„Geen adviescommissie voor onderbreking zwangerschap" „In één week 9500 bekeuringen nopen tot beter verkeersbeleid" Zinloosstempelen aan binnengrenzen EEG André van Duins pretfilm onderwerp van erm-onderzoek AFGANG DREIGT VOOR AMATEUR- ARCHEOLOOG TJERK VERMANING PZC/i Portier liet politie niet door Vrouw valt uit trein KANS OP PRIJZENSLAG IN VLIEGREISWERELD IN STRIJD MET WET? Mogelijk duizenden valse 'pre historische' voorwerpen Teleurstellend begin van reis kamerleden door Rusland VOORSTEL HOOFDBESTUUR KNMG: GRONINGEN - Het hoofdbestuur de Koninklijke Neder landse Maatschappij ter Bevordering van de Geneeskunst heeft geen enkele behoefte aan een adviescommissie voor onderbreking van de zwangerschappen. Daarmee lijken de medici lijnrecht in te gaan tegen een belangrijk artikel in het wetsvoorstel van PvdA en VVD, dat op 14 september in de Tweede Kamer zal worden behan deld. De KNMG legt haar voorstel aan de leden voor op 17 septem ber a.s. De moeilijkheid voorde medici is, dat niet precies duidelijk werd wat de taak van de advies- en loezichtcommissie precies is. Aan toetsing van het werk dat de artsen in de abortusklinieken verrichten door andere collega's, om onder meer naleving van de nieuwe wet te controleren, heeft de KNMG geen enkele behoefte. Om andere redenen hoeft de advie scommissie volgens deze organisatie ARNHEM- De 56-jarige portier Joosten van de Arnhemse chemische industrie Ciago BV aan de Kleefsewaard is don derdagmiddag een uur lang gevangen gehouden in een cel van het hoofdbu reau van politie nadat hij politiefunc tionarissen de toegang tot het bedrijfs terrein had geweigerd. De agenten waren naar het bedrijf geto gen omdat uit het reactorgebouw van Ciago ruim 700 kilo explosief butadieen, styreen en een zeepoplossing in water waren ontsnapt. Na het explosiealarm bij de syntheti sche rubberproducent Ciago wilde de Arnhemse politie een onderzoek instel len Portier Joosten verhinderde hen het bedrijfsterrein te betreden, en beriep zich daarbij op „instructies van hoger hand". De politiemensen namen daar mee geen genoegen en vroegen om as- sis tentie. Nadat een tweede verzoek van politie zijde om het terrein te mogen betreden door de Dortier van de hand was gewe zen. en pogingen om telefonisch con tact te zoeken met het Ciago- beleidscentrum op niets waren uitgelo pen, werd de portier gearresteerd en naar het bureau overgebracht. De twee bij de terreinpoort achtergebleven agenten kregen korte tijd later wel toe stemming om het terrein op te rijden. De bedrijfsleiding spreekt achteraf van een „betreurenswaardig misverstand" tussen beleidscentrum en portier". De portier zelf houdt vol dat hij juist heeft gehandeld, en ook de Arnhemse politie staat op het standpunt dat haar han delwijze terecht is geweest APELDOORN (ANP) - Een 46-jarige vrouw afkomstig uit de omgeving van Manchester, is in de nacht van donder dag op vrijdag langs de spoorbaan bij Assel (gemeente Apeldoorn) gevon den. Zij werd zwaar gewond in een ziekenhuis te Apeldoorn opgenomen. De vrouw werd vermist toen in Den Haag. het eindpunt van de Scandinavië-Holland Expres waarin zij reisde, haar bagage niet werd afgehaald. De spoorwegen begonnen een zoekactie die na vier uur resultaat had. De politie is er van overtuigd dat ei geen sprake is van een misdrijf. Zij ver- evenmin in het leven te worden geroe pen ..De uitvoerende artsen hebben tot taak te zorgen dat de ingreep op ver antwoorde wijze, zonder onaanvaard bare risico's, plaatsvindt, dat de voor de individuele ziektegeschiedenis rele vante gegevens worden vastgelegd en dat voorlichting en nazorg de nodige aandacht krijgen. Wat deze aspecten van de zorg betreft, verschilt abortus provocatus niet wezenlijk van andere vormen van medisch handelen, zodat een duidelijk motief voor een specifieke toetsing ontbreekt". Vrij De KNMG voegthierdan aan toe. dat de voorgestelde adviescommissie niet zal worden geaccepteerd. Overigens wordt in de brief voor de algemene ledenver gadering duidelijk gesteld dat geen en kele arts kan worden verplicht abortus te verrichten of eraan mee te werken. Ze moeten volgens de KNMG vrij kunnen zijn in het al of met, doorverwijzen In het laatste ummer van Medisch Contact vraagt hoofdredacteur F A. Bol zich af of minister Van Agt. onvol doende inzicht in medisch handelen ol politiek opportunisme kan worden ver- Moeilijkheden rond Rotterdamse wethouder opgelost - De moeilijkhe- weten De minister was onlangs fel van leer getrokken tegen artsen die naar zijn mening buiten de wet om aan abortus meewerkten Die ..omslag in de opinie van de Nederlandse artsenwereld" zou het justitie onmogelijk hebben gemaak t de wet te handhaven Vanda<v.dat Van Agt zich op. zoals hy het noemde. ..de linie van drie maanden" had terugge trokken De hoofdredacteur van Me disch Contact vindt het maar mer kwaardige uitspraken ..Herhaalde rechterlijke uitspraken hebben beves tigd dat abortus provocatus naar geld end recht geen strafbaar feit hoeft te zijn Hij acht het onjuist dat Van Agts persoonlijke exegese van de wet, .richtsnoer wordt voor het medisch Bij een explosie bij een olierafinaderij in Chalmette, abij de Amerikaanse stad New Orleans zijn de nacht van donderdag op vrijdag twaalf mensen om het leven gekomen en n anderen ge- ^e zware portefeuille algemene perso- ROTTERDAM (ANP) den rond de Rotterdamse wethouder handelen van artsen Joh. de Jong (sport en recreatie) zijn door het college van b. en w. opgelost. Geruchten als zou I)e Jong het PvdA- college moeten verlaten in verhand met de administratieve chaos op de af deling sport en recreatie blijken on juist te zijn. Burgemeester André van der Louw deelde vrijdagmiddag mee dat De Jong wethouder blijft en dat tijdens de be sprekingen over de moeilijkheden fambtelyke en administratie! op sport en recreatie een eventueel vertrek nim mer orde is geweest De Jong. die na enige weken ziekteverlof maandag weer aan het werk gaat, blijft sport en recreatie in zijn portefeuille houden. Hij zal. zo is overeengekomen wond geraakt van wie vier ernstig. Op het moment van de explosie waren dertig arbeiders reparatiewerkzaamhe- den aan het uitvoeren in een torensilo van dertig verdiepingen op het trerrein van de raffinaderij van Tenneco neels en organisatiezaken afstoten i zoals Van der Louw zei. meer aandacht ,te kunnen besteden aan sporten recrea tie De Jong krygt een nieuwe porte feuille terug, namelyk coördinatie van milieu-aspecten. Haarlemse politie nam negen kilo heroine in beslag HAARLEM - Donderdagavond heeft de politie in Haarlem om half zeven elf Chineze gearresteerd en 13,5 kg hero ine bij een van hen in beslag genomen. De inval gebeurde op verzoek van de douane, recherche en rijkspolitie te Schiphol. De hoofdverdachte is een 41-jarige Haarlemse restauranthouder die zich verdacht maakte door uit Bangkok af komstige goederen aan de douanecon trole te onttrekken De koffers waren uit Bangkok naar Schiphol gestuurd en daar door hem afgehaald In de bij zijn woning behorende box werden twee kof- MIDDEN BEEMSTER - De heer Fokko Talens heeft naast zijn woonboot (Kalf 23) een unieke verzameling poppen. Talens is werkzaam bij de gemeentereiniging van Zaandam en na het vinden van een paar poppen en beesten tussen het huisvuil is hij met deze bijzondere hobby begonnen VIKING KIEKT AARDE Winterreservering in Spanje ROTTERDAM - Het gaat er op lijken dat in de reiswereld een prijzenslag ontbrandt om in de komende winter Spanje weer in de gratie te brengen van de Nederlandse toerist. De zomer is slecht geweest voor de organisatoren van vliegreizen: het aantal boekingen liep met rond 15 procent terug. Voor Spanje was dat zelfs 30 pet. Om de Cos ta's weer in de gunst te krijgen, gaan de prijzen sterk omlaag. Alseerste grote touroperatorheeftChris- toffel donderdag zijn winterprogramma ten doop gehouden. Vooral voor de maandnovemberendeeerstehelftvande gegeven blijkt, dat het toerisme naar Griekenland dit jaar enorm is toegeno men. Directeur Rallatos van het Grieks ver keersbureau in Amsterdam heeft mee gedeeld. dat in de eerste zes maanden van dit jaar in totaal 1.559.600 Buiten landse toeristeneen bezoek aan Grieken land hebben gebracht, een stijging van 50,7 procent vergeleken met de over eenkomstige periode van 1975. Het aan tal Nederlanders, dat in de eerste helft 1976 Griekenland heeft bezocht heeft. PASADENA (DPA) - De geleerden in het vluchtleidingscentrum van de Vi- fers aangetroffen, waarin zich behalve king in Pasadena zijn van plan, de ca- kleding 9 kilo heroïne bevond, plus nog mera's w aarmee naar een geschikte 4,5 kilo ln de bekleding landingsplaats voor de Viking-2 ge- Tegelijkertijd werden nog tien Chinezen zocht wordt ook te gaan gebruiken voor in de stad gearresteerd. Dne landgeno- een aardige foto die niet op het pro ten van 19. 20 en 39 jaar. die in zijn res- gramma staat. taurant werkzaam zijn maar niet over zij willen een opname maken van de de vereiste verblijfsvergunningen be- aarde, die op die afstand van 350 miljoen schikten, werden aan de vreemdelin- kilometer nog juist als een kleine ster genpolitie overgedragen. Een 49-jarige zichtbaar moet zyn. Een dergelijke foto Haarlemmer en een 45-jarige toerist uit js nog nooit van een dusdanige afstand China werden ingesloten. Dit gebeurde genomen De uitvoerine van dit. plan is ook met vijf andere personeelsleden van pas mogelijk nadat de Viking-2 begin het bedrijf met dezelfde nationaliteit. september gestrand is.De Viking-1 Een van de grootste drugdealers van zoekt inmiddels niet alleen naar nu le- Gelderland de 30-jarige oud-fotograaf A vende organismen op Mars maar ook F uit Rhenen. heeft zich vrijwillig bij de naar uitgestorven levende wezens. Na politie gemeld. twee vergeefse pogingen kon de afdeling Volgens de Arnhemse narcoticabrigade waarin naar organische verbindingen moet de voormalige fotograaf tientallen wordt gespeurd vrijdag eindelijk gevuld drugtransporten van Marokko en worden met wat grond van de Marsbo- POLITIE VERKEERSCOMMISSIE (Van onze verkeersredacteur) DEN HAAG - Een totaal van 9500 be keuringen in eer. gewone werkweek, eind mei, heeft de Centrale Politie Ver- keers Commissie (CPVi tot het inzicht gebracht dat een beter beleid ontwik keld zal moeten worden om de ver keersveiligheid in Nederland te bevor deren. niet zo erg aangeslagen, dagelijks veel voorkomende vreemde schuiver op twee maal driebaanswegen plaats vindt wanneer een op de rechtse strook rijdende auto naar de meest linkse moeten terug om een auto te pas seren die op de middenstrook blijft rij den. Spanje georganiseerd hebben zelfde tijdvak 16.800. een stijging van 117.5 procent maanden december en januari zijn er Gezien het feit. dat de drukste vakan- koopjes te halen Acht dagen Majorca kan al voor 223 gulden, en 15 dagen voor 287 gulden (vergelijkbare prijzen vorig jaar 339 en 375 gulden). Opzienbarende prijsverla gingen ook voor Bemdorm, de Costa del Sol 15 dagen appartemen t voor 2 perso nen 308 gulden), voor Italië (Rome), Tu nesië, de Algarve in Portugal en zelfs voor de niet uit de gratie geweest zijnde Canarische Eilanden (545 gulden in plaats van 651 gulden voor een ar rangement in een tweeper soonsappartement). Christoffel heeft wel aardig geboerd, zegt directeur André Verlinden. Zeven procent meer passagiers in het afgelo pen seizoen, ofwel in totaal 120.000 man. is niet slecht. tiemaanden nog niet in deze cijfers zijn opgenomen, verwacht men in Grieken land, dat het aantal Nederlandse bezoe- kers zeker de honderdduizend zal halen. DEN HAAG (ANP) - Het stempelen van paspoorten van onderdanen van EEG- Vorig jaar brachten in totaal 61.000 Ne- landen die naar een ander land van de Europese gemeenschap reizen is vrij derlanders een bezoek aan Grieken- zinloos, aldus de Europese commissie, het 'dagelijks bestuur" van de EEG. land. In de afgelopen jaren is Spanje Een Westduits lid van het Europese parlement de socialist Horst Seefeld, had de jaarlijks door naar schatting 400.000 commissie gevraagd iets te doen tegen het'lastigvallen'stempelen vanpaspoorten, Nedprlandsp vakantiegangers bezocht,, bijvoorbeeld op de luchthavens van Brussel en Londen. Griekenland moedt dat de vrouw onwel is geworden Terwijl de Nederlandse toeroperators "n zich heeft vergist in de deur toen zij klagen over de teruggang, die het vlieg- vakantieverkeer op Spanje te zien heeft r het toilet wilde. (Van onze Haagse redacteur) DEN HAAG - Het ministerie van CRM onderzoekt of André van Dnin's Pretfilm, die donderdag in 25 biotopen in première is gegaan, rxnaakt is in strijd met de Om- ,»epwet. Zou dit het geval zijn, dan zijn maatregelen tegen de TROS mogelijk. Artikel 13, lid 5 van de Omroepwet bepaalt dat de omroeporganisaties „ten genoegen van de minister moe ten aantonen dat zij niet gericht zijn op, of dienstbaar zijn aan het maken van winst, voorzover deze niet voor de vervulling van de omroeptaak bestemd is". Voor de film is gebruik gemaakt van tv-bandopnamen (ampexbanden). die van theateruitvoeringen van André van Duin-shows met NOS- personeel en NOS-reportagetreinen zijn vervaardigd ten behoeve van de tv-uitzendlngen van de shows op la tere tijdstippen. Stukken van de am pexbanden met daarop de sketches die in de film zijn verwerkt, zijn in een laboratorium van de magnetische beeldbanden overgeschreven op 35 mm-filmmateriaal - vervolgens is dat materiaal in vele kopieën, door een commerciële producent. Joop van den Ende. in commerciële bioscoop- roulatie gebracht. Volgens de TROS zijn de ampex banden aan Joop van den Ende afge staan op leenbasis. Het is wel duide lijk dat de André van Duin- bioscoopfilm niet is bestemd voor de vervulling van de omroeptaak van de TROS. Onderzocht wordt thans in hoeverre het beschikbaarstellen van beeldbanden van tv-uitzendingen ten behoeve van een commerciële bioscoopfilm valt onder de term „dienstbaar zijn aan het maken van winst". Verkoop Ook bij de NOS is een onderzoek in gang gezet. Nagegaan wordt in hoe verre geen sprake is van het uitlenen van de ampexbanden. maar van ver koop. Verkoop van programma's van de omroepen aan derden moet lopen via het verkoopbureau van de NOS. Het betreft zowel programma's die met NOS-personeel en NOS- materiaal in NOS-studio's zijn ge maakt, als programma's die door de omroepen in eigen beheer op film of op beeldband zijn vastgelegd. Het ministerie van CRM onderzoekt eveneens de rechtmatigheid van de TROS-tv-uitzending van de happe ning op het Rembrandtplein in Am sterdam na de première van de André van Duin bioscoopfilm. Het was één grote promotie voor de film. en voor de grammofoonplaat die met de film is uitgebracht Nagegaan wordt of de TROS met deze vorm van promotie de reclameverboden heeft overschreden, dan wel net binnen de grenzen van het toelaatbare is geble ven. Programma's als „Voor een briefkaart op de eerste rang" (KRO) zijn toegelaten. Ook het noemen van nummers en prijzen van grammo foonplaten mag. Het wordt door het ministerie van CRM gezien als val lend onder aandacht schenken aan cultuuruitingen. kruispunt. J t tf Eveneens binnen de bebouwde kom t" -WCf, M werden 280 bekeuringen uitgeschreven iJbV voor wat „lichte inhaalfouten" worden *1 r f „rr/ genoemd (te langzaam, inhalen terwijl N: W men wordt ingehaald). Veel emsti- i" y §er zijn de 120 wegens inhalen in een 'VV' bocht, over hellingen en op kruispun- ten'He 1 rechts inhalen neemt toe. al wa- ren bet binnen bebouwde kom 90 ge- B,_ -"^4/ constateerde gevallen. Autosnelwegen BMflannWfc tiéHf Va JjS Voor het gedrag op de autosnelwegen N beeft men zich geconcentreerd op vier fw'; *4 punten, te langzaam rijden (minder dan SBafc. 'V JjP" 70 km per 100 bekeuringen, te A weinig afstand 80. onjuist invoegen 40 en onno(llS hnks rijden 170. Er is niet - iïZ- tktófc - bijzonder gelet op overschrijden van de 100 km per uur en evenmin op negeren -:>? van rood licht. Evenmin is aandacht be- A Steed aan rechts inhalen op autosnel- HAARLEM - Dankzij voortreffelijk samenspel tussen douanerecherche, de rijkspolitie Dienst_wegen^« Luchtvaart en de Haarlemse recherche heeft de laatste negen kg pure heroïne ter waarde van fl mil- M joen achterhaald. De heroïne iverd aangetroffen in twee koffers in de box van de flatwoning vanl de 41-jarige Chinese restaurateur L T. in Haarlem-Schalkwijk. De Chinees werd ter pZefc/ce gearresteerd. Wel is aandacht besteed aan de rijder „Wanneer er 200 verbalen worden uitge- die geheel links rijdt en rechts inhalen schreven wegens te snel naderen van in de hand werkt omdat de linksrijder een kruispunt, moet men dat ln de eer- van oordeel is dat men toch niet snel Ier ste plaats opvatten als een voorkoming mag dan 100 km per uur. De praktijk van 200 potentile ongevallen aldus de heeft uitgewezen dat de gemiddelde secretaris van de CPVC, J.F. H. van den snelheid op autosnelwegen al weer Berg. aardig tussen 110 en 120 km per uur ligt, In samenwerking met Veilig Verkeer aldus de heer Van den Berg. Nederland heeft de CPVC eind mei een landelijke controleacüe gecoördineerd die samenviel met de controle van de technische staat van voertuigen. De 9500 verbalen die werden uitgeschreven wegens geconstateerde overtredingen, vielen zowel binnen als buiten de be bouwde kommen. „Het lijken er veel, maar het zal duide lijk zijn dat met dagelijks zo'n 3 miljoen auto's en brommers op de weg. maar een fractie van alle overtreders is gepakt", aldus WN. dat de oorzaak van de ver keersonveiligheid in de eerste plaats DEN HAAG (ANP) - Minister van Ke- toeschnjft aan de geringe pakkans m menade komt met zijn ontwerp voor Nederland .We zijn er erg van ge- een wet op het basisonderwijs met een schrokken" grondwettelijk ongeoorloofde beper kingvan de vrijheid van onderwijs. Tot Op kruisingen binnen de bebouwde deze bevinding is het centraal bureau kom werden zon 3500 verbalen uitge- voor het katholiek onderwijs gekomen schreven, 2000 werden niet in catego- !n een voorlopig commentaar, rien ondergebracht, van de overige wa- Een werkgroep met leden van de Neder- ren het er 530 voor verkeerd afslaan landse katholieke schoolraad gaat een (zonder te letten op de snelheid van definitief commentaar ontwerpen, tegenliggers, of. naar rechts, de komst Reedsnuisalsbezwaaraangevoerd.dat van fietsers en voetgangers. Er werden de minister een onderdeel van de con- 450 voorrangsfouten geconstateerd, en tourennota wil uitvoeren, die nog steeds in 350 gevallen werd het kruispunt ver- een discussie- en geen beleidsnota is. keerd opgereden (geen voorrang, lin- De minister koppelt hetsamengaan van kerbocht te krap etc.). In 200 gevallen het kleuter- en het lager onderwijs aan reed men te snel, te dichtbij of over het voorwaarden. Daarbij zijn een aantal Centraal bureau katholiek onderwijs: KRITIEK OP WETSONTWERP VAN KEMENADE De CVPC voelt wel voor de regel die in de meeste Amerikaanse staten geldt, namelijk dat men zoveel mogelijk ln zyn eigen rijstrook moet blijven rijden. Maar elders m Europa is dit voorschrift nog ASSEN - Honderden, mogelijk duizenden vuurstenen werktui gen uit de pre-historie, gevon den door de amateur- archeoloog Tjerk Vermaning op ruim 120 vindplaatsen in Noord-Nederland, zijn vals. Dat is een conclusie van de 29-jarige wetenschappelijk medewerker van het biologisch- archeologisch instituut in Gro ningen. drs. Dick Stapert. Het gerechtelijk laboratorium heeft dit in een rapport aan de rechter commissaris inr Oordt in Assen onder schreven. Zijn bewering, op „dorpen" van Neanderthalers te zijn gestuit, wordt onwaar genoemd. Benadeelden zijn de musea te Assen en Leeuwarden en het provinciaal bestuur van Drente, dat 60.000 van deze artefac ten kocht voor 50 mille, en hem ter sti mulering voor zijn speurwerk in de pe riode 1969-1972 jaarlijks een ondersteu ning van twaalf mille verleende Tjerk Vermaning zal terecht moeten staan wegens oplichting. Het wordt niet uitgesloten geacht dat Vermaning medewerkers heeft gehad. Vorig jaar maart is Vermaning al op verdenking van oplichting aangehou den. maar toen achtte de officier van jusUtie zich in deze ingewikkelde mate rie met bevoegd De hulp van het ge rechtelijk labonum werd ingeschakeld. Vermaning heeft daama een aanklacht wegens smaad ingediend tegen het hoofd van de BAI van de universiteit te Groningen, prof. dr. H. T. Waterbolk en zijn rechterhand drs. Stapert. Hoewel vervalsingen in de wereld van de kunst der archeologie al bijna net zo oud zyn als het antiek, wordt dit voor Nederland een unieke rechtszaak Als Vermaning schuldig wordt bevonden, is hy er niet alleen in geslaagd geleerden van naam om de tuin te leiden Hy heeft van hen ln de jaren 1960-1970 zelfs veel lof gekregen. Toen hoefde Vermaning als, „messias van de oudheid" maar het Drentse land in te stappen om schimmen en scherven van het stenen tydperk te vinden. Daama groeide het wantrouwen, ook van Franse en Engelse archeologen. Vermaning achtte zich miskend. Hij had gerekend op een aanstelling in over heidsdienst en op een ere-doctoraat. Na 35 jaar amateur-archeologie. waarvan 15 jaar met veel waardering, dreigt nu voor de 47-jarige Tjerk de afgang. andere bekostigingsvoorwaarden voor het bijzonder onderwijs. Deze staan vol gens het voorlopig commentaar op ge spannen voet met de grondwet Minister Van Kemenade wordt o m. verweten, dat hij de kerken niet de vraag heeft voorgelegd of zij zich kun nen vinden in zijn voorstellen voor goedsdienstonderwijs op de openbare scholen. Het zou aanbeveling hebben verdiend dit te hebben gedaan met name in verband met de organisatori sche inpassing van het godsdienston derwijs in het schoolwerkplan, oppert het centraal bureau. (Van onze speciale verslaggever mr. Frans Kok) MOSKOU - Het eerste gesprek van de Nederlandse parlementaire delegatie in Moskou met een afvaardiging van de Opperste Sowjet is telenrstellend ver lopen. Kamervoorzitter Vondeling deelde na afloop mee dat de Russen lange monologen hadden gehouden over ontspanning en bewapening, maai dat van een echte discussie tussen beide partners nauwelijks sprake was. De Nederlandse kamerleden, die mor genochtend al uit Moskou naar het Centraal-Aziatische Tasjkent vertrek ken, zullen volgende week vrijdag nog een afrondend gesprek hebben met de delegatie van de Opperste Sowjet (het Russische parlement Het is dan de be doeling om van Nederlandse zijde zelf onderwerpen aan de orde te stellen die politiek nogal gevoelig liggen, zoals de behandeling van dissidenten en meer in het algemeen het toestaan van afwij kende meningen ln de Sowjet-Unie. KVP-leider Andrtessen gaf echter toe niet veel hoop te hebben op een serieuze discussie op dit punt. wat hij voor een deel weet aan het overladen program ma. Ook was Andriessen weinig optj mistisch over de mogelijkheden dat de delegatie zelf nog contact zou kunnen leggen met dissidenten zoals Sacharo* ZATERDAG 14 AUGUSTUS 1976 binnen-buitenland

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 11