yaiin Nelle Willu werken in research als research- assisteni(e)? CHEF BEDRIJFSBUREAU Chef Portiersdienst Euro tours vliegreizen ET GENERAL SALES MANAGER Eurotours heeft een paar fijne banen voor jonge mensen. administratief medewerk(st)er TELEI VERTEGENWOORDIGER kommercieel bedrijfsleider ONATRA S.A. microbiologische teams wt zoeken een topverkoper ADMINISTRATEUR zaïë.idaó iJ JaNÜAkI 19/3 ALGfcMEEN DAGBLAD PAGINA 28 Van Nelle is een dynamische onderneming waar tal van merkartikelen worden geproduceerd. Dagelijks komen de grondstoffen bij ons binnen. Dagelijks verlaten de produkten ons bedrijf. Dagelijks ontvangen wij een groot aantal bezoekers. Kortom er heerst een grote bedrijvigheid bij Van Nelle. Wij vragen een De Portiersdienst is belast met de continue bewaking van onze fabrieken en terreinen in de Spaanse Polder te Rotterdam. De aan te trekken funktionaris zal zich o.a. bezighouden met de dagelijkse leiding van de dienst, de opstelling van het dienst rooster en de algemene controle. Hij werkt mee om de afdeling uit te bouwen tot een hecht team, waarin begrippen als dienst verlening, bewaking en veiligheid voorop staan. Onze gedachten gaan uit naar een representatieve persoonlijkheid met leidinggevende capaciteiten, een actieve instelling en een goed gevoel voor persoonlijke verhoudingen. Mogelijk heeft hij ervaring bij Politie of Marechaussee. Voor deze goed gehonoreerde funktie in dagdienst stellen we nog als algemene eisen - leeftijd tussen 35 en 45 jaar - opleiding op middelbaar niveau - diploma E.H.B.O. en eventueel N.B.O.B. Schriftelijke sollicitaties worden graag tegemoet gezien door de chef Personeelsdienst. Van Nel/eweg 7. Rotterdam. Telefonische inlichtingen kunt U vragen aan de afdeling Personeelszaken tel: 010-151500. Molendi|k 160, Sliedxedït, tel. 01840-4955 Het hoofd van de Technische Dienst no digt voor onmiddellijke indiensttreding ALL ROUND ONDERHOUDSMONTEUR TAAKINHOUD: Zelfstandig onderh. bouwkranen, dé- en montage bouwkranen; VEREIST: Ervaring in mechanische en elekfro techn. werkzaamheden; V.E.V.-diploma strekt tot aanbeveling. Gevraagd In middelgroot, toeristisch gelegen, druk restaurantbedrijf: AANKOMEND DIREKTIE-ASSISTENT die bij ons zijn verdere opleiding zal genieten. ta- Minimumfeeftijd 22 jaar. Vakbekwaamheid en kennis der mode' len vereist. HOTEL "KINDERDIJK" Albiasserdam. Tel.: 01859-2425. Werken bij Eurotours heeft vele voordelen. Naast de fijne werksfeer bieden we een goed salaris en hebben we als reisorganisatie erg aantrekkelijke vakantievoorwaarden. We hebben plaats voor: enkele medewerk(st)ers voor de afdeling reserveringen Na een grondige training zullen ze gaan werken met onze ultra-moderne beeldscherm terminals, welke zijn aangesloten op een computer. Een goede job voor jonge mensen (minstens 18) die wat van hun dagelijkse werk willen 'maken', middelbare schoolopleiding hebben en beschikken overeen behoorlijke typevaardigheid. medewerk(st)er voor de afdeling financiële administratie Zij gaat assisteren in de ruimste zin van het woord en mag aldus rekenen op een gezellige, afwisselende werkkring. Zij heeft een Mavo opleiding en haar leeftijd is 19jaar. P.S. Deze funktie kan ook in part-time verband door gehuwde dames worden uitgeoefend. medewerkster voor de afdeling reisdokumenten Een heel belangrijke afdeling, want van hieruit worden de tickets en alles wat er verder nodig is voor een vliegvakantie aan onze kliënten gestuurd. Een leuke baan voor een meisje van minstens 16, die gevoel heeft voor akkuratesse. U kunt ons bellen vooreen afspraak (010-259792) maar we ontvangen uw sollicitatie het liefst schriftelijk. Ons adres is: Eurotours Vliegreizen, Mathenesserlaan 324, Rotterdam. Westduitse fabriek gespecialiseerd in plak- etiketten vraagt onmiddellijk voor de sector plaketiketten voor het verkoopgebied Neder land. ingevoerde vertegenwoordiger op provisiebasis. Vaste clientèle. Br. o. nr. D 7316 bur. v. d. blad. ALUSUISSE NEDERLAND B.V. te Rotterdam is de verkoopmaatschappij voor aluminium halffabrikaten van het Zwitserse wereldconcern Schweizerische Aluminium AG" (Alusuisse) te Zurich. Voor onze verkoopafdeling zoeken wij een ervaren administratief rnedewerk(st)er. Tot zijn/haar taak behoort het bijhouden van de voorraad administratie en het maken van omzetstatistieken. Tevens is een belangrijk element van het werk het plaatsen van bestellingen bij onze fabrieken i.v.m. het op peil houden van de voorraden en de controle op de leveringstijden. Ten behoeve van de telefonische verkoop dient zo nodig assistentie te worden verleend. Voor deze functie geldt een goed salaris met uitstekende overige arbeidsvoorwaarden Ons nieuw en modern kantoor is gevestigd in de Spaansepolder en bijv. in ca. 15 minuten vanaf Rotterdam-CS met RET bus 41 te bereiken (de halte is vóór ons kantoor). Belangstellenden kunnen schrijven ol bellen naar onze Personeelsdienst, Schuttevaerweg 130, Rotterdam-8, telefoon (010) 37 60 33*. AUTOBEDRIJVEN H00GENB00M B.V., ROTTERDAM (dochteronderneming van de Bristol Street Group Ltd., Birmingham) Ter versterking van de leiding zoeken wij een bekwame Sales Manager met een ruime ervaring in de automobielbranche. Hij zal de volledige verantwoordelijkheid gaan dragen voor: de verkoop van nieuwe (VW) en gebruikte (alle merken) wagens in onze 8 filiaalbedrijven te Rotterdam en omgeving. 0 de training en motivering von ons verkoop-toom Voor deze belangri|ke functie zijn vereist: 0 beheersing van de Engelse tooi 0 een groot enthousiasme en doorzettingsvermogen 0 uitstekende contactuele eigenschappen commercieel inzicht en inventiviteit Leeftijd: 30—45 jaar Het spreekt vanzelf dat de juiste vervulling von deze belangrijke taak zal worden gehonoreerd met een dienovereenkomstig salaris, bedrijfswagen en de secundaire arbeidsvoorwaarden die gebruikelijk zijn bij een progressief bedrijf. Schriftelijke sollicitaties, die discreet zullen worden behandeld, kunnen worden gericht aan de Heer L. van Tol, Hoofd Personeelszaken. H00GENB00M Autobedrijven/Rotterdam Hoofdkantoor: Van Deventerstraat 15, Rotterdam 7 Postbus 6055, Telefoon 010 - 256600 /toestel 118 Teleflex is een internationale onderneming, gespecialiseerd in transportmechanisatie. Zij vervaardigt onder meer kettingtransporteurs. In verband met voortdurende groei zoeken wij op korte termijn een Naast goede contactuele eigenschappen is technische kennis vereist. Minimum leeftijd 23 jaar. Sollicitaties te richten aan de Directie. Teleflex B.V., van Weerden Poelmanweg 9, Rotterdam-Waalhaven. Tel. (010) 295111. OIMATRA S.A. Internationale wegtransportonderneming (overwegend tankautovervoer) met het hoofdkantoor in Vitrolles (nabij Marseille), zoekt voor haar nieuw op te richten agentschap in Nederland, gevestigd te Rotterdam/Pernis een Naast de verantwoordelijkheid voor verdere kommerciële ontwikkeling, onderhoudt hij het kontakt met bestaande opdrachtgevers (chemische industrie) en heeft hij de dagelijkse leiding van het agentschap. Middelbare schoolopleiding en een uitgebreide ervaring in het wegtransport, zo mogelijk tankautovervoer, vormen de basis voor deze funktie. Een uitstekende kennis van de Franse taal, zowel mondeling als schriftelijk is noodzakelijk, terwijl beheersing van het Duits en enige kennis van het Spaans als aanbeveling gelden. Salarisindikatie ca. f 30.000,-- bruto per jaar. Na zijn indiensttreding ontvangt hij een goede oriëntatie en introduktie in Frankrijk. Sollicitaties worden ingewacht bij de afdeling personeelzaken van Pakhoed Transportgroep B.V., Boompjes 60-68, Rotterdam. Tel. 010 - 30 21 35. Werken tussen jonge, kritische mensen. Werken in een omgeving met moderne apparatuur. Werken in een sfeer waar de mens centraal staat, omdat research slechts kan bestaan door de inbreng van die mens. Werken in kleine groepen. Werken in aan bacteriologische onderzoek methoden met het doel te voldoen aan de hoge eisen die aan voedingsmiddelen worden gesteld. Heeft U belangstelling? Heeft U een opleiding MBO-microbiologische richting of een gelijkwaardige opleiding Als U niet ouder dan 24 jaar bent dan hebben wij mogelijkheden voor U. Een afspraak is zo gemaakt met de heer J. Veldhuizen van de afdeling Personeelszaken, Unilever Research Laboratorium, Olivier van Noortlaan 120, Vlaardingen. Tel.010 - 35 30 00 (toestel 2023) B.V. SCHEEPSWERVEN v.h. H. H. BODEWES TE MILLINGEN AAN DE RIJN vraagt voor spoedige indiensttreding Zijn taak zal zijn het legden van het bedrijfsbureau met 2 hoofdgroepen: PLANNING WERKVOORBEREIDING Voor de organisatie van de prodokKe vervult dit bureau de volgende taken: werkvoorbereiding, taakstelling, planning, voorfgartgskortfrole, kalkulatie en kostprijsanalyse. Dé chef bedrijfsbureau is rechtstreeks geplaatst onder de bedrijfsleider en zal o.a. nauw samenwerken met bedrijfsleiding, tekenkamer en inkoop. Gezocht wordt een man die beschikt over konfakfuele eigenschappen, een koördinerend vermogen, leidinggevende en organisatorische kwalitei ten. Warme belangstelling voor moderne technieken van de produktiebe- heersing heeft. Een adekwate technische opleiding heeft voltooid en ruime praktische ervaring heeft. Leeftijd 30-40 jaar. Belangstellenden worden uitgenodigd zich schriftelijk met verstrekking van de gebruikelijke persoonlijke gegevens en uitvoerige informatie omtrent opleiding en ervaring te richten tot de afdeling Personeelszaken van B.V. •Scheepswerven v.h. H. H. Bodewes, Rijndijk 19 te Millingen aan de Rijn. Tel. 08813-1451. PARFUMERIEËN COSMETICA TOILETARTIKELEN vollemans zonen voor de stad Rotterdam. Wij bieden 0 een interessante, zelfstandige werkkring 0 een aantrekkelijk salaris 0 goede, toekomstmogelijkheden 0 gebruik van auto Wij eisen 0 woonplaats Rotterdam of direkte omgeving 0 een ruime ervaring in het verkopen van parfumerieën, cosmeti ca en toiletartikelen 0een goede kennis van de moderne verkoopmethoden 0 enthousiasme en doorzettingsvermogen 0 leeftijd niet boven 40 jaar. Hebt u belangstelling en kunt u aan de gestelde eisen voldoen, belt u dan maandagavond 29 januari a.s. voor eventuele vóór-in formatie naar onze heer G. C. van der Toorn: 010 - 11.95.77, tussen 19.00 en 21.00 uur. Schriftelijke sollicitaties met recente pasfoto te richten aan: F. L. VOLLEMANS ZONEN N.V. Afdeling Personeelszaken, Groothandelsgebouw C3, Rotterdam. abonnementsgeld automatisch betalen Giro-incasso is de eenvoudigste en meest efficiënte betalingswijze. Vraag een machtigingsformulier aan Abonnementenafdeling Algemeen Dagblad, Antwoordnummer 1614, Rotterdam COCKBURNS NEDERLAND B.V. (Fabricage van Vlinderklep Afsluiters en appendages) zoekt voor spoedige indiensttreding een Leeftijd 25 jaar die na een redelijke tijd van inwerking een belangrijk deel van de werkzaamheden van de Hoofdadministrateur kan overnemen. Tot zijn werkzaamheden zullen behoren de algehele kostenbewaking en de financiële administratie. Gegadigde dient in het bezit te zijn van het diploma M.B.A. of hiervoor studerende. Voor de persoon die zich geheel wenst in te zetten is een aantrekkelijke positie beschikbaar, die overeenkomstig zal worden gehonoreerd. Brieven, die strikt vertrouwelijk zullen worden behandeld, in te zenden aan de Hoofdadministrateur van de Vennootschap, Postbus 5, Dor drecht.

Watersnood documentatie 1953 - kranten | 1973 | | pagina 2