'Défilé ongelooflijk mooi slotakkoord' korfbalvereniging 9Togo9 k eerste eigen behuizing Muziekvereniging te Oud-Vossemeer besloot lustrum Zilveren speld voor jubilerende koster WISSEL SCHOUWEN Ds T. S. Fahner deed intrede in Renesse SOESTDIJK - Na het traditionele bloemendefïlé op paleis Soestdijk maakten prinses Juliana en prins Bemhard een njtoer in een open auto over de Amsterdamse Straatweg. Dolenthousiaste mensen betoogden hun aanhankelijkheid aan prins en prinses. (Slot van pagina 1) De voltallige koninklijke familie nam zaterdag in een aanvankelijk zonnig Soestdijk het laatste tradi tionele bloemendéfllé af. Om half elf verschenen prinses Juliana en prins Bemhard op het bordes, kort daarna gevolgd door de koningin en prins Claus met hun drie zoons, alsmede de overige drie prinsessen met hun echtgenoten en kinderen. Het défilé werd geopend door een detachement adelborsten en ca detten. die alle 27 vaandels en stan daarden van de krijgsmacht mee droegen Het afzonderlijk begroe ten van al deze 27 vaandels door het licht buigen van het hoofd, bleek een onmogelijke opgave en zelfs Willem-Alexander, die zich zijn speciale positie als kroonprins wel bewust is, hield het na de tiende keer maar voor gezien. Op het gazon voor het bordes von den allerlei manifestaties plaats. Zo reed er een stoomtreintje, er stond een helicopter en er werd een vliegtuigmotor uit en vervolgens weer in elkaar gesleuteld. Achter de hekken langs de Amsterdam- sche Straatweg voor het paleis stonden vele duizenden mensen te wachten om een glimp van de ge beurtenissen op te vangen. De poli tie van Baarn schat, dat er zo'n tienduizend mensen van 'buitenaf zaterdag bij en rond Soestdijk zijn geweest. In totaal trokken iets meer dan cir ca 4.700 mensen aan het bordes voorbij, voornamelijk in groepsver band. Omdat het de laatste keer was. waren er wat meer 'losse bur gers' dan andere jaren. Het was het 31ste défilé. In 1948, vlak nadat Juliana koningin was geworden, vond het eerste plaats. Tweemaal ging de manifestatie niet door: in 1962 vanwege de feestelijkheden rond het 25-jarig huwelijksfeest van koningin en prins en in 1971, toen op 30 april de moeder van prins Bernhard, prinses Armgard, werd begraven. De prinses kreeg zaterdag tal van cadeaus, variërend van een plak boek. een handgemaakte stoof en een Oirschotse stoel tot een kistje aardbeien. Lachen Tijdens de wandeling van de ko ninklijke familie over het gazon reeg ook de Zeeuwse afvaardi ging de nodige aandacht. Met de woorden: „U wilt zeker eens la chen?", wees prins Claus het vriendelijke verzoek van secreta ris Henk Joosse van de Zeeuwse Ringrijdersvereniging af om 'ook eens een baantje te trekken'. Prins Claus en koningin Beatrix beke ken tijdens de rondwandeling aan dachtig de demonstratie die de zestien Zeeuwse deelnemers in de paleistuin op hun koudbloeden ga ven van het traditionele ringrij- den. Prinses Juliana, die eveneens de baan van de ringlijders bezocht, had de Zeeuwse afvaardiging nog even in paniek gebracht door haar rijtoer te maken vóór in plaats van na de rondwandeling. Volgens het draaiboek zou na de rijtoer het vuurwerk worden afgeschoten en de rlngrijders en hun begeleiders vreesden dat de paarden niet ver genoeg van dat vuurwerk verwij derd stonden. Die vrees was echter ongegrond, want het vuurwerk werd pas ter afsluiting van de acti viteiten afgeschoten. Tijdens het ringrijden, dat van 10.30 tot 14.00 uur een spannende wedstrijd te zien gaf, toonde Marie Minderhoud over de langste adem en 8e minste zenuwen te beschik ken. In de twintig beurten stak zij maar één keer mis. Er waren overi gens geen prijzen aan deze ringrij- derij verbonden. De uitstag van ringrljderij luidde 1, Ma rie Minderhoud. Westkapelle. 19 ringen. 2. L Louws. Aagtekerke. 18,3. L. de Vis ser. RiUhem, 18, 4. S. de Visser, Dom burg, 17.5 A Brasser jr. Biggekerke, 17, 6. C. Coppoolse. Serooskerke. 15, 7. S. Moens, Aagtekerke, 14,8. C. Langebeeke sr. Middelburg, 13.9. K. van Belzen. Mid delburg, 12, 10. W. Maljaars, Domburg, 11. 11. H Maljaars, Oostkapelle. 11. 12. R. Bosgra, Koudekerke, 10, 13. A. Schout, Kapelle. 9,14. J. de Kroo. Kou dekerke, 8,15. G. Sturm, Oost-Souburg. 8,16. W van Sluis, Zoutelande. 8. DOOR WETHOUDER J. H. ROOSE 147 JAAR SIDER CLUBHUIS De Goese korfbalvereniging eindelijk een eigen behui- J. H. Roose van de ge- Goes kon zaterdag het club- in de vereniging in het sport- let Schenge' te Goes officieel lopend verklaren. Met het hij- de clubvlag kwam een eind ;eveer 47 jaar korfbal in Goes eigen clubhuis. De vereniging afhankelijk geweest van huur lingen, een reden voor de korf- ■niging 'Togo', om zaterdag de itjcs buiten te zetten. [voorzitter Dik Moelker ging in Ikomstwoord kort in op de ge- inis van het nieuwe clubgebouw, een subsidie van de Nederland- |rt Federatie kon de Goese korf- iniging op zoek naai- een goede iodatie. De buurtvereniging lese Polder' heeft voor een luttel haar verenigingsgebouw aan de Iers over gedaan. Een gebaar kens de waarderende woorden heer Moelker, de vereniging 'To- van pas kwam. lankoop werd een bouwcommis- [esteld, bestaande uit leden van imging. De voorzitter bedankte rsoon van de heer J. Berrevoets mmlssie voor haar werk. Deze ,'rkzaamheid' was voor wethou- jose aanleiding om op te merken 1 bouw van een dergelijke accom- )ie vaak neer komt op de schou- an enkelen. Daarbij meende de wethouder dat voorzitter Moel- goed in geslaagd was een aantal jn tot het einde toe te motiveren lor te gaan met de werkzaamhe- de vereniging Zo zag hij graag een ex tra uitgang in de buurt van het nieuwe clubgebouw en wat uitbreiding van de kleedruimte. Deze wensen werden on derstreept door enkele sprekers van be vriende buurverenigingen Na afloop van de officiële opening werd een toernooi gehouden. Bijeenkomst Plattelandsvrouwen Oud-Vosseineer OUD-VOSSEMEER - De afdeling Oud- Vossemeer van de Nederlandse Bond van Plattelandsvrouwen hield haar maandelijkse bijeenkomst, die dit maal was gewijd aan huidverzorging, in de Vossekuil te Oud-Vossemeer Twee me dewerksters van een cosmetica-bedrijf gaven voorlichting over schoonheids- behandelingen Eén en ander werd toe gelicht met een demonstratie begin renovatie woningen Bruinisse BRUINISSE - De woningbouwvereni ging 'Beter Wonen' uit Zierikzce is be gonnen met het renoveren van 12 een gezinswoningen aan de Deestraat en Prinses Wilhelminalaan te Bruinisse. De verbeteringen die aan de woningen worden uitgevoerd zijn: het aanbren gen van een doucheruimte, dak- en spouwisolatie, dubbel glas in de ramen van de kamer en de keuken en het in stalleren van een centrale verwarming. Verder wordt de elektrische installatie uitgebreid, evenals de gas- en waterlei ding,er komen aansluitpunten voor vaatwasser en wasmachine. Verder wordt het nodige behang- en schilder werk uitgevoerd. Daarnaast krijgen de schuurtjes een opknapbeurt. Geduren de de renovatie krijgen de bewoners on derdak in een wisselwoning langs de Ijsbaan. De werkzaamheden moeten voor half december 1980 afgerond zijn. Geslaagden aan Rehoboth-mavo KRABBENDIJKE - Aan de Rehoboth- mavo te Krabbendijke slaagden de volgende personen voor bet mavo-4 examen: Albert Back. Peter de Jong, Lucas Le- delay, Elma Polderman en Chris Wisse te Rilland-Bath; Flip Bergwerf, Nelly Butijn, Cor van den Dorpel, Annella Huissen, Bertjan Kaan, Sabina Krie- kaard, Zina Lagendijk, Nelleke Nellsse, Peter van Noorden, Cora Vos en René Weststrate te Krabbendijke; Tineke Harthoorn en Zephrien Weststrate te Oostdljk; Anja Houtekamer, Jankees Moerdijk, Tonny Overbeeke en Ad Westveer te Waarde; Ad Jansen, Piet Jansen en Stien Lokerse te Kruiningen. Toneelmiddag voor onderen Rilland-Bath RILLAND-BATH - Zaterdag 14 juni houdt de stichting Welzijn voor Oude ren in Reimerswaal een toneelmiddag. Toneelgroep 'De Reilanders' zal het blijspel in drie bedrijven 'Dag mevrouw Puffin opvoeren'. De voorstelling be gint om kwart over twee in het Dorps huis. Wandeldriedaagse voor ouderen te Yerseke YERSEKE - Mede gezien het grote suc ces van vorig jaar, houdt de stichting Welzijn voor Ouderen in Reimerswaal ook dit j aar weer een wandeldriedaagse voor ouderen. Op 18,19 en 20 juni kun nen ouderen vanaf 55 jaar 's avonds om zeven uur van start gaan voor het wan delen van 3,5 km. Start en aankomst zijn bij verzorgingstehuis 'Vredelust', te Yerseke. Inschrijving is mogelijk bij de 'Meer Bewegen voor Ouderen-groepen en aan de start. -4 - Ziekenhuis De Bevelanden, J6.30 uur: Uitzending Nomen Nes- lELBURG - Tuin Schuttershof, uur: Film 'Alle Turken heten Ali', luis, 20-21.30 uur: Uitzending Ra- REGEN WAS SPELBREKER ïEN OP ZOOM - Roxy, 20 uur >r, 12 jr. r, 20 uur: Kramer versus Kramer, 5 - Grand, 20 uur: Apocalypse 16 jr. ssooa^T - De Koning van Engeland, Uur: Hete meiden van de pomo- i, 18 jr., 20 uur: Tess, a.l.. 20 uur: 6 jr., 20.15 uur: One flew over the >os nest, 16 jr. saa^ELBURG - City. 20 UUR: Wie er in m'n hokkie, 18 jr. ("BURG - Ledel, 20 uur: Zachte es van de harde sex, 18 jr. UEUZEN - Luxor, 20 uur: The spy loved me, a.l., 20 uur: Tess. a.l. SINGEN - Alhambra 1,20 uur: My ris nobody, 12 jr. mbra n, 20 uur: Preparez vos mou- s, 16 jr. TENTOONSTELLINGEN INISSE - Hal Stadhuis. 9-12 en 14- ïr: werken van Aijanne Huls- De ISCHOR - Landbouwmuseum, ►16.30 uur: oude gebruiksvoorwer- EDE - 'Het Vlaemsche Duyn': en van J. Geluk. jLE - Landbouwmuseum, 10-12 en 'uur: oude landbouwwerktuigen. Schaapskooi': weefwerken van Lia idder. gh VKENSZAND - Stadhuis: werken W lozen. ST - Streekmuseum, 14-17 uur: jaar Hulst'. übare Bibliotheek: expositie over wereldoorlog. Dullaert: Werken Kursisten Stzinnige Vorming. DELBURG - Zeeuws Museum, 10- iir: werken van Jan Haas. «ie 'De witte Swaen', 12-17,30 uur: ten van Joop Mijnsbergen. ittershof, 10-1.00 uur: werken Eric enbeurs. hop Six and Six, 10-18 uur: ollever- ran Gera Dauvillier en Wim Vader, iaurant Miniatuur 'Walcheren': ten Peter Verwey. ITKAPELLE - 'Molenwijk', 10-12 fossielen. i VAN GENT - Bejaardenhuis De Oute, 9-21 uur: werken van Frank els. IIS -Kelder Stadhuis, 14-17 en 19-21 'Oud Sluis herleeft'. [NEUZEN - !RE - Grote Kerk. 10-17 uur: 'Land jer kerken?' TERLANDKERKJE - 'In den Ko- 14-22 uur: bloemenaquarellen Karin van Bruchem. ENDIJKE - Museum, 10-12 en 13.30- ur: werken 'meester' Cornells en ou- jrenten en kaarten. HULPCENTRA ird- en Midden-Zeeland - Goes, tel. 00-14444. (ook voor milieuklachten). üwsch-Vlaanderen - Alarmnum-, j 01150-12200 (brandweer en ambu- h'. Monische hulpdienst Zeeland, tel. pO-15551, dag en nacht bereikbaar, i. hulpdienst Zeeland voor mensen ood, tel. 01180-36251, van 10.00-24.00 l weekends van 20.00-24,00 uur, iuwsch-Vlaanderen - Hulpgroep bij nkprobleem (AA), tel. 01174-345. phting 'Blijf van m'n lijf Zeeland. ^01184-14645. dag en nacht bereik- ir. DIRIGENT DROEG STOKJE OVER AAN OPVOLGER OUD-VOSSEMEER. Zaterdas werd de viering van het 55-jarig bestaan van de Oud-Vossemeerse muziekvereniging voortgezet met een festival waaraan in totaal acht korpsen hebben meege daan. Het weer was deze dag echter spelbreker, Voor iedere deelnemende vereniging stond een rondgang door het dorp op het programma en een con cert in de Vossenkuil, maar na het ope ningsconcert van de jubilerende Oud- Vossemeerse muziekvereniging en het optreden van de christelijke muziek vereniging Euphonia van Vrederust goot het pijpestelen zodat zij niet bui ten konden optreden. Hierna klaarde het weer wat op en kon den Concordia uit Sint-Philips]and, de fanfare Cemper Cresendo uit Nieuw- Vossemeer, harmonie Volharding uit Steenbergen en de koninklijke harmo nie Concordia uit Tholen wel het gehele programma afwerken. Toen was het met het weer echter weer mis en moes ten vervolgens Euterpe uit Sint-Maar tensdijk, Sint Cecilia uit Kruisland en Sint Cecilia uit Halsteren binnen blij ven. Het slotconcert van de Oud-Vosse meerse muziekvereniging werd vooraf gegaan door een dankwoord van de voorzitter Bram Hommel Azn, die alle deelnemende verenigingen voor hun deelname dankte. Ondanks het slechte weer was hij toch tevreden over het ver loop. Hij bood gastvrouwe Jeanette Ha- vermans, die de gehele dag als presen tatrice had opgetreden, bloemen en een enveloppe met inhoud aan. De schei dende dirigent, de heer Delhez uit Steenbergen, verrichtte de trekking van de grote verloting. Voor de laatste maal stond dirigent Delhez voor zijn muzikanten. Na drie nummers en een optreden van de Oud- Vossemeerse rumband, onder leiding van Hans Vroegop, droeg hij zijn diri- gentenstok over aan zijn opvolger, de heer Ko van Driel uit Oud-Vossemeer. Deze 29-jarige student aan het conser vatorium in Den Haag hoopt deze week zijn theorie-gedeelte af te sluiten en vol gend jaar te slagen voor orkest-musicus op het instrument trompet. Zijn diri gentendiploma heeft hij al geruime tijd in zijn bezit. Het is de eerste keer in de historie van de Oud-Vossemeerse mu ziekvereniging, dat men iemand die in Oud-Vossemeer is geboren en getogen als dirigent in zijn midden heeft. De heer Delhez sprak na de overhandi ging van de dirigentenstok de hoop uit dat hij dezelfde medewerking zou krij gen van de leden als hij had ontvangen. Nadat de heer Delhez afscheidsbloe- men had ontvangen, werd 'De Zebra mars' gespeeld, die door de scheidende dirigent zelf is gecomponeerd. Aan het slot van het concert was voorzitter Hommel vol lof over het eerste optre den van de nieuwe dirigent. Hij hoopte dat men met elkaar zou trachten om bij het diamanten jubileum in 1985 op een nog hoger peil te staan. Een gezellig sa menzijn vormde de afsluiting van de lu strumviering. Schoolraad Zierikzee houdt vergadering ZIERIKZEE - De gemeenschappelijke schoolraad van de gemeente Zierikzee vergadert dinsdag over het advies aan het college van b en w van Zierikzee over de benoeming van een hoofdleid ster voor de openbare kleuterschool 'De Woelwaters'. De vergadering begint om 20,00 uur en wordt gehouden in Wét stadhuis van Zierikzee. Schoorsteenbrand in Oosterland OOSTERLAND - De vrijwillige brand weer van Oosterland is zaterdagavond omstreeks acht uur uitgerukt voor het bestrijden van een schoorsteenbrand in een boerderij aan de Hoge Merreweg te Oosterland. Na een melding van omwo nenden rees in eerste instantie de ge dachte dat de boerderij in brand stond. Het bleek echter allemaal nogal mee te vallen en alleen om een begin van een schoorsteenbrand te gaan. Deze werd snel verholpen. Bloedafnameavond Sint-Maartensdijk SINT-MAARTENSDIJK - Het Neder landse Rode Kruis houdt donderdag 5 juni een bloedafhame-avond in 'De Haestinge' in Sint-Maartensdijk. Vanaf 18.30 uur kan men daar terecht om een halve liter bloed af te staan. Waterschap Schouwen- D ui vel and bijeen ZIERIKZEE - Het waterschap Schou- wen-Duiveland houdt dinsdag 10 juni een algemene vergadering in 's Lands- kamer te Zierikzee. Op de agenda van deze vergadering staan onder meer me dedelingen over de komende water schapsverkiezingen. Verder worden er mededelingen gedaan over de peilingen en de Deltawerken. Op de agenda staat tevens een aantal bestekken. De bijeen komst begint om 9.30 uur. Na de verga dering wordt een gezamenlijke maal tijd gebruikt, waarna een excursie volgt naar de rioolwaterzuiveringsinstallatie Zierikzee en de dijkversterkingen Bor- rendamme, Zuidhoek en Gouweveer. streek sulent Seeleman, en heette het domi neesechtpaar van harte welkom. Bij het uitgaan van de kerk kreeg men de gele genheid de heer Fahner en zijn vrouw persoonlijk de hand te drukken. Dins dag wordt in het koor van de kerk een gemeenteavond gehouden. Deze begint om 20 00 uur en dient voor een nadere kennismaking met de heer en mevrouw Fahner. NCVB-afdeling Hoedekenskerke hield bijeenkomst HOEDEKENSKERKE - De NCVB-af- deling Hoedekenskerke hield een bij eenkomst in de consistoriekamer van de hervormde kerk te Hoedekenskerke. Spreker op deze avond was de heer Sin- ke uit Goes, die sprak over het onder werp 'De Apocriefe boeken'. De volgen de vergadering is op 28 augustus. 'Harpe David's' te ■Colijnsplaat hield zangavond COLIJNSPLAAT - Zaterdagavond werd ter gelegenheid van het 30-jarig bestaan van het interkerkelijk koor 'Harpe David's' in de gereformeerde kerk te Colijnsplaat een zangavond ge houden. Na een openingswoord door de voorzitter van het koor. de heer J. Jasperse, trad het Noord-Bevelands Mannenkoor, onder leiding van de heer F. Smit op. Het interkerkelijk koor uit Wissenkerke, onder leiding van mevrouw Balkenende en het Ne derlands hervormde kerkkoor uit Kortgene, onder leiding van de heer F. Smit, brachten hierna enkele liederen ten gehore. Veel succes oogstte de christelijke zangvereniging 'Soli Deo Gloria' uit Kamperland onder leiding van de heer Leijnse. met de Cantate Domino van Yme Visser en 'Gelstliche Lleder' van Mendelssohn met solo-zang van me vrouw De Smit-Buyze. Als laatste trad het koor 'Harpe David's', onder leiding van de heer P. Karman, op. Men zong vier geestelijke liederen, met als uitzon dering het liedje 'Spijskaart' van C. Zöllmer De gezamenlijke koren zongen tot slot het bondslied. Na een dank woord van de heer Jasperse zongen alle aanwezigen gezang 393. Itter Dik Moelker liet nog wel we- jn aantal wensen te hebben voor SINGEN - Bethesda - StrJoseph- ahuis, 20-21.30 uur: uitzending Ra- BRLANDKERKJE - Kermis. Met ballonnen vierden jeugdige korfballertjes de opening van het eerste eigen onderkomen van de Goese korfbalvereniging Togo. Voorzitter J. Koeman van de kerkvoogdij van de hervormde kerk te Waarde speldde zondag na afloop van de gezlnsdienst koster A.Blok de zilveren draag spel op ter gelegenheid van diens 35-jarig jubileum. A. BLOK IN WAARDE WAARDE - De koster van de Neder lands hervormde kerk van Waarde, de heer A. Blok, heeft zondag zijn 35-jarig kosters-jubileum gevierd. Voor de ver eniging van Nederlandse kerkvoogdij en was dit de aanleiding om hem te onderscheiden met het draaginsigne in zilver. J. Koeman, voorzitter van de Waardse kerkvoogdij, die de jubileren de koster de draagspcld overhandigde, refereerde in zijn toespraak aan de trouw en de volharding waarmee de heer Blok zijn soms moeilijke en altijd vrijwel onbezoldigde taak als koster opnam. „Als je als koster in dienst treedt, en de heer Blok deed dat in 1945, net na de oorlog, dan ben je eigenlijk tot levens lang kosterschap veroordeeld. Men kent geen pensioen voor kosters, even min weet men van prijscompensaties, indexverhogingen en wat dies meer zij. Het loon van de heer Blok is in 35 jaar nooit aangepast maar toch zorgt hij nog iedere week dat de zaak helemaal in or de is. Daaruit blijkt zijn inzet en de re den waarom hij koster is. De heer Blok doet dit graag voor de gemeenschap en de gemeenschap is hem er dankbaar voor. De onderscheiding is er om die dankbaarheid uit te drukkenbetoog de de heer Koeman, die namens de Ne derlands hervormde gemeenschap ook nog een horloge met inscriptie aan bood. De koster zelf wees in zijn dankwoord de voorzitter terecht: „Ik begon met dnehonderd gulden en nu krijg ik er dnehonderdvijf, er heeft dus wel dege lijk een of andere aanpassing plaats ge had". Hij verklaarde voorts nog graag een groot aantal jaren te willen blijven doorgaan met zijn bezigheden in en om de kerk. In de 35 jaar die de heer Blok in Waarde als koster optrad, werd de kerk min of meer verwoest door de watersnood ramp van 1953, terwijl een nog ingrij pender gebeuren, namelijk een grondi ge restauratie, eveneens veel inzet van de koster eiste. De plechtigheid vond plaats na de ge zlnsdienst in de kerk van Waarde. Collecte WAARDE - De jaarlijkse collecte ten bate van de AOV bracht in Waarde 380.96 op. RENESSE - Zondag werd kandidaat T. S. Fahner bevestigd in twee gezamen lijke diensten van de gemeenten Re- nesse en Noordwelle in de goed gevul de hervormde kerk van Renesse. In de ochtenddienst werd kandidaat Fah ner, die in 1979 te Utrecht zijn studie afrondde, bevestigd als hervormd pre dikant. Voorganger in deze dienst was ds S. T. Baarda uit Zevenbergen, een persoonlijke vriend van de familie Fahner. Een hervormd kerkkoor onder leiding van mevrouw J. Lemmson- Daane verleende zijn medewerking, 's Middags vond de intrededienst plaats, Voor de aanvang van de dienst speelde een koperensemble van het fan farekorps Luctor et Emergo zestiende- eeuwse muziek van Tielman Susato. Ds Fahner preekte over de tekst 'Al die op Hem zijn geloof bouwt zal niet be schaamd uitkomen'. In aansluiting op de dienst voerden zeven sprekers het woord. De eerste was ds J. A. J. Seele man uit Brouwershaven, consulent in de tijd dat Renesse en Noordwelle geen eigen predikant hadden. Namens het interkerkelijk convent sprak pastoor De Graaf. De burgerlijke overheid was vertegenwoordigd door burgemeester van Westerschouwen, mevrouw J. L. Nlemantsverdriet-Leenheer Ds J. B. Assendorp uit Zierikzee sprak namens de ring van hervormde predikanten en de PKV (Provinciale Kerkvergadering). Namens de classis Zierikzee. die naast Schouwen-Duiveland ook Tholen en Sint-Philipsland omvat, sprak preaes ds W. J. Gorisse uit Stavenisse. waarna ds J. Eikelboom het woord voerde als precikant van de gereformeerde ge meente Haamstede, die een uitsteken de verstandhouding heeft met de her vormde kerk van Renesse. De rij van sprekers werd besloten door de heer J. C. Braber namens de kerkeraden van Renesse en Noordwelle. Hij dankte con- Hein Wielhouwer exposeert in Geersdijk GEERSDIJK - Vrijdagavond wordt in galerie .,'t Oude Winkeltje" te Geers dijk een expositie van pasteltekenin gen (die hoofdzakelijk betrekking heb ben op Zeeland) van Hein Wielhouwer geopend. Ter gelegenheid van de ope ning torn 18.00 uur) zal de heer F. L. Maandag, oud-adjunct-directeur van de rijkspedagogische academie te Mld- ttoonelling is tot en met 28 juni geopend op woensdag, vrijdag en zaterdag na 12 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1980 | | pagina 21