In zeven avonden door het Marcus-evangelie met kerkelijke gemeenten de Hoeksteen en Thomaskapel Drukke maand op historische locatie Sea Sound Singers geven een winters lunchconcert De Faam 27 Nathalie Heiboer Middelburg - In het nieuwe jaar bieden de kerkelijke gemeenten de Hoeksteen en de Thomaskapel een gratis Bijbelcursus aan: Christianity Explored. De cursus bestaat uit zeven avonden en vindt plaats, op locatie, in de wijk Dauwendaele. Tijdens de zeven cursusavonden zal het Marcus-evangelie worden gelezen en toegelicht. Daarnaast is er ruimte om Oost-Souburg - Dertig zangeressen, de Sea Sound Singers, gaan onder leiding van dirigent Rob van der Meule een concert geven in De Historische Kerk aan het Oranjeplein in Oost-Souburg, om 11:30 uur. De kosten voor een kaartje, inclusief lunch: €12,50. Voor ‘Vrienden Van de Historische Kerk’: €10. Kaartverkoop in Oost- Souburg bij De Sierspeld aan de Kanaalstraat 31 of Primera aan de Kanaalstraat 4. Of via historischekerksouburg.nl/ kaartverkoop. met elkaar in gesprek te gaan over de opvallende en prikkelende passages. Elke avond start met een gezellige, gezamenlijke maaltijd om deelnemers te leren kennen. Locatie: Roozenburglaan 22 in Middelburg. Cursusdata: 17 en 31 januari, 14 en 28 februari, 14 en 28 maart en 11 april. Aanmelden via: hoopvoormiddelburg@ gmail.nl. Zo stil als het vorige keer was, zo druk is het in de maand december. Verjaardagen van beide kinderen, kinderfeestje, Sint is geweest en kerst komt eraan. Maar ook de afspraken voor Finn stonden in de agenda. Ik begin met de rondleiding op de school in Rotterdam. We zijn een paar weken geleden langsgegaan voor een rondleiding op de Polanoschool, ondanks dat Finn gaat starten in het regulier onderwijs hier in Veere na de kerstvakantie. De Polanoschool is een school voor dove en slechthorende leerlingen. We werden er allebei heel vrolijk van. De aandacht, het gericht kijken naar wat het kind nodig heeft, de kleine klassen en natuurlijk alles met gebarentaal. De twijfel sloeg nog meer toe. Wat moeten we doen? We hebben besloten om Finn te laten starten in Veere, omdat we het niet zien zitten dat hij nu al dagelijks drie uur met een taxi moet. Onze wens zou wel zijn dat hij bijvoorbeeld een combinatie kan maken van beide scholen. We hebben al even nagevraagd in Rotterdam of dat mogelijk is, en dat kan! Daar was onze glimlach weer: wat zou dat toch top zijn als we dat voor Finn, als hij iets groter is, kunnen regelen. Nu eerst lekker starten in Veere. We beginnen met: wat is school, hoe doet hij het met zijn energie, klasgenootjes leren kennen, vriendjes maken en ga zo maar door. Hoe we het verder gaan aanpakken, zal de tijd nu gaan leren. Maar dat Finn er nu wel echt aan toe is om naar school te gaan, merken we thuis wel. En tot slot zijn we naar het ziekenhuis geweest voor zijn CI’s, maar daarover de volgende keer meer. LUNCHCONCERT COLUMN BIJBELCURSUS Blogster van Life with Usher

de Faam | 2022 | | pagina 27