dé Weekkrant De Faam Ri R F Woensdag 8 maart 2006 - Pagina 31 Vervolg van pagina 30. Gemeenteraad 16 maart 2006 19.30 uur Te behandelen punten: 1afscheid van de wethouders - toespraak burgemeester Anneke van Dok - van Weele - toespraak gemeentesecretaris Ton Pronk - dankwoord wethouder Piet van der Maden - dankwoord wethouder Leny Poppe - de Looff 2. installatie van de raadsleden peri ode 2006-2010 - toespraak burgemeester Anneke van Dok - van Weele INGEDIENDE AANVRAGEN: (bekendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) De volgende aanvragen om te bou wen en/of te slopen zijn ingediend: A) Aanvraag Lichte bouwvergun ning: 1uitbreiden woning Wilhelmina Druckerlaan 12 2. uitbreiden woning Wilhelmina Druckerlaan 14 3. uitbreiden woning Westerzicht 331 4. plaatsen reclamezuil Edisonweg 2 5. plaatsen reclameobject Rosenburglaan 315-343 B) Aanvraag Reguliere bouwvergun ning: 1verbouwen van de voorgevel Gildeweg 1 3 2. plaatsen 1 hoogspanningsmast nr 14 N inclusief opstijgpunt Krukweg/Koedijk 3. plaatsen opstijgpunt onderaan HS-mastMl Scheeweg 4. plaatsen reclameobject Wolstraat 74 C) Aanvraag Sloopvergunning: 1slopen asbesthoudende materia len Breitnerlaan 3-11,15-25, 29-33, 4-8, 12, 30-32 en 36 en Tooroplaan 4,6, 10, 12, 16, 18,22, 3-13, 17- 23, 27-31 De publicatie van de ingediende aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen deze aanvragen kun nen geen bezwaarschriften worden ingediend. Het is mogelijk dat de tekeningen, waarop de vergunning wordt verleend, afwijken van de ingediende aanvraag. VERLEENDE BOUW-, SLOOP- en GEBRUIKSVERGUNNIN GEN In de afgelopen periode zijn de vol gende vergunningen verleend: 1gebruiken buurthuis Nagelenburgsingel 2 23-02-2006 2. plaatsen fundatie voor een silo Europaweg Zuid 2 H 27-02-2006 3. plaatsen dakkapel Nieuwe Vlissingseweg 131 27-02-2006 4. wijzigen gevel Scheldestraat 86 28-02-2006 Tegen deze besluiten (vergunningen) kan door een rechtstreeks belang hebbende binnen de termijn van 6 weken na de dag van verzending van de vergunning (dus niet de datum van publicatie), schriftelijk bezwaar worden gemaakt bij het college van burgemeester en wethou ders. De verleende vergunningen met bijbehorende tekeningen kunnen na een telefonische afspraak met de medewerker Publiekszaken (487339) worden ingezien. WELSTANDSCOMMISSIE De welstandscommissie vergadert in het openbaar eens in de veertien dagen op een donderdag. De stuk ken ter Behandeling moeten uiterlijk één week voor de vergadering (woensdagmiddag uiterlijk 17.00 uur) bij bouw- en woningtoezicht ingediend zijn. U kunt de behandel de bouwplannen vanaf dinsdag voorafgaand aan de vergadering, raadplegen op www.vlissingen.nl/welstandscom- missie. De agenda is dan ook in te zien in net stadhuis, Paul Krugerstraat 1De data van de vol gende welstandsvergaderingen zijn 9, 23 maart en 6 april 2006. STRUCTUURPLAN EDISONGE- BIED Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken bekend, dat met ingang van 9 maart 2006 voor een ieder gedurende zes weken (t/m 19 april 2006) ter inzage ligt in de ublieksbalie van het stadhuis, Paul rugerstraat 1Vlissingen, het door de gemeenteraad in zijn vergadering van 23 februari 2005 vastgestelde 'Structuurplan Edisongebied'. P' Dit plan beschrijft de ontwikkeling op hoofdlijnen van het gebied, globaal omsloten door het Kanaal door Walcheren, het bedri|ve Edisonpark. de spoorlijn Vli Roosendaal en de zui binnenhavens. bedrijventerrein iin Vlissingen dzijd> de VOORKEURSRECHT GEBIED 'STRUCTUURPLAN EDISONGE BIED' Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken bekend, dat de gemeenteraad op 23 februari 2006, op grond van het bepaalde in artikel 2 van de Wet voorkeursrecht gemeenten, heeft besloten om gron den aan te wijzen, waarop de arti kelen 10 t/m 24, 26 en 27 van de Wet voorkeursrecht gemeenten van toepassing zijn. Om te voldoen aan artikel 4 van de Wet voorkeursrecht gemeenten maken wij tevens bekend, dat, met ingang van 9 maart 2006, voor een ieaer ter inzage ligt het besluit van de gemeenteraad met bijbehorende bescheiden tot het vestigen van het voorkeursrecht op een aeel van de ironden (westzijde Edisonweg) in iet gebied van het 'Structuurplan Edisongebied', zoals dat op 23 februari 2006, op grond van artikel 7 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, door de gemeenteraad is vastgesteld. Dit besluit bestaat uit een kadastrale tekening met daarop aangegeven de onroerende zaken waarop een voor keursrecht wordt gevestigd, een lijst van kadastrale nummers van de aan gewezen onroerende zaken met ver melding van grootte en eigenaars en beperkt gerechtigden, en ligt ter inzage in het stadhuis van Vlissingen, Paul Krugerstraat 1 Vlissingen. Het voorkeursrecht op de desbetref fende percelen treedt daags na de datum van publicatie, (8 maart 2006) in de Nederlandse Staatscourant in werking, dus op 9 maart 2006. De eigenaren en beperkt zakelijk gerechtigden met betrekking tot de aangewezen percelen hebben één dezer dagen afzonderlijk bericht ont vangen. Bezwaar en beroep Ingevolge de Algemene wet bestuurs recht Kunnen belanghebbenden gedurende een termijn van zes weken na publicatie in de Nederlandse Staatscourant, waarin de nederleqginq bij de gemeente ter inzage bekend is gemaakt, een bezwaarschrift indienen bij de Gemeenteraad van Vlissingen, Postbus 3000, 4380 GV Vlissingen. Het bezwaarschrift moet worden ondertekend en moet tenminste bevatten: a. de naam en adres van de indie ner; b. de dagtekening c. een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar gericht is; d. de gronden van bezwaar. Indien een belanghebbende een bezwaarschrift heeft ingediend kan diegene tevens een verzoek om een voorlopige voorziening indienen bij de Voorzieningenrecnter van de Arrondissementsrechtbank, sector bestuursrecht, te Middelburg. VESTIGING KANTOOR STU ART MAKKERSTRAAT 17 Op grond van artikel 3 van de voor schriften van de 'Regeling huisver bonden beroepen en bedrijven' maken wij het volgende bekend. Mevrouw Barri-Geldof heeft verzocht om in haar woning Stuart Makkerstraat 17, administratieve werkzaamheden te verrichten ten behoeve van een hoveniersbedrijf. Dit verzoek voldoet aan de voor schriften, gesteld in artikel 3 van de genoemde regeling. Wij zijn dan ook voornemens de gevraagde vrijstelling te verlenen. Daartoe leggen wij de op deze aan vraag betrekking nebbende stukken gedurende een periode van zes weken ter inzage van 8 maart 2006 t/m 19 april 2006. Gedurende deze ieriode kunnen belanghebbenden un zienswijze indienen bij ons col lege. hi NOTA ARCHEOLOGISCHE MONUMENTENZORG WAL CHEREN 2006 Burgemeester en wethouders maken bekend, dat de gemeenteraad op 26 januari 2006 de 'Nota archeologi sche monumentenzorg Walcheren 2006' met de daarbij behorende archeologische verwachtings- en beleidsadvieskaart Walcheren 2006 heeft vastgesteld. Met de vaststelling van deze nota heeft de gemeente raad ook ingestemd met het oprich ten van de Walcherse Archeologische Dienst (WAD). De gemeenteraden van Veere en Middelburg hebben eveneens met de nota en de oprichting van de WAD ingestemd. Met deze nota beschikken de gemeenten op Walcheren over een duidig gemeentelijk archeologisch beleid en een eigen archeologische dienst. De besturen van de gemeen ten zijn nu zelf bevoegd keuzes te maken in de wijze, waarop archeo logie wordt betrokken in ruimtelijke planvorming (bijv. bouwplannen, ruimtelijke visies, structuur- en bestemmingsplannen) en bij zich aandienende bodemverstoringen (bijv. aanleggen riolering, onder grondse leidingen). De nota met bijbehorende stukken is bij de publieksbalie in het stadhuis vanaf 9 maart 2006 in te zien. WET MILIEUBEHEER Terinzagelegging besluit (toe voegen 2 voorschriften) Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken het volgende bekend. Wij hebben aan de verleende ver gunning voor het tankstation, inclu sief LPG opslag en aflevering, en autowasinstallatie, gelegen aan de President Rooseveltlaan 731 te Vlissingen twee voorschriften toege voegd. De vergunning is verleend aan Esso Nederland b.v. te 's- Gravenhage, gedateerd 11 novem ber 1985, boekingsnummer Kru/VROM/8152. Deze toe te voegen voorschriften - beperken de aflevering (doorzet) per kalenderjaar aan LPG tot maxi maal 1000 m3 - verplichten de vergunninghouder na afloop van elk kalenderjaar een opgave te doen van de in het vooraf gaande kalenderjaar afgeleverde hoeveelheid LPG. Dit betreft een wijziging en actualisa tie van de vergunning zonder dat daartoe een verzoek is gedaan. Onze bevoegdheid tot aanpassing vindt u in artikel 8.22 en 823 van de Wet milieubeheer. Op een dergelijke wijziging en actu alisatie is paragraaf 3:4 van de Algemene wet bestuursrecht van toe passing. Periode van inzage/ locatie van inzage. Ons besluit, aangevuld vanwege een ingediende zienswijze ligt van 8 maart 2006 tot en met 1 9 april 2006 (gedurende 6 weken) elke werkdag tijdens openingstijden ter inzage in het stadhuis, Paul Krugerstraat 1Op afspraak kunt u de stukken ook op donderdagavond tussen 17.00 uur tot 20.00 uur inzien, telefoon 0118- 487339 of 0118-487300 (e-mail whe@vlissingen.nl. Desgewenst wordt er onder kantoortijden door de afdeling Milieu aan de Vredehoflaan 950 een mondelinge toelichting gegeven op de voornoemde stukken. Daar kunt u ook het bedrijfsmilieu- dossier inzien. beroepschrift tegen de aanpassing indienen bij de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raacf van State, Postbus 20019, 2500 EA 's- Gravenhage. Beroep kan alleen wor den ingesteld door degene die tijdig zienswijzen heeft ingebracht tegen het ontwerpbesluit. Op deze regel bestaan 2 uitzonde ringen: a. Het beroep beperkt zich tot de eventuele wijzigingen in de beschik king die afwijken van het gepubli ceerde ontwerp. b. Betrokkene kan redelijker wijs niet worden verweten geen zienswijze over de ontwerpbeschikking te heb ben ingediend. Benadrukt wordt, dat hoewel ieder een gelegenheid heeft gehad ziens wijzen over de ontwerpbeschikking in te brengen, het recht van beroep alleen toekomt aan degene die een rechtstreeks belang heeft bij de beschikking. Tegelijk met het beroep kunt u een verzoek indienen tot het treffen van een voorlopige voorziening bij de voorzitter van de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State. Onze beschikking wordt niet van kracht voordat op een dergelijk ver zoek is beslist. COMMISSIE NAAMGEVING. Thema's gevraagd voor benoeming van straatnamen De commissie naamgeving is door het college van burgemeester en wet houders ingesteld om advies uit te brengen over het toekennen van namen aan delen van de openbare ruimte, zoals straatnamen. De com missie wenst bewoners te betrekken in het benoemen van thema's en straatnamen. Voordat straatnamen kunnen worden benoemd moeten thema's worden vastgesteld waar de namen van de nieuw te benoemen straten in moeten passen. De gemeenteraad stelt de thema's uitein delijk vast. Na vaststelling door de gemeenteraad van het thema wor den inwoners in de gelegenheid gesteld concrete voorstelfen in te die nen voor de te benoemen nieuwe straatnamen. De commissie stelt Beroepsmogelijkl Belanghebbenden ku lijkheid unghebbenden Kunnen tot en met 19 april 2006 een gemotiveerd naamgeving bewoners van Vlissingen in de gele genheid thema's aan te dragen voor: - het benoemen van straatnamen in het masterplan Dokkershaven in het nieuwbouwplan van Souburg-Noord. Beide stedenbouwkundige plannen liggen in het stadhuis ter inzage. Voorstellen kunnen tot en met 19 april 2006 worden ingediend bij de gemeente Vlissingen, directie grond gebied, t.a.v. F. Slager, Postbus 3000, 4380 GV VLISSINGEN, of per e-mail: fsr@vlissingen.nl. Vlissingen, 8 maart 2006 Burgemeester en wethouders van Vlissingen, Postbus 3000, 4380 GV VLISSINGEN Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen de nieuwspagina 'Blauw geruite kiel' elders in dit blad en www.vlissjngen.nl TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u tijdens openingstijden inzien bij de centrale publieksbalie van het gemeentehuis, Traverse 1 te Domburg. Openingstijden van de balie zijn van maandag t/m vrijdag dagelijks van 09.00 tot 16.00 uur. Op donderdag tot 19.00 uur (met uitzondering van Burgerlijke Stand zaken). BEZWAAR/BEROEP/VOOR LOPIGE VOORZIENING Volgens de Algemene wet bestuurs recht kunnen belanghebbenden bezwaar maken tegen overheidsbe sluiten (dus ook tegen bouwvergun ningen en vrijstellingen). Dat moet schriftelijk, gemotiveerd en onderte kend gebeuren. Het bezwaar moet uiterlijk worden verzonden (per tpg- post) op de laatste dag van ae in de publicatie genoemde termijn. U moet uw bezwaren richten aan het bestuursorgaan dat de beslissing heeft genomen: het college van B W, de burgemeester of ae gemeen teraad. Naast het indienen van een bezwaarschrift kunt u de voorzienin- genrechter van de Rechtbank, sector Bestuursrecht, in Middelburg ook verzoeken een voorlopige voorzie ning te treffen als er sprake is van spoed. Hiervoor zijn griffierechten verschuldigd. Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 8109, 4330 EC Middelburg. Informatie: (0118) 555 444. AANVRAAG MONUMENTEN VERGUNNING Er is een aanvraag binnengekomen om vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 voor: Veere - het restaureren van de Campveerse Toren Kaai 2-4-6 De aanvraag ligt van 9 t/m 22 maart 2006 voor iedereen ter inza ge. Tijdens deze periode kunt u schriftelijke zienswijzen over de plannen indienen bij het college. BOUW/SLOOP/AANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouw-/sloopvergun ning zijn ingekomen voor: Aagtekerke - het plaatsen van een overkapping mestopslag Plompertweg 2; - het gedeeltelijk slopen van een woning Rijsoordselaan 14; Domburg - het slopen van een woning Prinsepark 4; - het wijzigen van een vergunning voor het oprichten van een overdekt terras Weststraat 22; bouwen van een berging Domburgseweg 42; - het aanleggen van elektra en pers leiding Schelpweg; Grijpskerke - het vernieuwen van een schuur Mariekerkseweg 30; - wijzigen van vergunning voor het plaatsen van een plantenkas Poppendamseweg 3; Koudekerke - het slopen van een vakantiehuis Dishoek 1 2; - het vernieuwen/veranderen van een dak Nolleplaatlaan 20; Meliskerke het slopen van een stal Ra pen burg weg 22; - het vergroten van een stal Krommenhoekseweg 2; Oostkapelle - het vergroten van een woning Domburgseweg 56; - het vergroten van een woning Park Reygersbergh 25;( 1 e fase) - het plaatsen van een appartuurkast Strandweg; - het aanleggen van elektra en pers leiding Duinweg; Serooskerke - het plaatsen van een sanitairge- bouw Oostkapelseweg 87; Veere - het vergroten van een woning Wagenaarstraat 33; Vrouwenpolder - het plaatsen van een pui onder bestaand balkon Breezana 65; Westkapelle - het veranderen/vergroten van een woning Jakob Brasserstraat 35' - het plaatsen van een dakkapel Weverijstraat 10; - het bouwen van een schuur Koestraat 7; - het wijzigen van een vergunning voor het vergroten van een vakantie huis Joossesweg 148; Lees verder op pagina 32.

de Faam | 2006 | | pagina 31