Bij uw Escura Apotheek therapietrouw- kaart Sleutelhanger met airbag Escura Apotheek zorgt ervoor. Informatieavond kan... HANDverwarmend! dinsdag 14 maart ontvangst 18.30 uur Zee weringen Laptop als visitekaartje dé Weekkrant De Faam Een handig hulpmiddel dat u waarschuwt als het tijd is voor uw medicatie. dijkversterking Westkappelse Zeedijk en Zwakke Schakel Zuidwest Walcheren Provincie Zeeland mm m Woensdag 8 maart 2006 - Pagina 40 1 G RATI S [fQJ geldig tot 31 maart 2006 of zolang de voorraad strekt Apotheek Escura Apotheek Walcheren Middelburgsestraat 94, 4371 EV Koudekerke, Tel: 0118 - 552 900 Escura Apotheek Van de Sande Badhuisstraat 30-36, 4381 LT Vlissingen, Tel: 0118 - 412 066 www.apotheekvandesande.nl Het projectbureau Zeeweringen en het projectbureau Zwakke Schakels nodigen belangstellenden in en om Westkapelle uit voor de informatie avond over zeeweringen- en kustversterking op: programma: 19.00 - 21.00 uur locatie: jeugdgebouw MoriakerkMarkt 65 te Westkapelle. Informatie Zeeweringen Deel I van het programma staat in het teken van uitleg over de dijkversterking langs de Westkappelse Zeedijk die plaatsvindt van april 2006 tot eind 2007. Wat gaat er precies gebeuren? Waarom is het nodig? Het projectgebied loopt van dijkpaal 184 tot 212 over een lengte van bijna 3 kilometer. Dit dijkvak is onderdeel van een groot aantal dijkvakken dat in het kader van het project Zeeweringen wordt versterkt. In het project werken Rijkswaterstaat en de beide Zeeuwse waterschappen samen om de steenbekleding op de glooiing op de vereiste sterkte te brengen. Consultatieronde Zwakke Schakels Deel 2 van het programma wordt u aangeboden door het projectbureau Zwakke Schakels van de provincie. Graag horen wij uw mening over de verschillende alternatieven voor de versterking van de kust tussen Domburg en Westkapelle en tussen Westkapelle en Zoutelande.Voor elk gebied zijn drie alternatieven uitgewerkt. De komende maanden moet duidelijk worden hoe op kortere en langere termijn wordt omgegaan met kustverdediging en de inrichting van de kustzone. Op 13 maart is er een zelfde bijeenkomst in Vlissingen. Meer informatie vindt u op www.zeeweringen.nl en www.zeeland.nl/zwakkeschakels. Lekker een dagje op het water. Je haalt iets uit je zak en vergeet dat je de sleutel bos in diezelfde zak had gestopt. Pions. Sleutels In het water en binnen een secon de verdwenen in de diepte. Of niet. Als je zo slim was om de Fk>-up aan je sleutelbos te hangen, gebeurt er na de plons namelijk heel iets anders. Zodra de sleutelhanger het water raakt, komt er een soort airbag tevoorschijn en komt de sleutelbos weer boven drijven! Dus voorkom dat gevoel van 'had Ik maar' terwijl je naar een verdrinkende sleutel staat te kijken en neem even een kijkje op www.totalbusiness.nl. Voor 9,95 euro ben je eigenaar van twee Ro-up sleutelhangers. -^sasEr. Is groot niet groot ge noeg voor je? Dan zal de Pano- ram PV230 DSK jou ongetwijfeld erg aanspreken. Omdat de drie schermen maai' 11 mm van elkaar gescheiden zijn, ontstaat er één enorme monitor waardoor diverse computerfuncties een nieuwe dimensie krijgen. De slimme en flexibele arm biedt de mo gelijkheid om het scherm in de gewenste hoek te draaien. Zeker iets om naai- uit te kijken! Wie nu al wat voorpret wil hebben: www.panoramtech.com. Handig, zo'n lap top. Maar mooi? Lange tijd was er alleen maar aan dacht voor het perfectioneren van de mogelijk heden van het ap paraat en was er wei nig oog voor z'n uiterlijk. Gelukkig brengt de Tulip E-Go wat kleur in de brou werij! Door het gebruik van verschillende covers kan het uiterlijk van de laptop worden afgestemd op outfit of stemming en door de ronde vormge ving lijkt de E-Go op een modieus tasje. E-Go, een afkorting voor Easy Going, is een Nederlands ont werp dat inspeelt op de groeiende behoefte om de personaliteit uit te drukken. Deze stijlvolle lap top biedt ook diverse leuke en functionele snuf jes. De E-Go wordt dit voorjaar verwacht. Meer informatie is te vinden op www.tulip-ego.com Regelmatig koude voeten of handen? Niet meer nodig! En zeg nóu zelf...alleen de gedachte aan elektrisch verwarmde en draadloze handschoe nen en sokken is toch al voldoende om warm van te worden? Het principe is heel simpel. De hand schoenen en sokken beschikken over hun eigen elektrische kacheltje, zodat ze zichzelf warm hou den. En natuurlijk ook de handen en voeten die in hen zitten. En hoewel de aanschaf niet eens zo enorme uitgave is (zowel de hand schoenen als de sokken kosten 39,95 euro per paar) kunnen de sokken ook nog eens terugverdiend worden, want met blijvend warme voeten kan de ver warming ook iets lagerl Meer infor matie is te vinden op www.maltra- ding.com.

de Faam | 2006 | | pagina 40