lichtadvies I ichtzeeland Licht Zeeland, dé expert op het gebied van hoogwaardig daglicht- en LUXboX Sg IS De Faam 17 samen met daglichtspecialist Jeffry van Dierendonck met Daglicht Zeeland gestart. We halen graag het daglicht bij mensen in huis, door middel van daglichtoplossingen in het dak. Denk aan complete zolderverbouwingen met een mooie LUXboX dakserre als basis, dakvensters, lichtkoepels, dakkapellen en lichtstraten. Ook zijn we dealer en gecertificeerd montagepartner van de daglichtproducten en zonwering van Velux. We willen een belevingscentrum zijn waarin we klanten graag meenemen in dit unieke product. Daarvoor hadden we meer ruimte nodig. Inmiddels bestaat het team van Daglicht Zeeland uit een vast team eigen monteurs en uit Monique, die de klanten in de showroom aan de telefoon en per mail graag van dienst is.” Vorig jaar juli verhuisde de zaak naar Kapelle en ontstond de nieuwe naam Licht Zeeland. dag licht zeeland thuis zeeland “Licht Zeeland is onderverdeeld in drie takken van sport: Daglicht Zeeland, Thuislicht Zeeland en Projectlicht Zeeland. Binnen die laatste tak willen we nog groeien. Niet in de vorm van grote projecten, maar we vinden het wel leuk om advies te geven voor kleinschalige kantoren en restaurants.” Voor het uitzoeken van de juiste verlichting voor je project of woning en het opstellen van een gedegen lichtadvies krijg je te maken met licht-en interieuradviseur Janneke. Ook Claudia zelf is dagelijks in de showroom te vinden. Ontzorging van A tot Z Licht Zeeland heeft een diverse klantengroep. “We hebben klanten voor wie we enkel project licht zeeland een lichtplan maken, maar ook klanten die we van A tot Z ontzorgen. Dan adviseren we niet alleen, maar leveren en monteren we ook”, legt Janneke uit. “Mensen komen hier met een boodschap: ze zijn op zoek naar een oplossing voor hun lichtvraagstuk. Of dit nu bestaat uit het uitzoeken van nieuwe verlichting of het plaatsen van een dakserre op zolder. We adviseren, leveren en monteren. En dat alles in eigen beheer”, vult Claudia aan. Op afspraak Het is dus goed uitzoeken bij mensen wat hun lichtvraag is en daar nemen ze bij Licht Zeeland graag de tijd voor. “We streven er dan ook naar om zo veel mogelijk op afspraak te doen. Uiteraard mogen mensen ook binnenstappen wanneer ze in de buurt zijn en iedereen is welkom, maar wij kunnen ons werk alleen maar goed doen als we daar genoeg tijd en aandacht voor hebben. We gaan ook graag bij mensen thuis langs indien nodig, zodat we de woning of ruimte kunnen zien. Voor het maken van een lichtplan rekenen we kosten, maar een oriëntatiegesprek is altijd gratis en vrijblijvend. Dan kunnen we eerst kijken of er een klik is.” Gevoel en sfeer “Licht heeft veel invloed op hoe je je voelt. Natuurlijk kun je je thuiswerkbureau op een donkere zolder plaatsen en daar een hele dag zitten werken, maar daar word je niet blij van. De lichtkleur en hoeveelheid licht doen iets met je ogen en concentratie. Daarnaast doet een lichtplan iets met de sfeer en beleving van een huis. De juiste verlichting in een interieur is wat ons betreft de kers op de taart.” Licht Zeeland in Kapelle is dé showroom in de regio met experts op het gebied van hoogwaardig daglicht- en lichtadvies. Claudia Muller startte in 2016 met haar bedrijf, dat toen nog ‘Van huis uit’ heette, in Middelburg. “Het concept is altijd hetzelfde geweest: het geven van goed lichtadvies. In Middelburg deden we dat nog vanuit een winkel in het centrum. Toen de adviestak groeide, zat deze echter steeds meer in de weg”, legt de eigenaresse uit. “We vinden het namelijk belangrijk om écht aandacht te kunnen geven aan mensen, naar hen thuis te kunnen gaan indien nodig en vervolgens met een gedegen plan te komen.” Daarnaast groeide de daglicht tak. “Toen LUXboX, fabrikant van dakserres en dakkapellen, vroeg of ik montagepartner voor heel Zeeland wilde worden, ben ik in 2019 '/m l*LW ADVERTORIAL Kloosterweg 2A Kapelle 0118-794564 www.lichtzeeland.nl

de Faam | 2023 | | pagina 17