Eén keuken in Middelburg voor alle zorg-instellingen met de opening Gefeliciteerd! dé Weekkrant De Faam Wedden dat we ook u verbazen? Indoor speeltuin Zwierelantijn van harte gefeliciteerd! De Maessloot 2B - 2231 PX Rijnsburg - Tel 071-4026747 - www.joravision.com Indoor speeltuin Woensdag 8 maart 2006 - Pagina 22 Praktijk voor Holistische Therapie Reflexologie Aromatherapie Magnetiseren Reiki Stoelmassage Bach-Remedies Reflexzone Therapie: speciale massagetechniek toegepast op de voeten, goed voor: o.a. ADHD, burn-out, migraine, spier- en gewrichtsklachten, overgangsklachten, PMS en depressie. Introductiekorting: van 42,50 voor 35,- Vergoeding via zorgverzekeraars mogelijk Petra Blanke, Middelburg 0118-611013 pblanke@zeelandnet.nl Lid V.N.R.T. MIDDELBURG - De nieuwe keuken van Zorgstroom aan de Middelburgse Diodeweg kan in de toekomst vijftien honderd in plaats van zeshon derd maaltijden bereiden. De keuken bereikt een groot aan tal instellingen. Die kunnen in het nieuwe systeem a la minu te leveren. De al vaak gelau werde meesterkok Sjaak Jobse zwaait er de scepter. Na de opening werken er 25 men sen. Het was de wens van Zorg stroom om met zoveel moge lijk zusterorganisaties verbon den te sluiten. Een gezamen lijke keuken is daar een spre kend voorbeeld van, meldt janny de Leeuw van Zorg stroom. Volgens dat lid van de Raad van Bestuur van Zorg stroom past dit initiatief ook in het gemeentebeleid van Middelburg. De maaltijden worden in de keuken bereid en vervolgens gedistribueerd naar de diverse locaties. Daar worden ze op gewarmd. Voor dit systeem - aldus De Leeuw - is gekozen omdat niet overal dezelfde eettijden zijn. Chefkok lobse blijft bij zijn eerdere ideeën om lokale en verse producten te gebruiken bij de bereiding van zijn hoogstandjes. Con cessies noemt hij 'uitgeslo ten'. Walcheren heeft er een nieuwe attractie bij. Op het terrein van Camping Westhove in Aagtekerke werd vorige week de indoor speeltuin Zwierelantijn geopend. Zwierelantijn is met vijfentwintigduizend ballen, onnoemlijk veel meters soft- steigers, enorme glijbanen, een heuse rodelbaan en een uitkijktoren vanwaar je bij helder weer de Sardijntoren van Vlissingen kunt zien, een feest voor ieder kind. De hele indoor speeltuin is ingericht in een 'onderwatersfeer' die helemaal past bij de waterrijke omgeving. "Kinderen tot en met 12 jaar kunnen zich in de Zwierelantijn helemaal uitle ven, met klimmen, klauteren, rollen, glijden en tuimelen", vertelt Jacco Leijdekkers. "De indoor speeltuin is uitermate veilig en bekroond met het veiligheidskeurmerk. Voor de allerkleinsten tot vier jaar is er een aparte 'peuterzone', waar ouders hun peuters goed in de gaten kunnen houden. De wat grotere kinderen kunnen hun eigen weg zoeken in het labyrint van klimrekken, tunneltjes, ballen en netten. Alles is voorzien van soft bekleding en kussens en de niveauverschillen zijn nooit hoger dan ongeveer een halve meter. En wie durft kan een kijkje nemen in het spookhuis." Ouders kunnen heerlijk achterover gaan zitten of een kran tje lezen in het 'Strandjutterscafé', terwijl de kids zich uit stekend vermaken. Wie honger heeft gekregen van al dat zwieren en zwaaien kan voor een leuke prijs nog gezellig een hapje eten in het aangrenzende familierestaurant. Hiervandaan is er een leuk zicht in de speeltuin. Voor kinderfeestjes zijn er drie leuke arrangementen met tot de verbeeldingsprekende thema's als 'Duncan Feest Beest', 'Zeesterren Feest' of Zwiers Verjaardagsfestijn de Luxe. En ook voor schoolreisjes heeft de Zwierelantijn verschillende mogelijkheden. Zwierelantijn is nu nog op woensdag- en vrijdagmiddag en in het weekend geopend. Vanaf 31 maart kan er iedere dag geravot worden. In de periode van 15 juli tot 15 augustus is Zwierelantijn alleen geopend voor bezoekers van Camping Westhove. De indoor speeltuin is gelegen aan .de Zuiverseweg 2 in Aagtekerke en telefonisch bereikbaar via 0118-581809. Kijk voor meer informatie ook eens op www.zwierelantijn.nl Rabobank Bouwbedrijf Kambier bv Postbus 41 4370 AA Koudekerke Karreveld 8 4371 GA Koudekerke tel. 0118-55 31 28 fax 0118-55 31 27 info@kambier.nl www.kambier.nl De Zompe 32 4353 RT SEROOSKERKE (W) Tel. 0118-576077, fax 0118-576066 E-mail: roelse@roelseelektrotechniek.nl Internet: www.roelseelektrotechniek.nl ttnmym O Klimaattechniek Elektrotechniek Meet- regeltechniek Beveiligingstechniek Service onderhoud Sanitair Technisch Beheer Dakwerk Postbus 19, 4460 AA Goes TeL 0113 23 16 30 info#synto.nl, www.synto.ni syntcf II LUU Bouwbedrijf Kambier heeft jarenlange ervaring met de meest uiteenlopende en veeleisende projecten.Van een kleine aanbouw tot de nieuwbouw van een woon/winkelcomplex: onze gemotiveerde en hoog-gekwalificeerde medewerkers zien iedere klus als een uitdaging. Maar Kambier gaat nog verder. Samen met u zoeken we bouwkundige en financiële maatoplossingen. En we denken actief en creatief mee over indeling, vormgeving en functionaliteit. Keer op keer slaagt Kambier erin een project een onverwachte meerwaarde te geven. Wedden dat we ook u verbazen? De grootste bónk vooi hef midden- en kleinbedrijf feliciteert de familie leijdekkers met de opening van indoor speeltuin Ook voor uw onderneming staan wij graag klaar. Onze adviseurs zijn van alle markten thuis. Wij helpen u graag verder. Bel uw Rabobank of kijk op www.rabobank.nl Het is tijd voor de Rabobank HHBHI Camping Westhove Zuiverseweg 2 Aagtekerke Telefoon 0118-581809 www.zwierelantijn.nl

de Faam | 2006 | | pagina 22