook al lange tijd uil de roulatie door een meniscusoperatie. Daardoor miste hij destijds de voorronciewedstnjd voor het Eu ropees kampioenschap tegen Malta. Van Breukelen zal uiteraard met kunnen aantreden in de thuis wedstrijd van zijn club tegen PSV in de tweede ronde van de UEFA-beker volgende week woensdag in Nottingham. Bondscoach Rijvers, die later een reservedoelman zal oproe pen voor zijn selectie, heeft een tweedaags trainingskamp voor zien in het weekeinde vooraf gaande aan het belangrijke duel tegen Spanje op 16 november in het Feijenoord-stadlon.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 15