Samen nieuw bouwen en investeren in crisistijd Walcheren Bos Duin: even weg zijn én verwend worden Uit het Zakenhart van... Bobbies, een uniek concept Gezellige Waterherberg Rabobank Oosterschelde en Tramper Technology gaan met elkaar in zee 'Wij weten wat er in ons werkgebied gebeurt' ZanziBar Middelburg is weer heropend na een verbouwing Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 7 maart 2012 De Faam pagina 29 Esther van der Zwan (links) en verkoopster Michele bij Bobbies in Middelburg. FOTO: LEON JANSSENS André Tramper (links) met Marco de Koster"Goede samenwerking met Rabobank Ooster schelde" FOTO: LEON JANSSENS Middelburg Aan de Langeviele 18 in Mid delburg opende begin febru ari Bobbies, kinderkleding en speelgoed. De winkel heeft een vrolijke, frisse entree. "Speciaal voor kinderen van 0 tot 12 jaar. Een uniek concept, want hier is het een leuke combinatie van speelgoed en hebbedingetjes", weet Esther van der Zwan, die met haar partner André Broekstra, na Utrecht, hier hun tweede winkel openen, "We richten ons op het middenseg ment met een uitstekende prijs/ kwaliteit verhouding." In Bob- bies zijn collecties van bekende merken ondermeer Mim-pi, BFC, LCK-R, Cars, Feetje, Ju bel en Sturdy, zowel voor meis jes als voor jongens, en heel veel kleding voor baby's vanaf maat 44. "Altijd de nieuwste trends op dat gebied", zegt Esther, "Dat geldt ook voor de collec tie speelgoed. Geen doorsnee maar nét iets anders. Leuk speelgoed van een goede kwaliteit, hout en rubber, én veilig speelgoed. Ook puz zels en knutselspullen. Geen massa, hét zijn leuke cadeau tjes en voor iedere beurs wel wat." De collectie is zeer ge varieerd voor meisjes jurkjes, rokjes, jeans en complete setjes. Stoere kleding voor de jongens, mooie jeans en de nieuwe trend Chino's zowel voor jongens en meiden. Een heel prima merk sokken, van Ewers. Voor de kinderen is er tijdens het winkelen een leuk speelhuis. Bobbies werkt met een klantenkaart die bij gebruik extra (25 euro) op levert. Tevens webshop met outlet-verkoop. Maandag vanaf 13.00 geopend. Bobbies, Lapgeviele 18, Middelburg, 0118-617733 www.bobbies.nu Tramper Technology uit 's- Gravenpolder, producent van machines voor de voedings middelen- en verpakkings industrie, heeft voor een nieuwe locatie gekozen op bedrijventerrein De Poel II in Goes. Deze nieuwbouw en investering in de toekomst kwam mede tot stand door een goede samenwerking met financieel businesspart- ner Rabobank Oosterschelde. Leonjanssens Goes Een opmerkelijke stap in een tijd met veel crisisgeluiden. An dré Tramper, samen met Peter Tramper mede-eigenaar van Tramper Technology: "Het is ontzettend druk in onze bran ché. In de voedingsmiddelen industrie wordt volop geïn- noveerd en geïnvesteerd. Wij maken veel verpakkingslijnen voor consumentenproducten verpakt in plastic bakjes. Wij ontstapelen de bakjes, vullen de bakjes met het product en sluiten deze vervolgens met een bovenfolie. Wij leveren onze machines over de volle breedte van de voedingsmiddelenindu strie. Enkele grote productgroe pen zijn: mosselen, vlees, noten, salades en kant-en-klaar maal tijden. Wij zijn de laatste jaren flink gegroeid, mede door een sterke toename van internatio nale activiteiten." Rabobank Oosterschelde en Tramper Technology gaan met elkaar in zee. Ad de Korte, di rectievoorzitter, heeft een dui delijke visie: "Wij weten wat er in ons werkgebied, Zuid- Beve land, Schouwen-Duiveland en Tholen, gebeurt. Met onze 400 medewerkers zijn wij in staat om 'dichtbij en betrokken' te zijn. In dit geval heeft onze ad viseur André Smit samen met zijn team de contacten onder houden met de heren Tramper. De vooruitzichten zijn uitste kend. Tramper Technology heeft gekozen voor een nieuwe bedrijfslocatie in De Poel. Het is een uitstekende ondernemer die zijn zaken goed voor elkaar heeft. Wij stellen het op prijs dat hij voor ons, Rabobank, heeft gekozen." De nieuwbouw van Tramper Technology heeft een opper vlakte van 9.600 m2. Drie keer zo groot als de huidige locatie waar ruimtegebrek leidt tot capaciteitsgebrek. "Wij zien uit naar de nieuwbouw om de huidige groei voort te kunnen zetten", zegt sales manager Marco de Koster, "De vergun ningen zijn aangevraagd en wij verwachten in augustus 2013 te kunnen verhuizen." www.trampertechnology.nl www.rabobank.nl/ooster- schelde Monique Bonestroo en Erik Overbeke: "De Waterberg heeft een eigen rokerij." FOTO: LEON JANSSENS Veere De Waterherberg, café res taurant, bij de jachtwerf op de Polredijk tussen Veere en Vrouwenpolder, is begin febru ari geopend. Monique Bones troo, uitbaatster: "Eerst had ik De Steiger in Hoedekenskerke, maar vanwege dijkverzwaring wordt dat gesloopt. Dit pand stond al enige tijd leeg. Het is nu tijd om het weer gezellig te ma ken hier." Monique vernieuwde een aantal zaken waaronder apparatuur in de keuken. Wat van De Steiger nog in goede staat was verhuisde mee naar De Waterherberg. In de keuken staat chefkok Erik Overbeke, die bij De Steiger had gewerkt. "Even zat ik in andere horeca, maar mijn hart ligt toch in de keuken. Daar kan ik mijn cre ativiteit én fantasie kwijt." De Waterherberg heeft een eigen rokerij in bedrijf voor zalm, paling, makreel, alles wat gerookt kan worden. Met de opening werd pastrami, eigen gerookt rundvlees, geserveerd wat zeer enthou siast ontvangen werd. Naast de kaart is er een wisselend driegangenmenu, altijd ge varieerd, voor een vriendelij ke prijs van rond de 20 euro. "Hier komen veel fietsroutes langs en dan is het ideaal om hier even te zitten voor kof fie, een drankje of iets van de uitgebreide lunchkaart", zegt Monique, "Elektrische fietsen kunnen hier opge laden worden." Reserveren kan voor feesten en buffet ten. De Waterherberg heeft ook een kinderspeelhoek en is rolstoeltoegankelijk. De Waterherberg, Polredijk 19, Veere, tel: 0118-501405. www.de-waterherberg.nl Middelburg Heerlijk eten en drinken kan nog steeds in de pas gereno veerde Cityclub ZanziBar op de Middelburgse Markt. Na twee en een half jaar in de huidige formule vonden Elina en Martin Priem het weer eens tijd om de sfeer in ZanziBar nog meer te verfij nen. En het gevoel van luxe en warmte voor de gasten te vergroten. Maart aanbieding Dit willen zij graag delen met de lezers van De Faam. Daarom hebben zij nu voor de maand maart een speciale aanbieding: Wie dit artikel uitknipt en het meeneemt naar ZanziBar krijgt per persoon, bij een dinerge recht een dessert van het huis. Wie gebruik maakt van een driegangendiner uit de wisse lende specialiteitenkaart voor twee personen, krijgt in plaats van een dessert een fles huis wijn (wit of rood) van ZanziBar. Deze aanbieding is geldig tot 31 maart. Live on screen Elke zaterdagavond, vanaf 22.00 uur is bij ZanziBar live on screen. Bezoekers kunnen dan non stop genieten van de meest bijzondere liveoptredens van de beste artiesten van de afge lopen veertig jaar op meerdere tv-schermen. Cityclub ZanziBar Markt 79, Middelburg Telefoon: 0118-851840 www.dtyclub-zanzibar.nl Oostkapelle Bos Duin Strandhotel gele gen in een bosrijke omgeving, pal aan de duinen en het strand in Oostkapelle, beschikt over 47 stijlvolle ruime tweepersoonska mers en twee luxe kamers met jacuzzi. In alle 47 standaard kamers zijn sinds kort nieuwe badkamers aangebracht. Uit gevoerd mét regendouche en handdouche, thermostatische kraan, verwarmde spiegel, hangtoilet en vloertegels in an traciet gecombineerd met witte wandtegels. Brigiet Stellaard en Dennis Jansens namen onlangs het management over. "Je moet met de tijd mee", vindt Brigiet, "Wij bieden onze gasten nét dat beetje meer luxe dan thuis. Even weg zijn en verwend worden. Deze badkamer past perfect in aan vis-, vlees- en ook vegeta rische gerechten. Er wordt uit sluitend met verse ingrediënten gewerkt waaronder veel Zeeuw se streekproducten. Reserveren kan voor feesten, bruiloften en diners. Bos Duin Strandhotel is rolstoelvriendelijk, heeft een invalidentoilet en speciale ka mers. Tevens zijn er drie grote vergaderzalen, 's Zomers een zonnig en gezellig terras, popu lair bij fietsers. Voor elektrische fietsen is er een oplaadpunt. Half maart start een exposi tie van Marianne Polderman, schilderijen, en beelden van Henk Theunissen. Bos Duin Strandhotel, Duin weg 82, Oostkapelle, telefoon 0118-583110 www.hoteIbosenduin.nl de hotelkamers die wij aanbie den. Goede bedden en bijna alle kamers hebben een balkon." 's Morgens een uitgebreid ontbijt buffet en later in het restaurant Jansens Co genieten van een hapje of een drankje. De uitste kende menukaart biedt een keur Brigiet Stellaard: "In 47 kamers zijn nieuwe badkamers ge plaatst." FOTO: LEON JANSSENS

de Faam | 2012 | | pagina 47