Makelaarskantoor Zwaan Vermogensverlies huishoudens door huis Nieuwbouw facelift Stromenwijk Stuur copy voor deze pagina naar red.faam@ whm.wegener.nl MakelaarsNieuws Nieuws voor deze pagina? Kies met NHG voor zekerheid imircruwde Taxaties aan- en verkoop van woningen H www.zwaanmakelaars.nl V Vraagprijs: 399.000,- v.o.n Makelaarskantoor Zwaan, Dorpsplein 25, 4371 AB Koudekerke, Telefoon: (0031) (0)118 553288 Makelaars Nieuws Altijd actueel: de-faam.nl Of zet het opwww.de-faam.nl Huishoudens verliezen vermogen door waardevermindering Het vermogen van Neder landse huishoudens is weer geslonken. Op 1 januari 2011 was het doorsnee-vermogen van een huishouden 29.000 euro, begin 2010 was dat nog 33.000 euro. Dat komt neer op een daling van 12 procent. Dit meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek. Ook begin 2010 kwam het vermogen van huishoudens lager uit dan een jaar eerder. Het vermogensver lies is grotendeels toe te schrij ven aan de waardeverminde ring van de eigen woning. Op deze pagina is ruimte voor Makelaarsnieuws, zowel nieuw bouw als bestaande woningen. Interesse om hierop te adverte ren? bel dan: 088-0130905 Of mail: red.faam@whm.wegener.nl Middelburg Wie een perfecte combi natie van oud en nieuw in Middelburg zoekt, het gemak van een nieuw bouwwoning samen met de charme en het authen tieke van de Stromenwijk kan een kijkje nemen bij Woongoed Middelburg, die op verschillende plaatsen huizen en appartementen bouwt. Deze nieuwbouw geeft de Stromenwijk een frisse, nieuwe aanblik terwijl de charme van vroeger blijft. Het aanbod van nieuwbouwwoningen zo dicht bij het centrum van Middelburg is sowieso uiterst klein. Dat maakt de Stromenwijk tot een ideale locatie. Medio'april is de oplevering van het nieuwe winkelcentrum met daarbo ven ruime appartementen. De groentezaak, dierenwin kel, kapper, chinees/cafe taria, pinautomaat en de Spar en Aldi komen terug. Daar naast komen er ook nog een bakker en bloemenzaak. Een aanwinst. Wie op zoek is naar een eengezinswoning moet snel zijn. De Ruyterstraat 84 is de laatste woning van project Watergang die nog te koop is. Panorama Stromenwijk be schikt over ruime 3-kamerap- partementen met een geweldig uitzicht. In de IJsselstraat, Rijnstraat en op het IJplein, zijn nieuwe appartementen gebouwd voor 55-plussers. www.woongoed.nl of bel: 0118-691700. Een huis kopen in deze tijd? De één grijpt zijn kans, de ander vindt het te vroeg. In ieder geval is de aankoop van een woning een hele stap. Ga je dat nu aan, in een tijd met onzekerheid op de woningmarkt, wapen je dan en kies voor de zeker heid die je wél kunt krijgen. Véél zekerheden staan als gevolg van de economische situatie op losse schroeven. Pensioenhoogtes en de hypotheekrenteaftrek staan ter discussie. Maar er staan ook veel woningen te koop, de prijzen zijn gedaald en de rente is nog altijd laag. Misschien wel een ide ale situatie om een huis te kopen? Het is in verstandig een hypotheek af te sluiten die je de nodige zekerheden biedt. Zoals een hypotheek met Nationale Hypotheek Garantie. Het nieuwe winkelcentrum. FOTO: AART VAN BELZEN Pr. Beatrixlaan 2 Middelgat 67 NIEUWE VRAAGPRIJS Valkenisseweg 49 KOUDEKERKE KOUDEKERKE VLISSINGEN ARNEMUIDEN VLISSINGEN Gerenoveerd appartement Eigen parkeerplaats Voorzien van mooie zwarte tegelvloer Fraaie marmeren badkamer Verrassend veel ruimte Schitterend appartement op 5de verdieping van Residence Nehalennia Met eigen parkeerplaats en 2 bergingen Leeftijdsgrens voor kopers is 55 jaar Karakteristiek vrijstaand woonhuis met garage Zeer goed onderhouden Fraaie landelijke keuken Spoedige aanvaarding Goed onderhouden eengezinswoning met schitterend uitzicht Onderhoudsvriendelijke tuin op het zuiden met schuur en vrije achterom Nieuwe moderne vrijst. woning met garage Ideale seniorenwoning 2 Badkamers Fraai dakterras (45 m2) Vraagprijs: 199.500,- k.k. Vraagprijs: 429.000,- k.k. Vraagprijs 297.500,- k.k Vraagprijs 134.000,- k.k ZOUTELANDE MELISKERKE WESTKAPELLE MELISKERKE Vrijstaand woonhuis met garage Goed onderhouden Perceel: 510 m2 Inhoud woning: 607 m3 Vraagprijs 379.000,- k.k. Dubbele woonbestemming: kantoor en wonen 1 Eenvoudig aan te passen tot woonhuis met compleet woon-programma op begane grond Perceel: 374 m2 Vraagprijs: 229.000,- k.k. Perfect onderhouden woonhuis met zeer ruime garage In Zeeuwse stijl gerenoveerd Fraaie locatie nabij strand, duin, kreek en centrum Vraagprijs: 329.000,- k.k. Royale vrijstaande woning met inp. garage en geïsoleerde vrijstaande schuur Zeer nabij strand en duinen met tuin op 't zuiden Vraagprijs: €549.000,-k.k. Fraaie recreatiewoning Inclusief gezellige 6-pprsoons-inventaris Vlakbij het strand Vraagprijs: 249.000,- k.k.

de Faam | 2012 | | pagina 45