DistiC Wil jij uitblinken als thuishulp O BEZORGERS NedZorg Van visioen naar levensbedreiging Ingesneeuwd op vliegveld Thuishulp A EURO-MIT STAAL B.V. Dagblad De Telegraaf VRIJWILLIGE OUDERENADVISEURS (M/V) voor ondersteuning van Vlissingse 55-plussers Algemene informatie: Als Dan Browns Da Vinci Code al religieuze discussies oproept, wat moet Het Magdalena Mysterie van Kathleen McGowan dan niet doen? In het boek gaat journalist en wetenschapper Maureen Paschal haar visioenen achter na. Haar visioenen en dromen uit haar vroege jeugd ko men terug, nadat bij een bezoek aan Israël in het bezit van een bijzonder ring is gekomen. Dat brengt haai- niet alleen in contact met een hele lijn van voorouders en hun respectievelijke nazaten, maai- vooral ook met ob scure groeperingen, die religieus en politiek een strijd op leven en dood voeren. De vondst van het oorspronkelij ke evangelie volgens Maria Magdalena speelt een centrale rol. McGowan geeft tal van historische figuren, uiteenlopend van kunstenaars als Sandro Botticelli tot machthebbers als de Medici's en van de heilige Franciscus tot de legendarische ko ning Arthur een rol in het verhaal, dat spettert van de spanning. Het lezen van dit boek, waagt ook van de lezer de nodige fantasie. Kathleen McGowan, Het Magda lena Mysterie, is verschenen bij A.W. Bruna Uitgevers en kost 19,95 euro. De kerstkomedie Unaccompanied Minors is gebaseerd op een (kinder)ervaring van schrijfster Susan Burton waarbij ze een dag na Kerstmis met andere kinderen ingesneeuwd raakte op het vliegveld van Chicago. Ook in Unaccompanied Minors raken vijf kinderen ingesneeuwd en is er geen ouder in de buurt. Het vijftal probeert wanhopig terug bij hun familie te geraken maar daaivoor moeten ze wel eerst afre kenen met vliegveldmedewerker Oliver. De moraal van het verhaal wordt lang zaam maar zeker duidelijk: het gaat er met Kerstmis niet om waar je bent, maar met wie je bent. Regisseur Paul Feig werd bekend met de tv-series Attested Develop ment en de Amerikaanse versie van The Office, foto: warner bros pictures 2006. is een dochtermaatschappij van het Japanse handelshuis Mitsui Co. Ltd. met als mede aandeelhouder Verbrugge Zeeland Terminals B.V. Het bedrijf is in 1991 opgericht als Service Center gespecialiseerd in het snijden van hoofdzakelijk dun transformatorstaai op maat ten behoeve van de diverse transformatorfabri kanten in Europa. In verband met een interne reorganisatie en uitbreiding zijn wij op zoek naar een COMMERCIEEL TALENT dat: klantgericht, flexibel en accuraat is in doen en denken; de studie HBO (CE) net heeft afgerond of in het bezit is van een MBO+ opleiding; het Nederlands en Engels in woord en geschrift beheerst en tevens kennis heeft van de Duitse en bij voorkeur ook Franse taal; bereid is om af en toe naar het buitenland (Europa) te reizen en er geen problemen mee heeft af en toe een paar dagen van huis te zijn; Het is de bedoeling dat de juiste kandidaat gedurende een eerste periode ervaring opdoet binnen het bedrijf waarna het accent van de taken gelegd zal worden op het zoeken naar nieuwe zakelijke mogelijkheden en het beheren en onderhouden van contacten met onze bestaande internationale relaties. Enig administratief werk zal deel uitmaken van de job en nauw overleg zal moeten worden gepleegd met de pro ductieplanning over lopende opdrachten en productieschema's. een TEAMLEADER die: flexibel is in doen en denken en geen problemen heeft met het werken in ploegen dienst; een opleiding heeft genoten op MBO werk- denkniveau en daarnaast de diverse werkgerelateerde opleidingen heeft gevolgd; ervaring heeft in het aansturen van ploegen in een productieomgeving; de Nederlands en Engelse taal in woord en geschrift beheerst. De nieuwe Teamleader zal na een ruime inwerkperiode verantwoordelijk zijn voor het direct aansturen van een ploeg, zorgdragen voor controle op de kwaliteit van het eindproduct en het waarborgen van de voortgang van het produktieproces, waarbij de veiligheid van de werknemers voorop staat. een PLANNER/WERKVOORBEREIDER die: flexibel is in doen en denken en geen problemen heeft met het werken in ploegen dienst; een opleiding heeft genoten op MBO werk- en denkniveau enige jaren ervaring heeft opgedaan in een" productie omgeving; de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift beheerst. De werkzaamheden van de planner/werkvoorbereider bestaan uit het inplannen van de juiste materialen en machines voor de productie. Voor alle functies geldt dat het een afwisselende baan betreft waarbij het zelfstandig kunnen werken en het nemen van verantwoordelijkheden beloond worden met een passend salaris. Wilt u meer weten over uw mogelijkheden binnen ons bedrijf, stuur dan uw reactie voor vrijdag 5 januari 2007 naar: Euro-Mit Staal B.V., t.a.v. de heer P.C.J. de Graaff, Postbus 535, 4380 AM Vlissingen, telefoon 0118-422500, of e-mail naar pzems@euro-mit-staal.com (Euro-Mit Staal B. V. is gevestigd aan de Duitslandweg nr. 7 in Vlissingen-Oost (haven 1153). Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Woensdag 20 december 2006 - Pagina 61 KWALITEIT IN MEDIA DISTRIBUTIE .jri^. DistriQ is een landelijk opererende distributie-organisatie voor gedrukte media. DistriQ verspreidt onder andere Dagblad de Limburger, Noord-Hollands Dagblad, Limburgs Dagblad, Haarlems Dagblad, IJmuider Courant, De Gooi en Eemlander, Leidsch Dagblad, De Telegraaf, diverse huis-aan-huisbladen en reclamedrukwerk. Wij zoeken in VLISSINGEN Voor de verspreiding van Als bezorger verdien je goed en hou je veel vrije tijd over. Naast je vergoeding, ontvang je tijdens bezorging ook een gratis krant, doe je mee aan speciale acties en ontvang je leuke attenties. Leeftijd vanaf 15 jaar Bezorging van maandag tot en met zaterdag in de ochtenduren tot 07.00 uur Voor informatie en/of aanmelding: bel gratis 0800-347 87 47 of kijk op www.distriq.nl Goed geld verdienen en toch veel vrije tijd overhouden rii! Wij zijn in jouw regio een professionele organisatie voor flexibele kraam- en thuiszorg. Onze passie is het verlenen van de juiste zorg aan iedere cliënt, wat daar ook voor nodig is. Dat maken we waar met een organisatie die veel aandacht besteedt aan begeleiding en ontwikkeling van onze mensen. Duidelijke communicatie, goede planning (met veel inspraak) en gemotiveerde medewerkers zorgen voor dankbare cliënten. Met afwisselend werk op de tijden die je zelf wilt, kun je als professionele Thuishulp bij ons altijd uitblinken. Binnenkort ook gevestigd aan de Wijngaardstraat 30,4481 DC Goes Info? www.nedzorg.nl of (0181) 65 28 60 Zeeland Wij zijn op zoek naar Scholieren in de glastuinbouw Voor diverse bedrijven in Zeeland zoeken wij scholieren voor de zaterdagen en in de vakanties. De werkzaamheden gaan het gehele jaar door. Vervoer van en naar de werkplek kan geregeld worden. Bel of mail ons vrijblijvend! Goes, Cereshof 4, 4463 XH Goes Tel. 0113 - 233666 e-mail: info@abzeeland.nl www.abzeeland.nl STICHTING PALLADIUM GEZOCHT Van de vrijwillige ouderenadviseur wordt verwacht dat hij/zij in staat is: ouderen te helpen met het geven van informatie en advies op de terreinen wonen, welzijn, zorg en financiën brieven en bezwaarschriften te schrijven te helpen bij het invullen van formulieren Profiel vrijwillige ouderenadviseur: door opleiding, werk of vrijwilligerswerk beschikken over enige ervaring met het voeren van (advies)gesprekken kunnen inleven in de problemen van ouderen discreet om kunnen gaan met informatie over voldoende tijd beschikken Het project ouderenadvisering is een initiatief van Stichting Palladium, in samenwerking met de plaatselijke afdelingen van de ouderenbonden KBO, ANBO en PCOB, Nederlandse Bond voor Pensioenbelangen, Raad van Kerken en Stichting Vrijwillige Thuiszorg Walcheren Het project start in maart 2007 met 12 vrijwillige ouderenadviseurs De vrijwillige ouderenadviseur krijgt een (tweedaagse) training aangebo den, waarbij aandacht wordt besteed aan gespreks- en communicatieve vaardigheden, het gericht kunnen zoeken van informatie, sociale kaart e.d. In januari 2007 vinden de selectie-gesprekken plaats Voor nadere inlichtingen kan contact worden opgenomen met Stichting Palladium, telefoon 420460 (vragen naar Paul ten Hacken of Cayla Aerssens). Schriftelijke aanmeldingen (met uitgebreide informatie) voor 1 januari 2007 inzenden naar: Stichting Palladium, t.a.v. dhr. P. ten Hacken, Stadhuisplein 12, 4382 LG Vlissingen.

de Faam | 2006 | | pagina 59