STDUITSE PERS VOL OVER ORANJETEAM Joep goed en Diana Fassaert voor zestig goals RINUS JER0ENSE VOOR EUROPEES TRAINT DEBUUT Rusten Toppers vooraf Marathon blij met een punt tegen Orawi RCS-Zeeland Sport: onvoorspelbaar duel EMM tegen Olympus: verdediging-aanval 1 i winnaar m i en Toto 5 er en Fagg Mn kers ZWARE STRAF VOOR STAFLEU Russen zonder wereldkampioene Zege Engeland BANDEN 19 jommel ^Pinocdïïo 23 NOVEMBER 1979 -<^FRL1JN - De Oostduitse kranten hebben donderdagmorgen de pijn over de uitschakeling :Uropees voetbalkampioenschap verzacht door emmers vol lof uit te gieten over het (idsPlft3'- de Vize-Weltmeister'. „Op het beslissende moment overtroffen de Nederlanders ['constateerde de Berliner Zeitung. M sloot daarbij aan door de x ie ge als ..redelijk ver schilderen. ..De DDR-Na- 2?s, jsnaft ging," aldus het m .'4,75 !G 3JS ".5 1*3S ƒ4.75 ƒ6.75 '2750 Zowel de lotto als tot iiffelopen weekeinde heeft (irvan de eerste prijs opge- jenonnale toto voorspelden ysers de dertien wedstrij- lijontvangen een bruto be- .:pa 18.500 gulden. jU winnaars van de tweede st 193 - netto ontvangen, j 3345 winnaars, elk 25 was. w deflnitl nentel lerdev jeugdblad. ..ten onder in een uiterst dramatisch duel. waarbij aan het eind de teleurstelling wachtte. Maar waann Nederland het respect afdwong dat van een vize-Weltmeister uitgaat De gas ten werden gedwongen hun hele arse naal aan technisch vernuft aan te spre ken. maar toen zij dat dan ook deden ..bleek ons elftal daar in tal van punten niet tegen opgewassen." Neues Deutschland schrijft over de 3-2 zege van Nederland .Het was een open wedstrijd met energieke inzet van beide kanten - de gasten overdreven de hard heid soms - en vele goede spelmomen ten. Meer dan 90 000 toeschouwers heb ben een grootse wedstrijd beleefd en juichten aan het einde beide ploegen toe De gasten voor hun niet onver diend succes en de gastheren, voor hun wil om te vechten en hun ijver tot aan het laatste fluitsignaal." In het begeleidend artikel in de Berli ner Zeitung klinkt enige teleurstelling door: „Zonder twijfel was bij de be schermelingen van trainer Gedorg Buschner de wil voorhanden, de kan sen op een Europees kampioenschap met beide handen aan te grijpen. Met de voorsprong van 2-0 was. men al een heel eind op de goede weg. Maar toen het de vize-Weltmeister ernst werd, kwamen toch de grenzen van het pres tatievermogen van de blauwwitten in zicht. Bij de zwakke momenten in de verdediging kwam nog, dat ook de aan vallers niet de vlam in de pan konden laten slaan, waar de 95.000 zozeer op hadden gehoopt." «toto van afgelopen week jen in totaal 36.448 prijzen, ra? 1 719.499.05. Inleg f Serete prijs in de lotto geen ïinhet bedrag gaat een vijf- ejackpot van week 47 Jienl y.-zorüt gelijkelijk verdeeld pen 2 tot en met 5. uen winnaars, elk bruto f 142 winnaars, elk bruto f 8528 winnaars, elk bruto f22564 winnaars, elk bruto bestemd voor week 47: WS» prijzen. Prijzenbedrag is - "Inleg 68.100.-. s reen winnaar. ■ófel gaat naar de Jackpot p een winnaar, die bruto iwangt njfticn winnaars, bruto elk 13 winnaars, bruto elk 0 winnaars, bruto elk MI week 47: 2.994.23. Onder het toeziend oog (of scouts?) als Joop Cas- .JoBonfrère en bondscoach tori heeft het districtsclfta! (Brabant en Zeeland) 1-1 hetzelfde elftal van Ünburg). Wsiyk elftal kwamen twee die hebben In het soms A duel. met goed voetbal, Igepresteerd. Als linkervleu- igerspeelde Eugène Fagg een «dstrijd en Wim Dekker roortreffelijk op het midden- Molde met uitstekende pas- «erste helft Zuid II verdiend Jeten (Blerick) een 0-1 voor- «P.i: tol -.omen, bereidden de bei- lmolJ laasuli HALSTEREN - ..Niettegenstaande mijn 29 jaar wil ik best nog wel wat bereiken in de toekomst. Het nog jonge cross-scizocn is tot nu toe uitstekend verlopen en ik verwacht nog wel wat". Woorden van een atleet, die zonder eni ge schroom een laatbloeier genoemd mag worden. Een atleet ook. die met een derde plaats in de voorbije Mossel loop aantoonde wel wat in zijn mars te hebben. Itinus Jeroense vertelt dat hij zijn blik overduidelijk gericht houdt op 2 april 1980: de dag dat in Oostenrijk de Europese Polilit-crosskampioen- schappen zullen worden gehouden. „Het lijkt me geweldig er al vast bij te mogen zijn. Als er dan ook nog een goe de uitslag komt. dan is dat lekker mee genomen. Dat het moeilijk zal worden bij de eersten te komen. ligt. voor de tweede kunnen zijn, wanneer ik in de laatste kilometer geen last van mijn zij had gekregen. Deze derde plaats vond Ik echter al mooi en het is voor mij een nieuwe stimulans er flink tegenaan te blijven gaan". De Tholenaar (ondanks zyn woon plaats Halsteren is zijn gebondenheid met Tholen erg groot) is een pure 'self made-man'. Hij doet alle trainingen op zijn eentje en stippelt ook alles zelf uit ..Ik heb alles moeten leren aan de hand van wat ik steeds via gesprekjes heb moeten horen Iedere wedstrijd hoor ik wel weer wat. Zo heb ik mezelf alles bij gebracht. Ik heb nooit een trainer ge had. of er bewust naar gezocht. Wan neer er iemand zou komen, die me met goede raad ter ziide win willen staan zou ik die vast en zeker wel aannemen. Overgang hand Er komen veel crosserd uit het ik ben nog leergierig en ook ben ik eer- Oostblok en vooral ook de Finnen spre ken een geducht woordje mee". Het is vnjwel zeker, dat Jeroense erbij zal zijn in Oostenrijk Momenteel is hij nog Nederlands Politiecrosskampioen Hy kaapte in Den Haag de titel weg voor de neus van de gerenommeerde Egbert Nijstad» Dat ook momenteel de vorm er weer helemaal is. bewijzen de resultaten, die Jeroense onlangs wist te behalen: win naar van de Kralingse Bos-loop in Rot terdam (10 km in de uitstekende tijd van 33.11een tweede plaats achter de bijzonder sterke Murris in Venlo en dan zaterdag een derde plaats in Westen- schouwen. „Het had misschien wel een Rinus Jeroense is pas sinds januari 1977 actief bezig als wedstrijd-atleet. „Jan de Leeuw uit Oud-Vossemeer vond dat ik zo goed presteerde in pres tatielopen, dat ik maar eens over moest gaan naar de echte atletiek. Ik heb me toen opgegeven bij het Tholen- se Ol.vmpia. Dat ik nu in de Mosselloop zo goed presteer is wel leuk, omdat de Mosselloop de directe aanleiding was voor mijn aanmelding bij Olympia. In 1976 won ik de prestatieloop van de Mosselloop in zo'n goede tijd. dat ik bij de wedstrijdlopers een achtste plaats zou hebben ingenomen. Ik vind de Mos selloop een bijzonder attractief par koers. omdat er echt gewerkt moet worden. Een parkoers kan voor mij niet zwaar genoeg zijn". V. at trainen betreft verdeelt Jeroense de beschikbare tlid eeliikmatie over duurlopen en tempolopen. „Ik ben niet zo iemand, die ontstellend veel kilome ters traint. In het uiterste geval kom ik tot 75 tot 80 kilometer per week, maar dan is het wel genoeg Meer tijd wil en kan ik niet vinden. Ik wil bij iedere wed strijd het beste bereiken, maar de tijd daar is, dat mijn prestaties minder wor den. zal ik beslist met met lopen stop pen. Er moet tenslotte ook iemand laatst worden vindt Jeroense Komende zondag trekt Rinus Jeroende naar de Warana-loop in Tilburg, één van de zwaarste crossen in Nederland ..Ik kan er dan vast aan wennen, wat het is met een massa atleten te lopen. Dat zal straks in Hulst tijdens de Neder landse kampioenschappen ook het ge val zijn. Naast het reisje in april naar Oostenrijk is de Nederlandse titelstrijd ook een mikpunt voor me", zegt de Tho lenaar. Rinus Jeroense is een specifieke cros ser. Wanneer het cross-seizoen voorbij is en de meeste atleten de baan weer opzoeken, gaat hij rusten om weer ge reed te zijn wanneer het eerste cross- startschot, weer klinkt Pijnen op een ronde GENT-Ook na de derdedag indeGent- se zesdaagse gingen gisteravond de Australiërs Clark en Allen aan de lei ding. Op een ronde achterstand volg den donderdagavond na de eerste jachten de koppels SercuTourne en Pijnen/Vaarten. In het Gentse Kuipje begint vandaag (vrijdag) de Toekomstzesdaagse. waar in onder meer de Nederlander Peter Hellemans van start gaat met Derek Hunt ZEIST - De tuchtcommissie van de KNVB heeft donderdagavond in Zeist besloten Feijenoordspeler André Sta- fleu een onvoorwaardelijke schorsing van vier wedstrijden en 400 gulden boete op te leggen. Op basis van bin nengekomen rapporten en verklarin gen werd bewezen geacht dat Stafleu op zaterdag 11 november tijdens de wedstrijd AZ'67 - Fei jenoord (O-Ol de op de grond liggende Ronald Weijsters in bet gelaat heeft getrapt. Ook de strafkaart van Stafleu. die niet helemaal blanco is, speelde een rol in het bepalen van de strafmaat Stafleu had overigens in de wedstrijd geen gele kaart van scheidsrechter Bep Thomas gekregen Op televisiebeelden was de overtreding echter duidelijk waarneembaar Deze beelden zijn don derdagavond niet vertoond MOSKOU - Elana Moechina. die vorig jaar in Straatsburg wereldkampioene turnen werd, zal geen deel uitmaken van de Russische ploeg, die van 3 t m 9 december in Fort Worth de wereldtitel (teams) verdedigt. Moechina behaalde in Straatsburg ook nog goud in de vrije oefening (gedeeld mei Nelli Kim) en zilveren medailles op de brug en cven- wichtsbalk. Nikolai Adrianov verdedigt in Fort Worth wel zijn titel. Ook Edoeard Asar- jan. de zoon van de oud-bondscoach van het Koninklijk Nederlands Gymnastiek Verbond, is evenals een jaar geleden in de Russische heren- ploeg opgenomen. LONDEN - Het Engelse voetbalelftal heeft donderdagavond :n Londen de wedstrijd tegen Bulgariie voor groep 1 van de EK-kwalificatieronde met 2-0 gewonnen. Bij rust was de stónd 1-0 De doelpunten werden gemaakt door Dave Watson en Glenn Hoddle Engeland was al zeker van een plaats in het eind- toernooi, dat In de zomer van 1980 in Italië zal worden gespeeld. De stand ln groep 1 ls nu 1. Engeland 7 6 1 0 13 20- 5 2. N-Ierland 8 4 1 3 9 8-14 3 Ierland 7 2 3 2 7 9-7 4 Bulgarije 8 2 1 5 5 6-14 5 Dènemarken 8 12 5 4 13-17 25 minuten na rust de ge- :vcor Fagg kwam op, combi- KWtm Dekker en uit diens «orde Bravenboer van Gel- ra der Sluis, de spits van 'Jjj «t wegens een blessure af- raot deze wedstrijd, die als Ênggold voor een toekom- rads amateurelftal. «^ISl'RG - D hiljartvpreni- iniOost-Souburg start zater- klitelstrijd vierde klas drie- 'uhtt distriet Walcheren/De In clublokaal De Vricnd- lt "f. wedstrijdleider Willem om 13.00 uur het sein tanpioenschap. dat ook zon- ,a «slrceks een uur begint, icsidjd hebben de volgende jrtj-iM ana de voorronden weten te urgl Louwerse. ABV Vlissingen ioüüj Lagas. Onder Ons Goes i-'khardt. BVW Wemeldinge JumbJ toijaard. Scheldezicht We- 5241). M de Looff. TOG 5239). H. Eckel, VOG Kloe- -J van Stel, Scheldezicht 5 (0.213) en F Decoster. _R1 enge (0.197). skias?, ;ot dit toernooi fan Dampoort Middelburg Mijk van VOG Kloetinge AWestrate van BVW Wemel- Tp-'-on le klasse afdeling Marathon 2 6 10. Temeuzen 3 7 -58. Astroiden 1 7 6. Slnar 1 7 4. Yhbé 4- °°K 1 7 0 2e klas afd 1: j Ziertkzee 1 7 12. Marathon 4 7 Mara thon 564. Astroiden 274, hTtmeuzen 5 7 0. 2e klas afd 2 "1 Wings 2 7 U. Temeuzen 4 7 iSJuttul263.Pluumpje273. «62. Astroiden 3 6 2.3e klas afd - -Temeuzen 6 7 11, Kortgene 6 1,108 *168. Astroiden 5 7 8, Groot Sas »472 Slnar 3 7 0 3e klas afd. 2: ra i 14 Zlertkzee 3 7 12. den Ossaert mmM - n 3 7 8- Temeuzen 7 7 7. ;iSaash37i.GrootSas271 3e 5714. Smash 1610. Slnar 2 JM88, Rlllandla 16 4. Temeuzen =J162.Marathon772 3e klas afd. k c. Avantl 4 7 12, Temeuzen 'S.Koübn 2 6 4, Netwerk 2 6 4. Itori l i' D0K 2 7 2 3e kjas afd 5 - WSB Wings 4 6 10. Pluumpje 3 6 8. .,„m '?rast> 2 7 7. Marathon 8 6 4. tec'stf kneuzen 11 6 0 HULST - Joep en Diana Fassaert vor men voor de hockeyclub Rapide uit Hulst een zeer produktief duo. Samen zijn ze jaarlijks goed voor zo'n zestig treffers, iets w aar ze zelf nauwelijks bij stil staan. Van die zestig doelpun ten neemt Diana (23) het leeuwendeel voor haar rekening, terwijl broer Joep (30) het met een iets minder grote score inoet doen. maar met jaarlijks ruim twintig goals zeker geen improduktie- ve spits is. Goed beschouwd zijn broer en zus Fassaert schoolvoorbeelden van de manier waarop tophockeyers 'ge kweekt' worden. Beiden begonnen op zeer jeugdige leeftijd te hockeyen en kwamen - ondanks hun lage leeftijd - al vroeg in contact met de hoogste elf- 1 allen bij Rapide. Toch is geen van bei den volledig uit de verf gekomen. Joep Fassaert werd op z'n achtste jaar lid van Rapide en werd nauwelijks zes jaar later al goed genoeg bevonden om de spitspositie in het eerste herenteam van Rapide in te nemen. Hijzelf wil het midden houden of dat een kwestie van noodzaak of talent was, maar als hij even later vertelt dat hij ooit in de B- jeugd van het district Zuid speelde, zal de argeloze buitenstaander toch eerder aan het laatste denken. „Ik was een jaar of zestien toen ik in dat elftal speelde. Men heeft men toen het voorstel ge daan om in Tilburg te gaan studeren zodat ik met de selectie van de hockey club Tilburg mee kon trainen om op die manier hogerop te komen", verklaart Joep Fassaert Ladder Zijn gedachten gingen echter niet uit naar een carrière op sportief gebied. Hij koos voor het beklimmen van de maatschappelijke ladder en daarmee vervlogen zijn kansen om ooit nog eens op het hoogste niveau te spelen als sneeuw voor de zon. De vraag of hij indertijd de juiste beslissing nam, lijkt, gezien zijn riante onderkomen in Hulst, volledig overbodig. Ook Diana Fassaert kwam op achtjari ge leeftijd ln contact met de hockey- sport- In eerste instantie leek ze broer Joep te overtreffen, toen ze als twaalfja rige in het eerste damesteam terecht kwam. Momenteel - elf jaar later - speelt ze echter nog steeds in dat elftal- Zelf is ze daar allerminst rouwig om „Soms denk ik wel eens bij mezelf dat ik misschien wel doorgestoten was als Ik in Brabant was geboren maar aan de andere kant vind ik het sociale aspect wel het belangrijkstoordeelt ze. doe lend op de sfeer bij Rapide In prestatief opzicht verschilt Rapide nauwelijks van overi ge Zeeuwse clubs Het eerste dameselftal lijkt nagenoeg vastgegroeid in de vierde klas. terwijl ook de heren de derde klas weer vaar wel hebben moeten zeggen. „Een aan tal jaren geleden hadden we een elftal dat al geruime tyd in dezelfde opstel ling speelde De doorstroming was ech ter slecht, zodat het peil op den duur een beetje gezakt is", vertelt Joep. die tevens voorzitter is van Rapide 'Dood' „De jeugd was op een gegeven moment volledig 'dood'. We zijn toen. een jaar of vier, vijf geleden, begonnen met het promoten van hockey op scholen. De doorstroming begint nu zo'n beetje op gang te komen. We hebben nu ruim honderd jeugdleden", laat de Rapide- voorzitter weten. Ook bij de dames lijkt de situatie wat rooskleuriger te worden ..We spelen nu ongeveer een jaar of vijf met nagenoeg hetzelfde elftal. We zyn ook echt. gaan trainen en het gaat ai wat beter. We hebben alleen een groot aantal speel sters die op vnj hoge leeftijd pas begon nen zijn en daardoor technisch met erg sterk zijn De inzet is er echter wel zeg: Diana Witte vlek Eén van de problemen waarde club uit Hulst nog mee kampt, is de 'witte vlek' in het doorstromingsproces. Rapide heeft nauwelijks leden bij de oudste jeugd, waardoor hel. zo meent Joep Fassaert. nog een aantal jaren gaal du ren voordat de doorstroming continu wordt. Een nieuw sportcomplex waar over Rapide in '81 beschikking krijgl- ,zal de club misschien nog een extra duw in de goede richting kunnen ge ven. „Met nieuwe velden en een goede opzet bij de jeugd lukt het misschien om weer ln de derde klas te komen verwacht Joep Fassaert Diana ziet dat voor het eerste dameselftal nog niet direct zit ten. Later komt ze daar echter op terug en zegt ..Als je nu naar de jeugd kykt. dan zou het in de toekomst toch een keei moeten lukken om te promove ren" Al met al lijkt Rapide op weg een erg gezonde vereniging te worden. „Het loopt allemaal lekker", merkt Joep tot slot op, „Het bestuur en de coaching functioneert goed. Dat was vroeger wel anders toen alles op de schouders van een paar man rustte. De taken zijn nu meer verdeeld en dat gaal erg goed". PZC/sport Advertentie) jO^cfaocnmaherif 1 r. t' Oudemarkt 24. Vlissingen telefoon 01184 13858 Gespecialiseerd in van en SCHOENEN KOUDEKERKE - Toen er aan het begin van hthuidige volleybalsei- zoen gesuggereerd werd dat een Marathon in dezelfde samenstel ling als voorgaande jaren het voor al psychologisch wel weer eens lastig zou kunnen krijgen werd daarbij met name uitgegaan van de situatie zoals Marathon die nu de beide twee afglopen jaren in de derde divisie gekend heeft: supe rieur ten opzichte van tien andere teams in die klas, maar hooguit even sterk als die ene elfde, die bo vendien regelmatiger speelde. Vo rig jaar was dat WC, de uiteinde lijke kampioen en dit jaar zou dat Ceverbo Orawi wel eens kunnen zijn. Het Dordtse team is samengesteld uit het oude eerste en tweede team en bovendien aangevuld met de twee beste speelsters van Inter mezzo. die jaar gedegradeerd uit de tweede divisie .Waarbij dan wel gewezen moet worden op de resul taten van Geverbo tot nu toe", haakt d Goudzwaard, de coach van Marathon, dat aanstaande zater dag de eerste confrontatie met de Dordtse rivaal wacht, onmiddellijk in. „Die zijn namelijk beduidend minder overtuigend dan die van vo rig jaar. Ceverbo is, net als wij, al een punt kwijt en zij krijgen nog een veel zwaarder programma dan wij". Toch is Goudzwaard uiterst voor zichtig ais hij zich waagt aan een voorspelling aangaande de wed-, stryd van zaterdag „Ik zou toch al wel blij zijn met twee gewonnen sets", stelt hij gemeend. ..dat plaatst ons op niet meer dan een punt achterstand en zoiets moet goed te maken zijn" Overigens zal Marathon het zater dag voor de tweede achterenvol- gende keer möeten stellen zonder Annie Lenoir, die weer vertrokken is naar het land van herkomst. Lim burg. „We hebben in Joke Coppool- se echter een uitstekende vervang ster". aldus Goudzwaard. ..Joke zal afwisselend met Ema Ramsteijn spelverdeelster zijn. Met dit mate riaal is een 1-5 systeem i vijf aan val- sters en één spelverdeelster) ge woon het meest effectief De kwa liteit van zijn speelsters vormt, technisch en tactisch althans geen enkele reden tot zorgen voor de Middelburgse sportinstructeur. wel de mentale conitie, de zenu wen. „Daarom ook gaan we geen speciale dingen doen voo die wed strijd. We bereiden ons net zo voor als bij andere wedstrijden en verder moeten we het maar afwachten". VLISSINGEN - Acht punten schei den RCS van Zeeland Sport op de ranglijst De Souburgse ploeg heeft zich na tien wedstrijddagen op een fiere tweede plaats ge nesteld met 15 punten. Zeeland Sport, de ploeg diedit seizoen zo ambitieus begon in de derd klas, moet het stellen met een beschei den middenmootpositie met slechts 7 wedstrijdpunten. Met de ontmoeting RCS-Zeeland Sport op het programma, lijkt de thuisclub zeker te zijn van de winst Echter- zoals zoveel derby's, wordt ook dit duel gekenmerkt door zijn onvoor spelbaar karakter. „Ik durf me niet aan voorspellingen te wagen", vertelt Zeeland Sport- trainer Klaas van Belzen, „Dat zou namelijk een slag in de lucht zijn. Voor mij persoonlijk is het een wed strijd als alle andere". Het feit dat het zondag in Souburg wel degelijk om een derby gaat, spreekt Van Belzen minder aan dan zijn RCS- collega Jack Schipper „Ik vind het wel een derby en dat maakt het voor ons extra gevaarlijk. Van onze kant zal er daarom zeker geen spra ke zijn van onderschatting. We heb-' ben nu al meer punten gehaald dan verwacht was en daardoor is de sfeer en de inzet bij RCS optimaal", meent Schipper. Beide trainers zijn het er over eens dat alle ingrediënten om er een goe de wedstrijd van te maken aanwe zig zijn. „De laatste paar wedstrij den komt de kwaliteit van de ploeg beter tot uiting dan daarvoor oor deelt Klaas van Belzen over zijn équipe. „In het begin hebben we ge woon wedstrijden verloren. Zo sim pel is dat en ik wil er nu ook geen excuses voor aanvoeren"stelt Van Belzen. „Beide ploegen zijn goed gemoti veerd en daarom kan hteen interes sant duel worden voor het pu bliek", zo luidt de verwachting van Schipper. „We spelen iedere week voor twee punten, tegen Zeeland Sport dus ook" VLISSINGEN - Evenals het treffen tussen Olympus en GSC (vorige week), zal ook het duel tussen F.MM en Olyopus een spannende aangelegenheid worden. De Mid delburgse handballers vergaarden tot op heden vijf punten, terwijl de ploeg van trainer Jan Jongepier hel momenteel nog met twee pun ten minder moet stellen. Op tak- tisch gebied passen beide ploegen als een puzzel in elkaar. Immers Olympus staat er om bekend dat het team makkelijk scoort, terwijl de verdediging van de Vlissingers nogal eens gelijkenis vertoond met moeders theezeefje. Daarbij „De verschillen in de tweede divisie zijn miniem", oordeelt Olympus- aanvoerder Hans Schuil- na. „Om dat die verschillen zo klem zijn. zijn er een aantal factoren waardoor de einduitslag bepaald wordt De vorm van de dag van beide ploegen en de scheidsrechters. Voor verras singen komen we in ieder geval niet te staan EMM trouwens ook niet want we kennen elkaar door en door". Zowel Jansen als Schuitema is van mening dat er door de derbysfeer, die dit duel omhult, wel een bepaal de geladenheid ontstaat „Het wordt wel hard maar niet gemeen", luidt de eenstemmige verwachting van beide spelers vergeleken is de situatie bij EMM omgekeerd evenredig. Verdedi gend maakt de ploeg van trainer Cees de Ridder een solide indruk, maar de aanval stokt nogal eens. .Tot op heden hebben we nog niet best gespeeld", vertelt EMM-speler Johnny Jansen. ..De aanval draait stroef, maar we zullen zeker probe ren ons zondag te revancheren voor het slechte spel". De oorzaak van, mindere prestaties van EMM weet Jansen niet aan te duiden: „Ik weet met hoe het komt Op papier zijn we sterker dan verleden jaar we hebben een goed voorseizoen ge had alles is er aan gedaan, maar de klad zit er een beetje in". Hans Schuitema: .Minieme ver schillen...".

Provinciale Zeeuwse Courant | 1979 | | pagina 19