Vu üiïtllltefc 47 2# ZORGWERK, SPECIALIST VERPLEEGKUNDIG VAK! IN HET i« □ris GEZOCHT MODELLEN Financieel medewerker Jïêf verpleegkundige of ziekenverzorgende? albatros medewerker debiteuren m/v Rotterdams Dagblad Zaterdag 25 januari 2003 Vacature ONS Groep De ONS Groep is een multifunctionele organisatie die zich onder andere bezig houdt met activiteiten op het gebied van energie, milieu, infrastructuur en media. Eén van de onderdelen van de groep is ONS Facilitair Bedrijf. De afdeling Debiteurenbeheer is een onderdeel van het Facilitair Bedrijf en verzorgt centraal alle incasso-activiteiten van ONS. Door de groei van de organisatie is bij deze afdeling een vacature ontstaan. We zoeken enthousiaste en ervaren kandidaten voor de volgende functie: MBO niveau Wij bieden dit takenpakket Het beheren van een debiteurenportefeuille, waarbij de nadruk ligt op incasseren Het boeken van bank en giro Het beheren van de interne kas Diverse voorkomende werkzaamheden Wij vragen deze opleidingen en kwaliteiten Een afgeronde studie op MBO niveau Commercieel gevoel Werkervaring is een pré maar geen vereiste Goede contactuele eigenschappen Ervaring met Exact is een pluspunt Wij bieden deze arbeidsvoorwaarden Aanvangssalaris is afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring Uitstekend arbeidsvoorwaardenpakket en prima secundaire voorwaarden, o.a. goede regeling op opleidingsgebied Voor informatie over deze vacature kunt u terecht bij Astrid Droog, afdeling Personeel Organisatie ONS, Postbus 79, 3100 AB Schiedam, e-mail: a.droog@onsgroep.nl, telefoon (010) 631 5169. Degenen die interesse hebben in deze functie kunnen tot 8 februari 2003 hun reactie naar genoemde P&O-adviseur zenden. Energie, milieu, infrastructuur en media Van Haekstraat 15 Schiedam (010)262 1000 www.onsgroep.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld PENTA college c s G Het PENTA college CSG is een brede scholengemeenschap voor voortgezet onderwijs, gesitueerd ten zuidwesten van Rotterdam in de regio Voorne-Putten, Rozenburg en Hoogvliet. De schooi geeft onderwijs van vmbo t/m gymnasium op zeven vestigingen te Spijkenisse, Hellevoetsluis, Brieife, Rozenburg en Hoogvliet aan ruim 5800 leerlingen. Onze ca. 600 personeelsleden verrichten hun werk aan hoog kwalitatief onderwijs en goede begeleiding in een sfeer van openheid en respect vanuit de inspiratie door het evangelie. Op de vestiging Blaise Pascal (gymnasium, atheneum, havo, vmbo-t) aan de J.A. Heijwegenlaan 2,3201 KH in Spijkenisse (omvang ca. 1200 leerlingen en 120 personeelsleden) met als vestigingsrector mr. drs. J. van Pelt (telefoon 0181-616722 (school), telefoon 0181 -631910 (privé) is per direct een vacature secretaresse/administratief medewerker secretariaat m/v Algemeen We zijn op zoek naar enthousiaste en gemotiveerde mensen met een flexibele dienstverlenende instelling. We bieden je een uitdagende en afwisselende func tie in een kleine, slagvaardige organisatie, waar teamgeest samengaat met een grote mate van individuele verantwoordelijkheid. Je bent representatief en beschikt over een gezond gevoel voor humor. We verwachten betrokkenheid bij het PENTA college CSG als christelijke instelling en affiniteit met het werkterrein van de school: het voortgezet onderwijs. De werkzaamheden worden uitge voerd binnen de administratie van de vestiging. Functie-inhoud Het verlenen van administratieve en secretariële ondersteuning aan de directie en het verrichten van overige administratief-organisatorische en financieel- administratieve werkzaamheden. De werkzaamheden bestaan o.m. uit receptie en telefoonbehandeling, verstrekken van inlichtingen aan leerlingen, ouders en derden, verzorgen van de post, fax en e-mail, kopieerwerkzaamheden, verzor gen van correspondentie, maken van presentaties, verlenen van assistentie bij de organisatie, bijhouden van dossiers en archieven, invoeren en verwerken van administratieve gegevens, leerlinggegevens en cijfergegevens, voeren van de facturenadministratie, verrichten van werkzaamheden voor het boekenfonds en overige algemene secretariaatswerkzaamheden. Functie-eisen Minimaal mbo4 werk- en denkniveau (een goede secretariële of administratie ve opleiding en/of achtergrond strekt tot aanbeveling), kennis en vaardigheden op het gebied van Microsoft Office en kennis en vaardigheden om de admi nistratieve processen (leerlingenadministratie, personeelsadministratie en financiële administratie) efficiënt te kunnen ondersteunen, bereidheid tot regelmatige bijscholing, nauwkeurigheid en zorgvuldigheid, bereidheid in een hecht team samen te werken onder leiding van het hoofd administratie. Je kunt omgaan met vertrouwelijke informatie. Je hebt een klantgerichte en dienstver lenende werkhouding (in- en extern) en goede contactuele vaardigheden. Je bent bereid aanvullende cursussen op het gebied van schooladministratie en officemanagement te volgen. Je hebt een goede mondelinge en schriftelijke taalvaardigheid. Arbeidsvoorwaarden Het betreft een fulltime aanstelling (38 klokuren/week). De arbeidsvoor waarden zijn conform de CAO-VO. De inschaling is afhankelijk van opleiding en ervaring en vindt afhankelijk van het laatstverdiende salaris plaats in schaal 4, 5 of 6 (max. schaal 6 bruto 2120,-/maand. Dit bedrag is exclusief vakantie uitkering en eindejaarsuitkeringen. Het PENTA college CSG kent verder een - gunstige vakantieregeling en ruime scholingsmogelijkheden. Sollicitatie en informatie Heb je belangstelling om met een flinke dosis enthousiasme en betrokkenheid bij ons aan de slag te gaan? Stuur dan je sollicitatiebrief met c.v. en eventueel referenties vóór maandag 3 februari 2003 naar het PENTA college CSG Blaise - Pascal, J.A. Heijwegenlaan 2, 3201 KH/Postbus 176,3200 AD Spijkenisse, t.a.v. de vestigingsrector of e-mail: j.vanpelt@penta.nl Voor informatie over deze functies kunt u zich telefonisch in verbinding stellen met de vestigingsrector of het hoofd administratie, telefoon 0181-616722. Het PENTA college CSG is een van de scholen van CV0 Rotterdam. j# Ben jij die (ervaren) gediplomeerd Dan kunnen wij je veel bieden! Werken in een Algemeen Ziekenhuis Werken in een Verpleeghuis Op interne, chirurgie of gespecialiseerde Op PG of somatiek afdeling \>Zorgwerk Uitzendbureau bestaat 5 jaar en heeft 4 vestigingen in de regio Rijnmond. Binnenkort zal zij haar vestigingen uitbreiden naar Den Haag en Dordrecht. Zorgwerk is een organisatie met een grote service en dienstverlening om vraag en aanbod in de zorg en wel zijn sector op elkaar af te stemmen. De organisatie is vlot, vertrouwd en specialistisch, multifunctioneel zoals in de zorg ook nodig is. Wij bieden Een mooie stap in uw loopbaan! Goede arbeidsvoorwaarden Fijne werkomgeving Prettige sfeer Verantwoordelijkheid Professionele intercedentes met kennis van de gezondheidszorg afdeling als gespecialiseerd verpleeg kundige alle diensten of alleen overdag, 's avonds, 's nachts, bepaalde uren van de dag bijv. van 9.00 - 15.00 uur met of zonder eindverantwoordelijkheid Werken in de Psychiatrie in een psychiatrisch ziekenhuis of in de thuissituatie bij de crisisopvang of op een long-stay afdeling met ouderen of jongeren een aantal dagdelen of fulltime op dagbehandeling als teamoudste alle diensten of alleen overdag, 's avonds, 's nachts Werken in de Wijkverpleging in Rotterdam Rijnmond of de Drechtsteden, in een nieuwbouwwijk of oude stadswijk in de volwassenzorg of ouder- en kindzorg bij de acute zorg of bij de geplande zorg bij de specialistische zorg of de reguliere zorg een paar dagdelen of fulltime, alleen De functies zijn voor korte of langere periodes, bij één of meerdere opdrachtgevers Direct een contract voor onbepaalde tijd! Ben je gediplomeerd verpleegkundige (vanaf niveau 4), big geregistreerd, mini maal 24 uur per week flexibel beschik baar dan bieden wij jou een contract voor onbepaalde tijd en een vaste aanstelling in het ziekenhuis, met zeer goede arbeidsvoorwaarden! Voor vragen en/of reacties kunt u contact opnemen met: Fatima Imalouane, Arlette van Trigt óf Astrid Zweevel Albatros B.V. Hoteldiensten is al 26 jaar een gerenommeerd bedrijf dat gespecialiseerd Is In de schoonmaak van hotelkamers, algemene ruimtes, keukenonderhoud en stewardlng In 60 hotels verdeeld over geheel Nederland. Voor een hotel In Rotterdam zijn wij op zoek naar een: ASSISTENT HOOFD HUISHOUDING nw (38 uur per week) WERKZAAMHEDEN; het dageülfcs opleveren van een perfecte kwaliteit schone hotelkamers; het In samenwerking meteen team leidinggeven aan de afdeling huishouding; het verzorgen van de operationele schoonmaakwertzaamheden; het begeleiden en motiveren van medewerkers; het verzorgen van administratieve taken; het rapportéren aan het Hoofd Huishouding of de Objectenmanager. PROFIEL: leidinggevende ervaring gewenst je bent enthousiast en representatief. ]e bent een teambullder; je hebt enige kennis van ttford en Excel. WU BIEDEN: een enthousiaste groep medewerkers die Haar staan voor een perfecte kwaliteit een aangename werkomgeving; goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Geïnteresseerde kandidaten kunnen hun curriculum vltae sturen naar Albatros B.V. Hoteldiensten, Postbus 18531. 2502 EM te Den Haag, ta.v. mevrouw L SmIL Voor nadere Informatie kunt u contact opnemen met Debra Dijkman, zij Is bereikbaar vla telefoonnummer 070-3109191. dl/\y Way Models is op zoek naar verschillen de type mensen dus ben je nu kort, lang, dik, dun, jong of oud t.b.v. commercials, reclame en modefotografie, tot figuranten bij films, modeshows en promotieteams. Ervaring niet vereist. Wij vragen geen inschrijfgeld! (*Minderjarigen onder begeleiding van één van de ouders.) Dus bel voor een afspraak! Maandag t/m zondag van 8.00 - 21.00 uur Telefoon 010 - 41 1 30 00 Sint Franciscus Gasthuis AI ruim een eeuw neemt het Sint Franciscus Gasthuis (SFG) een belangrijke en gewaardeerde plaats In op de kaart van Rotterdam. Het SFG streeft voortdurend naar zicht baar betere zorg, opleidingen en een prettig werkklimaat. Om dit te be reiken Is het SFG continu in ontwik keling onder het motto: "Zichtbaar naar beter". Nu en in de toekomst sollicitatie Richt uw schriftelijke reacties vóór 10 februari 2003 aan de stafafdeling P&O van het Sint Franciscus Gasthuis, Postbus 10900, 3009 BA Rotterdam. Sint Franciscus Gasthuis Wij zijn op zoek naar een Afdelingsinformatie De Economisch Administratieve Dienst be staat uit de afdelingen Debiteurenadministra tie, Grootboek/Crediteurenadministratie. Bureau Informatie Control en Medische Administratie Registratie. Op de Debiteuren administratie zijn 9 medewerkers werkzaam De debiteurenadministratie kenmerkt zich door complexe administratieve processen, waarbij veelvuldig contact wordt onderhouden met in- en externe klanten. Een boeiende functie voor mensen met gevoel voor verant woordelijkheid, kwaliteit en details en die enthousiast zijn voor nieuwe ontwikkelingen. Functie-informatie factureren, waaronder het controleren op juistheid van de decentraal ingevoerde gegevens corrigeren van foutieve en afgewezen fac turen en deze opnieuw factureren inning van facturen en zonodig verzorgen van een incasso-traject onderhouden van vaste bestanden, zoals het verrichtingenbestand. Functie-eisen diploma Moderne Bedrijfsadministratie. MEAO of gelijkwaardig goede communicatieve vaardigheden goed kunnen samenwerken stressbestendig consciëntieus. Arbeidsvoorwaarden Volgens de CAO ziekenhuizen. Het salaris (afhankelijk van opleiding en ervaring) bedraagt maximaal 2.121.00 bruto per maand (FWG 35) bij een 36-urige werkweek. Interesse? Inlichtingen kimt u inwinnen bij Debby Punt, hoofd debiteurenadministratie a.i.. telefoon 010-4616012, of Aris Jan Hofker, personeels- adviseur. telefoon 010-4616061 Een assessment uitgevoerd door G.I.T.P. zal deel uit maken van de selectieprocedure. werkgebied en medewerkers Het SFG werkt voor Rotterdam Noord, Bleiswijk, Bergschenhoek en Berkel en Rodenrijs, jaarlijks b< 250.000 patiënten de poliklinieken en zijn er zo'n 18.000 opnamen (600 bedden). Met ruim 2000 enthousiaste en des kundige medewerkers behoren wij tot een van de grootste opleldlngszlekenhulzen In de regio Rotterdam. Voor acht medische specialismen verzorgen wij de opleiding tot medisch specialist en werken wij mee aan de opleidingen van huls artsen. basisartsen en verloskundigen. Verder hebben wij opleidingsplaatsen voor onder andere verpleegkundigen, operatie-assistenten, anesthesie-assistenten, radiodiagnostisch laboranten en doktersassistenten. SFG... ZICHTBAAR NAAR BETER

Watersnood documentatie 1953 - krantenknipsels | 2003 | | pagina 11