99 Doe de supermarkt sneltest!' O JA NEE JUMBO supermarkten dé Weekkrant De Faam Als er een nieuwe supermarkt opent, ga je natuurlijk altijd even kijken. Alles mooi, groot en nieuw; het lijkt wel of het niet op kan. Maar dan komt de verwarring. Die tijdelijke aanbiedingen zijn leuk, maar hoe duur is de winkel eigenlijk in vergelijking met de rest? Welke service mag u verwachten? Staat u als klant wel écht centraal? Wij helpen u graag om duidelijkheid te krijgen. Daarom hebben we een supermarkt Ja Nee sneltest ontwikkeld. Vul deze korte checklist in en u weet direct waar u aan toe bent. Heeft u alle vragen met "ja" beantwoord? Heeft u één of meerdere vragen met "nee" beantwoord? Ervaar zelf het comfort van boodschappen doen bij Jumbo Supermarkten. Beste service Grootste assortiment Laagste prijs De unieke _J JJj yjjj formule Middelburg, Sir W. Churchilllaan Woensdag 20 december 2006 - Pagina 13 'Lastig kiezen Q Krijgt u, als u elders blijvend een lagere prijs aantreft, het product gratis en wordt de prijs direct aangepast? O Krijgt u als 4e wachtende bij de kassa al uw boodschappen gratis? Q Q 0 Krijgt u producten die alleen vandaag of morgen nog houdbaar zijn gratis mee naar huis? Q Zorgt uw supermarkt ervoor dat producten die u mist binnen 2 weken wél leverbaar zijn? Q Als de prijs op het schap onverhoopt afwijkt van de prijs aan de kassa, krijgt u het product dan gratis? LH EL Q Lopen de medewerkers altijd even met u mee als u iets zoekt? Q Q Heeft de winkel een onvoorwaardelijke niet-tevreden-geld-terug-garantie? Elke dag: euro's goedkoper Elke dag: Elke dag: Elke dag: service met 'n glimlach voor al uw boodschappen is vers ook écht vers Elke dag: vlot winkelen Elke dag: Elke dag: Niet tevreden? Geld terug! staan uw wensen centraal Dan bent u vast al klant van Jumbo! Denk dan nog eens goed na over uw supermarktkeuze. Grote kans dat Jumbo u méérte bieden heeft! Vraag in de winkel naar het handige boekje 'passie voor Jumbo' of kijk op www.jumbosupermarkten.nl.

de Faam | 2006 | | pagina 13