Nu 60.000 woningen op www.huislijn.nl BOUWMAN OPHOKGEBOD POSTDUIVEN hAA^VE^ZO^GillG Op zoek naar een woning? m OOK KM- mx wc w cos/ Ahuislijn nT\ dé Weekkrant De Faam Iets te melden? Mail naar red.faam@whk.wegener.nl Om de overlast door verwilderde duiven te verminderen mag in de peri ode van zaterdag 30 december 2006 tot en met zaterdag 13 januari 2007 (met uitzondering van de daarin vallende zondagen 31 december en 7 januari 2007) iedere jachthouder in zijn eigen jachtgebied verwil derde duiven bejagen. Om afschot van tamme duiven te voorkomen is het noodzakelijk dat in de desbetreffende periode een ophokgebod wordt vastgesteld. Met inachtneming van het bepaalde in de Algemene Plaatselijke Verordening hebben wij bepaald dat eigenaren, houders of verzorgers van postduiven verplicht zijn er zorg voor te dragen dat hun duiven niet uitvliegen gedurende het tijdvlak van: zaterdag 30 december 2006 tot en met zaterdag 13 januari 2007. Dit gebod geldt niet op zondag 31 december en 7 januari 2007. Burgemeester en wethouders van Veere en Middelburg Shalom viert geboorte Jezus met familiefeest De koppen van Ineke Speckens X-stream op kerstfeest Licht geraakt... Schutting geeft blik in de Wonderkamers Ouderenadviseurs actief in Veere Kunst overbrugt tijd in Vlissingen Kerstnachtsessie in café Brooklyn hooggevoeligheid nieuwetijdskinderen www.shaniamyway.nl 06-53725764 Grote markt 1 GOES Ooststraat 1 DOMBURG Bij BOUWMAN kunt u terecht voor "new classic" INTERIEUR, HEREN EN DAMESMODE. U zoekt een huis? U vindt een huis! koop huur nieuwbouw Woensdag 20 december 2006 - Pagina 4 RITTHEM - Pinkstergemeente Shalom houdt op eerste Kerst dag in Ritthem een familiekerst feest waar de geboorte van Je zus wordt gevierd. Vanaf 14.15 uur zal het interna tionaal gospelkoor 'Sound of Hope' medewerken aan de dienst in het kerkgebouw van de protestantse gemeente aan de Dorpsstraat. Na afloop is er op een andere locatie een kerst liefdemaal. Opgeven kan via 0118-461646. VLISSINGEN - Ineke Speckens is gefascineerd door 'koppen'. Vanaf vrijdag 22 december ex poseert ze bij Sauer Oonk no tarissen, aan de Badhuisstraat 181 in Vlissingen. Haai- inspiratie haalt de Vlis- singse uit de vorm van het ge zicht en de uitstraling. Ze maakt driedimensionale portretten in klei. In de kunstobjecten zijn de persoonlijkheden mooi te zien. MIDDELBURG - Popkoor X- stream geeft vrijdag 22 decem ber in Wijkgebouw de Vergulde Baars een concert met populai re en kerstmelodieën. Kaarten voor het kerstfeest van wijkver- eniging 't Zand kosten twee eu ro. Aanvang: 20.00 uur. OOST-SOUBURG - In de Kerst nacht op zondag 24 december wordt in de kerk aan de Kanaal straat in Oost-Souburg de dienst 'Door licht geraakt' ge houden. De samenkomst gaat uit van de Protestantse Ge meente. Dominee Leo Woltering leidt de dienst en het interkerkelijk koor Sheborim, onder leiding van Je anne Ovaa verzorgt de liederen. Aanvang: 23.00 uur. MIDDELBURG - De nieuwe verbouwingschuttïng van het Zeeuws Museum is op het Abdijplein in Middel burg te zien. Voor deze schutting heeft illu strator Laura Mars een reeks entnografische objecten vastge legd. De objecten zijn minuti eus getekend en lijken bijna echte foto's. Afgebeeld zijn een ivoren bal uit China, een Egypti sche mummie, een tas van Zwartvoet Indianen, een pij penkop uit het Afrikaanse As- hantirijk en een borstsieraad uit Nieuw-Guinea. De afgebeelde objecten komen in de Wonderkamers van het nieuwe museum. Deze zijn in gericht als moderne rariteiten kabinetten met objecten af komstig uit de hele wereld. VEERE - In de gemeente Veere zijn sinds kort vrijwil lige ouderenadviseurs ac tief. Zij zijn een vraagbaak voor mensen op leeftijd. Vaak weten die door de vele re gelgeving in deze tijd niet meer goed'waar ze naar toe moeten met verschillende problemen. Zoals op het gebied van wonen, welzijn en zorg. De adviseur kan ook helpen bij het invullen van verschillende aanvragen. Sinds kort is er een folder verkrijgbaar in de dorps huizen. Voor advies is er het te lefoonnummer 0118-583687. VLISSINGEN - De samen werking tussen dichteres Astrid Lampe en beeldend kunstenaar Roland Shohier levert een opvallende expo sitie op in De Willem3, Oranjestraat 4 in Vlissin gen. In de opdracht voor een kunst werk in de wijk Rosenburg kreeg Anna Thalia Benus van bewoners de taak mee 'de tijd te overbruggen' en het ontbreken de groen in de wijk vanuit de vi sie van de kunstenares te bena deren. Dit werd een 3-D pano ramische kijker, die te zien is in De Willem3. De tentoonstellin gen zijn te zien tot en met zon dag 14 januari. MIDDELBURG - De Grandpa Nick Sessieband verzorgt zater dag 24 december_ de kerst nachtsessie in café Brooklyn in Middelburg. Onder de muzi kanten zijn Loek Verlaan van Flat out en Glace en Robert Stol- ting van Copy Cat en de zange ressen Claudia Wagenmaker en Marjon van Iwaarden. Aanvang: 22.00 uur. Korte Noordstraat 6 Middelburg Telefoon 0118 - 63 42 66 Praktijk voor Klassieke Homeopathie WJ.P. Beekman Lid Nederlandse vereniging voor Klassiek Homeopaten Jan van Hoofkwartier 68 4333 EB Middelburg Info: 0118 - 625627 06 - 20979760 wbeekman@zeelandnet.nl Praktijk voor kinderen van deze tijd! coachings- en begeleidingstrajecten Kioetinge Voor één keer anders dan anders. In de jaarlijkse kerstsfeer worden tal van goede voornemens geformuleerd. Sommige zijn eenvoudig te realiseren, voor andere hebt u doorzettingsvermogen nodig. En dan zijn er nog de goede voornemens die vragen om een goede vastlegging. Zoals een schenking doen, een voogdijregeling treffen, een testament opmaken of het zorgen voor bedrijfscontinuïteit door op volging. Wij wensen u toe dat u hoe dan ook uw goede voornemens kunt realiseren! Janse de Jonge 8: Van Wouwe Netwerk Notarissen Wagenaarstraat 1 4331 CX Middelburg T (0118) 65 96 00 E middelburg@jmwnotarissen.com www.jmwnotarissen.com NEW CLASSIC LIFESTYLE

de Faam | 2006 | | pagina 4