Exposities (5> Walcheren dermaTeam prijsplukker intratuin prijsplukker Hemelvaartsdag polikliniek dermatologie huid- en laserkliniek huidtherapie Middelburg Charles Vermaas toont tot en met 12 mei olie- en goud verf op linnen in Revolution Gallery in Middelburg. De galerie is uitgebreid: de hal van het monumentale stads- paleis 'De Lachende Draken' is namelijk onderdeel ge worden van de galerie. Een prachtige hal, gedecoreerd met uniek stucwerk, dat wordt toegeschreven aan Giovanni Battista Luraghi. Charles Vermaas maakte voor de hal speciaal vijf nieuwe werken gebaseerd op de actualiteit. Tjarko ten Have toont tot en met 19 juni verschillende werken, zoals portretten, naakten en landschappen, bij Covra in Nieuwdorp. Met krachtige streken is de ener gie van de sporters en mu sici spetterend neergezet. Niet voor niets wordt deze, tien jaar geleden overleden, schilder een schilder 'pur sang' genoemd. In Strandhotel Bos en Duin in Oostkapelle exposeren Joke van Zwienen en Mo- nika Jacobi hun bijzondere werken. Het grote maar zeer fijne keramiekwerk van Joke heeft hier en daar een Zeeuws tintje en de werken van Monika Jacobi zijn ge ïnspireerd op het Zeeuwse landschap. De expositie is tot en met 30 juni te bezich tigen. Binnen het programma 'De schilder, het werk en het ate lier', presenteert kunstwerk plaats Kipvis in samenwer king met presentatieruimte Caesuur en MuziekPodium Zeeland een groepstentoon stelling tot en met 21 mei in de Grote Kerk van Veere. Deelnemende schilders: Jan Wattjes, Fabian Westphal, Evelien de Jong, Ralph de Jongh, Kees de Kort, Just Quist, Viktor Baltus, Luc Vandervelde, Aimée Ter- burg en Machiel van Soest. André Klompmakers ex poseert tot 15 juni met zijn schilderijen in het Zeeuws Archief in Middelburg. De expositie weerspiegelt een verbeelding van het Zeeuw se landschap. De schilde rijen tonen een abstractie van Walcheren door de bril van een 'nieuwe Zeeuw'. De schilderijen bestaan uit duinzand gemengd met acrylverf. Leen van Dixhoorn expo seert tot 1 juni in Ter Reede in Vlissingen. Het gaat om creaties met stift die zich la ten kenmerken door een mi nimalistische weergave van objecten en patronen. Dermateam Middelburg In Barcodegebouw Park Veldzigt 67 4336 DX Middelburg 0118-673050 www.dermateam.nl voor uw huid Per zak 6." 2 zakken voor Italiaanse hapjes en lekkernijen in Aan de Dis, Win een waardebon voor 1 hele dag scooter rijden voor 2 personen en 3 Intratuin cadeaubonnen t.w.v. 25,- met de mini-quiz. open van 10.00 tot 17.00 uur Scooter Lifestyle de Voogd Intratuin Koudekerke Galgeweg 5 0118-551623 Donderdag en vrijdag koopavond www.intratuin.nl kleurtje leven JD www.de-faam.nl De Faam woensdag 8 mei 2013 12 voor behandeling van alle huidziekten, huidkanker, spataderen. Alleen op verwijzing van de huisarts; Behandelingen worden via de zorgverzekeraar vergoed. voor cosmetische huidbehandelingen zoals anti-rlmpelbehandefingen en huidverjonging; Rimpelfilling met hyaluronzuur Restylane Botoxbehandelingen C02-FractJonal loser Verder alle laserbehandelingen tegen overbeharing, couperose, plgmentvfekken, huidoneffenheden, kleine spatadertjes en nog veel meer.., Hiervoor is geen verwijzing van uw huisarts nodig, cosmetische behandelingen worden niet vergoed. voor aanvullende huidbehandelingen zoals acno, manuele lymfedrainage, littekenbehandelrng, camouflagetherapie. Huidtherapie wordt meestal vergoed. Revolution Gallery Covra Strandhotel Bos en Duin Catja Nijboer exposeert tot en met 1 juli haar werken in Bibliotheek 't Spui in Vlissingen. Foto:P.R. Grote Kerk Zeeuws Archief Ter Reede Debestedermatolog^ Terras- en Kuiplanten potgrond 40 liter. Voor meer informatie, kijk op www.intratuin.nl/koudekerke. Olijfboom op stam (Olea) Hoogte 40 cm, zon, potmaat 22 cm, met flesje olijfolie. Dipladenia In wit,roze en rood, 45 cm hoog, zon, potmaat 17 cm. Gratis proefrit op het parkeerterrein van Intratuin Koudekerke. Bij aankoop van een nieuwe Vespa 195,- aan gratis accessoires. Huur een scooter en huur de tweede scooter voor de halve prijs (Ook verkrijgbaar als cadeaubon). www.scooterandlifestyle.nl

de Faam | 2013 | | pagina 12