Vrnemuiden bleef ook ivereind in de finale Vertraging in de Giro De Rodeo Toppers vooraf Veel belangstelling voor kringwedstrijd in Braakman Kampioenschap voor Spui INDZEGE IN TOERNOOI VALKENISSE SS tO I*. ft. <fS DOOR STAKENDE ARBEIDERS Hoek en Serooskerke: wie wint laatste slag Vonck verwacht duel met Van Duijsse in Terneuzen Afdelingselftal oernooizege irabbendijke I uitse lotto Vlissings team tegen Roda JC UDAG 13 MEI 1983 PZC/sport 23 I ADVERTENTIE En die is tóch voordeliger! UTELANDE De spanning van de competitie heeft in het elftal van Arnemuiden de vorm leinnelijk nog niet aangetast. Twee wedstrijden voor het einde lijkt de Walcherse formatie i ^altijd volkomen ontspannen en kan Jaap van Maris vertrouwen op een feilloze eindspurt. ;-0 overwinning tegen Bruse Boys vormde afgelopen zaterdag de aanloop naar die laatste Maar tussendoor won Arnemuiden gisteren ook het toernooi van Valkenisse. Henk de öd scoorde in de finale tegen RKTVV uit Tilburg de winnende treffer (1-0). doofdveld van De Meeuwen was tuurlijk winnen van NEO. maar ik de zware regenval tijdens de denk dat de wedstrijd tussen Altena ;e wedstrijden bijna veranderd in en SHO zal worden afgelast taigeploegde akker. Arnemuiden Daarmee zou Altena zich in een gun- IKTVV maakten er niettemin in sllge positie werken Bij winst van onderlinge duel een attractief Arnemuiden is SHO namelijk uitge- uwspel van. Hel toernooi kreeg 5Chakeld voor de promotie Wellicht «aardige afsluiting en vooral een sterke winnaar. iter tijdens de voorronden maak- .'selectie van Van Maris een halve hhor De 0-0 tegen VCK (dat ook IxClIlblltDDtl J Oostkapelle pas in de laatste Maar arnemuiden blijft vanzelfspre- 3t verloor) had evenwel geen kend een belangrijke kanshebber in j»n vnnr de eindstand in de rekent Altena in dat geval op een gemakkelijke laatste wedstrijd. jiversloeg bijvoorbeeld ook Oost- die met een duidelijke 2-0 score. de vorm van de laatste weken. Zelfs RKTVV. dat toch ook een degelijke indruk maakte in Zoutelande, moest zich in de eindstrijd van het toernooi bij het meesterschap neerleggen. Ar nemuiden toonde zich slagvaardiger in het offensief en won tenslotte door hel doelpunt van Henk de Nood. RKTW was in de finale gekomen met drie overwinningen uit vier wedstrij den. Alleen Serooskerke. dat zich spaarde voor het slot van de competi tie. slaagde er in om deze Brabantse ploeg te verslaan. Serooskerke verloor ;n voor de eindstand i Arnemuiden toonde zich in de wedstrijden de terechte r,na Ganze winnaar van waterpolotoernooi fdenderwijs ittelegen Oostkapelle was beslis- Itoor de eindstand in de sterkste tp. Dankzij doelpunten van Ad Po rtvliet en Lein Dieleman schudde liden de enige concurrent van coikifcn vervolgens waren ook Jong 12-0) en Zundert (1-0) kans- i.Even later finishte Oostkapelle wttde in die groep, omdat het keer in de laatste minuten tot I kwam. Zowel tegen VCK (in- rvoor RCS) als tegen Jong Am- istoorde Gerard Schipper op een jrijk moment, j&tnüiden speelde in het toernooi Ot i De Meeuwen vaak met een zo P0| t mogelijk elftal. Het was voor ka pvan Maris ongetwijfeld als voor op siding bedoeld op de komende óii Inrijden tegen NEO (uit) en WHS „Zaterdag wordt er nog niet dlKsiist". verwacht voorzitter Wim Wit overigens. ,,Wij moeten na- MIDDELBURG Deze week is het Ifeii»»voetbalelftal voor spelers uit Ikildslmg samengesteld. Na twee I isMiswedstrijden (in Hoofdplaat hVmtl heelt de technische com- 1 fclult it volgende vijftien spelers j jssMtrd. Wtitffrs Kees Pladdet (Philippine) ïi/uiMutsaers (Corn Boys). Verder erfPeeters en Chris Bal van'Hein- and, Wim Goedegebuure van 'lm Arendskerke, Adriaan Nieu- ohuize en Eric de Keijzer van Krui en, Paul Huiskens (Lewedorpse Frank de Meijer, Hans Roe- on Henk van Oosten van Corn ,Kees van de Guchte (SVDi, Eric Block (Graauw). Rene Waarden- KOuwerkerki, Rmus Roon (DFSl. afdelingselftal wordt gecoacht KBen Pauwels, verzorger is Bram Blaeij en als begeleider treedt Lou ssop, De eerste oefenwedstrijd is tedag 17 mei (om i9.15 uur) in en W bi Zierikzee, donderdag 26 mei 30) wordt in en tegen Hoek ge- ivolgt de traditionele wedstrijd op 38 idag 31 mei in Zevenbergen (20.00 (legen het. Brabantse elftal, waar op 11 juni in Ede (bij Arnhem) de islitel verdedigt moet. worden in toernooi met nog dertien andere m LAND Ondanks de barre trsomstandigheden is het Hemel- irtsdaRloernooi van Rillandia IB 1 geslaagd. Krabbendijke werd i ie eerste elftallen overtuigend los «war, met de maximale winst (1 punten) uit vier wedstrijden, ra island eerste elftallen: 1. Krab- jii ihjke. 8 punten. 2. Waarde 5 pun- 3. Rillandia met 3 punten, maar doelpunt meer dan Duiveland, net drie punten 4e werd en 5. Bweertse Boys Kruiningen 2 won toernooi van de tweede elftallen, nbbendiike 2. 3. Rillandia 2 en ede 2 I reskens dinsdag gen Alliance DELBURG Bij de vele afgelas- ttin het voethalprogramma wa- tisteren ook de beslissingswed- lussen RCS en BSC en de wedstrijd van Breskens bij Al- üce - Breskens wordt, nu dinsdag- om zeven uur in Roosendaal x «ld en als Breskens (de enige •vse ploeg nog in de bekeri zou •en, dan wordt Pinkstermaandag Internos gespeeld «Ilssingswedstrijd BSC - RCS is («leid voor Pinksterzaterdag 21 avonds om half zeven, weer in AMocht de wedstrijd ook na yg'ng nog gelijk zijn, dan wordt ^ptermaandag de tweede wed- gespeeld en eindigt die na de II bging nog eens gelijk, dan zou löoelsaldo beslissen volgens de «enten van de KNVB Maar in pval staan RCS en BSC ook b-7) en moeten er strafschoppen *n genomen. S« BURG Bij de Westduitse mid- (ii lotto '7 uit 38' zijn woensdag de n' «de winnende getallen getrok- JJ 5-13-14-25-26-32-33 reservegetal 6. Jinnende getal bij het Spiel 77 a als volgt 3205516, TERNEUZEN Het waterpolo toernooi van de Terneuzense Z PC De Schelde, heeft drie vereni- einde in het overdekte zwembad De Honte gehouden, heeft drie vereni gingen toernooiwinst gebracht. Za terdag streden, met de eerste selec ties van Scheldestroom en Zeelandia. de reserveteams van Ganze en De Schelde om de eer. In de beslissende wedstrijd won Ganze van de organi serende vereniging met 6-5 waardoor de Goese vereniging toernooiwin- naar werd. Om de derde en vierde plaats versloeg Zeelandia Schelde stroom met 5-2. Dit seniorentoemooi werd aangevuld met jeugd. Bij de aspiranten onder 16 jaar kwam Hieronymus tegen Schelde tot een gelijkspel. Eerdere gelijke spe len van De Schelde-jeugd bezorgden Hieronymus de eindzege. Bij de aspi ranten onder 14 jaar ging De Krabben naar toernooiwinst door in de laatste wedstrijd Schelde A met 2-1 te ver- ICimistanden heren: 1 Ganze II Goes, 2 Schelde II Terneuzen, 3 Scheldestroom, 4 Zeelandia. Aspiranten onder l(i: 1 Hierony mus. 2 Schelde. 3 Krabben, 4 Zuidwest hoek, Aspiranten onder 14: 1 Krabben Bergen op Zoom, 2 Schelde. 3 Schelde B, 4 Scheldestroom Vijf heren- en evenveel damesteams zaten in de slag toen zondag het hoofdtoernooi gehouden werd. Het leverde naast goed waterpolo een ui termate spannende eindstrijd op Vennen Dongen. Ganze Goes, en Nu- mansdorp kwamen tenslotte met evenveel punten uit het water, op doelsaldo werd Vennen tenslotte tot winnaar uitgeroepen. Numansdorp was overigens de enige ploeg die de loemooiwinnaar kon verslaan. De ploeg uit Niemansdorp kende echter een zwakke start, verspeelde daarin punten en kon, ondanks een groeien de prestatie gaandeweg het toernooi, niet verder meer komen dan de ge deelde topplaats. Ook de damespoule gaf enerverend waterpolo te zien. Met een wat onge lukkig Schelde dat twee keer krap verloor, nog wel winst tegen Oceanus pakte en daardoor vierde werd Krab.- ben en Vennen streden zij aan zij, kwamen in de onderlinge confrontatie tot 2-2. Voldoende voor Krabben om de tegenstander net een punt voor te blijven. Eindstand heren: 1 Vennen, 2 Ganze, 3 Numansdorp, 4 Schelde. 5 Oceanus: dames 1 Krabben, 2 Vennen. 3 Breda II. 4 Schelde. 5 Oceanus echter van De Meeuwen en moest Vlissingen een 0-0 gelijkspel toestaan Het toernooi van Valkenisse werd ondanks het plotselinge noodweer bij na volledig afgewerkt Pas in de laat ste fase besliste De Meeuwen dat de finalewedstrijden voor de laatste plaatsen niet meer gespeeld zouden worden. Bruse Boys en Jong Ambon (om de negende en tiende plaatsi mochten strafschoppen nemen, even als Vlissingen en VCK voor de strijd om de zevende plaats. Oostkapelle en Serooskerke speelden om de derde en vierde plaats Het duel eindigde in 1-1. door doelpunten van Jan Riemens (Serooskerke) en Bram WatteJ. Oostkapelle won na het ne men van strafschoppen. De uitslagen m de voorronden waren A-poule Arnemuiden - Jong Ambon 2-0. Oostkapelle - VCK 2-1. Jong Ambon - Zundert l-l Oostkapelle - Arnemuiden 0-2, Zundert VCK 2-1 Jong Ambon - Oostka pelle 0-1. VCK - Arnemuiden 0-0 Oostka pelle - Zundert 2-1 Jong Ambon - VCK 1-1 Arnemuiden - Zundert 1-0 B-poule Meeuwen - Serooskerke 1-0. Vlis singen - Bruse Boys 0-0. Serooskerke - RKTVV 2-1 Vlissingen - Meeuwen 0-0. RKTVV - Bruse Boys 1-0. Serooskerke - Vlissingen 0-0. Bruse Boys - Meeuwen 1-1. Vlissingen - RKTW 0-1. Serooskerke - Bruse Boys 1-0. Meeuwen - RKTVV 0-1 le en 2e plaats Arnemuiden - RKTVV 1-0 2e en 3e plaats Oostkapelle - Serooskerke 1-1 (Oostkapelle wnsi 5e en 6e plaats Meeuwen - Zundert 0-0 (Zundert wint). 7e en 8e plaats VCK wint van Vlissingen met strafschoppen 9e en 10e plaats Bruse Boys wint van Jong Ambon na strafschoppen De eindstand 1 Arnemuiden 2 RKTVV. 3 Oostkapelle 4 Serooskerke, 5 Zundert. 6 Meeuwen. 7 VCK 8 Vlissingen 9 Bruse Boys, 10 Jong Ambon 2-Delige badstofset, J 36-42 i Meisjesmaten nji 128-176 34.7 I BRAAKMAN Ongeveer honderd combinaties zijn gestart op de door de landelijke rijverenigingen en ponyclubs de Haringruitcrs en de Zwinruiters georganiseerde kring wedstrijd in de Braakman. Vanaf 9.00 uur startten de dressuurcombinatics, waarbij de juryleden een flink aantal winstpunten konden geven voor de te verrichten prestaties. Hierbij vielen vooral de Zwinruitercombinaties Karin Tazelaar met Mary bij de po ny's en Marleen van Doezelaar met Rianetty bij de paarden op door hun goedgereden proeven die de juryle den waardeerden met 131 punten. In de middag werd er gesprongen. Een drietal ponyruiters slaagden erin het, niet al te moeilijk gebouwde, par- kours zonder strafpunten te overwin nen zodat de verdeling van de eerste drie plaatsen moest worden bepaald aan de hand van de rijstijl Die van Wilco Vinke met Ister van de Klepper- tjes werd het hoogst gewaardeerd, zodat hij het oranje lint voor zich opeistte Bij de paarden lukte het geen van de ruiters zonder strafpun ten te blijven, zodat de eerste prijs ging naar de combinatie met de min ste strafpunten Luc Cornelissen met Vazel van Hulst. Uitslagen ring 1 B-dressuur pony's 1 Wilco Vinke. Ister Kloppertjes. 126 pnt.. 2 Monique Wink Blue Boy Kleppertjes, 124 pnt 3 Wendy Lmdcnberg, Walky. Klepper tjes, 122 pnt. Ring 2, B-dressuur pony's 1 Karin Tazelaar. Mary Zwinruiters. 131 pnt 2 Remco Rouw Queeny. Luctor et Emergo, 126 pnt 3 Petra Herman. Palmer. Kleppertjes. 125 pnt Ring 3. B-dressuur pony's 1 Monique Barkman. Ringo, Luctor et Emergo. 120 pnt 2 Lilian Lotens. Dukes Forrest, Luctor et Emergo. 120 pnt3 Karry de Moor. Robert Jan. Luctor et Emergo 118 pnt Ring 3 R-dressuur paarden 1 Marleen v Doezelaar', Rianetty. Zwinruiters, 131 HL. V. 1 J. SPUI Het voetbalelftal van Spui is kampioen geworden van de derde klas B afdeling Zeeland. De Zeeuws-Vlaamse ploeg werd na een 3-0 overwinning tegen Hontemsse onbereikbaar Op de foto het kampioensteam. pnt2 Els Schotvangers, Victoria, Oranje- ruiters, 130 pnt 3 Bernadette Bogaars, Unique. Zwinruiters, 127 pnt Ring 4, B- dressuur paarden 1 Luc Cornelissen. Vazal, Hulst. 130 pnt2 Miriam de Feber. Verano, Hulst, 129 pnt.. 3 Mej I. Nijssen, Grey Lad, Luctor el Emergo. 127 pnt.. 3 Marlies van 't Westeinde. Rinia, Haringrullers, 127 pnt Springen pony's 1 Wilco Vinke, Ister. Klep pertjes. 0 ft2 Anthony Luteyn. Barry Doe. Haringruiters, 0 ft.. 3 Marco Quaak. Gold Star. Haringrullers 0 ft Springen paarden 1 Luc Cornelissen. Vazal, Hulst. 2 Ina Nijssen. Grey Lad. Luctor et Emergo, 3 mej E. Prael, Agamemnon. Hulst Op hun oefenterrein aan de Groene- weg in Noord-Schouwen hadden de landelijke rijvereniging en ponyclub 'De Schouwse Ruiters' zaterdag een dressuurring en een springparcours uitgezet voor de B-combinaties uit Schouwen-Duiveland. Bij het onder deel dressuur voor de paarden eiste (met 128 punten) de voor de eerste maal uitkomende combinatie Frans de Vricze met Maurits van Westelijk Schouwen het oranje lint voor zich op. Bij de pony's werd deze prestatie verrricht door Corrie Krabbe met Sylvia van de Schouwse Ruiters. De jongste deelneemster, de 9-jarige Eli- na Struyk met Prien eindigde op een gedeelde tweede plaats. De dressuurruiters deden het wat beter dan de springruiters Een weide- ring. dus drie strafpunten was het resultaat van de twee eerste prijswin naars. Alexander Borsboom met Rex van de Schouwse Ruiters "en Marien Jumelet met Romeo van Bru. Uitslagen dressuur paarden, klasse B 1 Frank de Vrleze Maurits. Westelijk Schou wen 128 pnt 2 Annettes Wisse. Rapide. Bru. 124 pnt3 Marjolein Geelhoed. Robin Hood. 123 pnt. Dressuur pony's klasse B 1 Come Krabbe. Sylvia. Schouwse Ruiters, 123 pnt 2 Ellen v. Schelven. Sabra, Schouwse Ruiters. 122 pnt.. 3 Ehne Struyk. Pnem. Schouwse Ruiters. 122 pnt Sprin gen pony's 1 Alexander Borsboom. Rex, Schouwse Ruiters. 3 ft.. 2 Marjan Jumelet, Romeo, Bru, 3 ft VLISSINGEN - Eredivisieclub Roda JC uit Kerkrade speelt vrijdag 20 mei in Vlissingen tegen een Vlissings elf tal. Deze wedstrijd is het resultaat van de contacten, die er tussen Vlis- singen-voorzitter Piet Koster en Roda JC zijn geweest Het duel begint om 19 00 uur Piet Lindenberg fungeert als coach van het Vlissings elftal. De pupillen van Ritthem en GPC spelen vanaf 17 45 uur een voorwedstrijd. BRESCIA In navolging van Span jaarden en Fransen hebben nu ook Italianen een grote wielerwedstrijd 'ontdekt' als pressiemiddel. Voor het eerst in de geschiedenis moest de Ronde van Italië het ontgelden. Sta kende metaalarbeiders blokkeerden de weg in Brescia, waarop de pro loog-tijdrit moest worden verreden. Na driftig en lang onderhandelen moest wedstrijdleider V'icenzo Tor- riani besluiten de proloog af te gelas ten en de Ronde van Italië pas vrij dag met de ploegentijdrit over 70 i lussen Brescia en Mantua te laten beginnen. Het is overigens de vraag of deze ril wel doorgang kan vinden, omdat de ontevreden demonstranten die voor meer geld graag weer aan het werk willen, nieuwe acties hebben aange kondigd De Italianen hebben evenveel succes als de staalarbeiders in het Noord franse Denain vorig jaar Voor hen waren de beloofde garanties voor werk in de toekomst uitgebleven De Fransen hielden de eerste formaties uit de ploegentijdrit tussen Orchies en rontame-au-Pire tegen, waarna de wedstrijdleiders niets anders restte dan de ploegentijdrit enige dagen te verschuiven tot de rustiger streek Bretagne was bereikt De Nederlandse amateur John de Crom heeft donderdag de eerste etap pe van de Ronde van Roussillon ge wonnen De Crom bleef in de eind sprint in Argeles-sur-Mer zijn drie vluchtmakkers de baas De op de tweede plaats eindigende Fransman Serge Polom nam de leiding m het algemeen klassement van deze Fran se amateurronde De Crom een jonge amateur uit Hoogerheide. staat twee de Maarten Ducrot. een van de vier we reldkampioenen op de 100 kilometer ploegentijdrit, was woensdag de beste Nederlander in de proloog Hij eindig de als vierde Winnaar was de Zwitser Daniel Wyder Algemeen klassement 1 Poloni 3.06.32, 2 De Crom op 8 sec 3 Dubois op 9 sec 10 Bartol op 27 sec 17 Van Muiken op 3 07 22 Ducrot op 4 41 24 Hofland op 5 15. 35 Van de Klundert op 5 41 TERNEUZEN De ambities van Piet Vonck gaan nog altijd gepaard met een ijzeren wilskracht. Twee weken terug moest de Hulsterse atleet in de 25 kilometer van Dynamo de strijd staken met een pijnlijke voetblessure. Zaterdag, in de halve marathon van Terneuzen. komt hij opnieuw aan het vertrek en ongetwijfeld met de bedoeling om te innen. Het evenement van Scheldesport (de eerste editie) lijkt Piet Vonck op het lijf geschreven. „Ik heb er ook echt voor getraind", verzekerde hij een paar dagen voor de wedstrijd. „Het is te hopen dat er wat Belgen komen. Dan wordt het in elk geval een mooie wedstrijd". Het organiserende Scheldesport se. Reijnierse en mij gaan", ver was in de week vooraf over de wacht Vonck. .En dan denk ik dat deelname nog in onzekerheid. Ko Reijnierse in de laatste kilometers de Jonge had zelfs nog maar iets te licht zal zijn" meer dan dertig atleten en atletes De halve marathon van Terneuzen ingeschreven, terwijl de verwach- voert de atleten langs een fraai tingen drie keer zo hoog waren Het parkoers. Het was aanvankelijk de bestuur van de Terneuzense club bedoeling om door de binnenstad rekent er evenwel op dat de aan- van Terneuzen te lopen, maar de meldingen nog op gang zullen ko- gemeente gaf daarvoor geen toe- men stemming Door de aankomst van Van de Zeeuwse toppers is het wel de Omloop van Zeuwsch- al zeker dat Piet Vonck. Hugo van Vlaanderen >ook op zaterdag) Duijsse, Huib Dalebout en Kim Reijnierse aan de start komen. Piet Vonck is razendsnel hersteld van zijn voetblessure in Middelburg en heeft sindsdien weer hard getraind voor Terneuzen. „Zoals het er nu moest Scheldesport dan ook uitwij- uitziet moet het tussen Van Duiis- ken en worden de deelnemers on der meer naar De Griethe en De Vol gestuurd. ATLETIEK Trijnie Smeenge Behalve Vonck, Van Duijsse en Reijnierse had Scheldesport deze week ook de inschrijving binnen van Johan de Vlieger. Huib Dale bout, Frank Kooman. Ad Courtin en jan de Bart. Bij de dames gaat in elk geval Trijnie Smeenge van start en heeft ook Brigitte de Nijs beloofd dat ze naar Terneuzen komt. „We hebben veel reklame téftS gemaakt in België", verzekert Ko Se de Jonge. „Het is dus zeker niet jlS-**"® uitgesloten dat er nog sterke lo ir pers bij zullen komen". De wedstrijd start in de Zeldenrust- laan om 14 15 uur Vijf minuten later gaan de trimmers op weg voor dezelfde afstand en tenslotte zijn er vanaf 14.25 uur ook nog prestatielo pen voor scholieren, De afstanden Piet Vonck: kanshebber in de halve zijn van één tot en met drie kilome- marathon van Terneuzen. ter HOEK/SEROOSKERKE Afgelopen zaterdag, na Wcmeldinge - Hoek, speelden zich in de kantine van Wcmeldinge nog wat ongeregeldheden af. Via een 1-0 zege had Wcmeldinge zich zojuist verzekerd van het behoud in de derde klas. Hoek, dat de titel al rook, mocht geen feest vieren. Dat leidde in Wemeldinge tot wat opmerkingen over en weer, terwijl er bovendien een golfje bier niet in het daarvoor bestemde keelgat terechtkwam, maar over de kleding van enkele betrokkenen werd gesproeid. Spanningen lopen ook in het amateurvoetbal soms Hink op. Dat zal ook zaterdag weer het geval zijn. Hoek en Serooskerke dingen, met evenveel punten, beide naar de titel in de derde klas. Hoek in de derby tegen Terneuzense Boys en Serooskerke in het duel met Wemeldinge. Terneuzense Boys heeft nog een rekening met Hoek te vereffenen. Een paar jaar geleden degradeerde de ploeg in en tegen Hoek „Ach. we willen geen oude koeien uit de sloot halen", zegt trainer Arie Dekker van Terneuzense Boys. En even later: „Maar de spelers zijn het nog niet vergeten Anderzijds staat er voor Terneuzense Boys niets meer op het spel. „Dat is met waar We kunnen gewoon twee punten pakken. En dat willen we ook. Dat is nu eenmaal de aard van het beestje. We willen altijd winnen". Hoek - Terneuzense Boys is een duel vol sentimenten. „Daar ben ik wel een beetje huiverig voor. Ik hoop dat Hoek daar tegen opge wassen is. Ik krijg af en toe de indruk, dat die ploeg ten koste van alles kampioen wil worden". Hoe- k-trainer Jan Dooms: „Het is een zenuwentoestand. Voor ons bete kent het een enorme desillusie als we het niet zouden halen. Na die overwinning op Serooskerke heb ik al gezegd dat we nog twee erg moeilijke wedstrijden voor de boeg hadden en dat de prijzen pas aan de streep verdeeld worden. Maar voor zaterdag heb ik er veel vertrouwen in. Ik verwacht een goede prestatie". Terwijl in Hoek de emmers vol consumptiebonnen al aangesleept worden, heerst er in Serooskerke nog een serene rust. Trainer Dick mocht lukken, maar aan de andere kant kan ons seizoen al niet meer kapot". Wemeldinge speelt een merkwaar dige rol in de titelstrijd tussen Hoek en Serooskerke. Zaterdag werd gewonnen van Hoek en ko mende zaterdag mag Wemeldinge (vrij van degradatiezorgen) aan treden tegen Serooskerke. Aan voerder Jan Kees Zegers. die tegen Hoek het winnende doelpunt scoorde: „Wij zijn ook tegen Se rooskerke gebrand op een goed resultaat. We hebben nu al van NTV'V en van Hoek gewonnen. Het zou leuk zijn als we ook Seroosker ke konden verslaan. Het zou mij tegenvallen als we zaterdag zou den verliezen. Wij kunnen tenslot te vrijuit spelen". ZATERDAG VOETBAL van W"esten is niet de laatste die rust uitstraalt. Na de verloren wed strijd in Hoek had Van Westen er al vrede mee. dat zijn ploeg de titel niet zou halen „Wij werden toen overklast En daarom durft de Serooskerke-trainer nog altijd te beweren dat zijn formatie „met rijp is voor de bovenste plaats Van Westen, immer bescheiden, heeft het slechts over „een leuke ploeg Op papier heeft Serooskerke aan Wemeldinge een gemakkelijker te genstander. dan Hoek aan Terneu zense Boys .Toch is Wemeldinge een pittige ploeg waar we het best moeilijk mee zullen krijgen" Se rooskerke valt dit seizoen van de ene verbazing in de andere. Jaren lang streed de ploeg tegen degrada tie en ineens draait de Walcherse formatie mee in de top van de derde klas Bovendien kwam het verlies van Hoek afgelopen zater dag als een complete verrassing Tegen Wemeldinge mag Seroosker- Jan Doorns was bijna overtuigd van de titel van Hoek na de thuis ke in de herkansing „Ik hoop dat winst tegen Serooskerke Zaler- we er serieus mee bezig zullen zijn dag. tegen Terneuzense Boys. slaat zaterdag Ja. het zal wel een teleur- zijn formatie niettemin nog voor stelling zijn als het zaterdag niet een zware opgave

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 23