PICKWICK INTRODUCEERT T-PADS Een heerlijke kop thee uit het Philips SENSEO® pad-apparaat dé Weekkrant De Faam Vrijplaats Seniorenstrijd in koersbaltoemooi Kinderkleding-beurs Digitaal zeewater Waan en wetenschap Thee drinken is een alledaagse gewoonte waar we eigenlijk nauwelijks meer bij stilstaan. En dat terwijl thee juist zo verrassend uit de hoek kan komen. Zo introduceert Pickwick binnenkort een splinternieuwe en eigentijdse manier van thee zetten: Pickwick T-pads. Vier bijzondere theemelanges in pads en een speciale theepadhouder voor het SENSEO® pad-apparaat. Woensdag 8 maart 2006 - Pagina 6 Muziek als opvolger metaalgalm door ad hanneman VLISSINGEN - Het ziet er naar uit dat de Zware Plaatwerkerij van de vroe gere scheepswerf De Schel de een podium wordt voor kunst met de kleine en de grote k. Dat is althans de bedoeling van Henk Post- ma van De Bard aan het Bellamypark in Vlissingen. Om te laten zien dat meer kan in die monumentale industrië le omgeving, heeft hij de for matie HERR (Heilig Europa Ro meins Rijk) gecontracteerd voor zondag 12 maart. Vanaf 15.00 uur concerteert deze Ne derlands-Engelse band met een veelzijdig en uniek reper toire, waarin klassiek, folk, pop en literatuur zijn gemengd. Postma wil er in de toekomst nog meer concerten organise ren. Hij hoopt op navolging van dit initiatief. "Er kan van al les", stelt hij vast. "Je kunt er voor weinig geld heel veel doen." Vlissingen organiseert voor VLISSINGEN - De Vlissingse CD-winkel De Bard wil meer muzische actie in Vlissingen. Eigenaar Henk Postma van die zaak aan het Bellamy park gaat daarom niet over één nacht ijs, maar heeft voor zondag 26 maart een tweede evenement in de Zware Plaatwerkerij georga niseerd. Dan komt de Belgi sche formatie Lokasenma naar het voormalige terrein van De Schelde. Postma wil dat de Plaatwerkerij een cul turele vrijplaats van Vlissin gen wordt, waar iedereen iets kan organiseren. veel geld weinig evene menten, aldus Postma. Dat het ook anders kan hoopt hij aan staande zondag te demonstre ren. "Je kunt hier beter hon derd kleine evenementen hou den. Dat trekt ook publiek. De harmonie, een hip-hop-con- cert met lokale groepen en noem maar op." VLISSINGEN - Henk Postma brak al eerder een lans voor meer kleinschalige culture le evenementen in Vlissingen. Bijvoorbeeld in een notitie voor culturele instanties in Vlissingen. Ook daar noemde hij de Zware Plaatwerkerij als mogelijk cultuurplatform. Met zijn winkel De Bard neemt hij nu het voortouw, foto jaap wolterbeek m OOSTKAPELLE - De Stich ting Welzijn Veere houdt donderdag 16 maart 2006 voor de veertiende keer het Walchers Koersbaltoemooi. Ook dit jaar meldde een groot aantal Walcherse teams zich aan. Elk team be staat uit zes senioren. De wedstrijden beginnen om 9.30 uur, rond 15.00 uur zijn de winnaars bekend. Het toernooi is in Sporthal De Halve Maan in Oostkapelle. DOMBURG - Op zoek naar gebruikte kinderkleding en speelgoed? Peuterspeelzaal Hummelhonk aan de Singel in Domburg heeft weer een stevige voorraad die wijdag 17 maart tussen 19.00 en 20.30 uur en zaterdag 18 maart 10.00 en 12.30 uur wordt verkocht. VLISSINGEN - Rolf Mast uit Vlissingen toont nog tot be gin april digitale fotobewer kingen in de Koffielounge Kamer 42 aan het Bellamy park. Het thema van de epo- sitie luidt Water en Zee. De fotowerkingen zijn gemaakt met behulp van Phaintshop en Adobe Photoshop. MIDDELBURG - Professor, ir. H.P. van Heel behandelt vrijdag 17 maart voor het Natuurkundig Gezelschap Waan en Wetenschap in on ze SamenlevingHij doet dat om 20.00 uur in de Zeeuwse Bibliotheek in Middelburg. Experts van Pickwick en Philips hebben intensief samengewerkt aan het ontwik kelen van speciale theemelanges en een speciale theepadhouder voor het SENSEO® pad-apparaat. De theemelanges van Pickwick T-pads sluiten precies aan op de unieke zetmethode van dit apparaat en hoeven niet lang te trekken. Pickwick T-pads zijn er nu al in vier verrassende melanges: Tempting Red, Early Grey, Minty Green en Lemon Lime. De speciale Pickwick theepadhouder voorkomt dat de thee naar koffie smaakt en draagt bij aan een constante kwaliteit van de thee. De unieke combinatie van de Pickwick T-pads en de Pickwick theepadhouder garandeert een heerlijke kop thee uit het Philips SENSEO® pad-apparaat. Unieke combinatie Het is de unieke combinatie van de Pickwick T-pads en de speciale Pickwick theepadhouder die zorgt voor een heerlijke kop thee uit het SENSEO® pad-apparaat. De geuren en smaken van de bijzondere theemelanges komen helemaal tot hun recht. Zo zet je op ieder moment van de dag een lekkere, verrassende kop thee met de vertrouwde kwaliteit van Pickwick. Gratis Pickwick theepadhouder 'Proeven is geloven', dat is het motto van Pickwick. Consumenten kunnen dan ook profiteren van het speciale promotiepakket in de eerste week van de introductie, met een gratis Pickwick theepadhouder bij twee zakjes Pickwick T-pads. Verder kun nen consumenten op de huishoudbeurs in maart en tijdens demonstraties in en om supermarkten de verschillende Pickwick melanges proeven en zelf zien hoe het werkt. Kijk op www.pickwick.nl voor de dichtstbijzijnde Pickwick T-pads demonstratie. Waar te koop? Pickwick T-pads en de Pickwick theepad houder zijn yanaf half maart verkrijgbaar in de supermarkt. De Pickwick theepad houder is daarnaast te koop bij de Douwe Egberts Geschenkenwinkels, online (zie www.pickwick.nl) en in een cadeauverpakking bij elektronica- en huishoudspeciaalzaken. De prijs voor een zakje met 20 T-pads (elk voor één kop thee) bedraagt ongeveer 1,59. Tijdens de eerste maanden van de introductie is de theepadhouder in de supermarkt te koop voor een speciale introductieprijs van ongeveer 2,49. Het SENSEO® pad-apparaat in aluminium uitvoering vereist een andere Pickwick theepadhouder. Deze theepadhouder is verkrijgbaar in de DE Geschenkenwinkels en via het Philips Customer Care Center (0900 8407). Kijk voor meer informatie over Pickwick T-pads op www.pickwick.nl Vier verrassende melanges Pickwick T-pads is er in vier verrassende melanges. Speciaal ontwikkeld voor gebruik in het SENSEO® pad-apparaat en niet in theezakjes te krijgen: Tempting Red: een kruidige, verleidelijke ROOIBOS met bloedsinaasappel Early Grey: een heerlijke THEE, verfijnd met het aroma van bergamot en een vleugje limoen Minty Green: een intrigerende melange van GROENE THEE en munt met een vleugje zoethout Lemon Lime: een frisse, uitdagende THEE met citroen en limoen

de Faam | 2006 | | pagina 6