30* Christmas Party MAGAZIJNVERKOOP! Bonnenboekje politie Zeeland staat op scherp Zie ginds komt de stoomboot... Zeeuwse energiegebruiker honkvast c®9? Extra voordeel Jan Willem Simons Tijdschriften on-line via service bibliotheek Maandmenu €23,50 WGGGNGR huis-aan-huiskranten Strandwandeling Vrouwenpolder Snuffelmarkt in Baskensburg vrijdag 17 december Amnesty-kraam in Middelburg Postkantoor van Middelburg-Zuid sluit de deuren Rommelmarkt in Palet Middelburg KHN roemt Veerse afdeling Voor eén euro met de bus mee D.E. Roodmerk Weekkrant voor Walcheren IMieuws Kunstuitleen Middelburg gaat helemaal niet dicht Zeeuws Orkest begint nieuw concertseizoen Regio Dossier: expert Kamperman Overal gezocht, zwemlessen in Midden-Zeeland bij Expert gekocht In verwachting? zie pag 9 kaarten in de voorverkoop op de bekende adressen www.dehooizolder.nl 25 26 NOVEMBER SPECTACULAIRE lage prijzen! VLISSINGEN HET STATION Iv-T yfees- en \isgerechten Klassiek wildtrio m 18,75 Haas, hert konijn Tournedos trio Kangeroe, struisvogel parelhoen 15,75 GRATIS KLEURADVIES! heel hard de ChsferJchetQ \hrvj ryd - lee Schaf, ~oe zou minfbens loo x heen eh Weer ^moef-en, rnMr jiiSgigSSs rt) o -n, U begint met 2 gegratineerde H OCClfé j oesters met zalmfilet, en ee otGianO S heerlijk gerookte paling www.stefanos.nl Qan volgt een drieluik Woensdag 17 november 2004-47 Advertentieverkoop: (0113) 274 000 Redactie (0113) 274 023 Bezorgklachten: (0113) 274 093 (0118) 418 019 van scampi, gebakken zalm en tongfilet Als nagerecht krijgt u een chocolade ijstruffel met advocaat en slagroom' LANGE NOORDSTRAAT 20 - MIDDELBURG - TELEFOON: 0118 - 61 33 73 VROUWENPOLDER - Wan delsportvereniging 't Zand uit Middelburg houdt zaterdag (20 november) een stran- dwandeltocht. Deelnemers lopen naar keuze afstanden van vijf. tien, vijftien, vijfentwintig of veertig kilome ter. Er zijn routes naar Domburg (vijfentwintig kilometer) en Westkapelle (veertig kilome ter). Het startbureau is tussen 8.00 en 17.00 uur open in Strandpavil joen Breezand op het strand aan de Vroonweg in Vrouwenpol der. Meer informatie: 01I8- 637572 VLISSINGEN - In sporthal Baskensburg in Vlissingen wordt zaterdag 20 november een groots opgezette rommel markt gehouden. Vanuit ruim honderd kramen bicden particu lieren een ruime variatie aan ge bruikte goederen aan. De keus is 's morgens vroeg het grootst. De snuffelmarkt kan tussen 9.00 en 16.00 uur bezocht worden. (advertenties) (Openingstijden: do 8.30 -17.00 uur/ vrij. 08.30 -15.00 uur) 2 dagen lang profiteert u van onze leegverkoop van gebruikte rollators, rolstoelen, scootmobielen, etc. voor spectaculair Let op! Deze occasion verkoop is éénmalig en op op' Innsbruckweg 168 Rotterdam Tel.: (010) 262 05 47 www.care2move.nl Arcol Care2Move, Van Breugel Care2Move, Breva Care2Move, Jeremiasse Care2Move, Ligtvoet Care2Move Tel.: 0118-465909 Vraag naar onze voorwaarden JE MAAKT HET MET FIXET Wiigenhoekweg 2 Serooskerke Tel. 0118-591473 Janny Kousemaker Kleur- interieuradviseuse T&litie rtfoet vtog «f75:000 Jboeteó voor jpwehsftte VLISSINGEN - De parkeer wachter kende geen pardon. De bon ging gewoon achter de ruitenwisser. Cardioloog A. Zimmerman heeft er maar één term voor: "Belachelijk." De arts kreeg, terwijl hij oud-ve teranen naar de herdenking van de bevrijding in Vlissingen begeleidde, een boete voor foutparkeren. "Ik moest mijn auto met reanimatiekoffer zo MIDDELBURG - Amnesty International is zaterdag 27 no vember weer met een kraam op de Markt in Middelburg te vin den. Er worden kaarten en kaar sen verkocht en voorbijgangers kunnen petitielijsten onderteke nen. MIDDELBURG - Nog een maand en dan valt het doek voor het Middelburgse post kantoor aan de Thibautstraat in de wijk Zuid. Een deel van de diensten wordt overgeno men door het TPG Post Serv icepunt in de nieuwe super markt EM-TÉ in de J. van Reigerbergstraat. Het postkantoor was niet langer rendabel, laat TPG Post weten. Daarom sluiten de deuren voor goed op vrijdag 3 december. Het nieuwe servicepunt in EMTÉ opent woensdag 8 december. Het TPG Post Servicepunt neemt niet alle taken van het ou de postkantoor over. Consumen ten kunnen er terecht voor post zegels, het versturen van pakket ten en aangetekende zendingen en het afhalen van pakketten. Verder zijn er strippenkaarten, telefoonkaarten en Bon Cadeau bonnen te koop. Het dichtstbij zijnde postkantoor dat alle dien sten biedt is te vinden aan de Lange Noordstraat in Middel burg. MIDDELBURG - Wijkvereni- ging Middelburg-Zuid houdt za terdag (20 november) een snuf felmarkt in wijkcentrum Het Pa let Toegang gratis tussen 9.00 en 12.00 uur. dicht mogelijk bij de vetera nen parkeren voor het geval iets zou gebeuren. Ja, hij stond op de stoep." Bijna honderd oud-strijders to gen afgelopen woensdag naar Vlissingen voor de herdenking. Drie artsen zorgden voor de be geleiding. "Die mannen zijn ge middeld tachtig jaar oud", vertelt Zimmerman. Om bij calamitei ten hulp te bieden had de arts ap paratuur in zijn auto. Die par keerde hij op de stoep. "In de omgeving was geen enkel par- keerplekje vrij." Achter de ruit van de auto legde de cardioloog een bord met daarop de medede ling dat hij als arts verbonden was aan de herdenking. Zimmer man rekende op clementie van een eventuele agent of parkeer wacht. Het mocht niet baten. "Vijfenveertig euro", verzucht Zimmerman. Omstanders en deelnemers praatten als Brug man, maar de parkeerwacht bleef bij zijn besluit. De cardio loog gaat in beroep. ...lees verder op poginct 14: Po litie Zeeland moet nog 75.000 verkeersboetes uitschrijven.. VEERE - De Koninklijke Horeca Nederland (KHN)heeft haar Veerse afdeling uitgeroepen tot 'Beste Afdeling van 2004'. Het landelijk bestuur van de belangenvereniging voor ondernemers in de horeca vindt Vcerc een goed team, maar roemt vooral de acti viteiten die voor een beter imago van de horeca moeten zorgen.De Afdeling Veere neemt deel aan de kwal- titeilskring van de gemeente V ecre en v er te gen w o o r d i gt de horeca in het Economisch Platform, het adviesorgaan van liet College van Gedepu teerde Staten en de gemeen teraad. Er worden politieke en internationale contacten onderhouden, waaronder een uitwisselingsproject met ho recabedrijven in het Vlaamse Gent. Behalve een beker en een oorkonde kreeg het be stuur van de Veerse afdeling van KHN eigen briefpapier, waarop de vermelding tot Beste Afdeling prominent naar voren komt. Vorig jaar koos KHN vooi- het eersteen 'Beste Afde ling'. Toen viel Baarn/Soest in de prijzen. MIDDELBURG - De energie markt is sinds 1 juli geliberali seerd. Leveranciers van gas en stroom moeten daardoor strij den om de gunst van de consu ment. Mensen kunnen zelf kie zen bij wie zij hun gas en licht inkopen. Pais Prop, directeur bij het Zeeuwse energiebedrijf Delta, maakt een voorlopige balans op na vier maanden concurrentie. Door Erik van Bostelen De Zeeuwse energiegebruiker is loyaal. Dat is de voornaamste conclusie van Prop. Terwijl over het hele land ongeveer vier pro cent van de energiegebruikers is overgestapt naar een andere le verancier is Delta na 1 juli nog geen procent van zijn klanten kwijtgeraakt. Prop: "Er zijn wel acties van concurrenten, maar de loyaliteit is groot. Mensen willen graag alles in één pakket. En het netwerk blijft van Delta, ook als je een andere energieleverancier kiest. Daarnaast levert Delta ook water, milieudiensten, radio- en televisiesignalen en internet via de kabel. Verder zijn de prijsver schillen zo klein dat het mensen niet veel uitmaakt. Belangrijker is dat het product betrouwbaar is." Om de kleingebruikers aan zich te binden, biedt Delta zijn klan- Consumenten kunnen sinds juli van dit jaar zelf kiezen waar hun energie vandaan komt. (foto: Dennis Rijsbergen) ten een keuze uit drie pakketten. En zo'n 56 procent heeft al een keuze gemykt. De meerderheid MIDDELBURG - Openbaar vervoer bedrijf Connexxion houdt de hele maand decem ber een tariefactie op de stads diensten in Middelburg en Vlissingen. Voor één euro kun nen reizigers 's avonds en in het weekend reizen. Doel van de actie is meer reizi gers in de bus te krijgen. De ac tie geldt op de lijnen 55 tot en met 62. Het kaartje is geldig vanaf 18.00 uur 's avonds en ge durende het hele weekend. Het kaartje is voor een enkele reis. Om te zorgen dat er voldoende aanbod is, wordt op lijn 56 op zaterdagavond een grote bus in gezet. Als de actie aanslaat, overweegt Connexxion om deze in 2005 voort te zetten en even tueel uit te breiden. heeft gekozen voor een driejarig contract, het zogenoemde Delta Extra-pakket. Dit pakket biedt verschillende voordelen. Zoals een éénmalige korting van maxi maal 155 Euro. Maar de klant verliest dan wel de mogelijkheid om snel over te stappen naar een VLISSINGEN - Bij de biblio theken in Vlissingen en Sou burg kunnen artikelen uit di verse tijdschriften worden be keken via het internet. De nieuwe service van de biblio theken is gratis te gebruiken. In de Tijdschriftenbank zijn de volledige teksten te lezen van Vrij Nederland. Opzij, Quote, Elsevier en FEM Business. De tekst kan ook uitgeprint worden. In het systeem zitten de artikelen ander energiebedrijf. Bijvoor beeld als de tarieven voor gas en elektriciteit daar veel lager blij ken te zijn. Die situatie lijkt zich op het moment echter niet voor te doen. ...lees verder op pagina 3... van opinieblad Elsevier en FEM Business vanaf mei 1999. Het tijdschrift Quote, bekend van de jaarlijks verschijnende lijst van de 500 rijkste Nederlanders, is vanaf 31 januari 1996 te bekij ken. De opiniebladen Vrij Nederland en Opzij zijn respectievelijk vanaf januari 2004 en januari 2005 te lezen. Nieuwe artikelen worden toegevoegd. Behalve de Tijdschriftenbank is er ook een Krantenbank. VLISSINGEN - Sint Nicolaas is sinds zaterdag weer in het land. Dat betekent pepernoten, kadootjes, lange gedichten en zingende kinderen. De goedheiligman had het bijzonder druk op Walcheren, want er waren zaterdag maar liefst twee intoch ten voor hem gepland. In Vlissingen stonden de verwachtingsvolle kinderen vanaf 13.00 uur te wachten bij de Koopmanshaven. Daar werd hij verwelkomd door burgemeester Anneke van Dok-van Weel. Na een feestelijke tocht door het centrum bezochten Sint en Piet ook het winkelge bied. Komend weekend wordt Sinterklaas nog onthaald in ver schillende Walcherse dorpen, (foto: Manfred Berrevoets). Zie ook de foto-reportage over de Middelburgse intocht op pagina... C1000 Vlissingen C1000 DE KOK Hermesweg 25 Singel 6 4382 ND VLISSINGEN 4357 BW DOMBURG met GRATIS boek van Carry Slee 3 pakken in J».»

de Faam | 2004 | | pagina 1