NA-APER Power in korte tijd eigen brouwerij Populaire Goed GLAS WIJN bij juiste temperatuur dé Weekkrant De Faam Woensdag 20 december 2006 - Pagina 47 De Verbalis Striker skype kletst mee met elke beller. Maai- geluk kig net niet zo irritant dat je je ge sprekspartner via skype niet meer horen kunt. Verbalis zijn kleine poppetjes met een speaker, waarvan de lippen be wegen op het stemgeluid van de beller. Op de rand van het nieuwe jaar wordt dit populaire cadeau van 2006 nog eens met korting aangeboden. Kijk daarvoor op www.gadgethouse.nl. Televisie kijken is niet meer wat het vroeger was. Dat is ondertussen zelfs wel door gedrongen tot mensen die vrijwel nooit hun toestel aan hebben. De over heid heeft ons ondertus sen wel duidelijk gemaakt dat het analoge televisie signaal definitief is vervan gen door een digitaal sig naal. De ontwikkelingen op bij de producenten achter na. Van Philips moet televisie kijken steeds weer een to taalervaring worden. Daar voor brengt het de nieuwe generatie Cineos Flat TV's op de markt. Pixel Plus 2 HD staat garant voor super- scherpe beelden, tot in het kleinste detail. Ambilight 2 creëert een heel bijzondere sfeer. Digital Natural Mo tion zorgt voor natuurlijke en vloeiende beelden bij snelle en plotse bewegin gen. En met HD Ready moet de TV helemaal klaar zijn voor de toekomst. Maar Philips is natuurlijk niet de enige speler op de televisiemarkt. Sony komt bijvoorbeeld met een High Definition LCD WXGA-scherm met een resolutie van 1366 x 768p, geschikt voor kwa liteitsvolle HDTV-weer- gave. Het toestel is voor bereid op toekomstige HD-bronnen zoals HDTV- uitzendingen en de DVD- formaten Blu-ray DVD en HDVD. HD-compatibele TV's leveren een hogere beeldkwaliteit dan televisies met Progressive Scan. Pixel Plus 2 HD staat hier garant voor een unieke combinatie van verbluffen de beeldscherpte, natuurlij ke beelden, een groter diep- tegevoel, levendige kleuren en de vloeiende, natuurlijke beweging van standaard TV, High Definition-signa- len en multimediabronnen. Ook hier maakt Ambilight de weergave nog indruk wekkender door toevoeging van omgevingslicht dat wordt aangepast aan de kleuren en de lichtsterkte van het beeld. Met een dikte van nog geen centimeter en een gewicht van 73 gram letterlijk een lichtge wicht maar figuurlijk zeker niet! De telefoon beschikt over hoog waardige geluidskwaliteit, een heldere scherm en een 2 mega pixel camera. Een technolo gisch hoogstandje derhalve, verpakt in een minimalistisch strak design. Met een Micro SD Card kan hel geheugen boven dien uitgebreid worden tot 1 GB. De KE820 is voorzien van 'ED GE', een upgrade van het GPRS systeem, waardoor gebruikers aanmerkelijk sneller data kun nen downloaden, tot wel 200kbps (kilobits per seconde). Erg handig dus als je wilt inter netten, mailen of data wilt ver sturen naar je vrienden. Wie veel vrienden heeft,- kan overi gens tot duizend contacten in het telefoonboek te zetten. De 2 megapixel camera heeft autofocus en een fotometrische lichtsensor die de lichtinval van de foto regelt, zodat je foto's al tijd de juiste belichting hebben. Erg handig voor nachtfoto's of foto's tijdens uitgaan. Muziek liefhebbers kunnen met de blu- etooth functionaliteit draadloos van hun favoriete muziek ge nieten. Dankzij de USB Mass Storage functie kunnen gebrui kers eenvoudig data van de PC naar de telefoon verplaatsen en vice versa, alsof het een USB- stick is. Zie voor meer informatie http://nl.lge.com/ Ook handig, een USB sleutel schijf waarmee je allerlei ap paraten kunt opla den. De Eco- sol Po- werstick kan via de USB poort in amper 90 minu ten volledig opgela den worden. Het enige probleem zijn de kabeltjes die toevallig moeten passen op je mobiele telefoon of an der apparaat. De site meldt dat de stick gebruikt kan worden met Palm, Nokia, Samsung, Blackberry, Sony Ericsson en Motorola tele foons. Zie de websit www.ecosolinc.com. Thuis je eigen bier brouwen bestaat al zolang als het er ger stenat wordt gemaakt. Sinds jaren wordt het de thuisbrou- wer ook een stuk makkelijker gemaakt met allerlei thuis- brouwpakketten. Met de nieuwe 'Beermachine' wordt weer een stapje verder gezet. Want deze Beermachine is een brouwerij en thuistap in een. De Beermachine is een volle dig gesloten brouw- en tap- systeem. Door het gesloten systeem wordt het brouwpro- ces versneld en is bottelen niet nodig. Door alleen gebruik te maken van natuurlijk ingre diënten (zonder conserve ringsmiddelen) wordt het bier op natuurlijke wijze gebrou wen. Dankzij het apparaat kan voor zo'n honderd euro in korte tijd tien liter bier gebrouwen wor den. Zo wordt een feestje, een verjaardag of gewoon een avondje met vrienden iets bij zonders en persoonlijks. Meer informatie op internet: www.gadgetfabriek.nl/ Nog meer dan andere maanden is decem ber een maand voor een goed glas wijn. En dat bij voorkeur op de juiste temperatuur, om optimaal van het kostbare vocht te kunnen genieten.. Met deze wijnther- mometer weet je waar je aan toe bent. Te bestellen via www.gadgethouse.nl en de volgende werk dag nog in huis

de Faam | 2006 | | pagina 45