n □personeel: een maatschappelijk werk(st)er 18 VANDO BV h.o. PUNOR IMPORT vertegenwoordiger VERONICA EN PANTY P VERTEGENWOORDIGER DER BOEDE grondwerker/hulpfitter ALGA Handige machinebankwerker ervaren chauffeur ervaren gawalo bedrijfsfitter BEDRIJFSCONSULENT interbouw-zeeland bouwkundig tekenaar LEESDEPZC1 de algemene reclasseringsvereniging ervaren allround constructie-bankwerkers WHollBsMk "k PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 14 AUGUSTUS 1970 In ons tehuis voor geestelijk gehandicapten 'Vijvervreugd' te Middelburg hebben wij plaats voor een medewerker civiele dienst die belast zal worden met het interne transport en het verrichten van lichte onderhouds- en reparatiewerk zaamheden. Daar de verzorging van het externe transport mede tot de werkzaamheden behoort, dienen kandidaten voor deze functie in het bezit te zijn van de rijbewijzen BE, CE en DE. Voor inlichtingen omtrent deze functie kunt u zich wen den tot het hoofd civiele dienst, de heer A. P. F. Duyn- stee, tel. (01180) 25751en wel uitsluitend van maandag t/m vrijdag tussen 11.00-12.00 uur. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, voorzien van een recente pasfoto, richten aan het hoofd personeelszaken van de groothandel importeur van bevestigingsmaterialen, gereedschappen en ma chines, zoekt wegens uitbreiding van haar activiteiten in diverse provincies een actieve in de provincie Zeeland Vereisten: woonachtig in Zeeland Kennis van de produkten en goed ingevoerd in auto branche en industrie. Goede referenties. Geboden wordt: hoog vast salaris provisie autokosten, representatie- en telefoonkostenvergoe ding. Eigenhandig geschreven sollicitaties, voorzien van recente en goedgelijkende pasfoto, welke vertrouwelijk wordt behandeld, te richten aan postbus 320 te Ede (Gld.). JANSEN DE WIT SCHIJNDEL BV fabrikante van vraagt voor spoedige indiensttreding voor het rayon Zeeland teneinde haar produkten in levensmiddelenwinkels te Leeftijd 20-25 jaar Opleiding mavo-niveau Salaris, premie dagvergoeding, alsmede autovergoeding zijn overeenkomstig de te stellen eisen. Uitvoerige sollicitaties, met opgave van genoten opleiding en ervaring en met bijsluiting van een recente pasfoto, te richten aan het hoofd van de afdeling personeelszaken van Jansen de Wit Schijndel BV, Hoofdstraat 183. Schijndel is een verpleeghuis voor somatische- en psychogeriati- sche patiënten (340 bedden) te Koudekerke (W) We gens pensionering van onze huidige medewerkster is de functie vakant van hoofd linnenkamer Tot haar taak zal o.a. behoren: de zorg voor het onderhoud en de uitgifte van lin nengoed, alsmede met de verzorging van het was goed; toezicht houden op de voorraad en signalering van noodzakelijke aanvullingen; leiding geven aan een klein team van medewerk sters. Onze voorkeur gaat uit naar gegadigden met een mid delbare schoolopleiding, aangevuld met kennis op het gebied van naaldvakken. De salariëring zal plaatsvinden naar opleiding en erva ring. Inlichtingen kunt u tussen 14.00 en 16 00 uur inwinnen bij het hoofd civiele dienst, de heer C. J. Smolders, tel. (01185) 1216. Schriftelijke sollicitaties kunt u, voorzien van een re cente pasfoto, zenden aan het hoofd personeelszaken van de Stichting 'Verpleeg- en Rusthuizen Zeeland', Voor de afdeling Gas Noord-Midden, onderdeel van de dienst Transport en Distributie zoeken wij een NV Provinciale Zeeuwse Energie- Maatschappij Postbus 48 - Middelburg met standplaats Zierikzee. voor het graven en dichten van sleuven, het uitbreken en herstellen van bestrating en beplanting en het uitvoeren van eenvoudig fitwerk ten behoeve van de aanleg van hoofd- en dienstleidingen. Gevraagd wordt: Lager onderwijs en ervaring in het grondwerk. De secundaire arbeidsvoorwaarden zijn afgestemd op die van de overheid, hetgeen o.a. inhoudt: opname in het Algemeen Burgerlijk Pensioen fonds. Belangstellenden kunnen zich schriftelijk wenden tot de adjunkt-direkteur Personeelsbeheer en Organisatie. Postbus 48 te Middelburg Dit is de PZEM: de N.V. Provinciale Zeeuwse Energie Maatschappij behoort tot de belangrijkste elektriciteitsproducenten in Nederland. Bovendien verzorgt de PZEM de distributie van aardgas en elektriciteit in de gehele provincie Zeeland. vraagt wegens uitbreiding van haar activiteiten bankwerker/draaier fraiser 2 machine bankwerkers argon are lasser ALGA B.V. Herculesweg 17, Middelburg, tel. (01180)11953 Met spoed gevraagd voor erg afwisselend werk C. F. WESTSTRATE BV Oostweg 27-34, Krabbendijke telefoon 01134-1255. Gevraagd voor direct en later timmerlieden vlechters metselaars Tel. 010-263360. Na 18.00 uur. iedereen leest de krant altijd en overal. Aannemersbedrijf Gebr. van den Dries B.V. Smitsweg 25, Driewegen (Z.-B.), tel. 01195-420 Gevraagd: een voor vrachtauto, 4x4 met laadkraan en een Uitsluitend schriftelijk te solliciteren aan bovengenoemd adres. Binnenkort zullen in de provincie Zeeland de ac tiviteiten van start gaan in het kader van het LANDELIJK PROJECT BEDRIJFSVOORLICH TING IL.P.B.) Het Landelijk Project Bedrijfsvoorlichting, daf on langs is opgezet door de Commissie Opvoering Produktiviteit van de Sociaal-Economische Raad in overleg met de regering, heeft tot doel hel economisch en sociaal functioneren van indus triële bdrijven, die een personeelsbestand heb ben tussen 10 en 200 man, te verbeteren onder meer door het beschikbaarstellen van deskun dige hulp. Dit project wordt in Zeeland tot uitvoering ge bracht onder auspiciën van de Stichting Com missie Opvoering Produktiviteit Zeeland, waarin samenwerken o.a. het Economisch Technolo gisch Instituut voor Zeeland, de Kamers van Koophandel en Fabrieken voor Midden- en Noord-Zeeland en Zeeuwsch-Vlaanderen, de Rijksnijverheidsdienst, het Districtsbureau voor de Arbeidsvoorziening in Zeeland en de Arbeids inspectie. De looptijd van het project is (voorlopig) bepaald op 3 jaar. Ten behoeve van dit project wordt contact ge zocht met kandidaten voor de functie van Aan hem zal de dagelijkse uitvoering van het project worden toevertrouwd, daarbij gesteund en begeleid door een team van deskundigen. Hij legt initiërende contacten met bedrijven, ad viserende instellingen en in te schakelen des kundigen en zorgt vooreen goedecommunicatie met het landelijk projectteam. Hij bezoekt de daarvoor in aanmerking komende bedrijven en in nauwe samenwerking met de directie daarvan lokaliseert en analyseert hij eventuele bedrijfsproblemen. In overleg met de begeleidingscommissie tracht hij zelf een oplossing tot stand te brengen of stelt een plan van actie op, waarbij externe deskundi gen worden ingeschakeld. Hij heeft zijn domicilie bij het ETI voorZeeland te Middelburg. Om deze functie met succes te kunnen vervullen moeten gegadigden aan de volgende eisen vol doen: - kennis op academisch of daarmee vergelijk baar niveau van het midden- en kleinbedrijf, zowel wat betreft de technische, econmische als sociale aspecten - ruime ervaring in de toepassing van deze ken nis - het kunnen begeleiden van veranderingen in organisaties - uitstekende contactkwaliteiten bezitten Geboden wordt een salaris van maximum 5217,- per maand, afhankelijk van leeftijd, op leiding en ervaring. Geïnteresseerden worden uitgenodigd hun solli-* citatie met uitvoerige inlichtingen te"zenden 'aan het Economisch Technologisch Instituut voorZee land, Nieuwstraat 27 te Middelburg, uiterlijk 10 dagen na het verschijnen van dit blad. ZIEZO. 1KHEB WEER. 3048, kRANTB^ BE2JDJ2G.P- WEET ETSTEN W£0? V/At" 02- WEKSLD TE KOOPtS) I interbouw-zeeland I specialisten I op het gebied van I werkend in zeeland verkooporganisatie. technische dienst in hnanciermgs- gebundelde deskundigheid ten dienste van het I eigen wonmgbezit zoekt op korte termijn, ter aanvulling van de personeelsbezetting op de tekenkamer, een jongeman die in staat moet zijn zelfstandig woningbouwprojecten uit te werken als Voor deze functie denken wij aan iemand - met een opleiding op het niveau mts (bouwkunde); - metten minste drie jaar ervaring op een architectenbureau; - iri de leeftijd van ongeveer 22 tot maximaal 30 jaar. Aan deze functie zijn verbonden: - eensalarisin overeenstemming metdedooronsgesteldeeisen; - een 13e-maand-regeling; - 8 procent vakantietoeslag; - 20 dagen vakantie per jaar; - t.z.t. opname in de ondernemingspensioenregeling; - een studiekostenregeling. Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen 10 dagen gericht worden aan de directie van interbouw—zeeland b.v. Bureau voor architectuur en projectontwikkeling Oostsingel 170-172 - Goes - telefoon 01100-13310*. DE BEZORöeR- Dc Regio Zuid-West van de ALGEMENE RECLASSERINGS- VERENIGING vraagt voor de werkeenheid Middelburg: Geboden wordt: boeiend hulp- en dienstverlenend werk t.b.v. mensen met - dreigende - strafrechtsmoeilijkheden werkuitvoering in het verband van kleinere teams medezeggenschap in de beleidsvoering Gevraagd worden: maatschappelijk werk(st)er met het diploma sociale academie bereidheid tot het werken in teamverband Salariëring vindt plaats volgens een aantal schalen waarvan het te bereiken maximum ligt op i 3410.— bruto per maand (premie AOW AWW wordt met op het salaris ingehouden). Tot de overige arbeids voorwaarden behoren o a opname in het Algemeen Burgerlijk Pen sioenfonds. deelname collectieve ziektekostenverzekering en tegemoet komingen in verhuiskosten Nadere informaties kunnen telefonisch worden verkregen bi/ Mevr E Kamphuis, maatschappeli/k werk-koördinator. tel. 078-47777 of bij de heer J Suurmond. team-koördinator. tel 01180-26157 Schritteliike sollicitaties kunnen worden gericht aan de sektie Personeelszaken van de ARV. Postbus 5017 te Den Bosch (tel. 073-123221). Wegens de zeer snelle groei van ons constructie bedrijf vraagt KON. B.V. HOLLESTELLE met spoed Geboden wordt: Goede salariëring Prima arbeidsvoorwaarden Gratis werkkleding Reisvergoeding Sollicitaties schriftelijk, mondeling of telefonisch te richten aan koninklijke txv. 'lOS 1® TELEFOON 01100-13330 TELEX 55728 Bm *3^ t.a.v. de heer Van Westen. deTombelMelse co, registeraccountants, hebben 20 kantoren in Nederland. De steer op onze kantoren kan als bijzonder prettig worden omèchreven. Men is geen nummer in onze organisatie. De werkzaamheden zijn zo georganiseerd, dat er in kleine teams gewerkt wordt waarbinnen men een eigen verantwoordelijkheid heeft. De variatie in te behandelen onderwerpen, resp. te adviseren kllènten is groot. Onze arbeidsvoorwaarden zijn zonder meer up-to-date. Vestigingen te: Alkmaar, Amsterdam Apeldoorn. Arnhem, Baarn, Bergen op Zoom, Dordrecht, Ede, Eindhoven. Enschede, 's-Gravenhage, Haarlem, Leeuwarden, Leiden, Middelburg. Nijmegen, Rotterdam, Utrecht, Winterswijk en Zierikzee. de Tombe assistent accountant In verband met uitbreiding van onze werkzaamheden zoeken wij voor ons kantoor Bergen op Zoom een assistent accountant, leeftijd 20-25 jaar. Opleiding tenminste praktijkdiploma Boekhouden, alsmede diploma Belastingrecht c.q. studerend daarvoor. Praktische fiscale-ervaring gewenst. Naast een interessante werkkring en een goed salaris bieden wij aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een studie- en reiskostenvergoeding. Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitatie te richten aan ons adres. Stationsstraat 15. Bergen op Zoom. Ons telefoonnummer is 01640-33750. Melse&co accountants

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 18