Vacaturekrant Regus h/Tecs SCHUITEMA, DE KRACHT ACHTER C1000 THEATERMANAGER Business Centre Manager Als Mechanisch Monteur sleutelen aan een vliegtuig? Key Account Manager m/v Sales Promotor m/v zaterdag 10 september 2005 meer banen op vacaturekrant.nl Adverteren020-5859390 vacaturekrant@telegraaf.nl Category Manager en Inkoper m/v met initiatief Werken bij Schuitema, is werken bij een bedrijf waar onderne mende mensen volop kansen krijgen om te groeien. Dat geldt ook voor de Category Manager Houdbaar en de Inkoper Houdbaar, die we zoeken: iemand met een ondernemende instelling die gericht inhoud geeft aan ons assortimentsbeleid. Category Manager Houdbaar Wat is de kern van je taak? Binnen onze afdeling Marketing in Amersfoort, ontwikkel en implementeer je de categoryplannen voor de verschillende groe pen. Je bepaalt verkoopprijzen en marges en geeft de koers aan voor je eigen assortimentsgroepen. Ook hou je markt- en concur- rentieontwikkelingen scherp in de gaten. Je neemt actief deel aan projecten en draagt bovendien het assortimentsbeleid uit naar ondernemers en buitendienst. Inkoper Houdbaar Wat is de kern van je taak? Als Inkoper ben je verantwoordelijk voor de assortimentsinvulling binnen de beleidskaders die door de afdeling Marketing zijn opge steld. Je voert de onderhandelingen met de leveranciers en bent de regisseur van het goederenproces. Het ontwikkelen, opnemen en saneren van artikelen behoort tot je taken. Ook hou je markt- en concurrentieontwikkelingen scherp in de gaten. Je neemt actief deel aan projecten en hebt nauw contact met de Category Manager. Wat vragen we van je en wat stellen we daar tegenover? Je hebt een commerciële HBO opleiding afgerond aangevuld met NIMA-B, tevens bezit je kennis van marketing. Je weet wat plannen, organiseren en samenwerken is. Je bent ondernemend, weet anderen makkelijk te overtuigen en toont initiatief en daadkracht. Voor beide functie geldt dat we opzoek zijn naar iemand met duidelijk aantoonbare ervaring binnen de food(retail) branche. Gaan we met je in zee, dan ben je verzekerd van een afwisselende en boeiende functie. Met een prima salaris en interessante secundaire arbeidsvoor waarden waaronder een auto van de zaak. Verder krijg je alle kans om jezelf verder te ontwikkelen. Want Schuitema investeert veel in opleidingen voor medewerkers. Wil je reageren? Stuur je sollicitatie met c.v. dan binnen 14 dagen naar Schuitema n.v. t.a.v. de heer A. Maarse, Postbus 1000, 3800 BA Amersfoort. Je kunt hem ook e-mailen via recruitment(a)schuitema.nl of bellen: °33"453 33 3°- Kijk voor meer informatie over ons bedrijf op www.schuitema.nl Pathé, een Franse multinational, is toonaangevend op het gebied van filmproductie, -distributie en de exploitatie van bioscopen. Pathé bioscopen bevinden zich in Amsterdam, Rotterdam, Oen Haag, Scheveningen, Utrecht, Groningen, Eindhoven en Helmond. Met ruim 7,5 miljoen bezoekers per jaar is Pathé de grootste Nederlandse bioscoopexploitant. Eén van de grotere theaters in Nederland is Pathé Scheveningen, gelegen op een toplocatie aan de Kurhausweg in Scheveningen. Voor dit theater zijn wij op zoek naar een jonge, ambitieuze DE THEATERMANAGER: is verantwoordelijk voor alle theaterspecifieke facetten: management, inkoop, budgetbeheer, HRM, concessions en marketing draagt zorg voor een efficiënte, dagelijkse operationele bedrijfsvoering bewaakt het totale administratieve proces en de bedrijfsregels van het theater draagt bij aan en bewaakt de uitstraling en presentatie van Pathé Scheveningen geeft op stimulerende wijze leiding aan ca. 60 medewerkers van het theater en draagt zorg voor een evenwichtige bezetting en goede werksfeer bewaakt en optimaliseert de klanttevredenheid DE THEATERMANAGER: heeft minimaal HBO werk- en denkniveau heeft het optimaal bedienen van klanten hoog in het vaandel staan is praktijkgericht en heeft een flexibele instelling heeft een 'hands on' mentaliteit heeft aantoonbare ervaring in het leiding geven aan een filiaal of vestiging is toegankelijk, enthousiasmerend en coachend bezit goede communicatieve en sociale vaardigheden is in het bezit van een diploma Sociale hygiëne en BHV of is bereid dit alsnog te behalen woont in de buurt van het theater of is bereid te verhuizen SALARISINDICATIE Pathé biedt, afhankelijk van leeftijd en ervaring, een salaris tussen de 45.000 en 55.000 per jaar inclusief vakantiegeld. Belangstelling voor deze functie? Indien je interesse hebt kun je reageren bij ons werving- en selectiebureau Cobben Van Tulder te Amsterdam. Je vindt de vacature op de website www.cobtul.nl onder het kopje vacatures. THE REGUS GROUP NETWORK Are you looking for a challenging, international and fast-paced environment within the BtoB services industry? Want to be part of a truly successful company heading for substantial growth in the coming years? Regus, quoted London Stock Exchanges, offers a network of fully furnished and equipped offices and meeting rooms, being present in 750 prime locations in 350 cities in 60 countries. Flexibility being the keyword, Regus provides it's customers with a diverse range of outsourced workplaces all by the hour, day, month or year. For various locations in the Netherlands, we're looking for a: Job description Generating profitable new business within the Regus Centre Generating sales to designated external prospects through effective lead generation Must maintain a high conversion and closing rate. Contact and Relationship Management; Responsible for retention, expansion and renewal of current client contracts. Responsible for managing the Customer Service Team, which includes Customer Service Manager and Customer Service Representatives: motivating, training and coaching of the Center team members. Ensuring the efficient operation of the Regus Centre through management of theCustomer Service Team Profile Bachelor Degree Fluent English Minimum 5+ years of management experience Proven customer service and sales experience in a service related business to business environment Strong knowledge of Microsoft Office 2000 and IT/Telecoms conversant Demonstrated ability to work with financials, including P&L reports, forward order book and yield management Commercial awareness, Proactive People manager, Team player Energy Initiative Competent Responsible under stress Offer Total Package 60.000 gross a year Contact Michiel Colijn, Human Resources, michiel.colijn@regus.com Een uitdagende vaste baan en uzelf tegelijkertijd ontwikkelen richting één van de meest dynamische branches in de techniek Hiïecs maakt het mogelijk In 2006 gaan wij van start met een uniek traject tot Vliegtuigonderhoudstechnicus Mechanisch HiTecs is een 100% werkmaatschappij van het Stork-concem. Op basis van jarenlange ervaring en een toekomstgerichte visie ontwikkelen en implementeren wij concepten voor de flexibilisering van personeel bij technische bedrijven. Daarbij ontwikkelen wij op maat het technisch vakmanschap op mbo- en hbo-niveau. Wij werken landelijk en richten ons op de sectoren Aerospace, Industriële Service en Machine- en Systeembouw. In dienst van HiTecs volgt u een tweejarige opleiding tot Vliegtuigonderhouds technicus Mechanisch. Het traject omvat modules zoals Aërodynamica, Materialen en Gereedschappen en Luchtvaartwetten. Uiteraard voldoet de opleiding aan de eisen die worden gesteld door de Inspectie van Verkeer en Waterstaat en de European Aviation Safety Agency (EASA). Gedurende twee jaar leidt u een flexibel bestaan met de uitdaging van telkens nieuwe opdrachten bij verschillende gerenommeerde bedrijven. Uiteindelijk zult u als HiTecs MuftiProfessional inzetbaar zijn binnen alle sectoren waarin wij werkzaam zijn. Interesse? Kijk dan voor meer informatie op www.hitecs.nl. U kunt ook bellen met Resourcemanager Patrick van Verseveld op telefoonnummer 06-10 22 60 63. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. www.hitecs.nl BONAR FLOORS Sonar Floors is wereldwijd een toonaangevende leverancier van kwaliteitsoplossingen in tech nisch geavanceerde vloerbedek kingen. Het maakt deel uit van de internationale holding Low Bonar, gevestigd in Engeland. Bonar Floors N.V. in Krommenie is ornzetverantwoordelijk voor de merken Flotec en Coral in Nederland en België. Daarnaast wordt op deze vestiging het entreeproduct Coral geprodu ceerd, dat wereldwijd zijn afzet vindt. De cultuur van de organisatie is vriendelijk en open. maar ook direct en resultaatgericht. Het behalen van gezamenlijk succes en plezier in het werk staan bij Bonar Floors voorop. Bonar Floors groeit en zoekt nieuwe collega's. De functie: Realiseren van commercieel resultaat op basis van het product portfolio bij een groep grotere klanten. In kaart brengen en verwerven van (potentiële) 'key-accounts', in bijvoorbeeld retail, overheid en kantorenmarkt. Uitbouwen van bestaande relaties. Vertaling van klantwensen naar Bonar Floors-diensten en -producten. Bewerken van beïnvloeders rond key accounts, zoals architecten en projectinrichters. Je profiel: Tien jaar werkervaring in een commerciële functie binnen een complexe B-t-B-omgeving. Ruime verkoopervaring in de toeleverindustrie voor de bouw op het gebied van interieurproducten - als adviserende schakel tussen architect, aannemer en eindgebruiker - bij voorkeur in de sectoren zorg, onderwijs, kantoren etc. Aantoonbare commerciële successen als key account manager. Sterke relatiebouwer die markt en klantengroep gestructureerd weet te bewerken. Ervaring in de projectvloerbedekkingbranche alsmede gevoel voor design en binnenhuisarchitectuur is een pre. fulltime De functie: Promoten van Coral bij vloerenbedrijven, woning- en projectinrichters. Verhogen van de kennis met betrekking tot entree vloerbedekking bij vloerenbedrijven, woning- en projectinrichters Stimuleren van het commercieel resultaat binnen je rayon. Verbeteren van de service aan genoemde detaillisten (in samenwerking met de groothandel). Definiëren en optimaal inzetten van verkoopbevorderende promotiemiddelen. Je profiel: Afgeronde MBO-opleiding fc-Jinmerereel). Ervaring in een cómmerriaVomgeving. Bewezen succes in omgang met klanten, liefst in de buitendienst: /je weet enthousiasme ov.et,-te dragen en i vertrouwen te'wekken. Affiniteit met Woning- en projecti.nrichtingsbranche iSfeen pre Pionier die markteen klantengroep gestru\:tbreerij bewerkt. Wat we vragen en bieden: Je bent een netwerker pur sang en in staat om beslissingsprocessen naar /je hajid te iet ten. Commercieel denken en handelen staat bij jou voorop. Je bent gewend het initiatief te nemen en niet voor een gat te vaneen. Je werkt zelfstandig en gestructureerd. en enige creativiteit is je niet vreemd. Voor meer informatie? Kijk cp: www.bonarfloors.com Je reactie: Stuur je sollicitatiebrief met cv binnen twee weken naar: Bonar Floors N.V., t.a.v. Inge Bakker, afd. Personëélszaken, Postbus 17, 1560 AA Krommenie of mail naar ibakker@bonarfloors.com. Meer weten? Neem contact op met Inge Bakkér, tel. 075 - 6 ?TS ?73, S Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Watersnood documentatie 1953 - kranten | 2005 | | pagina 3