competitiewedstrijden POOTAARDAPPELEN iz&jz/di d& Uitvoering „De Kleine Bazar" - L.Tange - Wissekerke PREDIKBEURTEN Alle bankzaken Dankbetuiging Dankbetuiging Tandarts Feenstra Wissekerke, Achterweg „Pietje de Kolenboer" Zondag 11 Februari Domburg II - Kortgene II Domburg I - Kortgene I H.H. Tuinders z.g.a.n. lichtblauwe kinderwagen. In glas, porcelein en aardewerk hebben we weer ruime keuze zoals: eet-, ontbijt-, thee- en koffieserviezen, wasstellen, koppen en schotels, schalen, borden, botervloten, saus kommen, koffie- en theepotten enz. EXAMENS. Het diploma kantoortypist werd door de dames A. B. Clement te Wissekerke en D. J. Marcusse te Kats en de heer A. H. Zuijdweg te Kats behaald op de Woensdag 31 januari j.l. gehouden examens te Goes vanwege de Bond „I. Pitman" van Leraren in Stenografie en Machine- schrijven. Zij waren leerlingen van de Pitmanschool. Voor nieuwe cur sussen zie men de advertentie el ders in dit nummer. Zondagdienst artsen. A.s. Zondag doen dienst Dr Bruyn- zeel en Dr Maas. Geref. Kerk Wissekerke. 10 uur en 2.30 uur Drs D. van Swighem te Haamstede. Geref. Gem. Colijnsplaat. Zondag 10, 2 en 6 uur cand. Hage, van Den Haag. Heden Gverleed, zacht en kalm, tot onze diepe droef heid, in huize „Vredestein", onze lieve vrouw, moeder, be huwd-, groot- en overgroot moeder Cornelia Willemina Versluis (geboren Priester), in de ouderdom van ruim 76 jaar. De bedroefde familie, Wissekerke: P. Versluis. D. C. Marcusse - Versluis. A. Marcusse. C. H. Leendertse - Versluis. W. L. Leendertse. Wemeldinge: P. W. de Vlieger - Versluis. |oh. de Vlieger. Wissekerke W. J. Versluis. L. T. Versluis- Leendertse. Wolfaartsdijk H. L. Huissoon - Versluis. D. Huissoon. J. B. Schipper- Versluis. L. Schipper. Wissekerke K. C. Versluis. C. J. Versluis - de Smit. Vlissingen: W. P. Hirdes - Versluis. W. L. Hirdes. Kortgene C. Hollestelle- Versluis. C. Hollestelle. Klein- en achterkleinkinderen. Wissekerke, 3 Februari 1951. De begrafenis heeft plaats gehad op Woensdag 7 Febr. Mede namens mijn ouders, meis je, broers en zuster mijn hartelijke dank voor de vele blijken van be langstelling bij mijn thuiskomst uit Indonesië. Sold. M. C. Verwey. Kortgene, Februari 1951. Heden overleed, zacht en kalm, in het ziekenhuis St Joanna te Goes, onze geliefde vader, behuwd-, groot- en o- vergrootvader, de heer Pieter Gilles de Lange, in de ouderdom van ruim 85 jaar. Colijnsplaat: Th. H. de Lange. Kortgene J. D. van Maldegem - de Lange. Iz. van Maldegem. Colijnsplaat: H. Th. de Lange. M. A. de Lange - de Vos. P. C. de Lange. T. A. de Bruijne- de Lange. M. de Bruijne. C. H. janse - de Lange. K. Janse. N, en St Joosland P. G. de Lange. L. K. de Lange - Re mijn se. Drimmelen D. C. de Lange. M. de Lange - Avontuur. Klein- en achterkleinkinderen. Colijnsplaat, 7 Februari 1951. De begrafenis zal plaats heb ben op Zaterdag 10 Februari, nam. 2 uur te Colijnsplaat. Heden nam de Heere tot Zich, na een geduldig gedra gen lijden, onze innig geliefde en onvergetelijke moeder en behuwdmoeder Maria Israël (wed. van W. Verhuist), in de leeftijd van ruim 63 jaar. Haar diepbedroefde kinderen, A. M. Verhulst. M. van der Moere - Verhulst. P. j. van der Moere. Kamperland, 8 Februari 1951. Heden nam de Heere tot Zich, na een geduldig gedra gen lijden, onze innig geliefde zuster, schoonzuster en tante Maria Israël (wed. van W. Verhulst), in de leeftijd van ruim 63 jaar. De diepbedroefde Familie Israël - Verhulst. Kamperland, 8 Februari 1951. Het bestuur der Vereniging K.l. afdeling Noord-Beveland biedt op 13 Februari aan haar leden de gelegenheid het Stierenstation te 's Heer Hendrikskinderen te bezoeken. Samenkomst 1.30 uur aan het stie renstation. Na afloop van het bezoek kan men de algemene vergadering meemaken, wat zeer gewenst is. Het bestuur. Coöperatieve Boerenleenbanken „COLIJNSPLAAT" te Colijnsplaat Tel. (K 1199)-228 Postrek. 316389 „WISSENKERKE" te Kamperland Tel. (K 1107)-325 Postrek. 365567 De Rekening-Courant, ook voor het platteland. Heden overleed, zacht en kalm, onze geliefde echtgeno te, moeder, behuwd- en groot moeder Cornelia Catharina van Arenthals (echtgenote van Jozias Bakker), in de leeftijd van 60 jaar. Namens de diepbedroefde familie, Jozias Bakker. Kinderen^ behuwd- en kleinkinderen. Colijnsplaat, 8 Februari 1951. De begrafenis zal plaats heb ben op Maandag 12 Februari, des namiddags 1 uur. J. P. Bouwense en L. L. Bouwense Wiskerke zeggen, mede namens wederzijdse families, hartelijk dank voor de vele blijken van belangstelling voor en bij hun huwelijk ontvangen. Vlissingen, 10 Februari 1951. Voor de vele bewijzen van deel neming, ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, behuwd- en grootmoeder Maria Goulooze - Kramer betuigen wij onze hartelijke dank. Fam. Goulooze. Colijnsplaat, Februari 1951. Voor uw hartelijke belangstelling bij de ziekte en uw hartelijke deel neming na het overlijden van onze geliefde nicht en vriendin, mejuff. Johanna Akkerman, betuigen wij u onze hartelijke dank. In het bijzonder de Chr. Vrou wenvereniging, de Ned. Chr. Vrou wenbond en het Chr. Schoolbestuur. J. C. Persant Snoep. M. C. S. Leunis. Wissekerke, Februari 1951. Ondergetekende betuigt zijn har telijke dank, aan alle pluimveehou ders, die tijdens zijn ziekte hun eieren aan zijn zoons leverden en tevens voor hun spontane houding van de laatste weken. Hij hoopt dan ook met u zaken te kunnen blijven doen als voorheen. Ook betuigt hij de drie mannen van de jeep zijn hartelijke dank voor de reclame die ze voor hem hebben gemaakt II Tevens een kleine toelichting: Daar hij geen coöperatief verzame laar is, maar verzamelaar voor de vrije handel, kan hij dus de eieren leveren waar hij zelf wil en is niet verbonden ze speciaal naar één plaats te verkopen. En wat de prijs betreft: u weet het, pluimveehou ders, zorgt u voor goede schone, ongewassen eieren, dan is het in orde. Zijt gij tevreden zegt het anderen. Hebt gij klachten zegt het ons. TH. DE LOOFF. Colijnsplaat. Nog grote maandkalenders Boekhandel Markusse Wissekerke Mede namens mijn ouders, broers en zusters, betuig ik mijn hartelijke dank voor de zeer grote belang stelling, ondervonden bij mijn te rugkeer uit Indonesië. Soldaat M. M. van Liere. Kats. houdt voortaan spreekuur te op Dinsdag 10-11 uur v.m. Donderdagavond 7-8 uur n.m. van de V.V. „Bevelanders" in café „Nimrod" te Kamperland op Vrijdag 16 en Zaterdag 17 Februari. Opgevoerd wordt spel in drie bedrijven door de toneelvereniging W.Y.P.R.O. Vrijdags voor leden en donateurs. Entree f 1. Aanvang beide avonden 7 uur. Kaarten verkrijgbaar aan de zaal. Aanvang 1 uur. Aanvang 3 uur. Terrein Kortgene. Dit zijn thuiswedstrijden van V.V. Domburg. Donateurs van Kortgene hebben géén vrije toegang. goedgekeurde Eerstelingen. H. CORBIJN, Provincialeweg 304, Kortgene. Te koop Te bevragen bij I. P. VAN DER MOERE, B 182, Kamperland.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1951 | | pagina 2