MHWiV Personeelsleden van Fri-Jado Middelburg naar Prinsenbeek Hoechst 1 blijft op kop in eerste klas Aanzienlijke schade bij slippartij in Grijpskerke Alleen perfekte inruilwagens krijgen van ons het OK-label. VRIJDAG 19 JANUARI 1979 OVERLEG OVER SLUITING MIDDELBURG Vakbondsbe stuurders van industriebonden en Unie BLHP en de directie van Fri-Ja- do-Wilmcta BV te Prinsenbeek hebben donderdag weer overleg gevoerd-over de op handen zijnde sluiting van de Middelburgse vestiging van deze on derneming. In Middelburg zijn 16 men sen betrokken bij de vervaardiging van grill-apparatuur. Men gaat nu be zien of een aantal van hen in Middel burg kan overgaan naar Amgas. en een ander aantal overgeplaatst kan wor den naar het bedrijf in Prinsenbeek. Half februari zullen directie en vak bonden hierover de besprekingen voortzetten, zo is donderdag afgespro ken. „Dedirectie betoogde aanvankelijk dat de verliezen van de Middelburgse ves tiging dermate waren, dat die de hele onderneming in gevaar brachten, maar gaf later toe dat er van een 'gelijk spel' sprake is", zo deelde distnets- bestuurder A. Norendaal van de Indu striebonden FNV mee. Nochtans blijft NCVB Koudekerke KOUDEKERKE - De afdeling Koude kerke van de NCVB hield in de Ont moetingsruimte bij de gereformeerde kerk haar maandelijkse bijeenkomst. De bijeenkomst stond onder leiding van de presidente, mevrouw Aamout- se- Francke. Ds W. J. Rutgers uit Se- rooskerke sprak over het onderwerp 'Mensen hebben mensen nodig'. De volgende bijeenkomst is 21 februari, er komt dan een spreekster van het 'Zeeuwse Kruis' uit Goes. KNO V-bijeenkomst over samen werkings verband wordt herhaald VLISSINGEN - De bijeenkomst van bestuursleden van het Koninklijk Ne derlands Ondememersverbond (KNOV) in de kleine kernen op Walche ren, die donderdagavond werd gehou den in hotel Maldegem te Vlissingen» wordt over enkele maanden in Big- gekerke herhaald, wegens de slechte opkomst. Tijdens de bijeenkomst in Vlissingen zou worden gesproken over een samenwerkingsverband op Wal cheren voor regelmatig overleg en het ondernemen van gezamenlijke activi teiten. JSC VB - afdeli tig Vrou wenpolder bijeen VROUWENPOLDER - De NCVB-afde- ling Vrouwenpolder hield een bijeen komst in het verenigingsgebouw ondei; leiding van mevrouw De Visser-Joosse. Mevrouw Hofland hield een meditatie en ds Rutgers uit Serooskerke over het onderwerp 'Mensen hebben rriensen nodig'. De volgende vergadering wordt woensdag 7 februari gehouden. Dan houdt mevrouw Dirksen een causerie over de SOS-kmderdorpen. Industriebond CNV te Westkapelle vergadert WESTKAPELLE- De afdeling West kapelle van de Industriebond CNV houdt maandagavond 22 januari de jaarvergadering in het hervormd jeugdgebouw te Westkapelle. Deze ver gadering begint om 20.00 uur. Na het huishoudelijk gedeelte wordt er een praat- en vraagavond gehouden. NCVB Aagtekerke AAGTEKERKE - De afdeling Aagte kerke van de NCVB hield haar eerste bijeenkomst in het nieuwe jaar onder leiding van de presidente, mevrouw Coomans. De heer Schoenmaker uit Zoutelande sprak tijdens deze bijeen komst over het thema 'Waarom ben ik Christen'. De volgende bijeenkomst is de jaarvergadering op 27februari. de directie erop staan de Middelburgse vestiging op te heffen en over te plaat sen naar Prinsenbeek. Zes werknemers van het Middelburgse bedrijf zouden reeds met hun overplaatsing akkoord zijn gegaan. ..Maar dan zijn er nog tien, die dit niet Bejaardensoos in 'Aldegonde" VLISSINGEN - Dinsdag 30 januari wordt in het wijkcentrum 'Aldegonde' in Vlissingen weer een bejaardensoos gehouden. Deze soos duurt van 14.00 uur tot 17.00 uur. Wijkvereniging te Dauwendaele houdt medewerkersavond MIDDELBURG - Het bestuur van de wijkvereniging 'Dauwendaelc 'Dauwendaelc' te Middelburg houdt zaterdag 10 februari een medewer kersavond voor de groep wijkbewo ners die zich verdienstelijk hebben gemaakt bij de organisatie van tal van activiteiten van de wijkvereniging. Het bestuur wil met dit 'avondje-uit' zijn waardering laten blijken voor deze medewerkers. De bijeenkomst wordt gehouden in het 'ontmoetingscentrum Dauwendaele' en begint om 20.00 uur. wensen Er wordt nu op gestudeerd of zij in dienst kunnentreden bij Amgas- Middelburg, evenals Fri-Jado een dochter van Ogem. Amgas zal de vrij komende gebouwen van Fri-Jado Mid delburg in gebruik gaan nemen", aldus de vakbondsbestuurder. De directie wenst met eerder com mentaar te geven dan na beëindiging van de onderhandelingen. Prijsuitreiking tekenwedstrijd Unicef Walcheren MIDDELBURG - Woensdagmiddagom drie uur zullen de prijzen uitgereikt worden aan de schoolkinderen die meededen aan de tekenwedstrijd beeld op de een of andere man ier uit wat water betekent voor Zeeland en... wat water betekent voor Rwanda." De ze tekenwedstrijd werd georganiseerd door het Regionaal Unicefcomité Wal cheren. De prijsuitreiking zal worden verricht door de heer M.J. Hijkoop, die zelf in Rwanda heeft gewoond en ge werkt. De prijzen worden aangeboden in een van de benedenzalen van het Zeeuws Museum, ingang Abdijplein. Het inge zonden werk wordtvervolgens geëxpo seerd in de zaal voor wisselende ten toonstellingen en wel tot en met 30 ja nuari. WEEKENDDIENSTEN WALCHEREN 20 en 21 januari 1979 CENTRAAL ALARMNUMMER: 01100- 14444. AMBULANCE BIJ ONGEVALLEN: 01184-12323. ARTSEN: Vlissingen: za. 0.00 - 24.00 uur: D. C Bom, Badhuisstraat 81. tel. 12233, zo. 0.00 - 24.00 uur: R. M. Thiadens, Zuider- baan 23. tel. 64633. Visites aanvragen vóór 10 uur. Spreekuur voor dringende gevallen: 12.30 - 13.00 en 17.30 - 18.00 uur. Middelburg: vrij. 18.00 - za. 24.00 uur: G. J. H. Meyer. De Krammen 14, tel. 14664, zo. 0.00 - 24.00 uur: J. de la Hayze, Seisdam 22. tel. 14305. Visites aanvra gen vóór 10 uur. Spreekuur voor drin gende gevallen: 12.30 - 13.00 en 17.30 - 18.00 uur. Middelburg-Zuid: Patiënten van dr. Jansen, dr. Perquin en dr. Kodde, zie dienst onder Souburg, Nieuwland en Amemuiden. Souburg, Nieuwland en Amemuiden: za. 0.00-24.00 uur: P. Kodde. Oude Vlis- singseweg 13, Middelburg, tel. 01180- 15810, zo. 0.00-24.00 uur: Th. Bloos. Ka naalstraat 70. Souburg, tel. 01184- 61212. Spreekuur voor dringende ge vallen: 12.30 - 13.00 en 17.30 - 18.00 uur. Gapinge, Grijpskerke. Oostkapel le, Serooskerke, Vrouwenpolder, Veere en Zanddijk: O. Dijkstra. Reigershout straat 11. Grijpskerke. tel. 01189-2523. Westkapelle, Zoutelande, Koudeker ke, Domburg, Aagtekerke, Biggekerke en Meliskcrke: vrij. 18.00 - zo. 24.00 uur: F. L. Berghauser Pont, De Casembroot- straat 24. Westkapelle. tel. 01187-234. Vry. 18.00 - ma. 8.00 uur: A. Stut- terheim. Beukelmanstraat 8, Melis- kerke, tel. 01186-1760. te Middelburg om 18.00 uur en te Vlis singen om 17.30 uur en eindigt vrijdag morgen daaropvolgend. Middelburg: L. v. d. Boogert, Vrijland straat 79, tel. 27471. Vlissingen: J. M. H. v. d. Sande, Bad huisstraat 30-32, tel. 12066. Wijkverpleegkundigen: Kruisvereniging Middelburg-stad: M. Vader. Haringvlietstraat 56, Middel burg. tel. 01180-29214. Middelburg-Zuid, Nieuwland. Ar- nemuiden: W. Steenbergen. Sloeha- venstraat 17, Nieuw- en St. Joosland, tel. 01182-1474. Domburg, Aagtekerke, Oostkapel le, Grijpskerke, Serooskerke. St.- Laurens, Vrouwenpolder. Veere en Gapinge: L. Burger. Duinweg 55, Oost- kapelle. tel. 01188-2746. Kruisvereniging Vlissingen: A. M. van Sabben, Sottegemstraat 22, tel. 12914. Kruisvereniging Souburgen Ritthem: C. A. de Kraker, Alexander Gogelweg 29, tel. 67814. Koudekerke, Meliskerke, Biggekerke, Zoutelande en Westkapelle: Vr. 24.00 - zo. 24.00 uur: zr. Kopmels, Pauwhoek- straat 11, Meliskerke. tel. 01186-1744. Verloskundige: vrij. 24.00-zo. 24.00 uur: Vlissingen: P. J. van Ginkel, Pres. Rooseveltlaan 232, tel. 12775. VLISSINGEN Geboren: Michael Smeels. Benjamin Slnke; Ruiger E van Dierendonck. Thijs Kranenburg. Donny L.L. Zand vliet. Erwin R Poppe. Mladen Arseno- vic: Irma Perdok Vanessa E Briars: Jose Brons: Mario Wilbrink. Tji Kwam Cheung: Stefanus T Mannaart.. Naomie Brunke. Magdalena C Rumu- ratu; Marco H Nieuwenhuize: Eleonora Kemperman: Marc J van Broekhoven. Nanda NJ Telussa; Jurg K. Goeree;Jacoba J. Mesu. Getrouwd: P. Bezuijen 27 jr en J.E.M. Simmers 23 jr; T.A Smith 25 jr en G Plantefeber24 jr. G R. van Swieten21 jr en A.L. Bleekwilder 20 jr. J J K Bielok 31 jr en A. Hengeveld 21 jr; L.M.M. van Hove 36 jr en J C F Auener 27 jr. E J. Lere 27 jr en J.S. Boone 30 jr: E K Moens26jren E A. Kaljouw 18 jr. A M. Suttorp 23 jr en N. van der Boon 17 jr, J.L. Schot,29jren M.J van Dansik26jr. Overleden: J. Meerman 55jr: W. Jansen 54 jr; T.J. Stalkowski 63 jr. j'de Wolff45 jr; F. Kopmels 56 jr; M.J. Moggre 86 jr; A. Wierstra geb Louwerse 85 jr: J.E. Sohier geb. Bron 92jr: E de Pagter82 jr; F. de Witte 55 Jr. D L van Eek geb. de Nooijer 58 jr: M de Bruijne 76 jr: G van Mechelen geb. van Arum 86 jr; P.J Bak geb. van Oorschot 91 jr. A.P C. van We zel geb Stroo 79 jr. J. van Zalmge 73 jr: J. Janisse 87 jr, M. van Weele 90 jr; J.P. Hokke geb. Stroo 59 jr; J.J. Mesu. Leden vergadering Souburgs Burgerzin OOST-SOUBURG - De vereniging Souburgs Burgerzin houdt maandag 29 januari de algemene ledenvergade ring in de Van Duivenvoorde sporthal te Oost-Souburg. Tijdens de vergadering, die begint om 19.30 uur komen de jaarverslagen van de secretaris en de penningmeester aan de orde. Verder stelt het bestuur voor de heer R. Nagelkerke in het bestuur té kiezen. Souburgs Burgerzin organi seert Oranjefeesten en Sint Nicolaas- intochten voor Souburg. Evangelisatie-avond hervormde kerk Souburg SOUBURG - Donderdag 25 januari wordt in de hervormde kerk te Souburg een evangelisatie-avond gehouden, aanvang 19.30 uur. Ds J. van Vliet, pre dikant van de gereformeerde gemeente te Aagtekerke. zal tijdens deze avond het woord voeren. Het Mamix-koor verleent medewerking aan de bijeen komst. Gevonden voorwerpen Vlissingen en Souburg VLISSINGEN - Aan het bureau van gemeentepolitie te Vlissingen werden in de periode van 10 tot 17 januari 1979 de volgende voorwerpen aangegeven: bankbiljet; herenbrillen; jerrycan; pasfoto's; gele halsband; handschoe nen; dameshorloge; wollen sjaal; 2 wollen mutsen; portemonnees; gym schoen; kinderarmbandje; armband; diverse sleutels. Aangegeven dieren: zwarte hond. Openingstijden: maan dag t/m vrijdag 09.00 -12.00 uur, 14.00 - 16.00 uur. Aan het politiebureau te Oost-Souburg werden in dezelfde periode aangege ven: bankbiljetten; cijferslot; Friese schaatsen; portemonnee met kraaltjes; zegelring met inscriptie; kindertrui; di verse sleutels. 'Big Smash' hield handicaptoernooi In Biggekerke BIGGEKERKE - De tafeltennisvere niging Big Smash uit Biggekerke hield een handicaptoernooi, waaraan 21 spelers en speelsters meededen- De uitslag: 1 Richard Simonse. 2 Klaas de Buck. 3 Piet van Maldegem, 4 Bram Jakobsen, 5 Betsie Stroo, 6 Johan Cor- bijn, 7 Christianne Meyer. 8 Johan Schrefjenberg. De beste junior was Jo han Corbijn en de verliezersronde werd gewon gewonnen door Anneke Louws. NCVB-Veere bijeen VEERE-De afdeling Veere van de NCVB hield de maandelijkse vergade ring in het Compas onder leiding van mevrouw Pruiksma-Sturm Mevrouw Groot-Nibbelink behandelde het on derwerp spanning, overspanning, ont spanning De volgende vergadering is op 28 februari in het verenigingsge bouw. Jeugddienst te Zoutelande ZOUTELANDE - Zondag 21 januari wordt in dc hervormde kerk te Zoute lande een jeugddienst gehouden. Het thema van de dienst is 'Op hoop van Leven' en voorganger is ds K. A. Clad- der uit Souburg. Medewerking verleent, het 'Vlissings Jongerenkoor'. De aanvang is 9.30 uur. NCVB vergaderde in Grijpskerke GRIJPSKERKE - De Nederlandse Christelijke Vrouwenbond Grijpskerke heeft deze week eenhuishoudelijke ver gadering gehouden. De presidente, me vrouw De Schipper-v.d Heide hield een meditatie, waarna de jaarverslagen volgden J. Vlieger liet vervolgens en kele films over Grijpskerke zien. De jaarvergadering van de NCVB wordt naar alle waarcshjjnHjkheid gehouden op 20 februari. Tandarts: Spreekuur: zat. en zon. van 11.00 -12.00 uur: A. Peeters, Spapjaardstraat 25, Middelburg, tel. 01180-12565. Dierenarts: consult alleen na telefonische afspraak; visites aanvragen van 8.0Ó-9.00 uur, J. Stoel, Oostkapelle, tel. 01188- 1443. Apotheken: De dienst van elke apotheek vangt aan Filmavond Walcherse watersportverenigingen MIDDELBURG - De drie Walcherse watersportverenigingen, wv Veere te Veere. wv Schelde te Vlissingen en wv Ame te Middelburg houden op maan dag 22 januari aanstaande in de Schouwburg te Middelburg een Flyer- avond, waarbij schipper. Connie van Rietschoten, winnaar van de 'Whitb- read around the World'-race 1978 de film van dat gebeuren zal vertonen. De belangstelling hiervoor is dermate groot gebleken, dat de organisatoren in overleg met de heer Van Rietschoten hebben moeten besluiten de film tweemaal te vertonen. De eerste voor stelling zal aanvangen ten 19.00 uur, de tweede om 21.30 uur. BEDRIJFSVOLLEYBAL Jeugddienst Domburg DOMBURG - In de gereformeerde kerk te Domburg wordt zondagavond een jeugddienst gehouden. Deze dienst, die als thema 'het bidden' heeft, is voorbe reid door de jeugddienstcommissie te Domburg, in samenwerking met Youth for Christ. Spreker is Douwe Visser van Youth for Christ uit Middelburg. De in ternationale muziekgroep 'Oasis', die deze week in Zeeland verblijft, zal me dewerking aan de dienst verlenen De dienst begint om 19.00 uur. Vrouwenbond NVV Domburg was bijeen DOMBURG- De afdeling Domburg van de vrouwenbond van het NW hield een bijeenkomst in het 'Schuttershof. Me vrouw Arent vertelde deze avond het een en ander over haar werk als logope diste. De dames van de afdeling Dom burg hebben ook een bezoek gebracht aan de Werkplaatsen Walcheren, waar men, door middel van een rondleiding, een indruk kreeg van de activiteiten die daar worden verricht. MIDDELBURG - In de eerste klas van het Middelburgse bedrijfsvolleybal blijft Hoechst I aan de leidin door een 3-0 zege op Zonneveld I (15-12, 15-12, 15-8). Gemeente Middelburg I zege vierde met 3-0 over De Ruyterschool (15-11,15-12,15-6) en komt op de tweede plaats. Gemeente Middelburg I speel de tweemaal. Tegen De Wellinge 1 kwamen de gemeentespelers niet ver der dan een 2-2 gelijkspel (11-15,15-10, 8-15 en 4-1). De stand in klas I is: Hoest 1 8-14; Gemeente Middelburg I 8-13; Zonneveld 1,8-11; RWS18-8; De Wellin ge I 8-8; PGV I 8-8; MPSO I 8-4; Gras boys 8-4; De Ruyterschool 8-2. De topper in de tweede klas, tussen koploper Middelburg Zuid I en Amor I, dat de tweede plaats inneemt, is na veel spanning met 2-1 gewonnen door Mid delburg Zuid, dat nu drie punten voor sprong heeft op Amor dat met één punt voorsprong op Astrow tweede blij ft. Astrow zegevierde met 3-0 over Pedac 1 en Maco I bleef met 3-1 de baas ovei VPS I. De stand in klas 2 is: Middelburg Zuid I 8-15; Amor I 8-12; Astrow 8-11, Provin cie I 8-10; Smash 8-8; Maco I 8-6; VPS I 8-5; Mammoeters 8-3; Pedac I 8-2. Blauw Wit I blijft aan kop in klas 3. De koploper behaalde een 3-0 winst op Pe- chiney MPSO II behaalde een krappe 2-1 zege op Deltabouw. De stand in klas 3 is: Blauw Wit 18-16; 't Ontspanningsavond voor verschillende bevolkingsgroepen in mts Vlissingen VLISSINGEN - zaterdag wordt er in Vlissingen een ontspanningsavond gehouden, die moet leiden tot de op richting van een contact-vereniging voor de Hollandse, Indische en Moluk se gemeenschappen.' De initiatiefnemers hopen op deze ma nier oost en west nader tot elkaar te brengen. De eerste avond wordt gehou den in de aula van de Vlissingse mts van 19 00 tot 02.00 uur. Er zullen twee orkes ten optreden, de Midnight Specials' en 'Rudy Wairata'. Voorts zullen er cul turele dansen worden uitgevoerd en is er een oosterse keuken aanwezig voor lekkere hapjes. De voorlopige naam van de op te richten vereniging is DE- VO, wat betekent Door Enkeie Vrien den Opgericht. Wijziging kerkdiensten hervormde kerk te Zoutelande ZOUTELANDE - De kerkeraad van dc hervormde kerk te Zoutelande heeft, wegens matige belangstelling, beslo ten om per 1 april de zondagmiddag- dienst te laten vervallen. Per 1 april wordt een dubbele ochtend dienst gehouden. Deze diensten begin nen 9.00 uur en 10.30 uur. In de winter zijn de aanvangstijden 9.30 uur en 11 00 uur. In de maanden juli en augustus worden nog vijf of zes avonddiensten gehouden. Optreden Britse groep 'The Adverts' kan geen doorgang vinden MIDDELBURG - Het eerder aange kondigde optreden van de Engelse new- wave band 'The Adverts' in De Beuk' in Middelburg gaat wegens ziekte van een der bandleden niet door. 'The Adverts' zouden zondagavond om 21.00 uur op treden in open jongerencentrum 'De Beuk' in Middelburg. Soos Biervliet weer van start BIERVLIET - 'Soos Biervliet', geves tigd in het Biervlietse buurthuis 'De Pereplu', draait vanaf komend week einde weer op volle toeren. Dat bete kent dat de soos zowel zaterdagavond (van half acht tot kwart voor elf) als zondagmiddag (half drie tot vijf uur) open is. Zaterdag kan de jeugd vanaf 14 jaar er1 terecht, op zondag is iedereen welkom. De soos houdt al langer bijeenkomsten op vrijdagavonden (van zeven tot half tien) voor jongeren uit de leeftijdsgroep 11 jaar en ouder. Voor die jeugd is er op 26 januari een songfestival. Tweede pinksterdag organiseert de 'Soos Biervliet' een busreis naar het popfesti val 'Pinkpop' in Geleen. Drie februari is er een optreden van de zanger-gitarist Frans Hallegraaff uit Temeuzen. In het gebouw bevindt zich sinds kort een topbiljart. Het soosbe- stuur denkt er hard over om biljartwed strijden te organiseren. Cursus voor jonge argrariërs in Aardenburg uitgesteld AARDENBURG - De cursus voor jonge agrariërs die donderdag van start zou gaan in het Van Eeghenliuis te Aarden burg is wegens te weinig belangstelling uitgesteld naar een latere datum. In to taal hadden een tiental jonge boeren zich opgegeven voor de cursus 'Boer worden, boer zijn, boer blijven'. Een aantal dat volgens cursusleider Dick Eveleens het doorgaan van de cursus niet rechtvaardigde. Waarschijnlijk wordt de cursus nu gehouden in no vember van dit jaar. Lagere schooljeugd IJzendijke schaatste op de Grote Veste IJZENDIJKE - Donderdagmiddag wa ren er op de Grote Veste in IJzendijke schaatswedstrijden voor de lagere schooljeugd, georganiseerd door de leerkrachten en de ouder commissies van deopenbare en rooms katholieke lagere school. Er waren een groot aan tal deelnemertjes. Na afloop van het wedstrjjdgebeuren werd de lagere schooljeugd getracteerd op een beker chocolademelk. Voor het schaats- gebeuren bestond een grote publieke belangstelling. VRACHTWAGEN IN VOORTUIN OORZAAK EN DE OMVANG SCHADE NOG NIET BEKEND GRIJPSKERKE - Een vrachtwagen van het Middelburgse bedrijf Louwer se en De Priester heeft donderdagmid dag om kwart voor vijf voor aan zienlijke schade gezorgd bij een slip partij op de Middelburgseweg in Grijpskerke. De wagen kwam, na een slippartij waarbij onder meer een per sonenauto, een betonnen paal en een heg geraakt werden, in de tuin van een woning tot stilstand. J.P. uit Meliskerke reed met de vracht- wagenop de Middelburgseweg achter de, met normale snelheid rijdende per sonenauto van S. J. uit Aagtekerke. Bij de splitsing met de Mariekerkseweg raakte de vrachtwagen, door nog onbe kende oorzaak, in de rechterberm, schoof vervolgens naar links, schampte de voor hem rijdende auto en reed ver volgens dooreen sloot de voortuin van een woning in. Onderweg vernielde de wagen nog een paal van gewapend be ton en een heg. Er deden zich geen per soonlijke ongelukken voor. de schade was echter aanzienlijk. De personenau to werd licht beschadigd, de vrachtwa gen liep zwaardere schade op. Over de juiste omvang van de schade en over de oorzaak van het ongeval kon de rijks politie donderdagavond nog niets zeg- V rouwenpraatgroep W-Z\v sell-Vlaanderen OOSTBURG - De vrouwenpraatgroep 'West Zeeuwsch-Vlaanderen' houdt donderdag 25 januari een bijeenkomst in 'De Postiljon' in Oostburg Onder werp van de bijeenkomst is 'Het gezin in al zijn geledingen'. Ter sprake komt onder meer het 'normale' gezin, het on volledige gezin en de opvoeding van het kind binnen het gezin. Wat dat laatste betreft wil men praten wat de rol van de vader is onder meer bij de opvoeding van het jonge kind. De bijeenkomst begint om acht uur. Zendingsavond van Ger. Gemeente MIDDELBURG - De gereformeerde gemeente in Middelburg houdt dinsdag 23 januari een zendingsavond in het kerkgebouw aan de Segeerstraat. Tij dens de bijeenkomst, die begint om 19.30 uur, spreekt de zendeling L. Huisman uit Zuid-Afrika. gen. De vrachtwagen wordt vandi vrijdag, door eén extra zware take!; gen weggesleept. Dat kon dondeni avond niet meer gebeuren orada: sloot, die tussen de weg en de tuini een spéciale takelwagen nodig n& om de auto wegte takelen. Als ds; beurt is kan ook begonnen worde:,: het technisch onderzoek, waards oorzaak en omvang van de scha vastgesteld kunnen worden. Zand I 8-13; Pechiney 8-11; Hoechst n 8-8; MPSO H 8-7; LW I 8-6; PZC 7-5; Deltabouw 7-3; Hermid 18-1. In de vierde klas blijft Total I aan kop door een 3-0 overwinning op VPS II. De Wellinge II verloor met 3-0 van Maco II en VC Leijnse stuurde Amor n met een 3-0 nederlaag naar huis. De stand in klas 4 is: Total 17-14; RWS II 7-12; Serooskerke I 7-10: VC Leijnse 7-10; Maco n 8-7; VPS H 8-6; Amor II 7-5; Deltabouw 7-3; Hermid 18-1. De damesteams en de heren vijfde klas speelden deze week niet. Het wed strijdprogramma voor dinsdagavond 23 januari is, 8 uur: PZC - Deltabouw, Pedac H - Hermid II. LW II - GZK, MPSO n - Zonneveld II; 9 uur: Zon neveld II - MPSO, Amor II - Brandweer, Total II - Gemeente Middelburg n. Provincie I - Maco I; 10 uur: De Ruyter-i school - Grasboys; Blauw Wit I - Hermid' I. RWS II - Maco II. WBVM - GVK. DUIVEN RUBRIEK Ere-prijzen van de provinciale maratho werden uitgereikt Van een medewerker TERNEUZEN - Hoewel het aciievtfc stuur van 'De Eendracht' te Ternmn reeds lange tijd geleden de geldprijs verbonden aan dc provinciale m thoncompetities had uitgereikt stond er een zeer goede belangsteliii voor de uitreiking van de ereprijs Praktisch alle prijswinnaars tui aanwezig, met uitzondering overwinnaar van de Eendagmaralhoi W. v. d. Slikke uit Breskens, diewjtt ziekte verstek moest, laten gaan overwinnaar van de zware fondman thon, Dusarduyn Gz. uit Groedtwr vertegenwoordigd door zijn broer want ook die kon door een buitenland se reis niet persoonlijk aanwezigriji Voorzitter J. M. Koch kon niet ara dan tevreden zijn over de deelname vooral over de vele betuigingen aanmoediging om op de ingeslagen; door te gaan. Natuurlijk isdltgebeur dat voor het eerst op provinciaal vl uitgeprobeerd werd, voor verbetert; vatbaar, maar de gesprekken tussen; organisatoren en de deelnemers W den spoedig tot besluiten. Zowel ra de eendagmarathon als voor den-rs thon voor jonge duiven, waanul Herman uit Axel in 1978 winnaarrri kan men in 1979 twee duiven vda den. waarvan de snelstvliegendeid De strijd kan er alleen maar spa nender door worden. Bovendienffii datum van inschrijving aangepul worden aan de ondervindingen, men in 1978 heeft, opgedaan. De dfd name was meer dan men verwart» doch nu staat in feite reeds vast,caic in 1979 nog groter zal zijn en vasts» ook dat deze prijsuitreiking vo'.k seizoen een nog feestelijker en karakter zal hebben. OK-inaiilwagens verkeren stuk voor stuk in perfekte konditie. Tenslotte noemen we ze niet voor niets OK- inruijwagens. Bovendien krijgt u ook nog 3 maanden of 10.000 km volledige garantie op onder delen en arbeidsloon. Daarnaast kunt u een OK-inruilwageflj twee weken lang testen tot een max. van 1500 Ion. Bevalt hij niet. dan kuntu hem inruilen. Vandaar dat een OK-inruiIwagen net zo zeker is als een nieuwe. Verlaagde 1979 prijzen. Opel Kadett Special 1975-1976-1977 Diverse kleuren. Opel Kadett City 1977 Opel Ascona 16 S. 4-drs., luxe auto maat met schuifdak en radio 1976 Opel Ascona 16 1977 Opel Manta 1600 1976-1977 Opel Manta 1900 1976 Opel Rekord 1700 1975 Opel Rekord 1900 i 977 Opel Rekord Diesel 1975 Audi 80 1973-1974 Audi 100 G.L1975 Chrysler 1307 S1976 Fiat 124 1975 Ford 1600 L 1976 Ford Fiésta 1,1 S. 1916 Mercedes 280 S. Iets biizonders m nieuw staat, van 1e eigenaar bouwjaar1970 Mini Special 1977 Peugeot 104 G.L. 6 Renault 6 T L 1977 Renault 12 T L 1974-1976 Toyota Corolla 1975 Toyota Carina 4-drs., luxe 1600 1977 VW Golf G LD. 5-drs met schuitdak, trekhaak en radio 1978/1979 V.W. Golf L.S., 5-drs. MIDDELBURG Kalverstroof 1Middelburq. Tel. 01180-25851. donderdagavond koopavond van 19-21 1

Provinciale Zeeuwse Courant | 1979 | | pagina 8