Ons Eiland www. onseiland, n l Gemeente Schouwen-Duiveland pagina 10 editie Schouwen-Duiveland donderdag 18 september 2003 Adres: Laan van Saint Hilaire 2, 4301 SH Zierikzee Postbus 5555, 4300 JA Zierikzee Telefoon: 0111-452000 e-mail: gemeente@schouwen-duiveland.nl wekelijkse informatierubriek van de gemeente over politiek, beleid en inspraak. Kijk ook op: www.schouwen-duiveland.nl SPREEKUUR In verband met de jaarlijkse personeelsdag is het gemeentehuis maandag 22 september de gehele dag gesloten. Daardoor komt ook het wekelijkse maandagspreekuur van Burgemeester en Wethouders te verVallen. Het eerstvolgende spreekuur is maandag 29 september. Wilt u gebruik maken van dit vragenuur (tussen 10.00 en 11.00 uur) dan is het verstandig hiervoor een afspraak te maken via het bestuurssecretariaat, telefoon 0111-452376; dit om wachttijden zoveel mogelijk te beperken. Voor elk gesprek wordt vijf tien minuten gerekend. Denkt u meer tijd nodig te hebben, dan kunt u via het bestuurssecretariaat een afspraak maken voor een ander tijdstip. Wilt u zonder afspraak van het spreekuur gebruik maken (in principe mogelijk) dan loopt u het risi co dat u moet wachten of dat u door tijdgebrek alsnog een afspraak moet maken voor een week later. RAADSVERGADERING De gemeenteraad vergadert donderdag 25 sep tember in de Burgerzaal van het gemei Laan van St. Hilaire 2 in Zierikzee. Aanvang: 19.30 uur. Lijst van ingekomen stukken Het voorstel is om de volgende stukken voor kennisgeving aan te nemen: 1Raamovereenkomst samenwerking organisa ties op het gebied van wonen en zorg; B&W 2. Schuldhulpverlening onder druk; Landelijk Platform Integrale Schuldhulpverlening, Utrecht 3. Vragen van Groen Links (volgens art. 37 Reglement van orde) over de Soepkokerij; B&W 4. Cao WSW 2003-2004; B&W 5. Agenda vergadering Zeeuwse Programme 16 september 2003; Delta NV, Middelburg 6. Nieuwsbrief september 2003; Heemschut Bescherming Cultuurmonumenten/ Provinciale commissie Zeeland 7. Raadsbrief over het niet innen van verbeurde dwangsommen Kristelijn en Van der wekken; B&W 8. Raadsbrief over gunning haalbaarheidsstudie toeristenpas; B&W 9. Jaarverslag 2002; Zeeuwse Ombudsman, Vlissingen 10. Eindrapport privacydeel GBA-heraudit; B&W 11Agenda vergadering 8 september 2003; Raad voor Maatschappelijke Rekening en Verant woording Stichting Oosterscheldeziekenhuizen 12. Jaarverslag GGD-Zeeland; Middelburg 13. Raadsbrief over uitstel begrotingsbehande ling; B&W 14. Raadsbrief over vrijstelling leges; B&W 15. Plattelandsprojecten op Schouwen- Duiveland; Stichting Plattelandsvernieuwing Schouwen-Duiveland 16. Zestig kilometer-maatregel onderliggend wegennet recreatieverdeelweg; B&W 17. Duurzaamheidsverslag 2002; B&W 18. Goedkeuring wijziging bestemmingsplan Scholderlaan (Vlierweg 4, Eikenmeet 5), gemeente Schouwen-Duiveland, ex. art.11 WRO; provincie Zeeland, Middelburg 19. Raadsbrief over de afhandeling van wachten de verzoeken voor het buitengebied; B&W 20. Eindverslag inspraakprocedure vrijstelling art. 19 lid 1 WRO Nieuweweg 3, Nieuwerkerk; B&W 21Verbetering verkeerssituatie op het kruispunt Serooskerkseweg- Stolpweg; A. van der Vlugt, Burghsluis. Het voorstel is dat B&W over de volgende stuk ken adviseren: 1Verzoek vervolgactie op rapport Berns; Platform Musea Schouwen-Duiveland 2. Camping BêrkqnJjofrA: Winterseel, Duisburg 3. Verzoek tot samenvoeging en kwaliteitsverbe tering camping 't Lantaarntje en camping Fazant in Ellemeet; M. van de Stolpe, Den Haag 4. Verzoek over wateroverlast uitrit/straatverlich ting/ophalen huisvuil; P.C.J. Middelweerd, M. Middelweerd-Van Gils, Renesse. Het voorstel is dat B&W de volgende stukken afdoen: 1Informatie over TRS Ontwikkelingsgroep BV; De Brauw Blackstone Westbroek, Den Haag 2. Evaluatierapport Zeeuwse Ombudsman; Veféniging vanZëWse-QemeentenMelissant 3. Zienswijzen wijziging locatie Lage Zoom, Renessë; H.P. van Oost, Renesse, mr. M.O. Lodarmasse, Rotterdam. 1. Klacht mr.ing.J. Kiers, Burgh-Haamstede; Zeeuwse Ombudsman, Vlissingen: voorstel: geen interne klachtenbehandeling want in de raadsbrief van 3 maart is al op de gedrags componenten ingegaan en het zakelijke geschil is aan de bestuursrechter voorgelegd. De raad bespreekt de volgende agendapunten Het onttrekken van hét gedeelte van de Vroonweg tuSsenKabbelaarsweg en bebouwde komgrens in Ftëipesse aan het openbaar ver keer. Vaststelling 8e herziening bestemmingsplan Buitengebied Oost, 2e herziening bestem mingsplan Details Buitengebied Oost en 7e her ziening bestemmingsplan Haamstede Kom. Evaluatie Camping Lodge. Het nemen van een voorbereidingsbesluit vol gens artikel 21 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening voor het uitvoeren van werkzaamhe den in de Kop van Schouwen (Nieuw Haamstede) ter verbetering van de waterhuis houding. Qe aanleg van eéh ^gescheiden riolering in ienstra^Nieuwerkerk. De verpléitsing van het gemaal Poortambacht in Zier" Projdbtopdracht en plan van aanpak gebiedsvi- sie revitalisering Gouwe en Ee en omliggend gebied van Schouwen-Duiveland. Bezwaarschrift A.J.J. Ruijgrok. Advies aan het Commissariaat voor de Media over het verzoek van Radio Schouwen- Duiveland voor zendtijdtoewijzing. 18e Begrotingswijziging 2003. Ter inzage. De agenda met de achterliggende stukken van deze raadsvergadering ligt ter inzage in de leesruimte in het gemeentehuis. Ook op www.schouwen-duiveland.nl kunt u deze agenda vinden. Spreekrecht. Wilt u tijdens de raadsvergadering het woord voeren dan kan dit na opening van de vergadering. Dit spreekrecht geldt niet als er sprake is van een keuze, een voordracht of een aanbeveling van een persoon. Wilt u van dit spreekrecht gebruik maken dan kunt u dit vóór de vergadering melden bij de raadsgriffier. Wie zich als spreker heeft aangemeld krijgt maximaal vijf minuten spreektijd. U kunt de raadsvergadering ook rechtstreeks vol gen via omroep Schouwen-Duiveland Frequentie: 107.1, kabel: 105.0 Mhz WEBSITE IN TOP VIJF De gemeente Schouwen-Duiveland neemt met haar website (www.schouwen-duiveland.nl) de vierde plaats in op de ranglijst van gemeentelijke websites. Tot eind vorige week stond de gemeente nog op nummer negentig. De totaal score voor de gemeentelijke website bedraagt: 98.8 punten. Deze forse stijging is te danken aan de uitbrei ding van de website met de items: Discussie (zie onder: Dienstverlening, uw mening telt Poll (zie onder: Dienstverlening, uw mening telt -.) Veel gestelde vragen (zie onder: Dienstverlening) Nieuw op de site (zie onder: Actueel) E-mailnieuwsbrief, waarvoor men zich kan aan melden (zie onder: Dienstverlening). Deze aanpassingen zijn rrïlTiüwe samer met Green Valley, de leverancier van de content management tooi (dit is software voor het beheer en onderhoud van de website). De ranglijst van gemeentelijke websites is in te zien via http://advies.overheid.nl./paae.jsp? paaeid=10494. De ranglijst vermeldt de namen van 513 gemeen ten. Schouwen-Duiveland deelt de vierde plaats met onder meer de gemeente Middelburg. Maar ook grote steden als Amsterdam Rotterdam, 's -Gravenhage prijken op de vierde plaats. De sites zijn beoordeeld op gebruiksvriendelijkheid, algemene indruk van de website, bestuurlijke informatie, dienstverlening en participatie. Met uitzondering van het onderdeel participatie (score 83.3) scoorde Schouwen-Duiveland een maxima le score van 100.0. E-MAIL NIEUWSBRIEF Wilt u graag op de hoogte blijven van de verdere ontwikkelingen van de gemeentelijke website, dan kunt u zich abonneren op de e-mail nieuws brief die de gemeente regelmatig wil verspreiden onder geïnteresseerden. Het is de bedoeling dat deze digitale nieuwsbrief na verloop van tijd wordt uitgebreid met ook andere informatie. U kunt zich als abonnee aanmelden door op www.schouwen-duiveland.nl de rubriek dienst verlening aan te klikken en vervolgens te kiezen voor het kopje e-mail nieuwsbrief. DELEGATIEBESLUIT 2003 ^gemeenteraad heeft in zijn vergadering van 28 js 2003 het Delegatiebesluit 2003 vastge steld. In verband met de inwerkingtreding van de Wet dualisering gemeentebestuur en vooruitlo pend op de inwerkingtreding van de Wet dualise ring gemeentelijke medebewindsbevoegdheden was vaststelling van een nieuw delegatiebesluit noodzakelijk. Met het vaststellen van dit delega tiebesluit draagt de gemeenteraad een aantal bevoegdheden, die in dit besluit worden genoemd, over aan het college van burgemeester' en wethouders. De raad ontleent zijn bevoegd heid tot delegatie aan artikel 156 van de Gemeentewet en afdeling 10.1.2 van de Algemene wet bestuursrecht. Het delegatiebesluit 2003 treedt in werking op vrijdag 19 september (de dag na bekendma king.) Op dat moment worden het delegatiebe sluit 2000 en overige delegatiebesluiten, die in de loop van de tijd afzonderlijk zijn genomen, ing&^y-" trokken Het delegatiebesluit 2003 ligt ter inzage in de leesruimte van het gemeentehuis. Tegen betaling van de kopiekosten kunt u een exemplaar van het delegatiebesluit krijgen. RECONSTRUCTIE I Scharendijke. Nu de gemeenteraad in haar ver gadering van donderdag 28 augustus 2003 akkoord is gegaan met een volledige reconstruc tie van de Platteweg in Scharendijke, kunnen de werkzaamheden beginnen.In de week van maan dag 22 september wordt begonnen met de riole ringswerkzaamheden. Hierbij wordt het bestaan de riool onder meer vervangen door rioolstrengen met een grotere diameter. Aansluitend volgt de herinrichting van de Platteweg. Deze is geba seerd op de uitgangspunten van duurzaam veilig en de opmerkingen 'Van de bewoners. De Platteweg krijgt parkeervakken (in de lengte van de rijbaan) en twee asverspringingën. yerder krijgt de Platteweg nieuwe verlichting en worden er bomen geplant. De Platteweg is een belangrijke verbinding tus sen het Bethlehemplein en de Dorpstraat, door deze werkzaamheden voldoet de Platteweg beter aan die functie Voor vragen over deze werkzaamheden kunt u contact opnemen met J. Scheele (0111-452450) en R. Korstanje (0111-452459). Op www.schou- wen-duiveland.nl en in de gemeenterubriek wordt geïnformeerd over de voortgang van dit pro- je I BOUWVER vJINGEN A. Aangevraagde (lichte) i gunningen (artikel 41 V G.J. Boot, plaatsen overkapping Weeldeweg 43 te Burgh-Haamstede; J.M. Stouten, bouwen garage Weeldeweg 30 te Burgh-Haamstede; De heer en mevrouw. Buur, bouwen woning Stuifketel 16 te Burgh-Haamstede; Livingstone Building Industry BV, bouwen woning Lageweg 17 te Sirjansland; H.M.A. Nieuwenhuijsen, plaatsen tuinhuisje Herckenstein 171 te Brouwershaven; Spelt Brood en Banket BV, gedeeltelijk oprichten van een kelder Nijverheidsweg te Bruinisse; Bouw- en Timmerbedrijf Verhoek, wijz. vereni gingsgebouw tot woning Beddeweeg te Zierikzee; Stichting der Heerlijkheden Oosterland, Sirjans land en Oosterstein, veranderen landbouw- schuur Hoge Maireweg 4 te Oosterland. L.C. Uijl, plaatsen deur Platteweg 2 te Scharen dijke; Stichting Renesse, vergroten biljaartzaal/hore- caruimte Daleboutsweg 9 te Burgh-Haamstede; D.P. Wittenberg, gedeeltelijk vergroten loods, de Lelie 5 te Scharendijke. BESLUITEN B&W Burgemeester en Wethouders hebben in hun vergadering van dinsdag 9 september besloten: De raad voor te stellen om het bezwaarschrift van A.J.J. Ruijgrok niet-ontvankelijk te verkla- Het B&W besluit van 15 juli 2003 over het sub sidieverzoek van de Provinciale Interculturele Werkgroep Vrouwen voor de organisatie van een Interculturele Vrouwendag 2003 in te trek ken en hiervoor een bijdrage van 1250 te ver strekken. Ook is te bezien op welke wijze de subsidie af te bouwen is. In te stemmen met de beantwoording van de vragen van GroenLinks (volgens artikel 37 van het reglement van orde) over de Soepkokerij. De verlaging van de algemene uitkering door het afschaffing van de categoriale bijstand en de beperking van het gemeentelijk minimabe leid voor een bedrag van 42.935 door te lei den naar de begroting van de afdeling Werk, inkomen en zorg en dit toe te voegen aan de budgettaire ruimte. Het bedrag van 185.065 vooralsnog niet door te geleiden. De raad voor te stellen om het commissariaat van de media mede te delen dat de Stichting Radio Omroep Schouwen-Duiveland voldoet aan de eisen van de Mediawet. Dit in het kader van de toewijzing van zendtijd. In te stemmen met conceptbrief over het aan schaffen van speelmateriaal voor de gymles op basisschool De Schouw in Brouwershaven. Vast te houden aan de wettelijke verplichte cri teria voor leerlingenvervoer. Secretariële werkzaamheden voor commissies en raad te belonen op het niveau van bestu u rssecretaresse. Niet-commerciële instellingen geen vrijstelling van leges te verlenen voor evenementenver gunningen. Dit gezien de financiële vooruit zichten en de gemeentelijke bijdragen. In te stemmen met het verhogen van de jaar lijkse subsidie aan de Reddingsbrigade Zierikzee-Duiveland mits de raad hiermee akkoord gaat. In te stemmen met het eerste deel van het Groenkwaliteitsplan en in te stemmen met het binnen de huidige mogelijkheden in de begro ting gebruiken van de middelen voor groenon derhoud. De raad voor te stellen in te stemmen met de financiering ervan. Een minderheid bin nen het college is van mening dat de beste ding van de vrijvallende middelen moet wor den afgewogen bij de begroting en deze af te wegen bij de behandeling van de begroting. In te stemmen met projectopdracht en plan van aanpak Gebiedsvisie revitalisering Gouwe en Ee en omliggend gebied van Schouwen- Duiveland. De raad voor te stellen om dit uit te voeren. Een gedeelte van de kademuur van de Nieuwe Haven in Zierikzee te renoveren. De raad voor te stellen akkoord te gaan met de prioritering van financiële consequenties in het kader van nieuw beleid 2004 en deze af te wegen bij de behandeling van de begroting. De raad voor te stellen het bestemmingsplan 8e herziening bestemmingsplan Buitengebied Oost, 2e herziening bestemmingsplan Details Buitengebied Oost en 7e herziening bestem mingsplan Haamstede Kom vast te stellen vol gens de genoemde aanpassingen en wijzigin gen. De parkeertarieven eens per vier jaar aan te passen; de periode waarin parkeerbelasting wordt geheven in de Westhoek uit te breiden van 1 april tot 31 oktober. Vooralsnog geen fis caal parkeren in te voeren op zondag in Zierikzee, de parkeerzone in Renesse te wijzi gen, de parkeerzone Haamstede niet te wijzi gen, de wijziging van de parkeerzone kuststro ken bij Westenschouwen te onderzoeken en het vrij parkeren op de Mosselboomgaard in Zierikzee te evalueren. Aanvraag bouwvergunning voor de bouw van de herstelruimte voor jachten aan de Visserijweg in Bruinisse te verlenen omdat het een lokaal verzorgend bedrijf betreft. Kennis te nemen van de evaluatie van ingeko men en behandelde bezwaarschriften over het eerste en tweede kwartaal 2003. De begrotingsbehandeling 2004-2 door te schuiven naar woensdag 3 december. Dit is een publicatie in het kader van de Gemeentewet. Tegen de B&W-besluiten in deze publicatie kunt u geen bezwaar indienen. U kunt in het algemeen wel bezwaar indienen tegen besluiten die volgens de Algemene wet bestuursrecht worden gepubliceerd Als dat het geval is, wordt dit altijd in de publi catie vermeld. Ook wordt aangegeven hoe u bezwaar kunt indienen en binnen welke termijn. U vindt de BW-besluiten ook op www.schou- wen-duiveland.nl Tegen deze aanvragen kunt u nog geen bezwaren indienen.. B. Voorgenomen verleningen van bouwver gunningen Burgemeester en Wethouders zijn van plan om met toepassing van: artikel 15 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling van het geldende bestem mingsplan vergunning te verlenen aan: Aannemersbedrijf Jumelet voor het bouwen van een serre op het perceel kadastraal bekend Bruinisse, sectie F nr. 1246, Pjantage 25 te Bruinisse; Dit plan ligt vanaf vrijdag19 september 2003>oor een periode van 4 weken ter inzage in de lees ruimte van het gemeentehuis. Tijdens deze ter mijn kan iedereen schriftelijk zijn zienswijzen indienen bij Burgemeester en Wethouders tegen dit voornemen. artikel 19 lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling van het geldende bestem mingsplan vergunning te verlenen aan: W. Bal voor het bouwen van een garage/berging op het perceel kadastraal bekend Bruinisse, sectie F nr. 2307Tïïëüwsiraat 10 te te Bruinisse; Binnenhuisadvies M. Berrevóets voor i groten van een woning/praktijk op-tiet perceel kadastraal bekend Duiveland, sectie B nr. 926, Molenweg 61 te Oosterland; Ook zijn Burgemeester en Wethouders van plan om ontheffing te verlenen van artikel 2.5.30 lid 1 van de Bouwverordening door gebruik te maken van de bevoegdheid (volgens artikel 2.5.30 lid 4) voor het vergroten van een woning op het perceel Molenweg 61 te Oosterland. Deze plannen liggen vanaf vrijdag 19 september 2003 voor een periode van 4 weken ter inzage in het gemeentehuis. Tijdens deze termijn kan iedereen schriftelijk zijn zienswijzen hiertegen indienen bij Burgemeester en Wethouders. C. Verleende bouwvergunningen L.K. Stoel, plaatsen schuur/berging Dijkweg 12 te Serooskerke (verzonden 12/9/03); C. Steenbergen, plaatsen zwembad en vergro ten keuken Torenweg 60 te Burgh-Haamstede (verzonden 12/9/03); Heijmans IBC Service Bouw, vergroten woning Grevelingenhout 187 te Bruinisse (verzonden 12/9/03); Bouwkundig Buro Jan Jonker, vergroten woning Vlasstraat 2 te Bruinisse (verzonden 12/9/03); J.C. Prince, bouwen woning Burghse Ring 9 te Burgh-Haamstede (verzonden 12/9/03); Verleende vergunning met toepassing van artikel 15 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening: G.E. Heijboer-v.d. Kasteele, plaatsen tuinhuisje Oude Moolweg 16 te Renesse (verzonden 12/9/03); Verleende vergunning met toepassing van arti kel 17 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening: Gemeente Schouwen-Duiveland, plaatsen tijde lijke huisvesting St. Willibrordusschool Basterstraat te Zierikzee (verzonden 12/9/03); D. Verleende sloopvergunningen H.M. Groot, geheel slopen woonhuis Lageweg 17 te Sirjansland (verzonden 10/9/03); Heijmans IBC Service Bouw, gedeeltelijk slopen garage Grevelingenhout 187 te Bruinisse (ver zonden 12/9/03); Belanghebbenden kunnen tegen de vergunnin gen genoemd onder C en D bezwaar indienen bij Burgemeester en Wethouders. Het bezwaarschrift moet binnen zes weken na de dag van verzen- in de vergunning schriftelijk zijn ingediend. Het bezwaarschrift moet tenminste bevatten: naam en adres Van de indiener, dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is ingediend en de motivering van het bezwaar. Ook kunt u de voorzieningenrechter van de Arrondissementsrechtbank, sector Bestuursrecht, postbus 8109, 4330 EC in Middelburg, vragen een voorlopige voorziening te treffen. MONUMENTENVERGUNNINGEN A. Aangevraagde monumentenvergunningen houwen-Duiveland, restaureren Nobelpoort, Korte'-Nobelstraat te Zierikzee (verz. 11/09/'03); De aanvraag ligt met ingang van 18 september 2003 gedurende twee weken ter inzage in de leesruimte van het gemeentehuis. Tijdens deze termijn kan iedereen schriftelijk zijn zienswijzen hiertegen indienen bij Burgemeester en Wethouders. OVERIGE VERGUNNINGEN A. Verleende vergunningen/ontheffingen door Burgemeester en Wethouders Robbedoes te Colijnsplaat, per direct op eigen verzoek beëindigen standplaats-vergunning te Bruinisse (verzonden 08-09-2003); Caravanpark Sirjansland te Oosterland, Drank en Horecavergunning voor de horeca-inrichting aan de Zandweg 3 te Sirjansland (verzonden 09-09-2003) ZOC Aktief te Zierikzee, vergunning tot het plaatsen van een kerststal onder de Beuze te Zierikzee op zaterdag 20 december 2003 van 18.00 uur tot 21.00 uur (verzonden 09-09- 2003). B. Verleende vergunningen/ontheffingen door de burgemeester 't Durps'uus De Vanger te Oosterland, vergun ning voor de aanwezigheid van 3 behendig heidsautomaten op het adres Molenstraat 52 te Bruinisse (verzonden 04-09-2003); Pizzeria Buon Cuore te Renesse: vergunning voor de aanwezigheid van 1 speelautomaat op het adres De Zoom 3a te Renesse (verzonden 04-09-2003); Hotel Van Oppen China Garden te Zierikzee, vergunning voor de aanwezigheid van van 1 behendigheidsautomaat op het adres Verrenieuwstraat 11 te Zierikzee (verzonden 04- 09-2003); Hart Horeca BV. te Renesse, vergunning voor de aanwezigheid van 2 speelautomaten en 1 behendigheidsautomaat op het adres Hogezoom 183 te Renesse (verzonden 04-09- 2003); W ZSC Scharendijke te Scharendijke, vergun ning voor de aanwezigheid van 1 behendig heidsautomaat op het adres Elkerzeeseweg 2 te Scharendijke (verzonden 04-09-2003); V.o.f. Fennets te Renesse, vergunning voor de aanwezigheid van 15 behendigheidsautomaten op het adres Hoogenboomlaan 42 te Renesse (verzonden 04-09-2003); V.o.f. Hagesteijn-Verboom te Renesse, vergun ning voor de aanwezigheid van 2 speelauto maten op het adres Dorpsstraat 19 te Scharendijke (verzonden 08-09-2003); ICafé De Klinker te Zierikzee, vergunning voor de aanwezigheid van 2 speelautomaten en 1 behendigheidsautomaat op het adres Lange Nobelstraat 3 te Zierikzee (verzonden 08-09- 2003); V.o.f. Tapperij 't Sloepje te Zierikzee, vergunning voor de aanwezigheid van 2 speelautomaten op het adres Melkmarkt 4 te Zierikzee (verzonden 08-09-2003); V.o.f. The Country Club te Renesse, vergunning voor de aanwezigheid van 2 speelautomaten op het adres Hogezoom 180 te Renesse (ver zonden 08-09-2003); V.o.f. Van Eenige te Zierikzee, vergunning voor de aanwezigheid van 2 speelautomaten en 1 behendigheidsautomaat op het adres Nieuwe Bogerdstraat 29 te Zierikzee (verzonden 08-09- 2003); I Café Neffen d'Eule te Oosterland, vergunning voor de aanwezigheid van 2 speelautomaten en 1 behendigheidsautomaat op het adres Markt 3 te Oosterland (verzonden 08-09-2003); V.o.f. C.G.W.J. Aerts te Burgh-Haamstede, ver gunning voor de aanwezigheid van 15 behen digheidsautomaten op het adres Hogeweg 96 te Burgh-Haamstede (verzonden 08-09-2003); V.o.f. De Gekroonde Suikerbiet te Zierikzee, ver gunning voor de aanwezigheid van 1 speel automaat op het adres Nieuwe Haven 141 te Zierikzee (verzonden 08-09-2003); Herberg-Eetcafé 't Swarte Schaep te Brouwers haven, ontheffing af te wijken van het verbod vervat in artikel 2.3.1.4, derde lid, van de Apv, in de nacht van zaterdag 13 september op zon dag 14 september 2003 tot 04.00 uur (verzon den 09-09-2003);

Watersnood documentatie 1953 - kranten | 2005 | | pagina 6