Lampsinshuis wordt mogelijk Maritiem Museum Vlissingen Blöf in De Piek September '80 in De Paraplu Rock in De Belt Kees Slager laat zeven vrouwen hun levensverhaal vertellen m 14 DECEMBER T/M 20 DECEMBER IN MIDDEN ZEELAND De gemeente Vlissingen bekijkt de mogelijkheid om in dit pand een maritiem museum te vesti gen. De collectie van het Stedelijk Museum ver huist dan naar het Lampsinshuiscomplex. Om het publiek vast te laten wennen aan de nieuwe lokatie is het Lampsinshuis zondag tussen 11 en 16 uur geopend. In het Vlissingse poppodium De Piek treedt aan staande vrijdag de Zeeuwse Nederlandstalige rockband Blöf op. Het concert begint om 20.30 uur. GELEZEN September '80, één van de oudste Zeeuwse rockbands, treedt op zaterdag 16 december op in buurthuis De Paraplu in Vlissingen. De avond begint om 21.45 uur met het optreden van een nog onbekende support-act. Het concert van September '80 begint rond 23 uur. uv o i i*i Woensdag 13 december 1995 DE FAAM - DE VLISSINGER 9 Uï ig? Uf ®S» Ifiï Blöf in het Veerse Meer. Blöf bestaat sinds eind 1992. Na wat optredens in de provin cie en het maken van een demo kwam de band al snel in een stroomversnelling terecht. In februari van dit jaar doopte de band hun eerste cd Naakt onder de Hemel. Door de cd viel de band op in het Hilver- sumse en ze werden vervol gens ook op de nationale radio gedraaid. Onlangs tekende de band een platencontract bij EMI, die hun eerste cd opnieuw uitbracht en binnenkort een aantal singel-cd's uitbrengt. Maandag wordt een eerste aanzet gedaan om van het Lamps inshuis een maritiem museum te maken. Het is de bedoeling van het Vlissingse gemeentebestuur om het huidige museumbeleid te veranderen. Het huidige Stedelijk Museum heeft, volgens de gemeente, een onduidelijk profiel en richt zich op te veel onderwerpen. Vlissingen heeft een eeuwenlange band met de zee. Het is de enige oude stad in Nederland die nog direct aan de Noordzee ligt. Het Lampsinshuiscomplex bestaat uit drie panden. Het Lamps inshuis zelf is één van de weinige grote zeventiende-eeuwse panden die bewaard zijn gebleven. Het pand was het kantoor en woonhuis van de familie Lampsins, ooit één van de belangrijkste rederfamilies van de Republiek der Zeven Provinciën. Sinds het begin van de achttiende eeuw is het een kantoorcomplex, in gebruik bij het Loodswezen en Rijkswa terstaat. Het complex bestaat uit het al genoemde Lampsinshuis, een modern kantoorpand en een dubbel pakhuis dat uit 1830 stamt. Papillon - Het Middelburgs Musical- en Operettegezelschap Papillon bestaat volgend jaar vijf entwintig jaar. Daarom werkt het gezelschap aan een groots opge zette jubileumrevue. Voor deze revue is nu al een kadobon te verkrijgen. Deze bon is te verkrij gen bij kunsthuis De Vier Win- dekes in Middelburg en aan de informatie-balie van V D, even eens in Middelburg. Beestenboel - In het Zeeuws Biologisch Museum wordt op woensdag 20 december weer een Beestenboelmiddag voor kinderen gehouden. Kinderen van zes tot twaalf jaar zoeken dan in het bos bij het museum allerlei afgewaarde en uitgebloei de natubrprodukten bijelkaar. Die worden daarna verwerkt in kerststukjes. De Beestenboel middag begint om 14 uur. Opga ve en informatie: 0118 - 582 620. Mensen hun eigen verhalen laten vertellen, dat is de manier waarop Kees Slager de geschiedenis beschrijft. Deze manier van geschied schrijving geeft een direct en persoonlijk verslag van wat ooggetuigen beleefden. Bovendien wordt op deze manier het verleden op een andere manier gezien en er komen ook feiten aan bod, die buiten de geschiedenis boeken blijven. Eerder schreef Slager onder meer Landarbeiders, Vissers verhalen over hun leven in de Delta en De ramp, een Reconstructie. In zijn nieuwe boek, Zeven Zeeuwse vrou wen, vertellen de vrouwen aan Bevelander hun levens verhaal. In het voorwoord constateert hij: „Het is me opgevallen, dat vrouwen zich vaak andere dingen herinne ren dan mannen. Vooral per soonlijke, kleine en intieme details komen bij hen spon taan bovendrijven. Ze herin neren zich veel meer beelden en gebeurtenissen, die ver tellen over de onderlinge ver houdingen binnen huwelijk en gezin". De zeven geïnter viewde vrouwen durfden het aan om in vertrouwelijke en open gesprekken hem te ver tellen over de vele emotione le en schrijnende, maar soms ook vrolijke en vertederende momenten uit hun leven. De door Slager geïnterview de vrouwen brachten het belangrijkste deel van hun leven in Zeeland door. Ze werden allemaal geboren in het eerste kwart van deze eeuw, tussen 1914 en 1924. Ze variëren in leeftijd tussen de zeventig tot tachtig jaar. Landarbeidster Marie is de oudste. Ze vertelt over de armoede die er in haar kin derjaren werd geleden: „Toen we nog klein waren sliepen we in de bedstee. Maar omdat we zoveel kinde ren hadden en er maar twee bedsteden waren, sliepen we met drie kinderen in één bed stee: overdwars. Dat kwam ook goed uit omdat we maar zo weinig dekens hadden; dan profiteerden er drie van één deken. En als het erg koud was, werden er wat oude kleren over de dekens gegooid". De meeste arbeiders waren 's winters wel een tijdje werk loos. Om die tijd door te komen, moesten ze sparen. Op een keer raakte haar vader vroeg in het najaar ziek: „Moeder kreeg alleen een rijksdaalder van de kerk. Daar moest ze maar van zien rond te komen. Die winter was de armste die ik heb meegemaakt. Ik herinner me dat we geen kolen hadden voor de kachel. Iedere mor gen om 'n uur of zeven, nog in het donker, moest ik toen samen met m'n broertje langs de rivier gaan zoeken naar aangespoeld hout. Met een zakje op ons rug. We zochten net zo lang tot we dat zakje vol hadden, want we moesten met hout terug komen. Anders hadden we geen warm eten en drinken en dan stierf je van de kou in huis. Ja, en moeder had nog een zogend kind. Maar we brachten hout mee hoor! Al moesten we er een paar paal tjes voor omvèr schoppen. Als we met ons hout thuis kwamen, deed moeder wat droge aanmaakhoutjes in de sleekachel. Als-ie dan een maal aan was, kon het hout dat wij gesprokkeld hadden er bovenop en zo maakten we het een beetje warm in ons huisje. Dan kreeg ik een bakje lauwe koffie en een stuk brood en zo naar school. Ja jongen, we hebben het in die tijd zo arm gehad dat we droog brood aten. Het kwam voor dat er zo weinig in huis was, dat elk kind 's morgens maar één kwart van een boterham kreeg. Het is zelfs gebeurd, dat we helemaal geen brood hadden. Dat moeder zei: „Ga maar aan de buurvrouw vragen of die brood heeft, want ik heb het niet". Toen moest ik als kind om brood gaan bedelen. Dat heb ik echt gedaan hoor. Het is het meest vernederende dat me is overkomen in mijn leven". De werkdagen waren lang en de verdiensten gering. De medische zorg die er was voor de gewone man en vrouw steekt schril af bij de huidige zorgverlening. Kirna, geboren in 1916: „Vader was dijkwerker. Als er aan de dijk niks te doen was, werkte hij als landarbeider bij de boe ren. Ik heb hem niet lang gekend, want toen ik zeven jaar was, werd hij ziek. Hij had een kwaadaardige bloedarmoede. Tegenwoor dig kunnen ze daar nog van alles tegen doen, maar vroe ger niet. Nou ja, tegen de ziekte van vader was toen óók al wat, maar wij waren maar arme mensen en die medicijnen waren erg duur. Dus schreef de dokter ze maar niet voor. M'n ouders konden ze toch niet betalen. Dus dan moest je maar dood gaan. Ja, zo was het toen hoor. Vader was een zachte man. Hij heeft twee jaar ziek op een bed in de kamer gele gen. Ik herinner me dat ik tij denlang bij z'n bed kon zitten en dat hij dan verhaaltjes ver telde over vroeger en zo. Maar ik herinner me ook dat hij op een dag tegen me zei: „Volgende week zul je geen vader meer hebben". Jaantje, geboren in 1919, werd al vroeg weduwe: „Ik was drieëndertig jaar en ik bleef achter met zeven kleine kinderen, van wie de jongste vier maanden was en de oud ste nog geen negen jaar. Die eerste dagen na zijn dood waren zo onwezenlijk. Mijn schoonmoeder was eerst nog bij me gebleven; de anderen waren alweer naar huis gegaan. Ik vergeet nooit dat ze tegen me zei: „Ik zal toch ook weer naar huis moeten, want daar wachten ze op me". Ik bracht haar weg met de bus naar de boot. We namen afscheid en toen ze weg was stond ik daar alleen, in mijn dooie eentje... Ik had wel wèg wil len kruipen van ellende. Maar ja, wat kon ik? Ik stapte in de bus en ik zat amper of de tranen kwamen eindelijk los. Ik zag de andere mensen naar me staren. Een van de passagiers vroeg: „Is er iets met je"? Ik zei: „Ja, mijn man is overleden". Geen mens, die wist wat-ie nog tegen me zeggen moest". Omdat het leven van de zeven geïnter viewde vrouwen het grootste deel van deze eeuw beslaat, schetsen ze samen ook een geheel eigen beeld van de Zeeuwse samenleving in de twintigste eeuw: een samen leving, gezien door de ogen van vrouwen. In vaak mee slepende verhalen vertellen ze hoe ze als kind de crisis en als jonge vrouw de oorlog meemaakten, hoe ze mee hielpen in de wederopbouw periode en hoe ze nu de wel vaart en de nieuwe vrijheden van het einde van de eeuw beleven en beoordelen. Het zijn op het oog doodgewo- nen vrouwen, die niet uit de toon vallen, maar toch heeft het leven de meesten van hen op een bijzondere manier getekend en soms ook gekneusd. Ze gingen er niet aan onderdoor, integen deel: ze zijn er vaak sterker en wijzer door geworden. In lan ge, vertrouwelijke gesprek ken, waarin ze taboe's en inti miteiten niet uit de weg gin gen, vertelde ze aan Kees Slager wat ze zich herinneren als het belangrijkste uit hun leven. Ter bescherming van de pricacy heeft hij in enkele portretten de namen en plaatsnamen veranderd of weggelaten. ARNEMUIDEN Atelier Ludmila Kalmaeva, Tuindorp 5, schilderijen, portret ten en posters. Geopend na tel. afspraak 01182-3469. DOMBURG Lunch- en Tearoom Labruyè- re, 't Groentje 1, Janna Maria de Feyter, olieverfschilderijen. Badpaviljoen, Badhuisweg 1, Dertien Duitse en Zwitserse kun stenaars, tentoonstelling 'Mogelijkheden van het Hotel'. September '80 werd in - hoe kan het ook anders - september 1980 opgericht door Jan en Rudy de Quellery en Jan Kuipers. Enkele jaren later werd de formatie versterkt met Karei Hooger- heijde. De huidige bezetting bestaat uit Karei Hoogerheijde (zang), Jan de Quellery (sologitaar en tweede zang), Jan Kuipers (bas) en Bert van Yperen (drums). In de Vlissingse straatfestivalkrant van 1994 werd het repertoire van de band als volgt beschreven: Hardrock uit de jaren zeventig met een glimlach naar onder meer de Havenzangers. Dat laatste verwijst naar een set eigenzinnige vertolkingen van Nederlands talige krakers die de band brengt. De Zeeuwse rockformatie Emmerroyts treedt aan staande zaterdag, 76 december, op in Bar De Belt in Oost-Souburg. De rock-blues-funk-soulband Mamilla Paradise (foto) verzorgt het voorprogramma, dat rond 21 uur begint. GOES Museum voor Zuid- en IMoord-Beveland, Singelstraat 13, Ellyden Engelse, ikonen. Galerie Van den Berge, Wijn gaardstraat 3, diverse werken van tien kunstenaars, 'Work in Progress'. Gezondheidscentrum De Pij lers, Van Dusseldorpstraat 1-11, Adriaan Hamelink, foto's. Galerie Mi Parti, 't Plein 30 's- Heer Henkdrikskinderen, 'Candelight', interieur-ontwer pen door diverse kunstenaars. Stadskantoor, Oostsingel 2, leden van de stichting Goese Kunstmarkt, diverse werken. Oosterscheldeziekenhuis, 's- Gravenpolderseweg 114, diver se kunstenaars, 'Honderd gul den expositie'. Kunstuitleen De Bevelan- den. Wijngaardstraat 3, Zeeuw se kunstenaars, diverse werken. Galerie APZ Zeeland, Oost molenweg 101, Tanni Koens, schilderijen. 'GRIJPSKERKE Imkerij Poppendamme, Pop- pendamseweg 3, Tentoonstel ling 'Appels en peren', 400 appel- en 150 peresoorten. Ge opend di. t/m vr. 12-17 uur, za. 10-17 uur. KAMPERLAND Restaurant Papillon, Veerweg 37, Lydia Klop-Steendijk, aqua rellen en portretten. Geopend ma. t/m za. vanaf 10 uur, zo. vanaf 17 uur. KATTEN DIJ KE Galerie llona. Dorpsstraat 23- 25, llona Schmit, naïeve schilde rijen. Geopend za. van 14-17 uur. MIDDELBURG Galerie 't Zeepaardje, Vlas- markt 7-9, Maurice en Saskia Góth, tekeningen, aquarellen, gouaches en pastels. Eleanor Winters, Kalligrafie en Quilt col lage. Galerie Willem Vader, L. Noordstraat 56, schilderijen, tel. 01180-29419, dagelijks ge opend. Atelier Anneke Ruimschotel, Groot Mede 66, tel. 01180- 16323, staal- en touwplastieken, geopend na tel. afspraak. Wandelkerk Lange Jan, ten toonstelling van diverse kerken in Middelburg. Koninklijk Zeeuwsch Genootschap der Weten schappen, Kousteensedijk 7, Middelburg in vogelvlucht. Meubeltoonzaal Jan Alink, Nieuwe Kleverskerkseweg 17, Joke Nederhand, schilderijen, aquarel, oliepastel en crayon. Galerie Spitsbergen, Koren dijk 46, Jaap Heuvingh, beelden. Galerie Caesuur, Nieuwe Wal 4, Hans Overvliet, fotowerk en gebruiksaardewerk uit verre lan- mmm DONDERDAG 14 DECEMBER Grote Kerk, Veere; Kerst markt met klompendans, Zang ons boeren goed, Zeeuwse volksdansen en Zeeuwse schrijvers, 12-18 uur. 'Goet ende Fyn' en Zeeuwse schrij vers, 19-21.30 uur. Nederlands Hervormde kerk, Serooskerke; Kerstcon cert: muziekvereniging EMM en zangvereniging 'Eén in geest en streven', 19.30 uur. 't Beest, Goes; Alex d'Electri- que, 'Het periodiek systeem der elementen', 20.30 uur. VRIJDAG 15 DECEMBER Grote Kerk, Veere; Kerst markt met klompendans, Zang Zeeuwse liederen, volksdansen 'óns Boeregoed' en Zeeuwse schrijvers, 12-18 uur. Diapre sentatie, Norbert Detaye (jazz) en 'So What', 18-21.30 uur. Koorkerk, Middelburg; Kerstconcert: Vocaal Ensemble St. Laurens, Vocaal Ensemble Miste en het Souburgs Koper Quintet, 20 uur. Stadsschouwburg, Middel burg; Tom Oosterhuis, 'De koordanser', 20 uur. Vestzaktheater, Vlissingen; Theatergroep Carrousel, 'Broers en zussen', 20 uur. Maria Magdalena kerk. Goes; Zeeuws Vrouwenkoor met Marco Bakker, 20 uur. Concert- en Gehoorzaal, Middelbrug; Orgelconcert Peter Jebson, 20 uur. 't Beest, Goes; Alex d'Electri- que, 'Het periodiek systeem der elementen', 20.30 uur. De Piek, Vlissingen; Jamses sie, 21 uur. ZATERDAG 16 DECEMBER Grote Kerk, Veere; Kerst markt 'Muys ende Leeuw', Zeeuwse schrijvers, kleder drachtshow, klompendansen, babbelaars bakken, volksdan sen zang en Stichting Danz, 10-18 uur. Campus de Ruyter, Vlissin gen; Stichting Majoraat, try- out 'De goeie ouwe tijd', 13.30 uur. Concert- en Gehoorzaal, Middelburg; Kerstuitvoering Zeeuwse Muziekschool, 19.30 uur. Koorkerk, Middelburg; Kerstconcert: Middelburgs Kamerkoor, 20 uur. Stadsschouwburg, Middel burg; De Hollandse Comedie, 'De man, de vrouw en de moord', 20 uur. Arsenaaltheater, Vlissin gen; Johan Verminnen Com bo, 'Zelfportret', 20 uur. Gereformeerde kerk, Oost- Souburg; Volkskerstzang- avond: Jubilate, Hervormd kerkkoor, Soli Deo Gloria, Can- torij, Interkerkelijk Cantorij en Vlijt Volharding, 20 uur. Bar de Belt, Oost-Souburg; Mamilla Paradise en de Emmerroyts, 21 uur. Hotel Arneville, Middel burg; The Storyville Jassband, 21 uur. 't Beest, Goes; Slagwerk groep Slagerij Van Kampen, 21.30 uur. Buurthuis De Paraplu, Vliss ingen; September '80, 21.45 uur. De Piek, Vlissingen; Bitter- moon, 22 uur. den. Stichting Welzijn Ouderen, Molstraat 13, Beatrix Meinders- ma, olieverf. David Heijgelaar, gemengde technieken. Ge opend op werkdagen van 10-16 uur. Zeeuws Museum, Abdij, Boe zem, Willem Buys, Piet Diele- man, Bert Frijns, Jan van Leeu wen, Bob Pingen en Leen Quist, 'Blauw rood wit', een keuze uit de collectie hedendaagse kunst door Gert de Kok. Gemeente Middelburg, Stad huisstraat 2, 'Geld uit de belt', selectie bodemvondsten van het archeologisch onderzoek op het terrein aan de Kousteense dijk. Galerie Veurïnk, Vlissingse- straat 14, Dominique Ampe, tekeningen. Middelburgs Koffiehuis, Lan- geviele 61, Ina van Veenendaal, bloemen, landschappen en por tretten 'van aquarel tot aqua- pasto'. Zeeuwse Bibliotheek, Kou steensedijk 7, Leendert van der Pool, tekeningen van restauratie Koepoort. Zeeuwse Bibliotheek, Kou steensedijk 7, Jan Peter van Baurscheit de Jonge, architect. Galerie 't Haentje te Paart', Spanjaardstraat 19, Anneke Vigelius, Raku. Geopend do., za. en zo. 14-16.30 uur en op afspraak tel. 613288. Rabobank, Lange Geere 3, Toos van Agtmaal, aquarel en (pen)tekening. Boekhandel van Benthem en Jutting, Lange Delft 64, David Heijgelaar, pastelkrijtschilderij- en. NEELTJEJANS Delta Expo, Windenergie, ten toonstelling windenergie. Dage lijks geopend van 10-17 uur. Delta Expo, 'Water', expositie over Integraal Water Beheer. Buitenhaven, bij het Topshuis, Trechter 5, kunstproject Fra mework Invitation. OOSTKAPELLE Zeeuws Biologisch Museum, Duinvlietweg 6, Mieke van Til burg, aquarellententoonstelling 'Schelpen en andere zeedieren'. Zeeuws Biologisch Museum, Duinvlietweg 6, Marjolein Bas tin, Aquarellententoonstelling. Strandpaviljoen Neptunus, strandovergang Oranjezon, Wim Oranje, foto-expositie 'Natuur in Zeeland'. OOST-SOUBURG Verzorgingshuis De Zoute Viever, Dongestraat 1, Vera Niederer, aquarellen. Geopend tijdens kantooruren. Watertoren CHK, 'De selektie I' een serie tentoonstellingen over de kunstproduktie in Zee land (vanaf 17 december). VEERE Grote Kerk, Kerstmarkt, Jack Willemsen; sculpturen in roest vrij staal, Ilse van Loo-Remijn; schilderijen in acryl en Frida van Overbeeke-Verschuur; beelden in brons en alumuniumcement. Geopend 13, 14, 15 en 16 december. VLISSINGEN ZONDAG 17 DECEMBER Schuttershof, Domburg; Kerstkoffieconcert: Brassband Apollo, 11.30 uur. Muziekschool, Goes; Koffie concert The Dutch Tuba Quar tet, 12 uur. Campus de Ruyter, Vlissin gen; Stichting Majoraat, 'De goeie ouwe tijd', 13.30 uur. De Prins van Oranje, Goes; Kerstconcert door barbershop- koren The Goose City Singers en The Gaggling Ganders Gang, 14 uur. Arsenaaltheater, Vlissin gen; Familiematinee: Huis aan de Amstel, 'Een kleine Romeo Julia', 15 uur. Geertekerk, Kloetinge; Kerstconcert Brassband Excel sior en Smalstads Mannen koor, 19.30 uur. Grote Kerk, Goes; Kamer koor van de Smol'niy Kathe draal Sint-Petersburg, 20 uur. Stadsschouwburg, Middel burg; De Hollandse Comedie, 'De man, de vrouw en de moord', 20 uur. DINSDAG 19 DECEMBER Grote Kerk, Goes; Carillonbe speling door Sjoerd Tammin- ga, 13.30-14.30 uur. Stadsschouwburg, Middel burg; Montezuma's Revenge, 'De omval', 20 uur. Nederlandse Hervormde kerk, Kapelle; Het Zeeuws Orkest, 20 uur. WOENSDAG 20 DECEMBER Scheldekwartier, Vlissin gen; Het Zeeuws Orkest, 20 uur. Geertsekerk, Kloetinge; Kerstconcert Zeeuws Vocaal Ensemble met instrumentalis ten, 20 uur. Inguana, Bellamypark 35, levende reptielen, amfibieën en insekten, dagelijks geopend zo., ma. en do. 14-17.30 uur. Di., wo., vr. en za. 10-12.30 uur en 14-17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Bres- kens. Op dubbeldekkersveer boot ms 'Prinses Juliana' zeven wissellijsten met toeristische promotie (beeld van Zeeland als vakantieland). De Kleine Galerie, Kouden hoek 32, Susan Lampers, aqua rellen en tekeningen. Geopend ma. t/m vr. 14-17 uur. Stedelijk Museum, Bellamy park 19-21, Jo Maes, stadsge zichten. Notariskantoor Sauer en Oonk, Badhuisstraat 181, Anne- mieke v.d. Woestijne, foto-expo sitie 'kleurrijk Tanzania'. Theo van Doesburgcentrum, Brouwenaarstraat 2, Angèla Etoundi Essamba, fototentoon stelling van de moderne Afri kaanse vrouw (t/m 15 decem ber). Alexander Rodin, schilde rijen. Restaurant De Gevangento ren, Boulevard de Ruyter 1a, Cock Hazelager, keramiek. Showroom Ahrend Kantoor inrichting, Pres. Rooseveldt- laan 737, Kees Roovers en Eddy Quite, geopend tijdens kantoor uren. Bellamy 19, Bob Pingen, Mixed Media. Arsenaal, Arsenaalplein 7, Joke Nederhand-Wijnbergen, schilderijen van jazzmusici, clowns en vrouwenfiguren (van af 15 december). WEMELDINGE Atelier L. Rijks, Chozeeweg 27, schilderijen, dagelijks ge opend. WOLPHAARTSDIJK Galerie Jan Boer, Aardebolle- weg 5, Jan Boer, olieverven. Galerie De Hoekweide, Naza reth 4, Yon Nicolas, Anneke Pee reboom en Paula Evers, schilde rijen. DONDERDAG 14 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, '007 Goldeneye' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Film pje' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Seven' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'The Bridges of Madison County" 20 uur. Grand Theater Goes, '007 Goldeneye' 20 uur. 't Beest Goes, 'La Reine Mar- got' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Apollo 13' 20 uur. VRIJDAG 15 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, '007 Goldeneye' 19 en 21.45 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Film pje' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Pocahontas' 19 uur. 'Seven' 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'The Santa Clause" 19 uur. 'The Bridges of Madison County' 21.30 uur. Grand Theater Goes, '007 Goldeneye' 19 en 21.45 uur. 't Beest Goes, 'La Reine Mar- got', 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Apollo 13' 20 uur. 'Les Roseaux sauvages' 22.30 uur. ZATERDAG 16 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, '007 Goldeneye' 19 en 21.45 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Film pje' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Pocahontas' 19 uur. 'Seven' 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'The Santa Clause' 14 en 19 uur. 'The Bridges of Madison County' 21.30 uur. Grand Theater Goes, '007 Goldeneye' 19 en 21.45 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Les Roseaux sauvages' 20 uur. 'Apollo 13' 22.30 uur. ZONDAG 17 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, '007 Goldeneye' 19 en 21.45 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Film pje' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Pocahontas' 14 en 19 uur. 'Seven' 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'The Santa Clause' 14 en 19 uur. 'The Bridges of Madison County' 21.30 uur. Grand Theater Goes, '007 Goldeneye' 19 en 21.45 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Apollo 13' 20 uur. MAANDAG 18 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, '007 Goldeneye' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Film pje' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Seven' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'The Bridges of Madison County' 20 uur. Grand Theater Goes, '007 Goldeneye' 20 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'The Grapes Of Wrath' 20 uur. DINSDAG 19 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, '007 Goldeneye' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Film pje' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Seven' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'The Bridges of Madison County' 20 uur. Grand Theater Goes, '007 Goldeneye' 20 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Les Roseaux sauvages' 20 uur. WOENSDAG 20 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, '007 Goldeneye' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Film pje' 14 en 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Pocahontas' 14 uur. 'Seven' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'The Santa Clause' 14 uur. 'The Bridges Madison County' 20 uur. Grand Theater Goes, '007 Goldeneye' 20 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Apollo 13' 20 uur. ZATERDAG 16 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Poca hontas' (Ned.) 14 uur. Grand Theater Goes, 'Poca hontas' 14 uur. ZONDAG 17 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Poca hontas' (Ned.) 14 uur. Grand Theater Goes, 'Poca hontas' 14 uur. WOENSDAG 20 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Poca hontas' (Ned.) 14 uur. Grand Theater Goes, 'Poca hontas' 14 uur.

de Faam | 1995 | | pagina 9