VAN DE dé Weekkrant De Faam INFORMATIE VAN DE GEMEENTE MIDDELBURG I VEERE K Woensdag 20 december 2006 - Pagina 52 INFORMATIE OVERHEID gemeente Middelburg VERLEENDE KAPVERGUNNING De volgende kapvergunning is ver leend: - ten behoeve van de aanleg van de N57 in Middelburg. De vergunning ligt met ingang van 20 december tot en met 24 januari 2007 voor een ieder ter inzage bij de vak balie van de dienst Ruimte, Kanaal- weg 3. Belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de datum van verzending van het besluit een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middel burg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Het besluit is verzonden op 13 decem ber 2006. De bezwarentermijn loopt van 14 december tot en met 24 jaunu- ari 2007. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vra gen aan de Voorzieningenrechter bij dé Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk ver zoek is griffierecht verschuldigd. VASTSTELLING EVENEMENTEN KALENDER 2007 Burgemeester en wethouders hebben op 28 november 2006 besloten om de Evenementenkalender Buitenactivitei ten Middelburg voor het jaar 2007 vast te stellen. In die kalender staan, per maand, alle (buiten) evenementen en activiteiten die voor het jaar 2007 bij de gemeente zijn aangemeld. De kalender ligt gedurende vier weken, dus tot en met 17 januari 2007, ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Alle direct belanghebbenden, zoals de organisatoren die hun evenement(en) schriftelijk bij de gemeente hebben aangemeld, zijn of worden per brief over de vaststelling en over het vervolg (het indienen van vergunningaanvra gen) ingelicht. Overigens kunt u vanaf medio januari 2007 een steeds geactualiseerde ver sie van de Evenementenkalender 2007 vinden op de website van de gemeente, www.middelburg.nl VASTSTELLING GBA-BEHEERS- REGELING Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij in de vergadering van 17 oktober 2006 hebben besloten tot vaststelling van de GBA-beheersregeling Deze regeling is in werking getreden op 17 oktober 2006 en ligt voor een ieder ter inzage in het stadskantoor. Kopieën van ae stukken zijn aldaar voor een ieder tegen betaling verkrijg baar. WIJZIGING ALGEMENE PLAAT SELIJKE VERORDENING 1997 Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat de raad van de gemeente Middelburg in de vergadering van 23 oktober 2006 heeft besloten tot wijziging van de Algemene Plaatselijke Verordening Middelburg 1997 (18de wijziging). Deze wijziging betreft de aanpassing van het artikel inzake het eierenverboa (artikel 2.4.7c) en treedt in werking op 28 december 2006. Ter uitvoering van dit artikel hebben burgemeester en wethouders in de ver gadering van 19 december 2006 besloten om het gebied van de voor malige gemeente Arnemuiden met 'daarin de kern Arnemuiden aan te wijzen als gebied waar op 30 decem ber 2006 tussen 0.00 uur en 24.00 uur en op 31 december 2006 tussen 0.00 uur en 24.00 uur het eierenver- bod van kracht is. 'Deze verordening en het uitvoerings besluit liggen voor een ieder ter inza ge bij de informatiewinkel in het stads kantoor. Kopieën van deze stukken zijn aldaar voor een ieder tegen beta ling verkrijgbaar. WET MILIEUBEHEER Ter inzage legging ontwerpbeschik king Aanvraag en ontwerpbeschik king Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat bij hen een aanvraag om een revisievergun ning als bedoeld in artikel 8.1, ïidl, onder a en c van de Wet milieubeheer is ingediend door de Kroo Ruitersport voor het oprichten en veranderen van een inrichting bestemd voor het bedrijfsmatig houden van paarden en pony's als onderdeel van de manege, het geven van rij-, en spring- en dres- suurïessen, het verhuren van boxen als pensionplaatsen voor stalling paarden en pony's van derden, het houden en organiseren van (hippische) evene menten, zoals nationale en internatio nale spring- en dressuurwedstrijden, alsmede voor het houden van pony kampen, ruiter arrangementen, bui- tenritten en demonstraties op allerlei gebieden van de paardensport. De inrichting is gelegen aan de Boomdijk 1 in Nieuw- Sint Joosland, kadastraal bekend gemeente Middelburg, sectie X, nr. 1127 gedeeltelijk, 2906, 2964, 3030 en 3031. Een ontwerpbeschikking is opgesteld waarin wij voornemens zijn om de gevraagde vergunning te verlenen. Inzage De aanvraag, de ontwerpbeschikking en andere relevante stukken liggen vanaf 21 december tot en met 31 januari 2007 elke werkdag tijdens kantooruren en op donderdagavond van 18.00 tot 20.00 uur ter inzage bij de vakbalie dienst Ruimte. Inzage op donderdagavond dient vooraf telefo nisch bij de afdeling te worden aan gevraagd, telefoon 67 52 43. Desgevraagd wordt er door de afde ling Vergunningverlening en Hand having een mondelinge toelichting gegeven op de voornoemde stukken. Zienswijze In de periode vanaf 21 december tot en met 31 januari 2007 kunnen gemotiveerde zienswijzen over de ont werpbeschikking door een ieder bij het college worden ingediend. Ook kunnen tijdens een gesprek met een medewerker van de afdeling Vergunningverlening en Handhaving zienswijzen naar voren worden gebracht. Telefonisch kan om een gesprek worden verzocht, telefoon 67 52 43. Degene die een zienswijze heeft ingediend kan ons gemotiveerd ver zoeken om zijn persoonlijke gege vens niet ter inzage te leggen en aan andere toe te zenden. Burgemeester en wethouders van Middelburg zul len de Wet openbaarheid van 9S' ken voor de beoordeling of er reden bestuur als afwegingskader gebrui- ng of is het verzoek om geheimhouding van de persoonlijke gegevens te honoreren. VERKEERSMAATREGEL Burgemeester en wethouders hebben besloten: het parkeren te verbieden op een aan de Kalverstraat gelegen parkeer vak, behalve voor de gehandicapt* waarvoor het parkeervak is bestemd. de verkeersbesluiten om het parkeren te verbieden op een aan de Breestraat 56 en de Mortierestraat 16 gelegen parkeervak, behalve voor de gehandi capten waarvoor het parkeervak is bestemd in te trekken. Tegen de besluiten kan iedere belang hebbende op grond van de Algemene wet bestuursrecht tot 1 februari 2007 bij burgemeester en wethouders bezwaar maken door het indienen van een gedagtekend en gemotiveerd bezwaarschrift. Degenen die een bezwaarschrift heb ben ingediend kunnen tevens op grond van artikel 8:81 van voornoem de wet de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. U dient dit verzoek te richten aan de Voorzieningenrechter, sector Bestuurs recht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor het behandelen van een dergelijk verzoek worden griffie rechten geheven. De volledige verkeersbesluiten liggen ter inzage in het stadskantoor aan de Kanaalweg 3. ONTHEFFING SLUITINGSUUR HORECABEDRIJVEN BINNEN STAD Onder het kopje 'Ontheffing sluitings uur horecabedrijven binnenstad' stond op de pagina 'Informatie van de over heid' in de Faam van woensdag 13 december 2006 dat de burgemeester van Middelburg het besluit heeft geno men een collectieve ontheffing voor het sluitingsuur te verlenen voor de kerst nacht van 24 op 25 december voor alle horecabedrijven in de binnenstad van Middelburg. Hieraan heeft hij de voorwaarde gekoppeld dat na 02.00 uur 's nachts er geen klanten meer worden toegelaten. De burgemeester van Middelburg maakt nu bekend dat hij heeft besloten om deze voorwaarde tijdens de kerst nacht niet van toepassing te laten zijn. In de nacht van 24 op 25 december 2006 mogen horecabedrijven in de binnenstad van Middelburg die jebruik maken van de collectieve ont- ieffing sluitingsuur tot 04.00 uur ook na 02.00 uur bezoekers toelaten. De horecabedrijven hebben hierover een brief ontvangen. De voorwaarde geldt overigens wel voor de collectieve ont heffing sluitingsuur tijdens de jaarwis seling. kamer. Duke Ellingtonstraat 63: bouw vrij staande woning. Kerktoren 13: plaatsen dakkapel. Molenwater 105: plaatsen 2 dakra men. 1 Nieuwe Burg 34: aanbrengen recla me. Noordweg 402: veranderen inte rieur. Park Overwater 22: uitbreiden woning. Pottenmarkt 5-7: veranderen recla me. Seisstraat 19: bouwen garage en carport. Seisweg 23: vernieuwen dak- en verdiepingsvloer, aanbrengen dak kapel voor en achterzijde. Seisweg 167: plaatsen dakkapel. Informatie over deze bouwplannen is verkrijgbaar bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3, telefoon 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aan vragen om een bouwvergunning kun- ritten ingec' nen qeen bezwaarschriften worden ONTHEFFING SLUITINGSUUR HORECABEDRIJVEN BINNEN STAD JAARWISSELING De burgemeester van Middelburg maakt bekend dat hij in verband met de viering van oud- en nieuwjaar op grond van artikel 2.3.1.5, lid 1, van de APV heeft besloten voor de nacht van zondag 31 december op maan dag 1 januari 2007 voor alle horeca bedrijven in de gemeente Middelburg een collectieve ontheffing van het slui tingsuur te verlenen tot 06.00 uur. Aan deze ontheffing is de voorwaarde gekoppeld dat na 02.00 uur 's nachts er geen klanten meer worden toegela ten. Deze ontheffing geldt niet voor de paracommerciële horecabedrijven (instellingen die op enigerlei wijze worden gesubsidieerd en buiten hun doelstelling om horecadiensten verle nen aan het publiek, zoals sportkant ines, dorpshuizen, sociaal-culturele instellingen e.d.). Op verzoek van de horecaonderne mers van de binnenstad worden de horecabezoekers er op gewezen dat men rekening dient te houden met de mogelijkheid dat de toegang tot een aantal bars, cafés, disco's en derge lijke slechts mogelijk is op vertoon van een toegangskaart. Voor meer infor matie over een eventuele toegangs kaartenregeling en het bestellen van deze kaarten wordt men verzocht (tij dig) contact op te nemen met de betreffende horecazaken. e BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 van de Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: Ampèreweg ong.: bouw bedrijfs pand. Belfort 31 33: bouw aanbouwen. Bluesroute 81: bouw garage. Biuesroute 91: bouw garage. Brakstraat 45: aanbrengen reclame. Brandenburglaan 10: maken tuin- i geen ^ediend. NB.: Het is mogelijk dat de tekenin gen, waarop bij een positieve beslis sing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke in het kader van de aanvraag kunnen worden ingezien. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, monumenten-, gebruiks- en/óf sloopvergunningen zijn verleend (tussen haakjes staat de datum van verzending): Bessie Smithstraat 11bouw garage (8-12). Herculesweg 35: oprichten staalcon structie i.v.m. plaatsen expansievat (12-12). Herengracht 72: aanpassen en ver nieuwen stoep (12-12). Herenstraat 6B: vervangen kozij nen, aanbrengen reclame en wijzi gen nooduitgang (8-12). Hertzweg: wijziging op een eerder verleende bouwvergunning d.d. 2 juni 2006 voor de bouw van oedrijfsunits (6-12). Jan van Hoofkwartier 12: plaatsen dakkapel (8-12). Langstraat 27-29 te Arnemuiden: plaatsen schuur (12-12). Seisplein 5: aanbrengen reclame (8- 12). Walcherseweq 200: plaatsen serre (12-12). Zwerfruststraat 13: uitbreiden tuin- berging (8-12). Bij de hierboven genoemde besluiten kunnen belangen van derden betrok ken zijn. (Derden) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de tussen haak jes staande datum een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middel burg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vra gen aan de Voorzieningenrechter bij ae Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk ver- zoek is griffierecht verschuldigd. VERLEENDE VRIJSTELLINGEN EN VERGUNNINGEN NA PRO CEDURE AFD 3.4 AWB De volgende vrijstellingen van het bestemmingsplan en bouwvergunnin gen zijn verleend: de Ruyterstraat 56: plaatsen car port erfafscheiding. Koestraat 30: verbouwen kantoor tot 156 wooneenheden. Schorerstraat 20 te Arnemuiden: uitbreiden woning. De vergunningen liggen gedurende zeven weken, van 22 december tot en met 8 februari 2007 voor een ieder ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. De belanghebbende die het niet eens is met ae verleende vrijstelling ten behoeve van het uitvoeren van het desbetreffende bouwplan en die tegen het ontwerp van dat vrijstel- lingsbesluit een zienswijze naar voren heeft gebracht (danwel aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten daartegen geen zienswijze te hebben ingebracht), kan tijdens genoemde inzagetermijn een gemoti veerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. De belanghebbende die het niet eens is met de overige gronden van voor- noemd(e) besluit(en) komt gedurende deze periode een zelfde recht van bezwaar toe. Het bezwaarschrift dient ondertekend te zijn en ten minste het volgende te bevatten: naam en adres van de indiener, de dagtekening, omschrij ving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt en de gron den van het bezwaar. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vra gen aan de Voorzieningenrechter bij ae Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. De volgende monumentenvergunning is verleend: Sint Janstraat 58: aanbrengen iso latieglas in ramen en deur en schuifbaar maken van ramen. De vergunning ligt gedurende zeven weken, van 22 december tot en met 8 februari 2007 voor een ieder ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Degene die tegen net ontwerpbesluit een zienswijze heeft ingediend (als mede degene die redelijkerwijs niet verweten Kan worden geen zienswij ze te hebben ingediend) kan tijdens genoemde inzagetermijn een gemoti veerd be-roepschrift indienen bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015. 4330 KA Middelburg. Degene die een beroepschrift neeft ingediend en tevens van mening is dat de betrok ken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht ver schuldigd. ONTWERPBESLUIT WAARTE GEN GEEN ZIENSWIJZEN IS INGEDIEND Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat inza ke de onderstaand ontwerpbesluit binnen de termijn van ter inzage leg ging geen zienswijzen naar voren is gebracht: Nieuwe Haven 27-29: verlenen van vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 voor het ver bouwen van het interieur op de begane grond. ONTWERP-MONUMENTEN- VERGUNNING Gedurende zeven weken, van 22 december tot en met 8 februari 2007 ligt bij de vakbalie van de dienst Ruimte het ontwerp van een vergun ning op grond van de Monumenten wet 1988 ter inzage voor: Molenwater 115: plaatsen glazen portaal. Voor mondelinge zienswijze telefoon nummer (0118) 67 52 84. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/ haar zienswijze omtrent het ontwerp besluit kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Lees verder op pagina 53.

de Faam | 2006 | | pagina 50