Dames van Voorwaarts kampioen Dames van Hontenisse willen zich handhaven in derde divisie Leiders Bevobo op gelijke hoogte PZC/ streek Volleybal in Sas van Gent DINSDAG 15 MAART 1983 OOSTBURG - De topper In de handbalcompetitie was ongetwijfeld de wedstrijd tussen kampioen Hontenisse en het Temeuzense Utopia in de eerste klas dames. Na een uitstekende wedstrijd (ook van Utopia-kant) wist Hontenisse deze derby met 17-15 in haar voordeel te beslissen. Uitslagen: heren eerste klas: GSC 2-Utopia 17-17. Operatie ^l-Volhardlng 10-20. Heren tweede klas GSC 3-Slulskll 21-20, HVH-Marathon 3 16-16. Dames eerste klas: Hontenisse-Utopia 17-15, Sluiskil was vrij. Dames tweede klas: HVH-Operatle '71 14-8. Bij de Utopia-heren verliep het niet allemaal naar wens. Het Temeuzense team was op visite bij GSC 2, een uit oudere spelers bestaand team. Trainer Henk van Eek had opdracht gegeven om snel te spelen. Momenteel is hij druk doende om jongere spelers ervaring op te laten doen in het eerste team. Deze spelers moeten dan geholpen worden door de meer geroutineerde oudere teamgenoten. Doordat er slechts drie oudgedienden meededen, kwam dit niet helemaal uit de verf. De eindstand: 17-17. Operatie mocht in de thuiswedstrijd tegen Volharding tweemaal op voorsprong komen. Toen het echter 4-5 werd voor de Goese tegenstander, speelde Volharding een geraffineerd spelletje door telkens strafworpen uit te lokken. De 5-10 ruststand was dan ook een gevolg van 7 benutte strafworpen. In de tweede helft behield Volharding een overwicht. Operatie wist tot 9-13 goed bij te benen, maar miste te veel open doelkansen om aansluiting te vinden. Op deze manier wonnen de bezoe kers met 10-20. Sluiskil speelde in Goes tegen GSC 3 met een man te weinig. Bovendien was junior Ronny Schram van de partij, die een verdienstelijke partij speelde. De bezoekers hadden in de gelijkopgaande wedstrijd steeds een kleine voorsprong. Via snelle break outs en mooie combinaties werd er een aantrekkelijke wedstrijd gespeeld. In de laatste minuten ging het te kort aan mankracht een rol spelen en moest Sluiskil met 21-20 het onderspit delven. HVH speelde een thuiswedstrijd tegen het jonge Marathon 3 team. Het is een •flinke pot' geworden met vrij snel spel van de bezoekers. HVH bleef daarentegen vasthouden aan het vertrouwde patroon: rustig opbouwen en zich niet laten verleiden door de tegenstander. Het Is een gelijkopgaande wedstrijd geworden, waarbij Marathon constant een doelpunt voorstond en HVH de stand steeds in evenwicht, bracht. De terechte einduitslag werd dan ook 16-16. Utopia speelde erg gemotiveerd in de wedstrijd tegen Hontenisse. Het wist dat de kampioen ongeslagen wilde blijven en daarom was men gebrand om te winnen. In een wedstrijd die op een zeer hoog niveau stond begon Hontenisse echter goed en stond de ploeg al vrij vlot met 3-0 voor. Door het benutten van veel vrije worpen wist de Temeuzense tegenstander terug te komen en bij rust stond Utopia zelfs met 9-8 voor. In de tweede helft zorgden Margriet Dooms, die tien keer scoorde, dat deze voorsprong vergroot werd tot 12-8. Toen kwam de kracht van Hontenisse naar voren. Margriet Doorns werd volledig uit de wedstrijd gehouden en verder bewees de kampioen haar collectieve kracht. Via snelle break outs besliste de thuisploeg de zeer aantrekkelijke wedstrijd met 17-15 in haar voordeel. De HVH dames waren de 25-4 nederlaag in de uitwedstrijd tegen Operatie nog niet vergeten en wilden zich in de thuiswedstrijd revancheren. De eerste helft ging gelijk op en Operatie wist met veel kunst en vliegwerk een 5-4 voorsprong bij rust te bewerkstelligen. De bezoeksters hieldn in de tweede helft het tempo veel te laag waardoor HVH een 7-6 voorsprong kon nemen. Bij het Oostburgse team viel daarna de motivatie volledig weg, het regende vang- en afspeelfouten. HVH profi teerde hiervan door via foutloos samenspel met 14-8 te winnen. ZEEUWS- VLAAMS BASKETBAL TERNEUZEN - De overwinningen van Voorwaarts en Operatie bij de dames in de basketbalcompetitie wijzen er op dat het Zeeuws-Vlaamse basketbal in de lift zit. Voorwaarts won bij Mevo met 42-26; het kampioenschap in de tweede klas betekent promotie naar de volgend seizoen te formeren tussenklas. Ook het Oostburgse Operatie heeft zich daarvoor na de 28-26 winst op Volharding geplaatst. Bij de heren doen Scheldesport en BV Hulst het goed (Scheldesport-Mara- thon 42-37, Mevo-BV Hulst H 34-56), maar vallen Operatie en Voorwaarts wat uit de toon. Operatie kreeg in de derde klas een gevoeüge nederlaag toe gediend door Dynamo n (10-57), Jum ping Crabs III wees in Bergen op Zoom zijn tegenstander terug met 58-26. Scheldesport n-BV Souburg IV eindig de in 56-50. Scheldesport-reserves pak te daarmee de titel in de vierde klas. Voorwaarts heeft dit seizoen een uit zonderlijk sterke ploeg in de zaal staan. Na een fraai seizoen, waarin de titel werd behaald, lieten de Axelse dames bij Mevo zien ook in de tussenklas vol gend j aar kandidaat te zijn voor een van de ereplaatsen. Voorwaarts ging in de eerste helft al naar een beslissende sco re (29-14), daama maakten Heieen vam Espen (18), Linda de Jager (10), en Sonja Geelhoedt (14) het karwei rustig af (42- 26). De subtoppers Operatie en Volharding maakten er in Oostburg een aantrekke lijk duel van. Met Jenny van de Velde in aanvallend en verdedigend opzicht sterk in de rebound, verschafte Opera tie zich voortdurend balbezit omdat ook het schot goed gericht lag en Vol harding in de score mee bleef lopen, gin gen twee gelijkwaardige ploegen zij aan zij naar de finish. Operatie won met klein verschil: de 28-26 betekent promo tie. Operatie II verscheen tegen Bucket Borssele gehandicapt aan de start. Twee basisspeelsters moesten gebles seerd afzeggen, daardoor kon Borssele de partij gemakkelijk naar zich toe ha len. Ruststand al 24-2, eindstand 62-6. Heren Scheldesport verwierf zich tegen Mara thon tot diep in de tweede helft een overwicht dat bij rust al in 26-17 uitge drukt werd en daama regelmatig groei- SAS VAN GENT - Met nog drie wedstrijden voor de boeg kan As surantiekantoor De Block de titel in de gemengde klas van het re creatievolleybal Sas van Gent bij na niet meer ontgaan. Dat geldt ook voor de beide herenteams van Zaamslag. Bij de dames blijft het echterspannend. Assurantiekantoor De Block wees in een rechtstreeks duel naaste be lager Ons Genoegen met 2-1 terug. De Block nam met 16-14 en 15-10 een voorsprong, waarna Ons Ge noegen in de laatste set met 13-5 de score een wat draaglijker aanzien gaf. De derby tussen KPJ Philippi ne en W Philippine werd in het voordeel van de laatste club be slist. Met 15-7,15-9 en 15-4 werd een 3-0 overwinning behaald. Zaam slag 2 en NSM 2 gingen in de eerste set lange tijd gelijkop, maar na 14- 14 drukte de leidersploeg toch door naar 16-14. In de daaropvolgende sets kon NSM 2 maar weinig meer inbrengen, getuige de twee maal 15-3. Gemeente hier voor een grote verrassing door Air Products met ruime cijfers te verslaan: 3-0. Met 15-8 in de eerste set en twee keer 15-7 in de tweede en derde set, werd Air Products geen kans gegeven. De dames van Savok I en Jeroen stonden na twee sets op gelijke hoogte (1-1. na 15-6 en 12-15), maar Savok 1 trok daama de winst enigs zins verrassend naar zich toe met 14-5 Bij de dames in de tweede klas won Sluvic met 3-0 van Dames Westdor- pe 3 (15-3. 15-4 en 15-11) en blijft Savok 4 dankzij eveneens een 3-0 overwinning op W Kielman 3 vol op in de race. De setstanden waren hier 15-5,15-5 en 15-6. de. Toen de Temeuzenaren er conditio neel wat door kwamen te zitten, greep de tegenstander zijn kans om terug in de wedstrijd te komen. Marathon kwam steeds dichterbij. Met een goed schietende De Grave en een prima spe lende Ed Hofman in de gelederen kon den de Temeuzenaren echter aan de goede kant van de score blijven (42-38). Operatie had het tegen het bezoekende Dynamo n vooral moeilijk met de leng te van zijn gasten. In de eerste helft kon Operatie het nog enigszins bijbenen. Zonder Mark de Jager (hij werd tot arbi ter gebombardeerd, omdat de aange wezen scheidsrechters weer eens ver stek heten gaan) dwong de meerlengte van de opponent de Oostburgse ploeg echter tot 'afstandswerk'. Dat liep in de tweede helft minder goed. Dynamo maakte via een uitgekiend systeem voortdurend openingen en liep in het tweede bedrijf over de Oostburgers heen! Winst 57-10 voor Dynamo n, de winst voor de Operatie-ploeg was de goede leiding van De Jager. De BV Hulst reserves ontmoetten in Mevo een vrij harde tegenstander, die echter niet kon verhinderen dat de Hul- sterse ploeg met twee junioren al vroeg afstand wist te nemen (32-20 voor BV bij rust). In een poging om die schade in de tweede helft te herstellen, trad Mevo nog harder op. Het vertaalde de irritatie over de achterstand in ontoelaatbare acties. De gasten bleven er rustig inder, gingen niet in dat speltype mee en won nen tenslotte onbedreigd met 56-34. Ro nald van Heeze werd de Huls terse top scorer met 22 punten. Een goede eerste helft hielp de Schel desport-reserves aan een verdiende 28- 24 voorsprong. Te nonchalant spel van Temeuzense kant leidde tot veelvul dig balverlies en de aansluiting van BV Souburg: 44-44. In de verlenging liet de Temeuzense ploeg zien dat het kampioenschap terecht binnenge haald is: 56-50, Jacques Fateh Moham med was weer topschutter (22). Het kampioensteam van de handbalclub Hontenisse, dat promoveert naar de derde divisie. HULST - „Voor de handbalsport in Zeeuwsch-Vlaanderen zou het goed zijn dat er met z'n allen gewerkt wordt aan de handhaving van Hontenisse in de derde divisie", vindt Rene de Bart, trainer van het kerseverse kampioensteam va de Hontenissedames. „Het zou voor de handbalsport een grote stimulans zijn". De Hontenissedames werden vorige week met overmacht kampioen van de eerste klas, waarin ze vorig jaar waren teruggekeerd, na een kort stondig verblijf op landelijk niveau. .We waren nog niet rijp voor de derde divisie", vertelt Rene de Bart, die aan zijn tweede seizoen als trainer van Hontenisse bezig is. „Maar voor het komende seizoen zijn mijn verwach tingen hoog gespannen. Gezien het spelersmateriaal moet het er inzit ten. De groep kent elkaar al een paar jaar. Ten opzichte van ons vorige lan delijke avontuur zijn we nu veel com pleter geworden. Mijn speelsters staan stuk voor stuk individueel op een hoog niveau". Eén van deze speelsters is rechter hoekspeelster Rita van Heese, al aan haar vierde seizoen in het eerste team bezig. Ze ziet het kampioen schap als de beloning voor twee jaar keihard en gericht trainen onder Re ne de Bart. Rita van Hese, die zichzelf kwalificeert als het werkpaard van de ploeg: „We spelen in de eerste plaats om te winnen en willen daar mee het hoogst mogelijke bereiken. Daarom zie ik de derde divisie ook wel zitten". De linker hoekspeelster, Sonja de Witte, heeft ook goede moed: „Voor de afdeling zijn we veel te sterk. Maar twee seizoenen terug waren we nog te zwak om hoger te spelen. Nu moet het er wel in zitten". Een winstpunt is dat de selectie aan gevuld wordt met Ellen Langendijk, een talentvolle speelster van HVH. Daartegenover staat het verlies van Ine Millenaar, die volgend seizoen naar het tweede team gaat. Rene de Bart over dat verlies: „Het is nog niet definitief, maar de kans dat Ine Millenaar voor het eerste team behouden blijft, is uiterst ge ring. We verliezen dan gelijk een brok routine". Ine Millenaar: „Ik heb nu lang genoeg in het eerste team gespeeld en doe een stapje te rug voor een jongere speelster. Met mijn 31 jaar vind ik het welletjes. Bovendien heb ik dan wat meer tijd voor mijn prive-leven. want je moet niet vergeten dat we nu, doordat we landelijk gaan spelen, practisch een hele zondag van huis zullen zijn". De trainer over het afgelopen sei zoen: „Vooraf waren de verwachtin gen dat we hoog konden eindigen. Na een wat stroeve voorbereiding, waar in wat speelsters ingepast moesten worden, begon het lekker te lopen. We zijn dan ook niet voor niets onge slagen kampioen gewordea Onze ti tel is zonder meer verdiend". De uit Kapelle afkomstige trainer ziet het verblijf op landelijk niveau met veel vertrouwen tegemoet. Bin nen de vereniging wordt er hard ge werkt om in de toekomst verzekerd te blijven van landelijk handbal. Ver der hoopt Rene de Bart ook dat het succes van zijn pupillen als magneet zal werken op talentvolle handbal- sters van andere vrrenigingen in Zeeuwsch-Vlaanderen. ..Er zijn er die zelfs naar Goes gaan om hogerop te presteren. Omdat wij nu op eenzelfde niveau gaan spelen, verwacht ik dat onze selectie van buitenaf ook aange vuld zal worden. Dat is belangrijk voor het handballen in deze regio. Het kan de sport een enorme zet in de goede richting geven". TERNEUZEN - In de eerste klas dames van het districts volleybal was het een uitste kend weekeinde voor de dames van Kikkers. Zelf wonnen de leiders met 3-1 van Athanatos 2, terwijl Dynamo '70 1 een puntje moest laten aan Sluvoc, dat aan een opmerkelijke tweede competitiehelft bezig is. Bij de heren wordt het on derin enorm spannend. Wie Wiska zal vergezellen naar de tweede klas is nog steeds vol strekt onduidelijk. De uitslagen bij de heren BOK-Savok 1-3: De Sterre 2-Kikkers 1-3; Ardito-CVC 1-3: De Pol-. der-EWC 3 3-1Wiska-Even Kiiken 2 1-3. Dames BOK-De Sterre 2-3: Mytilus 3-Ardlto 1-3; Sluvoc-Dynamo '70 1 2-3. Athanatos 2- Klkkers 1-3. Heren eerste klas BOK-SAVOK 1-3: De eerste volle winst voor Savok in een uitwedstrijd. In een spannende wedstrijd met aantrekkelijk spel hield Savok op beslissende mo menten het hoofd koel, waardoor uit eindelijk met 3-1 werd gewonnen. In de eerste set overrompelde de Sasse ploeg BOK. Met 15-3 werd een snelle winst geboekt. BOK kwam in de tweede set sterk terug en wist met 17.15 de stand gelijk te trekken. In de derde en vierde set waren biede ploegen aan elkaar ge waagd, maar Savok toonde aan iets meer in de mars te hebben: 15-10 en 16- 14 winst was daarvoor de beloning. DE STERRE 2-KIKKERS 1-3: De Ster re 2 is er ondanks een hoopvol begin niet in geslaagd om te stunten tegen Kikkers. Kikkers, dat 'koud' aan de wedstrijd begon, moest de openingsset met 15-13 aan de thuisclub laten. Daar na pakte de Aardenburgse leider de za ken energiek aan en eenmaal in het juis te ritme, gaf men De Sterre geen kansen meer. Met 15-2. 15-4 en 15-9 werd De Sterre geklopt. ARDITO-CVC 1-3: CVC kwam tegen de verwachting in met de volle winst terug van Ardito. Weliswaar was het elke keer "kantje boord", maar daat zat de Clingse ploeg met mee. Met een weer uitste kend blok werden veel aanvallen van de thuisclub gepareerd. Dat, gepaard aan een enorme vechtlust, leverde uiteinde lijk de winst op, die tot stand kwam via 5-15, 15-13. 13-15 en 14-16. CVC werkte met deze wedstrijd het laatste uitduel af. zodat met wat meer vertrouwen het slot van de competitie kan worden tege moet gezien. WISKA-EVEN KIJKEN 2 1-3: In een van belde kanten zwakke wedstrijd trok Even Kijken 2 uiteindelijk aan.het langste eind. De thuisclub, die erop ge brand was om te winnen, gaf de punten echter zaeker niet cadeau. In de eerste set kwam Wiska snel met 9-0 voor, waarna het aan Even Kijken-zijde wat beter ging lopen. Niettemin sloot Wiska winnend af met 15-13. Even Kijken continueerde de opgaande lijn uit de eerste set en kwam in de twee de set door winst met 15-12 op gelijke hoogte. In de derde set pakte de Zuid- zandse ploeg na een gelijkopgaande strijd de winst met 16-14, maar Wiska protesteerde heftig, omdat er iets mis zou zijn gegaan met de puntentelling. In de vierde set tenslotte won Even Kij ken met 15-9. Dames eerste klas .BOK-DE STERRE 2-3: De Sterre en BOK waren zaterdag twee aan elkaar gewaagde teams, die in een spannende wedstrijd tot aantrekkelijk volleybal kwamen. De Sterre opende met 15-10 en 15-13 winst, maar moest toestaan dzt de thuisclub langszij kwam met 15-5 en 16- 14. Daarmee had BOK waarschijnlijk te veel van de krachten verspeeld, want in de vijfde set had De Sterre totaal geen problemen meer met de tegenstand, ge tuige de snelle 15-2 winst. ATHANATOS 2-KIKKERS 1-3: Atha natos 2 maakte het leider Kikkers knap moeilijk in Kloosterzande. Kikkers won makkelijk de eerste set met 15-6 en kreeg daarna te kampen met een vorm van onderschatting, die direct al in de tweede set met een 15-8 nederlaag werd afgestraft. In de derde set kwam Atha natos met 5-1 voor. waarna de Kikkers- coach teruggreep naar de basis. Dat leverde het gewenste resultaat op en met 15-11 werd voor de tweede maal gewonnen. In de laatste set had Atha natos vrijwel steeds een voorsprong, maar gebrek aan routine brak de ploeg op. Met 15-12 trok Kikkers aan het lang ste eind. SLUVOC-DYNAMO"») 2-3: Sluvoc is zonder meer bezig aan een sterke twee de competitiehelft. Na een aantal over winningen op rij werd nu maar nipt met 3-2 verloren van het op de tweede plaats vertoevende Dynamo, dat tot een uiter ste krachtinspanning moest gaan om de zege naar zich toe te trekken. In de sets waarin verloren werd. kwam de pass van de Sluiskilse dames niet best aan. Daar stond tegenover dat. wan neer het eenmaal liep, Dynamo volko men verdiend naar een nederlaag werd gespeeld. Met de setstanden 15-9.13-15, 15-10, 5-15 en 12-15 kwam de 2-3 score tot stand. Lagere klassen Bij de heren in 2B versloeg Sluvoc het tweede team van Savok met 3-1. Voor waarts verslikte zich in de tegenstand van De Sterre 3, dat met een goede ser vice verrassend op een 2-0 voorsprong kwam. Daarna ging Voorwaarts aan vallend beter draaien, zodat een fana tiek verdedigende thuisclub toch nog met 3-2 werd verslagen. De dames van Savok 2 bleven ook in het twaalfe competitieduel ongeslagen. Te gen Phiippme 1 kwam de 3-0 winst tot stand via de setstanden 15-13, 15-1 en 15-10. Voorwaarts 2 blijft op zes punten volgen, na de 3-0 winst tegen De Sterre 2, Attack versloeg Savok 3 met 3-0 en Verdegem boekte een 3-1 winst in Phi lippine. waar het tweede damesteam van de plaatselijke vereniging werd be streden. De heren van Zaamslag hebben in de resterende wedstrijden aan één punt genoeg om zich kampioen te mogen noemen. Zaterdag werd Savok 3 in Sas van Gent met 3-0 Verslagen. SSV wees in Schoondijke Athanatos 2 met 3-1 te rug Standen heren eerste klas: Savok 16-39, Kik kers 14-37. De Polder 14-29: BOK 14-22: CVC 15-22: EWC 314-21. Ardito 15-20. De Sterre 2 16-19; Even Kijken 2 16-19; MyUlus 3 15-17; Wiska 15-1. Dames eerste klas: Kikkers 15 44. Dynamo '70 1 14-34. Ardito 15-30; De Ster re 15-30; Dynamo 102 15-27. BOK 15-24; Slu voc 18-22. Athanatos 2 16-19. Marathon 3 15 9. Mytilus 3 15-7: SVA 15-6. Heren tweede klas B: Attack 11-30. Voor waarts 13-25, Sluvoc 12-24. Verdegem 212-16; Savok 2 12-15. IJVC 2 11-8; De Sterre 3 13-5. Dames tweede klas B: Savok 2 12-36; Voor waarts 2 12-30; Even Kijken 2 12-27; Attack 10-21; Savok 3 13-19. Philippine 112-9; Verde gem 12-9; De Sterre 2 13-8; Philippine 2 12-3. Heren derde klas B: Zaamslag 13-31SSV 12- 22; Athanatos 213-20, Kikkers 212-17; Savok 3 12-12; Attack 2 12-0 HULST - In de eerste klas da mes van de Hulsterse bedrijfs- volleybalcompetitie is Morres 2 op gelijke hoogte gekomen met Printerij 1, dat tot deze week alleen de leiding in han den heeft gehad. In de recht streekse confrontatie tussen de twee belangrijkste kandidaten voor de tweede periodetitel bleek Morres de sterkste (2-1) en werd het punt, dat beide teams scheidde, weggewerkt Zowel Printerij 1 als Morres 2 bezit nu dertien punten. In de eerste set van het toptreffen was er voor Printerij 1 nog geen vuiltje aan de lucht. Door een 15-11 zege leek de koploper zelfs een prima basis te heb ben gelegd voor een wellicht beslissen de zege in de strijd om de tweede perio detitel. Maar in de tweede set herstelde Morres 2 het evenwicht via 15-12, om vervolgens in het laatste bedrijf de op ponent volledig af te troeven: 15-7. In diezelfde eerste klas dames miste Fo to Van Damme een unieke kans om bij Morres 2 en Printerij 1 aan te sluiten. Foto Van Damme verloor met 3-0 van Lybeert Verstraeten en weet zich nu ge confronteerd met een achterstand van drie punten. Intussen kwam in de eerste klas heren geen enkele team tot de volle winst. Koploper Old Tuffy's Saloon had de handen vol aan CVC Alberdo en won maar ternauwernood met 2-1 via 19-21, 15-9 en 16-14. En Wemolin, de nummer twee, werd het slachtoffer van het her stel, waarvan Neckermann - zij het aar zelend blijk geeft. Wemolin verloor met 2-1 en raakte zodoende een puntje ver der achterop bij Old Tuffy's Saloon. Booralsnog is de strijd in de tweede klas heren spannend, met drie kandidaten voor de tweede periodetitel. In de overi ge drie klassen (derde klas heren en der de klas dames), lijkt de strijd bovenaan de ranglijst al een beslissende wending te hebben genomen. De uitslagen: eerste klas heren: Necker- mann-Wemolin 2-1 <15-13, 4-15 en 15-8). W Hulst 1-VC Kemzeke 1-2 (15-1, 9-15 en 3-15), CVC Alberdo-Old Tuffy's Saloon 1-2 (21-19, 9-15 en 14-16): tweede klas heren: RJJk Bv- PrinteriJ 2-1 <13-15. 15-5 en 15-7). Lyb. Ver straeten -CVC Tiptop 2-1 (15-4, 8-15 en 15-3): derde klas beren: R van Wesemael-W Hulst 3 0-3 (6-15.1-15 en 5-15), Luctor Banden-Prin- terlj 2 3-0 (15-10.15-8 en 15-8); eerste klas da mes: Lyb. Vers traeten-Foto Van Damme 3-0 (15-10, 16-14 en 159). Morres 2-PrintertJ 2-1 (11-15, 1512 en 157); tweede klas dames: Neckermann-Vera W. Haulez 3-0 (15-6.1512 en 1511), CVC van de SandeOrtho Mok 2-1 (1510, 15-8 en 0-15), W Hulst 1-Rijk BV 2-1 (1511, 159 en 8-15). Hako Daf-Boesbroeck Datsun 1-2 (159.2-15 en 7-15). derde klas da mes: Morres 3-Loonbedr Van de Klundert 1-2 (4-15.9-15 en 1511), WC de Vüder 2-Zeeuwse Bondsspaarbank 3-0 155.152 en 157), Prin terij 2-W Hulst 2 1-2 (9-15.157 en 1-15). Stand: eerste klas heren: Old Tuffy's Saloon 515, Wemolin 6-13, Neckermann 4-7. VC Kemzeke 57, W Hulst 55, VCV Alberdo 55, Brandax 51; tweede klas beren: W Hulst 2 512, Lybeert Verstraeten 512, CVC Tiptop 511, Smash 2000 4-8. WC de Vilder 1 4-7, Solmar SV Aloy 57, Neckermann 2 4-6, Rijk BV 55. Printerij 154. Ambulo 4-3; derde klas heren: Luctor Banden 513, Morres 4-11, Or- tho Mok 511, W Hulst 3 510, Printerij 2 5-8, Kapsalon Wilfrted 55. WC de Vilder 2 52, R. van Wesemael 52; eerste klas dames: Printe rij 1 513, Morres 2 513, Foto Van Damme 510, Lyb. Verstraeten 510. CVC 15-5. WC de Vilder 1 5-4. Morres 14-2; tweede klas dames: Neckermann 517, Datsun Biesbroeck 59. W Hulst 1 4-8. Ortho Mok 4-7. Hako Daf 57. W. Haulez 4-5, CVC van de Sande 4-5, Rijk BV 52. derde klas dames: WC de Vilder 2 513, W Hulst 2 510. Loonbedrijf v. d. Klundert 4-9, Solmar SV Aloy 4-8, Printerij 2 55. Zeeuwse Bondsspaarb. 54. Morres 3 52. Wintercompetitie bridgeclub Hulst HULST De bridgeclub Hulst speel de in het kader van het tweede gedeel te van een wintercompetitie de zeven de wedstrijd in het gemeenschapscen trum 'Den Dullaert' in Hulst In de A-groep werd gespeeld met een howell tien met twaalf paren. De uitslag; 1 mevrouw Nijenhuls - mevrouw Goossen met 56.67 procent; 2 mevrouw Aronson - mevrouw Vroome met 54,17; 3 mevrouw Mast - me vrouw Klnt met 52,59; 4 de heer en mevrouw Borm met 52,23; 5 de heer Wendels - me vrouw Van Damme met 51.48. In de B-groep werd gespeeld met een howell üen met twaalf paren. De uitslag: 1 de heer De Booy- de heer Van Aart met 54.63 pro cent: 2 de heer Gerres - de heer De Maat met 53,24; 3 mevrouw Van de Bogaert - de heer Melchers met 52.78; 4 mevrouw Biesbroeck - de heer Reunis met 51,85.5 de heer radema kers - de heer De Feyter met 50.000.) In de C-groep werd gespeeld met een draai ende mltchel met vij (tien paren. De uitslag; 1 mevrouw Van Acker - mevrouw Van Kalm- thout met 61,61 procent; 2 mevrouw Snood- ijk - de heer De Leeuw met 55,90; 3 mevrouw Stallaert - de heer De Nijs met 55.06; 4 mevrouw Voet - mevrouw Van Hooteghem met 52,87. mevrouw Wendels - mevrouw De Booy met 52.38. Verrassing in RVO competitie HULST - De verrassende nederlaag die koploper Sporting Van den Hemel zondag in de RVO-cornpetitie leed. geeft al aan dat dit zondagse voetbal gezelschap een evenwichtiger samen stelling heeft dan tijdens voorgaande seizoenen. Van Waes Verstraeten heeft kennelijk even tijd nodig gehad om het juiste ritme op te pakken. Na de 1-0 overwinning op de leiders mag een verdere opmars verwacht worden. De gebruikelijke topscores kwamen dit keer op naam van Gentse Poort I. dat de reserves van de eigen club met 7-0 versloeg, en van de OZO Stadsherberg- reserves, die Disco Love n op ruim ver lies zetten (6-1). Het jubilerende W StofTels won de strijd in de subtop van Kledingbokser (2-1), Disco Love en Trimvereniging hielden elkaar op een puntloos geluk spel. Stand Sporting Van den Hemel 5-8. OZO Stadsherberg 58. Disco Love 4-7. Trimver eniging 4-6. W Stoffels 56. Kledingbokser 5-6. OZO Stadsherberg n 4-4, Gentse Poort I 5-4, Van Waes Verstraeten 54. Pentse Poort 1151. Disco Love II 50.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 31