De Goese Golf Nooit Greenkeeper dé Weekkrant De Faam Werkelijk goed werk tempo-team uitzendbureau Autorijders m/v ^Creyf's Zijn jouw vingers groen genoeg voor De Goese Golf? (aankomend) Fulltime Stichting Arduin BBL-Leerlingen Supportwerker M/V Constructie bankwerker M/V Installatiemedewerkers MA/ Uitvoerder M/V' Werkvoorbereider M/V What do you do? Manpower' Woensdag 8 maart 2006 - Pagina 39 INDUSTRIE Productiemedewerker m/v voor een bedrijf in Kruiningen.Je staat aan de lopende band uienringen te sor teren. De werkzaamheden zijn de ene week in ochtend- en de andere week in middagdienst, daarna twee weken niet. Het is noodzaak dat je beschikt over eigen vervoer. Interesse? Neem dan contact met ons op. Informatie: (0113) 25 25 05, Leon van Giezen, Piet Heinstraat 3, Goes www.tempo-team.nl Altijd al in de nieuwste auto's willen rijden? Dan hebben wij een passende baan voor je. Je hebt minimaal 2 jaar rijbewijs b, beschikt over eigen vervoer en bent flexibel inzetbaar. Creyf's Uitzendbureau Lange Noordstraat 2, Middelburg Tel. (0118) 67 90 40 middelburg@creyfs.nl Van ons mag je meer verwachten www.creyfs.nl UITZENDBUREAU In 1995 is het golfcomplex De Goese Golf gerealiseerd. De 18 holes wedstrijdbaan, aangelegd in een polderlandschap van totaal 75 ha. met fraaie waterpartijen en een weids uitzicht over de polders, is een van de mooiste golfbanen van Nederland. Wij zoeken een «B Wat ga je doen? alle voorkomende onderhouds- en groenwerk- zaamheden op ons golfterrein. Wat heb jij in huis? groenopleiding of de bereidheid om een vakgerichte opleiding te volgen geen 9 tot 5 mentaliteit zelfstandig en in teamverband kunnen werken trekkerrijbewijs is een pre een goed gevoel voor kwaliteit. Wij bieden een zeer uitdagende en afwisselende functie bij een jong, dynamisch bedrijf. Dat alles onder de aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden volgens de CAO Golfbranche. Een schriftelijke sollicitatie kun je binnen 10 dagen richten aan De Goese Golf, t.a.v. de heer G. Rutjes, Krukweg 31, 4465 BH Goes. Telefoon 0113 - 229 557. Mailen kan ook: info@goesegolf.nl Ondersteuning verlenen aan mensen met een ver standelijke beperking. Dat doe je natuurlijk bij Stichting Arduin. Kernbegrippen zijn: autonomie, zelfbepaling, ondersteuning en dialoog. Voor meer informatie over onze organisatie en visie: www.arduin.nl. Ervaringen van huidige leerlingen Supportwerker: Over Support: De opleiding Supportwerker: Toelatingseisen: Solliciteren? Wonen en werken voor mensen met mogelijkheden "Het ondersteunen van mensen, ze stimuleren dingen te ondernemen en ook jezelf ontwikkelen en echt iets kunnen betekenen voor iemand, dat maakt het zo bijzonder." "Natuurlijk leren gaat niet vanzelf, je moet er wel wat voor doen!" "In een team werken is fijn, verschillende invloeden zorgen er voor dat je scherp blijft." "Als ik kijk waar ik aan het begin van de opleiding stond en waar ik nu na 6 maanden sta, kan ik zeggen: ik heb echt al veel geleerd! Natuurlijk leren is erg prettig en in de praktijk leer je ook een heleboel!" Arduin heeft de keuze gemaakt om cliënten te ondersteunen uitgaande van de "Support"-gedachte. Support is gebaseerd op een visie, waarin inclusie, zelfbepaling en ontwikkeling van mensen met een verstande lijke beperking kernbegrippen zijn. Vanuit deze visie hebben zij, als ieder ander, recht op volwaardig burgerschap, inclusief de daarbij gewenste ondersteuning. leert jou op een nieuwe manier cliënten individueel te ondersteu- - nen, in wonen, werken en de dagelijkse zorg, daagt je uit om samen met de cliënt de samenleving te verkennen, is een antwoord op maatschappelijke en beleidsontwikkelingen in de gehandicaptenzorg, is een nieuwe opleiding die in september 2004 voor het eerst gestart is, is "natuurlijk leren": jij bent zelf actief bezig met je leerproces! Tijdens deze erkende 3 jarige BBL-opleiding niveau 4, die in septem ber 2006 weer start, werk en leer je bij Stichting Arduin op basis van een dienstverband als leerling met een leerlingensalaris conform de CAO Gehandicaptenzorg. Het volledige contract ligt tussen de 24 en 32 uur per week en bevat één dag doorbetaalde studietijd. De oplei ding is gezamenlijk ontwikkeld door ROC en de organisaties Arduin, Sherpa en de Maaskringgroep. Het ROC Zeeland verzorgt de opleiding voor Arduin. Minimaal 18 jaar, diploma MavoA'MBO/LBO op C-niveau of een ver gelijkbare opleiding. Daarnaast ben je gemotiveerd om te werken vol gens de supportgedachte en ben je bereid om verantwoordelijkheid te dragen voor je eigen leerproces. Rijbewijs en eigen vervoer is een pré. Vraag het sollicitatiepakket op waarin de specifieke sollicitatiewijze is beschreven, bij PO&O Stichting Arduin (0113-246517/po&o@arduin.nl). In dit pakket vind je ook een informatiefolder over de opleiding. Je solli citatie, volgens de richtlijnen van het sollicitatiepakket, ontvangen wij graag uiterlijk 31 maart 2006. De selectiedagen zijn op 26 en 27 april a.s., dus reserveer deze data alvast in je agenda! Manpower is voor u de kruiwagen naar een vaste baan op mbo en mbo+ niveau. We bemiddelen u naar een direct vast dienstverband bij onze opdrachtgevers. Aan deze procedure zijn voor u, als kandidaat, geen kosten verbonden. Bent u in het bezit van en mbo(+)- of hbo- diploma grijp dan uw kans en meld uzelf aan bij onder staand mailadres. Wij van Manpower geven u meer zekerheid door u een vaste baan te bieden en door gebruik te maken van ons eigen netwerk. Daarnaast zoeken we vanuit u, als kandidaat, en schenken op deze manier veel aandacht aan de persoonlijke voor keur. Vaak geven we meerdere opties en is er tevens goede begeleiding zoals een sollicitatietraining. De baan het zeer afwisselende werk bestaat uit alle voorkomende constructie bankwerkzaamheden zowel in de werkplaats als op lokatie. In deze zelfstandige job fungeer je temidden van ongeveer 10 collega's als technische spil. Jij ervaring in een soortgelijke functie kent de eenvoudige lasmethoden bent gedreven ervaring binnen een technische functie is belangrijker dan een opleiding heb je momenteel een baan als bankwer ker, maar wil graag eens wat anders? Neem dan con tact met ons op. De baan als allround installatiemedewerker ben je verantwoordelijk voor het uitvoeren van diverse werkzaamheden. Voor een groot deel bestaan je werkzaamheden uit het installeren, onderhouden en/of repareren van diverse cv installaties. Je komt te werken in een professioneel team binnen een stabiel bedrijf. Jij mbo-werk- en denkniveau, wanneer je tevens beschikbaar bent voor het uitvoeren van dakwerk zaamheden, riolering- en gootwerken dan is dat een pre. Wij zeer afwisselende werkzaamheden prima pri maire en secundaire arbeidsvoorwaarden. De baan je bent actief bij verschillende klussen en verzorgt de juiste balans tussen tijdsbestekken en kwaliteit. De klanten bestaan uit zowel zakelijke als de particuliere markt wat het werk zeer afwisselend maakt. Jij ervaring als uitvoerder *op zoek naar afwisselend werk in een technische omgeving bij voorkeur woon achtig in Zeeland ervaring als uitvoerder in de aanne merswereld is belangrijker dan een gerichte opleiding. Wij de verdiensten zijn uitstekend te noemen. Jij affiniteit met de installatiebranche is absoluut een must mbo-werk en denkniveau relevante aantoonbare werkervaring in een soortgelijke functie een planmatig werkende persoonlijkheid weet op zelfstandige wijze het overzicht te behouden over meerdere werken een vitale instelling weet van aanpakken draagt zelf oplossingen aan communi ceert gemakkelijk op verschillende niveaus, zowel met particuliere opdrachtgevers, onderaannemers als met collega's collegiale en nuchtere instelling werkvoor bereider, maar in een andere branche? Reageer dan toch, dan bekijken wij de uitgebreide mogelijkheden bij onze opdrachtgevers! Contact Manpower Middelburg, Lange Noordstraat 26, (0118) 64 29 10, e-mail: danny.houtzager@manpower.nl. www.manpower.nl 250.000 Mensen In Nederland hebben diebetos onder dat *o het roll weten. Daarom xou iedereen de Diabetea Risico Tut moeten doen op www.diabetesfonds.nl of bel 0800 -5768123 "V/ Diabetes Fonds

de Faam | 2006 | | pagina 39