Ouders naar Nieuw-Zeeland voor een laatste afscheid Nederlandse kon door krijgslist uit Leopoldstad ontsnappen Last van zenuwen? SUCROSA AANSLUITING OP ELEKTRONET VOOR AFNEMERS TE DUUR SPORT EN WEDSTRIJDEN DONDERDAG 14 JULI 1960 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT GEËMIGREERDE ZOON STERVENDE Gelden bijeengebracht door particulieren en instellingen Gistermiddag om vijf uur is de 60- jarige tuinder H. G. Braakenhoff met zijn 57-jarige vrouw aan de trieste reis naar hun stervende zoon in Nieuw-Zeeland begonnen. Het twee tal, dat door een dochter met haar man naar Schiphol werd gebracht, vertrok met een toestel van de B.E. A. naar Londen. Daar hadden twee passagiers van het lijnvlïegtuig van de B.O.A.C., dat gisteravond naar Sydney vertrok, hun plaats aan de zwaar getroffen ouders afgestaan. Het toestel was namelijk geheel vol geboekt. Vrijdagmiddag wordt het omstreeks vier uur in Sydney ver wacht en de volgende ochtend zullen de heer en mevrouw Braakenhoff met een derde vliegtuig doorreizen naar Oakland op Nicuw-Zeeland. Aan het drama van de 27-jarige Ber Braakenhoff is in de Australi sche pers veel aandacht besteed. De jongen emigreerde zeven maanden geleden naar Nieuw-Zeeland en iedereen meende dat hij kerngezond was. In de lente liet hij zijn verloof de mej. Gerda Bleeker uit Heems kerk overkomen. Zij trouwden op za terdag 11 juni j.l. Bijna terstond na zijn huwelijk be gon de heer Braakenhoff ziektever schijnselen te vertonen, doch pas een week geleden kregen zijn ouders (in Castricum) bericht dat hij in een ziekenhuis van Waikato op Nieuw- Zeeland was opgenomen. Daags voor zijn 60ste verjaardag hoorde vader Braakenhoff uit een door Reuter overgeseind bericht, dat zijn zoon aan leukaemie (een bloed ziekte) leed en dat de doktoren hem hadden opgegeven. Zowel in Nieuw-Zeeland als in Nederland verwekte dit bericht bü tallozen veel medelijden. Er werd koortsachtig gepoogd de gelden bijeen te brengen om de (Advertentie) Mijnhardt's Zenuwtabletten helpen U er overheen Kustvaarder „Pax" werd nog niet De derde poging die woensdagmor gen vroeg zou worden ondernomen om de voor Westkapelle gestrande kustvaarder ,.Pax" te bei-gen is niet uitgevoerd. Wel verschenen om streeks drie uur dc sleepboot „Scal- dis" en het bergingsvaartuig „Dol fijn" voor de kust maar men kon de aangebrachte tros niet meer uit zee te pakken krijgen. De „President Wiersma" uit Breskens, die te hulp werd geroepen, heeft tevergeefs ge dregd naar deze tros. dezelfde die dinsdagmiddag gedeeltelijk afscheur de bij het Kluisgat tijdens de ber gingspogingen en niet vervangen was. Onverrichter zake zijn de sleepboten reeds voor hoogwater naar Vlissin- gen teruggekeerd. Het water steeg zo hoog, dat de „Pax" op het strand lag te schommelen. Nu duurt het eni ge tijd voor het tij weer zo gunstig is als woensdag. Oorspronkelijk lag het in de bedoeling dat de poging 's middags bij hoog water herhaald zou worden. Dit is ook niet doorge gaan. zieke met zijn jonge vrouw nog tijdig naar Nederland te laten te rugkeren, maar toen dit in enkele dagen vrijwel geregeld was, bleek zijn toestand dermate verslechterd te zijn, dat hij de reis niet meer kon maken. Daarop sloegen verschillende par ticulieren en Instellingen waaron der de stichting „Wij komen" de handen ineen en boekten passage voor de ouders naar Nieuw-Zee land. Lang niet al het geld is reeds beschikbaar. Het is een du re reis. want beide ouders zullen na de begrafenis van hun zoon in Nieuw-Zeeland naar Nederland te rugkeren met hun jonge schoon dochter. Zo zijn dan de beide ouders gister middag dank zij de spontaan aange boden hulp naar hun zoon vertrok ken. Het is hun eerste vliegreis. Af gezien van een kort bezoek aan de Expo in Brussel waren ze nog nooit in het buitenland geweest. Maar het is tevens de meest trieste reis die ze ooit hebben gemaakt; (Advertentie) Voor de slanke lijn! IN ONRENDABELE GEBIEDEN Prov. Staten bespraken jaarstukken N.V, PZEM In de afdelingen van de Provinciale Staten zijn de jaarstukken van de N.V. P.Z.E.M. over 1959 besproken, waarbij enkele leden onder meer over de aansluiting van onrendabele ge bieden op het elektriciteitsnet ver schillende vragen stelden. Hierbij kwam aan de orde of uit dit fonds wel voldoende genomen wordt voor aansluiting van de onrendabele ge bieden. Ook kwam ter sprake of de goede uitkomsten van de N.V. P.Z. E.M. geen tariefsverlaging kunnen inhouden. Met betrekking tot het fonds onren dabele gebieden vroeg een van de leden of de 200.000, die ten goede komt aan het fonds niet drastisch verhoogd kan worden, gezien de enorme bedragen welke belangheb benden zelf moeten betalen. Ook werd opgemerkt dat het fonds per 31 december 1959 geboekt staat voor 297.048, terwijl in 1959 een bedrag van 102.952 eraan onttrokken is en 200.000 eraan toegevoegd, zodat 't fonds thans ongeveer 500.000 groot is. Het lage bedrag dat hieraan ont trokken is is mogelijk een gevolg van de zeer hoge bijdragen, welko belanghebbenden worden opgelegd, aldus een van de leden.- In antwoord hierop delen Ged. Sta ten mee, dat in 1959 inderdaad slechts een bedrag van 102.952 aan het fonds voor onrendabele voorzie ningen is onttrokken. Daarbij dient echter in ogenschouw te worden ge nomen, aldus Ged. Staten, dat voor de bijdragen welke in het kader van de herverkaveling worden verleend geen beroep op dit fonds wordt ge daan, maar dat deze kosten - in 1959 110.000 ten laste van de exploitatie van het bedrijf worden gebracht. Hierbij wordt aangestipt dat alle pogingen om bijdragen van het rijk te verkrijgen in de kosten van die onrendabele gebieden, die buiten de herverkavelingsgebie- den zijn gelegen, geen resultaten hebben opgeleverd. Verder wordt hieraan toegevoegd, dat het aan tal nog aan te sluiten percelen ongeveer 1200 bedraagt; de kos ten van aansluiting hiervan wor den geraamd op zes miljoen. Nu op een bijdrage van het rijk voor de herverkavelingsgebieden 40 procent van de kosten niet mag worden gerekend zouden ondanks de bijdragen van provincie, gemeenten en de belanghebbenden de lasten voor de toekomstige afnemers veel te zwaar worden. 'Daarom hebben Ged. Staten naar een ander systeem van financiering gezocht, waarbij de medewerking van de standsorganisa ties is ingeroepen. Het overleg be vindt zich echter nog geheel in het stadium van voorbereiding. Over een mogelijke tariefsverlaging delen Ged. Staten mee, dat hierop de aandacht voortdurend gevestigd blijft. Dit geldt in het bijzonder voor de tarieven voor industriële doelein den: die voor verlichting en huishou delijk verbruik wijken niet veel af van hetgeen gemiddeld elders wordt betaald, aldus Ged. Staten. Eerste mosselen uit de Waddenzee aangevoerd Dinsdag zijn de eerste mosselen van de Waddenzee aangevoerd te Yerseke. De kwaliteit was goed en het visgewicht bedroeg plm. 23 kg. Deze week zal de bevoorrading plaats hebben op de verwaterplaat sen, zodat maandag 18 juni begon nen kan worden met de export. Ook de conservenfabrïeken kunnen deze datum hun werkzaamheden sginnen. Bromfietser lette niet op en botste tegen auto Maandagmiddag om kwart over twaalf kwam het op de Markt te Middelburg tot een aanrijding tussen een personenauto en een bromfietser, toen deze laatste, de Vlissinger D. D. van L., niet oplette. Doordat hij naar een voorbijganger keek botste hij te gen de personenauto van de Duitsers R. W. S. uit Frankfurt a. Main die over de Markt in de richting van de Lange Noordstraat reed. Bij de aan rijding1 werden beide voertuigen be schadigd. Overzicht Nutsspaarbank Dansparen bewogen over Middelburg in maand juni Blijkens een overzicht over de maand juni van de Nutsspaarbank te Mid delburg is bij deze bankinstelling in deze maand f 828.578,50 gespaard en 646.376,61 opgenomen. Het spaar derstegoed nam hierdoor toe met 182.201,89 van 16.413.745,35 tot 16.595.947,24. Het aantal rekeninghouders bedroeg begin juni 14621. Drieentachtig nieu we spaarders werden in deze maand ingeschreven en 69 uitgeboekt, zodat de Nutsspaarbank thans 14635 spaarders telt. Aan het kantoor te Middelburg werd ingelegd voor 721.622,88. Opgenomen werd voor een bedrag van 502.117,70. Het spaarderstegoed vermeerderde hier door met 219.505,18 van 13.732.900,73 tot 13.952,405,91. Aan het bijkantoor te Oostburg werd een gespaard bedrag van 101.542,35 en een opgenomen bedrag van 139.858.91 genoteerd. Het spaar derstegoed liep hiermee met 38.316.56 terug van 2.648,990,22 naar 2.610.673,66. Op de zitdag te Oostkapelle werd een inleg genoteerd van 5.321,85 en een opgenomen bedrag van 2.378,77. Bij het agentschap Kruiningen be droeg 't gespaarde bedrag 5.413,27 en het opgenomen bedrag 4.400, een toename van het totaalinleggers- tegoed met 1.013,27 van 31.854,40 tot 32.867,67. Bij het schoolsparen bedroeg het te goed begin juni 63.848,86. Het ge spaarde bedrag bedroeg 1.891,96 en het opgenomen bedrag 1.323,20. Het inleggerstegoed vermeerderde hiermee met 568,76 tot 64.417,62. Totaal werden door de spaarbank 21 babyboekjes afgegeven, waarvan 17 te Middelburg en 4 te Oostburg. In Middelburg vond hierop een eerste bijstorting plaats van 118 en te Oostburg van 35. Door een uitgif te van 5 en een Intrekking van 6 spaarbusjes liep het aantal in om- tegels Vlissings „stadion" Ideaal weer voor een openluchtbal was het woensdagavond niet direct. Toch bewogen zich over de betegelde dansvloer van het tijdelijke stadion van de jubilerende Vlissingse harmo nie „Ons Genoegen" vele paren in een „strikt" danstempo. Gezeten op het podium in een hoek van de „kuip" zorgde het balroomorkest van Jan Corduwener voor de muziek. Een zacht windje streek over de danslustigen, een klein buitje even eens. Maar deze negatieve kant van het openluchtbal, dat de feestende muziekvereniging haar stadgenoten aanbood, mocht toch een goede be langstelling niet tegenhouden. Het programma stond onder leiding van Cas de Ruyter. Vijf uren voordat de eerste dansparen zich voor een quik-step op de tegels van het sta dion waagden, hadden ongeveer 3000 kinderen popelend zitten wachten op een matinee, die voor hen binnen de tribunes zou worden gebracht. Adri van Oorschot voldeed met zijn goocheltoeren en sprekende pop vol ledig aan de verwachtingen van het jeugdige publiek. „De twee Kamé's" met hun acrobatische toeren, Pipo en Coco de vrolijke clowns en Justus Jesayes met zijn accordeon legden daar nog e enschepje bovenop. Kort om, het was een middag van jool en plezier voor de kinderen, die van hun bijval onomwonden blijk gaven. Voor vanavond staat er Zeeuwse Folklore op het program. Het West- kapels Dameskoor, de boerenkapel uit dit Walchers dorp, de klompen dansers van „Medioburgum" en de Westkappelse muziekvereniging „O. K.K." zullen daarvoor zorgdragen. loop zijnde busjes met 1 terug tot 1503. Bij 57 ledigingen werd hier een gespaard bedrag genoteerd van 1.631,17. Brazilië-Argentinië 5-1 Brazilië heeft in het stadion Alaraca- na te Rio de Janeiro een overwin ning met 51 (rust 31) behaald op Argentinië in een wedstrijd voor het toernooi om de Coupe Atlantique. De Argentijnen speelden de gehele tweede helft met tien man, daar in de voorlaatste minuut van de eerste helft Varacka uit het veld werd ge stuurd na een incident met de Bra ziliaanse „zwarte parel", Pele. Doelman Van der Wint naar Heracles Dc voetbalclub Heracles heeft een akkoord bereikt met de eredivisie club DOS uit Utrecht over de aan koop van de doelman v. d. Wint van DOS. Doelman v.d. Wint zal dus volgend seizoen voor Heracles uit komen. Het transferbedrag is niet bekend. Er wordt gesprokén over eeh bedrag van 35.000. Zwemwedstrijd in de Oosterschelde Op zondag 24 juli a.s. organiseert de Bergen op Zoomse zwem- en polo- vereniging „De Krabben" de jaar lijkse 1200 m zwemwedstrijd in de Oosterschelde. De start is bij de kop van 't Hoofd en de finish bij de aan legsteiger van de potasfabriek, 's mid dags omstreeks vier uur. Mocht de wedstrijd in verband met de weers omstandigheden dan niet door kun- nen gaan dan zal deze verzwommen thans in het bezit van Gouda, die vo- worden op 7 augustus a.s. I rig jaar winnaar werd. Motorkampioenschappen te Bergen op Zoom Onder slechte weersomstandigheden Organiseerde de m.a.c. „Scheldegau- wen" zondagmiddag de motorterrein- kampioenschappen op het recreatie oord „De Kloof" bij Bergen op Zoom. Bij de senioren 350 cc en hoger was B. Hartelman uit Hengelo de snelste. Hij legde de 15 ronden af in 22 minu ten en 24,3 seconde. J. H. v. d. Meij werd winnaar in de serie senioren tot 250 cc, die 12 ronden moesten rijden. De winnaar deed dit in 20 minuten en 8,3 seconde. De juniores 350 cc en hoger moesten 8 ronden afleggen. De snelste tijd was hier van J. Heijboer, namelijk 18 minuten 47,8 seconde. Het kampioenschap juniores tot 250 cc kwam in handen van D. Bronk- horst, die de 8 te rijden ronden af legde in 12 minuten en 51.2 seconde. Revanche-toernooi op 4 september in Viissingen Zondag 4 september wordt in Viissin gen weer het bekende revanche-toer nooi van de Nederlandse amateur- voetbaltitel gehouden. Deelnemers zijn: landskampioen Gouda, de afde lingskampioen Quick en Wilhelmina, alsmede de organiserende tweede klasser Viissingen. De wisselprijs de zilveren Zeven Provinciën Examens WATERSKIEND NAAR BRAZZAVILLE Woensdagochtend om elf uur is de tweede extra K.L.M.- machine, die vluchtelingen uit Brazzaville gehaald heeft, op Schiphol aangekomen. In Brussel waren de Belgi sche vluchtelingen uitgestapt, op Schiphol kwamen nog slechts vijf vrouwen aan. Onder hen bevond zïcli de 22- jarïge Madeleine Peters, een in Kenia geboren jonge vrouw, die huilend haar Ne derlandse schoonouders in de armen viel. Dat waren de heer J. J. Peters, al gemeen vertegenwoordiger van de K.L.M. in Karachi en zijn echt genote, die met verlof in Neder land zijn. Hun 24-jarige zoon, Ro bert Peters, is in Leopoldstad be drijfsleider van een Amerikaanse firma, die overhemden fabriceert. Zaterdag jl. is Madeleine uit Leo poldstad gevlucht. Met behulp van twee vrienden paste haar man een ware krijgslist toe. „Vrijdag ging er geen boot meer over de rivier naar Brazzaville", vertelde Madeleine op Schiphol. „Zaterdag waren de veerboten tjokvol en ik kon er niet opko men. Wel konden wij de jacht haven bereiken, waar mijn man een motorboot had liggen. Maar telkens als wij probeerden met die boot do haven uit te varen, wer den wc door zwarte soldaten bij de uitgang bedreigd met machine geweren. Zij richtten de lopen op ons". Op waterskie's Toen besloten Rob en Madeleine Peters de hulp In te roepen van twee blanke vrienden. Een van hen begeleidde samen met Rob Madeleine naar de boot, nadat ze allemaal een badpak hadden aan getrokken. Tevoren hadden ze een koffer met kleren in het bootje verstopt. De tweede vriend gespte waterski's aan en stelde zich achter de boot op. Vervolgens joeg de boot snel naar de uitgang van de jachthaven met de tweede vriend op de waterski's er achter- Relaas over vlucht bij aankomst op Schiphol De militairen op do kade waren door dit schouwspel zo verbluft, dat zij de boot met de waterskiër toestonden de rivier op te gaan. Ze kwamen rakelings langs een eivolle veerboot, die juist naar Brazzaville vertrok. „Natuurlijk oefenden de mensen op die boot hevige kritiek op ons uit", zei Madeleine. „Wie ging nu op een dag als deze rustig water skiën alsof er niets aan de hand was". Ze bereikten veilig de over kant en Madeleine vertrok dinsdag met het K.L.M.-vliegtuig naar Europa. Haar man ging met de twee vrienden in de boot naar Leopold stad terug. Voedseltekort „Voor de blanke mannen is er niet zo heel veel gevaar", zei ze. „Die worden wel met rust gelaten, hoe wel zij telkens op wapenbezit ge fouilleerd worden. Maar voor de vrouwen is het er levensgevaar lijk. Ze worden bij honderden aan gerand. Wat de mannen aangaat, er werd zaterdag door de radio meegedeeld, dat er nog maar voor drie dagen voedsel zou zijn. Geen enkele dienst functioneert er meer. Er wordt helemaal niet meer gewerkt. Alles ligt stil. Het is een verschrikkelijke chaos". Madeleine, was met haar man en de twee vrienden herhaaldelijk door zwarte soldaten aangehou den. Sommigen van hen waren uiterst geschikt. Enkele meters verder troffen ze dan weer Iemand die bijzonder onbeschoft optrad. Er was geen peil op te trekken. „Het was natuurlijk onzin óm ons in dat motorbootje niet te la ten vertrekken", zei ze. „maar zo was het nu eenmaal. De gewone veerboten vertrokken Immers ook met honderden vluchtelingen naar de overkant. Waarom mochten wij dan de jachthtaven niet uit? Gewoon treiterij". Bezeten aanblik Velen van de negersoldaten, die hen aanhielden, hadden bloed doorlopen ogen, zei ze. Het avon tuur en de drank gaven hun een bezeten aanblik. Het waren allen leden van de „Force Publique". „Gewone politie is er niet meer". Madeleines schoonouders keren binnenkort naar Karachi terug. Madeleine zal dan met hen mee gaan, in afwachting van de ont wikkeling in de nieuwe staat. Voor alle vijf vluchtelingen dl® woensdagochtend aankwamen, gold opnieuw hetzelfde: zij hadden nauwelijks iets kunnen redden en kwamen vrijwel zonder bagage in ons land aau. Aan de rijksuniversiteit te Utrecht slaagden voor het doctoraal examen diergeneeskunde de heer C. JCilsouw te Biervliet en voor het kandidaats examen diergeneeskunde de heer L. E. Buvsse te Uzendijke. Aan de technische hogeschool te Delft slaagden voor het propaedeu- tisch examen werktuigkundig inge nieur de heren A. M. M. Buijsse en U. G. M. Buijsse te Aardenburg. F. Huisman te Temeuzen, P. F. de Maat te Stoppeldijk, J. van Sabben te Viissingen en W. J. Westerwee- Ie te Borssele. Voor het kandidaats examen scheepsbouwkundig inge nieur slaagde de heer J. J. van Rijn te Oostkapelle. De heer D. M. Dieleman te Axel slaagde voor het door de P.B.N.A. te slaagde voor het door P.B.N.A. te rant elektronisch opzichter. Voor het mulo-examen slaagden te Bergen op Zoom: D. de Moor, R. de Mul, M. de Raaij, J. van der Snap pen en A. Verschuren te Terneuzen; D. Peters te Sluiskil; J. Uitdewilligen en M. Wijnacker te Sas van Gent; T. de Zoete te Westdorpe; J. van der Borgt te Hansweert; J. Driedijk te Baarland: F. Geus te Kwadendam- me; P. Pieters te Goes. Te Goes werden woensdag de mulo examens voor Zeeland voortgezet. Het A-diploma behaalden N. Schouls, Zierikzee, J. Riemens, Baarland, J. van Wiilegen, Kapelle, G. Pairoux, Goes, P. Sonke, Wemel- dlnge, A. Spaans, Zierikzee, C. de Schipper, Kapelle, J. Timmerman, Kioetinge, E. L. Schrier, Kapelle, L. Verschuur, Zoutelande, J. Poppe, Veere, M. Roelink, Serooskerke (W.), L. v. d. Ouden, Zierikzee, C. Brou wer. Viissingen, J. Kaljouw, Souburg. P. Snoep en H. Bol, beiden Yerseke, M. Tieleman, Nieuwerkerk, E. van Bergen en B. Jonker, beiden Middel burg, J. Ie Grand, Oostburg, J. Ma- rinussen, St.-Laurens, E. Izeboud, Serooskerke (W.), M. Koster, Zierik zee, C. Zegers (m), Terneuzen, J. van Schaik (m), Terneuzen, H. Paauwe (m), P. Ponse (m) en P. Post, allen Kortgene, M. v. d. Velde (m), Brouwershaven, J. van Wan- rooy (m), Zierikzee, S. Bruinooge (m), Kapelle, J. Kloosterman (m), Kapelle, M. Overbeeke (m), Kats. Voor het B-diploma slaagde J. Con- semulder te Middelburg. Met de aan duiding m zijn tevens geslaagd voor het middenstandsdiploma. Zes kan didaten werden afgewezen. Voor het praktijkdiploma machine- schrijven slaagden te AxelL. van Wiemeersch en P. Koster, beiden AxelA. Segers, HulstC. Valent, Sint-Jansteen M. v. d. Wiele, Sint- Jansteen en E. de Wit, Zuiddorpe. Voor het snelheidsdiploma (165 aan slagen per minuut) slaagde mejuf frouw N. den Hamer, AxelA. van Meurs J. van Langevelde K. Goos- seu A. van Es W. DielemanR. DielemanL. den DoelderW. Ze gers N. Wieland M. Rinn M. de PóoterM. van OvermeireM. Snoeck R. Stalinga A. Maas en K. Lippens, allen Axel R. Hamelink, W. Riemens, heiden te Zaamslag; B. EggermontJ. de BlokA. van Hijfte F. Lauret, allen te Sluiskil F. de Rijk, Hengstdijk M. de Moor J. Verschueren J. Verwillighen J. de WaeleM. Jansens L. Ghuys, allen Terneuzen F. de Vos, Sas van GentK. Laureys en E. Laureys, beiden WestdorpeR. Laheynne, Zuiddorpe en R. de Guchteneire, Westdorpe. Voor het diploma stenografie slaag de mejuffrouw S. J. Goossen te Axel. Voor het dezer dagen gehouden exa men voor het kruideniersvakdiploma slaagde de heer J. Everaera te Sint Philipsland. Mej. M. C. Moerland te Sint-Anna- land slaagde in Bergen op Zoom voor het mulo-diploma A en tevens behaalde ze hef middenstandsdiplo ma. In Middelburg slaagde voor hoofd leidster kleuterschool mej. C. Driedijk te Lewedorp. Mej. Driedijk is als hoofdleidster benoemd aan de open bare kleuterschool te Middelburg. Aan het Nobertuslyceum te Roosen daal behaalde de heer B. v. d. Dries te Lewedorp 't einddiploma 4-jarige middelbare handelsdagschool. Voor het te Arnhem gehouden P.B.N. A.-examen assistent calculator slaag de de heer F. P. de Smit té Viissingen, voor het examen assistent bednjfs- technicus de heer W. J. de Wolf te Viissingen. De heren AL en B. van 't Hof uit St.- Annaland slaagden te Ede voor drag line-machinist. NAGEKOMEN ADVERTENTIE Heden overleed onze lieve moeder, behuwd- en grootmoeder MARLY ADRIAN A DE GROENE, geb. Noussen op de leeftijd van 62 jaar. Kampen: A. de Groene J. F. de Groene- Paauwe Canada: AI. de Groene AI. de Groene- van Stel Wemeldinge: H. W. de Groene M. de Groene-Boone W. J. de Groene AI. A. de Groene- Bayens A. C. Jeremiasse- de Groene W. Jeremiasse D. J. C. de Groene J. Ar. dc Groene en kleinkinderen. Wemeldinge, 13 juli '60 Chezeeweg 16 De begrafenis zal plaatsvinden op zater dag 16 juli a.s. des na middags om 1.30 uur op de algemene be- "aats te Wemel- graafplai dinge.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1960 | | pagina 21