artiesten Inschrijving Stadstekenaars Aanmelding Popaanzee ACADEMY weer mogelijk voor Zeeuwse bands en Vanaf 2023 Ferry pin only bij de Westerschelde Een muzikaal lopend keuzemenu tijdens jaarlijkse Volks kerstzang in Oostkapelle Pb 22 De Faam Middelburg - De inschrijving voor Stadstekenaar Middelburg 2023 is vanaf nu geopend. Er zijn net als het afgelopen jaar twee categorieën: er wordt een stadstekenaar beroepskunstenaar en een stadstekenaar liefhebber aangesteld. Een vakjury zal zich beraden over de aanmeldingen en een keuze maken, waarna in februari 2023 de aanstelling volgt. Daarna wordt van de stadstekenaar verwacht dat er werk wordt aangeleverd volgens eigen plan. Het sluitstuk wordt een tentoonstelling begin 2024. De inschrijving sluit op 15 januari 2023. Meer informatie en de voorwaarden via: teekenakademiemiddelburg.nl HIER ALLEEN PINNEN Oostkapelle - Maandagavond 19 december wordt de jaarlijkse Volkskerstzang gehouden in Oostkapelle. Deze keer is er voor een creatieve vorm gekozen. Het is een ‘lopend keuzemenu’ geworden. De start is om 18:30 uur bij de Egelantier en daarna zal het kinderkoor zingen in de Dorpskerk. Daarna speelt de kindermuziekgroep in de Graanschuur en als laatste speelt Brassband Crescendo in de Zionskerk. Het is mogelijk de gehele route mee te lopen of fragmenten bij te wonen op bovenstaande locaties. Walcheren - Bands en artiesten die zich verder willen ontwikkelen op muzikaal gebied en verder willen komen in de landelijke muziekindustrie, kunnen zich aanmelden voor Popaanzee ACADEMY. Daarmee maken zij kans geselecteerd te worden voor een jaar lang begeleiding door professionals uit de Nederlandse muziekscène. Aanmelden voor Popaanzee ACADEMY kan tot 15 januari 2023 via de website: popaanzee.nl. Vlissingen - Vanaf 1 januari 2023 is de Westerschelde Ferry cashless en kunnen reizigers in de terminals aan de kassa en bij de ticketautomaten alleen nog betalen met pin en creditcard. Directeur Wiljan Vloet geeft aan dat het voor zowel servicemedewerkers, als passagiers veiliger is om alleen pin- en creditcard betalingen te accepteren. Daarnaast kunnen ze passagier sneller helpen, omdat het aantal handelingen per transactie omlaag gaat. Naast pinnen is het ook mogelijk contactloos te betalen met een pinpas, smartphone of smartwatch of kunnen passagiers vooraf een ticket kopen via de webshop van de Westerschelde Ferry. 2023 geopend z m c IA

de Faam | 2022 | | pagina 22