Schuif je maar lekker aan GRATIS leidingwerk bij aankoop van een keuken in de maand maart i www.keukenstudiodelooff.nl Keukenstudio De Looft Bedrijfsweg 11 (bedrijventerrein Vrijburg) 4387 PD Vlissingen Telefoon: 0118 - 491929 Fax: 0118 - 491900 Email: info@keukenstudiodelooff.nl Keukens in alle maten en kleuren Eigen transport Altijd een 3D ontwerptekening Eigen inmeetservice en montagedienst Zeer korte levertijden Perfecte service en nazorg Eén aanspreekpunt Keuze uit vele merken inbouwapparatuur 5 jaar garantie op keukens Zeer scherpe prijzen Rechtstreeks van de fabriek Heel vroeger, zo in de eerste decennia van de vorige eeuw, was het bezit van een eigen stoel nog niet zo vanzelfsprekend als nu. In grote gezinnen werd soms in ploegen gegeten of loste men het plaatstekort op met een plank tussen twee stoelen. In onze tijd van overvloed is vooral het model van de stoel belangrijk. Keukenstudio De Looff bewijst dat topdesign betaalbaar kan zijn! m cfi u m 'Vraag naar de voorwaarden SPECTACULAIRE OPENINGSACTIE Stoeltje Parcival in mooie pasteltinten. Woensdag 21 maart 2007 - Pagina 28 STOELTJE Elke Pasta Chair is anders. Verzekerd van duurzaam zit comfort ben je met het nieuwe Gelderland eetkamerstoeltje van ontwerper Frans de la Haye. Tecla Temmink van Gel derland: "Het fauteuiltje heeft op zich een traditionele vorm. Maar het zit uiterst comfortabel door het bewegende rugdeel. Daardoor kan je er urenlang in zitten tafelen." De vier poten Blij zijn ze bij Leolux met het nieuwe (eetkamer) stoeltje Par cival van ontwerper Hugo de Ruiter. "Parcival was één van de ridders aan de ronde tafel in de legende rond Koning Arthur", zegt J. Sanders van Leolux. "On ze Parcival kan aan de eettafel aangeschoven worden maar ook als losstaand stoeltje ge bruikt. Zachte kussens gecom bineerd met een rechte zit zijn het comfortgeheim van het fau teuiltje. Bovendien kan de zit- diepte eenvoudig worden ge wijzigd en aangepast." Parcival staat op vier druppelvormige aluminium pootjes. De Chinese ontwerper Zuogu- ang Wu werkt graag met mo derne materialen. De Pasta Chair uit de LIMITless collectie is daar een mooi voorbeeld van. Het stoeltje is van transparant acryl waarin witte of zwarte dra den zijn meegesmolten. Caro line Verel: "De witte draden lij ken op spaghetti, vandaan de naam: Pasta Chair. Elk stoeltje is daardoor uniek. Geen twee zijn hetzelfde. Met hetzelfde procédé heeft hij onder meer ook schalen ontworpen." www.leolux.com www.gelderlandgroep.com www.limitless.nl geeft duurzaam zitcomfort door bewegend rugdeel. van het stoeltje kunnen voor zien zijn van wielen of van een houten dop.

de Faam | 2007 | | pagina 28