VLISSINGEN Ibwt mmr VLISSINGEN aanstaande zondag KOOPZONDAG! winkelcentrum 3-gangen 4-gangen Onderstaande bedrijven schenken deze vrouw een cadeau 20% KORTING Ijsfabriek komt twee weken naar Vlissingen! Draagvlakmeting Ondernemersfonds BOULEVARDMENU BELGISCHE LOODSENSOCIËTE1T Leder waren De Gordijnspecialist OP ROLGORDIJNEN ÓÓK IN OOST-SOUBURG! 60 waardebonnen met een gezamenlijke waarde van t 1.500,- van onderstaande Vlissingse bedrijven. Staat u op de foto? Bel dan 0118 415100 en u ontvangt dit enorme prijzenpakket! Vlissingen De gemeenteraad in Vlissingen heeft vorige maand ingestemd met de Veror deningen om zowel in de Vlissingse binnenstad als in het winkelgebied Oost-Souburg een .Ondernemersfonds in te voeren. Voorwaarde is wel dat er een draagvlakmeting plaatsvindt onder de ondernemers. Zij hebben de afgelo pen week een stemkaart gekregen en kunnen 'ja' of 'nee' zeggen tegen de in voering van het Ondernemersfonds. Als de antwoorden positief zijn komt er een Ondernemersfonds. Dan betalen alle winkel- en horecaondernemers in het aangewezen gebied mee aan investe ringen en activiteiten in hun bedrijfs omgeving. Hiermee blijven deze win kelgebieden aantrekkelijk voor de klanten en de bezoekers. Tot 31 januari kan gestemd worden. Geen stemkaart ontvangen? Neem dan contact op met het secretariaat van de Vereniging Winkelcentrum Vlissingen, tel. 0118-411640 of 06-57322719. Vita Event gaal de Ijsfabriek in de Zware Plaatwerkerij in Vlissingen ope nen van 10 tot en met 26 februari. De af gelopen week is het Middelburgse be drijf druk bezig geweest om de openstelling van deze unieke locatie te verlengen. Dagelijks is de ijsbaan dan open voor degene die in een Oud-Hol landse sfeer willen schaatsen. Uiteraard zal ook deze periode de warme choco mel en het broodje rookworst niet ont breken. Naast het schaatsen zijn er tal van andere activiteiten, zoals Oud-Hol landse spelletjes, een knutsel- en leesta fel en spectaculaire draai ladder. Samen met Vlissingen in beweging verzorgt Vita Event weer het schoolschaatsen tij dens schooltijden. De baan zal hier spe ciaal voor gereserveerd worden. Naast het schoolschaatsen zal het pro gramma aangevuld worden met diverse activiteiten, zoals onder meer: 10 februari: 14.00 uur opening ijsbaan door Schaatsjongleur Marco Bonissimo 14 februari: 15.00-22.00 uur "schaat sen met liefde"; samen met je geliefde schaatsen voor de prijs van één. 26 februari: 09.00-18.00 uur Dweilzon- dag; Vandaag gaan de machines uit en kan er geschaatst worden tot het water op het ijs staat. De komende weken wordt het pro gramma verder aangevuld met diverse activiteiten in de sfeer van de Ijsfabriek. Voor de juiste openingstijden, alle acti viteiten, aanvraag arrangementen of sponsoring kijkt u op wwvv.ijsfabriek- vlissingen.nl Bezoek ons vernieuwde restaurant en ervaar de metamorfose! Loop eens binnen en vraag naar onze weekspecial Boulevard de Ruyter 4 Vlissingen 0118-413608 info@bsoos.nl www.bsoos.nl New Era Vans Dickies Altemont Insight51 Bench Ecko Karl Kani Rocawear Volcom Etnies Fallen Ragwear Brixton DC Dekline enz. St. Jacobstraat 18, Vlissingen www.xraystreetfashion.nl Wolstraat 85 Vlissingen Tel. 0118-416706 Notenexpresse Bakkerij het stoepje Cor Bosman vishandel Constanje Fruit Groot Kerstcircus Zeeland Flower_Wor!d Parachou Etos Augustijn Kralenhoekje Bagels Beans www.boulevard-bankert.nl Damesmode en lingerie Steketee Mrs. Marcos Duifhuizen Lederwaren Cine City AA Reiniging Zeeland Bakker Bart Didi Mode Mabelis mode design Slagerij Gillissen Albert Slinger Leonidas bonbons Bobbe mode Café Soit Skids Kick it Zonnetrein Zeeland Elly Oostdijk vakantieverhuur Techno Jansen Slagerij Verboom BHV training Zeeland Foto Schuilwerve Geuren en Kleuren Bagels Beans Mrs. Marcos Kanaalstraat 22 te Oost-Souburg Tel.: 0118-475052 Scheldestraat 50a te Vlissingen Tel.: 0118-436345 www.degordijnspeciaIistvlissingen.nl

de Faam | 2012 | | pagina 32