BEZORGERS.. Temperamentvolle wijk voor Vlissingen Vijfendertig jaar geestig -TUIN - HUISDIER-PLANT- 's-Gravenpolder, 's-Gravenstraat 47 - Middelburg, Gortstraat 60-62 - Oost-Souburg, Kanaalstraat 59 Hogedruk- reiniger u^ïftTa'i'f/iiïilDe Faam Woensdag 8 maart 2006 - Pagina 44 U N KWALITEIT IN MEDIA DISTRIBUTIE DistriQ is een landelijk opererende distributie-organisatie voor gedrukte media. DistriQ verspreidt onder andere Dagblad de Limburger, Noord-Hollands Dagblad, Limburgs Dagblad, Haarlems Dagblad, IJmuider Courant, De Gooi en Eemlander, Leidsch Dagblad, De Telegraaf, diverse huis-aan-huisbladen en reclamedrukwerk. Wij zoeken in VLISSINGEN Voor de verspreiding van Dagblad De Telegraaf Als bezorger verdien je goed en hou je veel vrije tijd over. Naast je vergoeding, ontvang je tijdens bezorging ook een gratis krant, doe je mee aan speciale acties en ontvang je leuke attenties. Leeftijd vanaf 15 jaar Bezorging in de ochtenduren Voor informatie en/of aanmelding: bel gratis 0800-347 87 47 of kijk op www.distriq.nl Goed geld verdienen en toch veel vrije tijd overhouden DOOR ELLEN DE VRIEND VLISSINGEN - Binnen drie jaar moeten hon derdnegentig nieuwe woningen en een brede school in het nieuwe Middengebied gebouwd worden. De ontwikke laars hebben de wijk de naam Spaans Kwartier gegeven en de woning types voorzien van na men als Juventud, Aleg- ria en Felicidad. Afgelo pen zondag was er een informatiemarkt. Het Spaans Kwartier moet een wijk worden met varia tie, zowel tieners, gezinnen als senioren moeten zich in de nieuwe wijk thuis voe len. Aan de President Roos- eveltlaan komen 53 hum- appartementen voor senio ren en vier groepswoningen voor dementerende oude ren. De Stichting Werkt voor Ouderen biedt er zorg op afroep aan. De rest van de woningen wordt ver kocht. Aan de Hogeweg ko men elf starterswoningen. Tussen de open wijkschool en de President Roosevelt- laan worden 57 eengezins woningen gebouwd in drie verschillende variaties. In het park dat langs de Schuitvaartgracht wordt aangelegd, komen twee ap partementengebouwen met elk 32 ruime apparte menten en een parkeerkel der. Bij de presentatie van de plannen voor het Spaans Kwartier bleek dat er erg veel belangstelling voor de huizen is. De bouw begint komende zomer. MIDDELBURG - Het Mid delburgse Operette en Mu sicalgezelschap Groep Pa per 100 ml: 1.37 Advertentie geldig vanaf 08.03.2006 t/m 21.03.2006 zolang do voorraad strokt. Prijswijzigingen voorbehouden. - Max. 100 bar druk - Hogedrukpistool met een geïntegreerd reinigings middelreservoir - 3 meter hogedruk-slang en smeerfrees bil ons pillon bestaat vijfendertig jaar en viert dit met vijf showconcerten onder de ti tel 'Geestig Papillon'. De voorstellingen zijn vanaf half maart in Het Spiegel- theater in Middelburg. Samen met de geest uit de wonderlamp van Aladin maken koor, solisten en danseressen een reis door de muzikale wereld. In Pa rijs ontmoeten ze het Spook van de Opera en Les Miserables, in Argentinië Evita Peron, in Rusland zit The Fiddler on the roof en in Oostenrijk is The sound of music. Een groot bal masqué met fraaie kos tuums besluit de jubileum show. Behalve de eigen le den werken ook zangsolis ten José Dorleijn en Peter Reinders mee en Ballet Stu dio Free onder leiding van Lia Sorber, die ook de cho reografie heeft verzorgd. De concerten beginnen op zaterdag 11, 18, 25 maart om 20.00 uur en op zondag 19 en 26 maait om 14.30 uur. Kaarten kosten 12,50 euro en zijn verkrijgbaar via de Stadsschouwburg Mid delburg of telefoonnum mer: 0900-330033.

de Faam | 2006 | | pagina 44