I De verre kust Puzzel mee en maak kans op een cadeaubon Herman De winnaar van de vorige editie is: Paul van der Star 9 7 8 2 6 Oplossing van de vorige editie: Barkmeijer De Faam 11 Ze was het mooiste wat ik ooit gezien had en ik mocht met haar mee. Nog nooit zag ik zo’n gladde huid die rimpelloos haar lijnen volgde. Nergens kon ik een pukkel of bobbel vinden en ze leek zich moeiteloos te bewegen. Haar rondingen; op de juiste plekken was ze vol, maar niets kon verhullen dat ze een gestroomlijnde dame was. Op de plekken waar ze het nodig had, welfde alles zo soepel dat ik besefte dat golven haar slechts konden strelen. Ondanks haar koude uiterlijk bleek ze een warm kloppend hart te hebben dat ritmisch in haar binnenste bewoog. Ze rook verrukkelijk, een melange van frisse zeewind, een vleugje diesel en de belofte van eindeloos verre kusten. Door haar vensters zag ik de horizon in een ander daglicht. Ze bleek ook nog diepgang te hebben. Ik kon me voorstellen dat er geen man was die haar charme kon weerstaan. Tegen haar sierlijkheid en gratie was verzet onmogelijk. Voor enkele uren dacht ik dat ze de mijne was. Ze liet met zich spelen, maar toonde zich toch vrolijk eigenwijs. Haar beteugelen was geen blijk van mijn overtuigingskracht, maar eerder van haar soepele welwillendheid. Als in een roes liet ik me meevoeren, ondanks het besef dat haar meeslependheid eindig zou zijn. De loodsboot kwam eerder dan gedacht. Een kleine jol scheurde mij weg van mijn dagdromen en voer direct richting een binnenkomend schip. Ik zag direct dat dit geen liefde op het eerste gezicht zou zijn. Hoekig en plomp, oud en afgeleefd beukte zich een vermoeid figuur slof door het water. De witte snor voor het schip deed het ergste vermoeden. Ontnuchterd beklom ik de ladder en begaf me naar de brug. Vlak voor de stuurhut opnieuw een vleugje. De afbladderende lak had opeens een soort van charme en door het roffelen van het schroefwater klonk weer die belofte van een eindeloos verre kust. Telkens opnieuw ga ik voor de bijl. Wie deze puzzel goed weet in te vullen, maakt kans op een cadeaubon t.w.v. 10,- te besteden bij diverse lokale ondernemers in heel Midden-Zeeland! Stuur het juiste antwoord voor maandag 20 maart in via onderstaande website of stuur de oplossing naar Smithweg 1.04, 4462 HC Goes. Vermeld bij je postverzending je NAW-gegevens. De naam van de winnaar wordt in de volgende uitgave gepubliceerd. Gewonnen? De cadeaubon wordt per post naar je toegestuurd. Website: de-faam.nl/puzzel of scan de QR-code. QuaeMA SUDOKU COLUMN - COLOFON ZATERDAG 11 MAART 2023 - Loods bij Loodswezen Redactie Wil je de redactie attenderen op een activiteit of onderwerp? Dat kan heel eenvoudig via de website of stuur een mail naar nieuws@quaerismedia.nl. Dit is een tweewekelijkse uitgave van Quaeris Media. Afhaalpunten Je kunt De Faam ophalen bij diverse adressen. Kijk voor de actuele afhaalpunten op de website de-faam.nl. een mail sturen naar verkoop@quaerismedia.nl. Contact Quaeris Media Smithweg 1.04 4462 HC Goes 0113 21 32 41 quaerismedia.nl Adverteren Wil je adverteren? Dan kun je bellen met 0113 21 32 41 of MEDIA

de Faam | 2023 | | pagina 11