Word jij de baas? Werken mode edelme PERSONEELSMARKT sleAi>t'ëlyoL wesnru/LLesH in de, lcw<i,Lifce>Lb Werk dat jou aanspreekt da± Icnn je< bij ons nU uvd&regu> BommelerwoArcL, wor 26 UMT tw u/eeJc. Hl ledereen die naar z'n werk gaat, wensen we veel plezier. Funktie Meatair Deel Waarnemend-Bedrijfsleider M/v Het mag dan parttime zijn ik wil tóch ontwikkeling zien Vacatures ook op Internet, www.gelderlander.nl DE GELDERLANDER/ZATERDAG 1 FEBRUARI 2003 Je geeft op een stimulerende wijze operationeel leiding aan een team van OKZ-Verpleegkundigen, CB-artsen en -assistenten. Daarbij ben je verantwoordelijk voor planning en productie, maar heb je ook te maken met coaching, scholing en budgettering. Daarnaast heb je een belangrijke rol in het meédenken over en verwezenlijken van nieuw beleid. Functie-eis: Verpleegkundige opleiding op minimaal HBO-niveau aangevuld met een management opleiding. Wil je meer weten over deze uitdagende functie? Bel dan met Irene Hegeman (divisie manager OKZ a.i.), telefoon (0344) 67 93 00. Jouw sollicitatie verwachten wij vóór 10 februari 2003. Thuiszorg en Maatschappelijk Werk Rivierenland zet zich in om de gezondheid en het welzijn van mensen in de thuissituatie te bevorderen. Wij genieten vertrouwen bij onze klanten en voldoen aan de landelijke kwaliteitseisen. De organisatie is kleinschalig, informeel en biedt professionele begeleiding aan de medewerkers. Thuiszorg en Maatschappelijk Werk Rivierenland, Postbus 6063, 4000 HB Tiel Ter attentie van afdeling Personeel Organisatie Stichting Thuiszorg en Maatschappelijk Werk Rivierenland van Je hoeft niet njk te zijn om je rijk te voelen, Stap maar eens binnen bij Siebel Juweliers. Een wereld aan motte in zilver, goud, planna en edclstaal. Kwaliteitsjuwelen en horloges. Met internationaal belaamdc merken, maar met prijskaartjes die verrassend meevallen. In een sfeer die chique is, maar zonder mensen af te schokken Dat maakt het extra leuk om bij Siebel te werken. Wij zoeken een: bedrij voor Siebel Juwi em leeftijd vanaf 25 jaar. Je gaat deel uitmaken van de meest succesvolle juwelicrsgroep van Nederland- Wij hechten aan vakkennis, leiderschap en organisatorische kwaliteiten. Maar ook aan teamgeest, loyaliteit en persoonlijke inzet Je wordt mede resultaatverantwoordelijk en rapporteert direct aan het hoofdkantoor. Hou je van mensen, zie je er goed uit en ben je enthousiast? Reageer dan snel. Stuur ons een briefje met je c.v. en recente pasfoto onder vermelding van 105. Al 48 vestigingen in Nederland. JUWELIERS Siebel. Altijd een Siebel Juweliers Postbus 11599 2502 AN Den Haag ijk gevoel. PeopleFirst change innovation interim management staff recruitment 81 assessment training coaching ORGANISATIE-BOUWERS www.funktiemediaiT.nl De gemeente investeert momenteel veel in de kwaliteit van de uit vier sectoren bestaande gemeentelijke organisatie. Bij de sector Stedelijke Ontwikkelingen en Beheer werken op dit moment ruim 190 medewerkers. Onder deze sector valt het bureau Milieuzaken. De 16 medewerkers van dit bureau houden zich bezig met vergunningverlening en handhaving van de milieuwet - en regelgeving. Tevens houden zij zich bezig met de beleids- en uitvoeringstaken op het gebied van onder andere afval, duurzaam bouwen, energie, bodem en geluid. Voor het bureau Milieuzaken van de sector Stedelijke Ontwikkelingen en Beheer zijn wij op zoek naar een: Technisch medewerker milieu m/v voor 36 uur per week (met het accent op handhaving). In hef hart van -*e 9aat ïe bezighouden met de controle van bedrijven en adviseert over de handhavingactiviteiten Je adviseert Nederland en aan de bedrijven over preventieve maatregelen met betrekking tot afvalproductie, energie- en waterverbruik rand van de randstad ligt Functie-eisen Afgeronde opleiding MBO Milieutechniek en of -toezicht; de gemeente Veenendaal, Salaris: maximaal tot 2.747,00 bruto per maand (schaal 8). Vacaturenummer: 2003-05G. vierde gemeente binnen de rovincie Utrecht. Met 60.500 Inlichtingen over deze functie kun je inwinnen bij de heer B. (Bop) Epema (bureauhoofd Milieuzaken), telefoon 0318-538335. n bedrijvigheid gemeente waa Veenendaal is een groene gemeente, gelegen tussen de Utrechtse Heuvelrug en de Gelderse vallei Tegelijkertijd biedt de ligging aan de Al2 een optimale bereikbaarheid. Bedrijven eninslellingen vestigen zich graag in deze gemeente. De Veenendaalse gemeenschap is betrokken en veelkleurig. Ruimte voor eigen identiteit en respect gaan hand in hand. Opvallend vaak wordt de gemeente ook door onderen gewaardeerd. Veenendaal werd eerder verkozen lot de groenste gemeente van Europa en lol fietsstad van Nederland. Onlangs is Veenendaal in de top tien gekomen v> grotere vestigingslocatif buiten de stedelijk) gebieden. het goed ®'i c'e sector Maatschappelijke Ontwikkelingen werken op dit moment ruim 130 medewerkers op gebieden werk, inkomen, zorg, welzijn, onderwijs, sport en cultuur. Eén van de afdelingen binnen de sector is de afdeling Werk, Inkomen en Zorg. Deze afdeling is uitvoeringsverantwoordelijk voor activering en reïntegratie en voor inkomens verstrekking aan onze klanten. Ook de uitvoering van de Leerplichtwet/ RMC, het leerlingenvervoer, de Wet voor zieningen gehandicapten, de Wet inburgering nieuwkomers en de uitvoering van het minimabeleid en de kinder opvang maken deel uit van de taken van de afdeling. Voor de afdeling Werk, Inkomen en Zorg (Team 2) van de sector Maatschappelijke Ontwikkelingen zijn wij op zoek naar een: Consulent wet voorzieningen gehandicapten m/v voor 36 uur per week. Als consulent ben je verantwoordelijk voor het nemen van het besluit op de ingediende aanvragen. Je stelt de beschikking op en je vertegenwoordigt de gemeente in bezwaarprocedures. Functie-eisen: MBO SJD of een daarmee vergelijkbare opleiding en ervaring. Salaris: maximaal 2.747,00 bruto per maand (schaal 8). Vacaturenummer 2002-75G. De afdeling Werk, Inkomen en Zorg (Tearti 1zoekt een nieuwe collega voor de functie: Klantmanager algemene bijstandswet m/v voor 36 uur per week. de integrale uitvoering van de Algemene bijstandswet, klant met betrekking tot inkomen en reïntegratie moeten worden Als klantmanager ben je verantwoordelijk Je regisseert de acties die ten behoeve van ondernomen. Functie-eisen:. HBO werk- en denkniveau en minimaal 2 jaar werkervaring in vergelijkbare functie. Salaris: maximaal 3.102,00 (schaal 9). Vacaturenummer: 2003-06G. Inlichtingen over beide functie kun je inwinnen bij: mevrouw R. (Roelien) Heemsbergen (afdelingshoofd Werk, Inkomen en Zorg), telefoon 0318-538579. Geïnteresseerd? Voor uitgebreide functieomschrijvingen en aanvullende informatie over het werken in Veenendaal verwijzen wij je graag naar onze website www.veenendaal.nl of naar de in deze advertentie genoemde contactpersonen. Als je interesse hebt voor een van deze functies, stuur dan je brief met motivatie en CV vóór 15 februari 2003 aanslaande naar het college van B&W van de gemeente Veenendaal, Postbus 1100, 3900 BC Veenendaal. Wij verzoeken je bij de sollicitatie het vacaturenummer te vermelden. Geen acquisitie. GEMEENTE VEENENDAAL met de Gelderlander elke dag de meest gelen rubriek van de krant :t de Gelderlander. Gelde rider Xenos is een succes- Het succes van onze formule is te danken aan volle Nedertandse het enthousiaste team medewerkers in onze detailhandels-keten, winkels. Dat team willen we verder uitbreiden In de 30 jaar van ons en daarom zoeken we een collega voor het bestaan is Xenos filiaal in Tiel voor de full-time functie (36 uur gegroeid naar 88 filialen in Nederland en 10 filialen in Duitsland. En aan die groei komt voorlopig nog geen einde. Onze presentatie wijze en ons assortiment zijn beslist verrassend te noemen. Zo verkopen wij decoratieve woning- en cadeauartikelen, maar ook glaswerk, keramiek, tuinartikelen, klein-meubelen en food. Wie bij Xenos binnenstapt, stapt regelrecht het winkel- avontuur binnen. Een nog steeds groeiende klantenkring en ruim 2000 mede-werk(st)ers kunnen dit beamen. per week) van Je wordt direct aangesteld in een filiaal. Eventueel vindt er een inwerkperiode van maximaal 3 maanden plaats in een ander filiaal dan waar je uiteindelijk je functie zult vervullen. Jé wordt geeoached door een ervaren bedrijfsleider en rayonleider. Uiteraard speel je hierbij zelf ook een actieve en verantwoordelijke rol. In deze functie, die zich kenmerkt door variatie, verantwoor delijkheid en ontwikkelingsmogelijkheden, heb je tevens de mogelijkheid door te groeien naar de functie van bedrijfsleider. Wat vragen wij: 1 een MBO-(detailhandels)opleiding 1 flexibele instelling 1 organisatorisch vermogen 1 goede communicatieve vaardigheden 1 werkervaring in food en/of fast- consumer goods 1 leidinggevende ervaring is een pré Wat bieden wij: goed salaris uitstekende werkomstandigheden binnen een no-nonsense organisatie 15% korting op personeelsaankopen bij Xenos 10% korting op personeelsaankopen bij o.a. Blokker, Intertoys, Leen Bakker keuzemogelijkheid voor een 36 of 40-urige werkweek (met 12% toeslag) pensioenvoorziening collectieve verzekeringen uitgebreide opleidingsmogelijkheden Herken je jezelf in deze functie, stuur dan binnen 10 dagen na plaatsing van deze advertentie, een sollicitatiebrief met curriculum vitae en pasfoto naar: Xenos B.V., t.a.v. mevrouw E. Moreau, afdeling P&0, Postbus 1038, 5140 CA te Waalwijk of per E-mail naar: vacatures@xenos.nl. Onder vermelding van Waarnemend-Bedrijfsleider. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prgs gesteld. De klanten van Zorgverzekeraar VGZ zijn er aan gewend dat zij aan de telefoon snel een helder antwoord krijgen op hun vragen. Maar VGZ krijgt er steeds meer klanten bij. Om dezelfde service te kunnen blijven bieden, zoeken we enkele parttimers (20-34 uur per week) voor onze serviceteams in Eindhoven, Tilburg en Nijmegen. Met name op maandag, woensdag en vrijdag tussen 10.00 en 15.00 uur. Als medewerker klantcontacten (m/v) probeer je optimaal te voldoen aan de informatiebehoefte van de klant. Je neemt de telefoon aan, luistert naar de vraag en verstrekt - zo nodig na ruggespraak met je supervisor of interne deskundigen - de juiste informatie. Daarnaast verzorg je de uit telefoontjes voort- vloeiende-correspondentie en voer je eventuele administratieve wijzigingen door in de computer. Voor dit werk vragen wij een MBO-diploma op administratief gebied en ervaring in de klantenservice, liefst in de (zorg)verzekeringen. je kunt werken met geautomatiseerde systemen voor telemarketing en klantenbeheer en bent sterk in het signaleren van commerciële kansen tijdens servicegesprekken. Dit is een afwisselende baan in een klein en gezellig team, met flexibel in te delen werktijden en een prima salaris. Reken verder op een stevig inwerkprogramma, goede coaching, en groei volgens een persoonlijk ontwikkelingsplan. Plus een vergoeding voor ie klas openbaar vervoer. Interesse? Bel voor meer informatie met je toekomstige supervisor: Madeion Bouwman, telefoon (024) 343 61 12. Je schriftelijke sollicitatie richt je aan Krista Arts, personeelsfunctionaris, Postbus 30374, 6503 HZ Nijmegen. E-mailen kan ook: vgzhrm@vgz.nl. VGZ: daar kies je voor. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld, VGZ heeft zo'n 2 miljoen verzekerden. Daarmee zijn we een van de grootste zorgverzekeraars van Nederland. We hebben vestigingen in Nijmegen (hoofdkantoor), Maastricht, Venlo, Eindhoven, 's-Hertogenbosch, Tilburg en Bergen op Zoom. VGZ werkt nauw samen met IZA, zorgverzekeraar voor gemeenteambtenaren. Door de aard van ons werk staan we midden in de maatschappij. We weten wat er speelt bij mensen Ook bij onze eigen mensen. We zorgen daarom - onder meer met prima arbeidsvoorwaarden - voor Zorgverzekeraar een werkklimaat waarin je je goed kunt ontwikkelen. Als professional, als serviceverlener aan onze klanten, als collega én als mens. Meer informatie m Ti Jm over deze functie én alle andere vacatures bij VGZ vind je op www.vgz.nl. XÏmmJ Klik op 'Over VGZ'. Via de site kun je ook direct solliciteren.

Watersnood documentatie 1953 - krantenknipsels | 2003 | | pagina 16