mi Mug brengt topjazz Drole-o-Drome: alsof de echte wereld al niet erg genoeg is Folklore in Vlissingen 21 T/M 27 JULI IN MIDDEN ZEELAND i S/XT/ES FESTIVAL OOK IN BELLAMYPARK Zonsondergang belangrijk bij Daglicht Bassie en Adriaan in de open lucht Tweede Marktconcert in Sint Jacobskerk Zeeuwse bands gezocht voor Popinfoboek Westkapelle viert gereedkomen dijk Entree Onthulling Betje Wolff gedenkteken Organist Wollf blijkt Bachfan Succes Koraalbewerkingen Herman van Vliet GEZIEN Vuurwerkspektakel Vlissingse kermis Woensdag 20 juli 1988 DE FAAM - DE VLISSINGER lat ij? m? im ite 'Zo'n feest moet door de hele binnenstad bruisen' Het Sixties Festival dat van 14 tot en met 17 september in Vlissingen plaats gaat vinden is een initiatief van de Vlis- singse Horecavereniging. Peter Nette van café Frapo's aan het Bellamypark zette zich er vanaf het eerste uur voor in. En dat doet hij nog steeds. Toch heeft hij tijdens het 'grote' festival een eigen festivalletje in het Bellamypark. "Daar kan ik mijn eigen ideeën in kwijt", verklaart de eigenwijze horeca-man. Vreemd eigenlijk. Horecabedrij ven slaan de handen ineen voor een groots opgezet evenement en eentje haakt er af. "Nee", zegt Nette nadrukkelijk. "Ik haak helemaal niet af en ik wil ook niks beters organiseren. Maar met'een concentratie van de activiteiten in en om het Ar senaal loop je het gevaar dat het Sixties Festival een soort verlen ging van het Straatfestival wordt. Een centraal punt is pri ma, maar zo'n festival moet een bruisend feest door de hele bin nenstad zijn. En het is de taak van de individuele kroegen om dat feest zo goed mogelijk weg te zetten. Nu zal er links en Vijf Zeeuwse kunstenaars maakten in opdracht van Nieu we Muziek een door WVC ge subsidieerd kunstwerk voor de tentoonstelling 'Daglicht'. De tentoonstelling wordt zaterdag 23 juli geopend door André Oosthoek in Centrum Nieuwe Muziek in de Middelburgse Klo veniersdoelen. Naast het werk van de vijf Zeeuwen is er ook werk te zien van vijf kunste naars die een binding met Zee land hebben. De werken zijn tot 10 september te zien. Buiten de normale openingsuren is de tentoonstelling ook tijdens zonsondergang geopend. Die openingstijden veranderen dus met het verstrijken van de zo mer. De organisatie koos voor deze aanpak om de bezoeker de kans te geven om de ten toonstelling onder invloed van het steeds veranderende licht te kunnen bezichtigen. De onder gaande zon zorgt door de glas- in loodramen aan de achterkant van de Kloveniersdoelen voor spectaculaire lichteffecten. De vijf exposerende Zeeuwen zijn Piet Dieleman, Pieter Slag boom, Willem Buijs, Willem Ver- straeten en Henric Borsten. Ook Jan Dibbets, Albrecht Durer, Nankoku Hidai, Raoul de Keyser en Malow Moss tonen hun werk in Centrum Nieuwe Muziek. Wie kent ze eigenlijk niet. De clown en de acrobaat. Bekend van de televisie en van de vele optredens die ze hebben gege ven. Bassie en Adriaan. Zij ver zorgen maandag 25 juli een grandioze lachspektakelshow in Domburg. Het Openluchttheater is het to neel van de grappen en grollen die het komische duo met elkaar uithalen. Zij gaan onder andere een televisie opname naspelen en een hoorspel maken. Dat dat niet helemaal goed gaat spreekt natuurlijk voor zich. Het optre den begint om 15.30 uur. Wim Wilschut uit Schoondijke verzorgt 22 juli om 12 uur het tweede concert in de serie marktconcerten in de Vlissingse Sint Jacobskerk. Hij speelt wer ken van Bruhns, Bach en Dupré. Wilschut studeert sinds 1983 clavecimbel en orgel aan het Brabants Conservatorium te Til burg. Hij is organist van de Ne derlands hervormde kerk in Schoondijke en van de Kruiskerk in Breda. Als clavecinist treedt hij op met het Tilburgse barok- ensemble 'Santrantwiet'. rechts wel een bandje optreden, maar dan waarschijnlijk alleen binnen. Tot nu toe zijn er geen Het Zeeuws Servicebureau voor Jeugd- en Jongerenwerk en het Zeeuws Popoverleg zijn bezig met een nieuwe inventarisatie van Zeeuwse popgroepen voor de vierde editie van het Popinfo boek. Het popboek verschijnt half augustus. Nieuwe popgroe pen die nog geen inventarisatie formulier hebben ontvangen, kunnen contact opnemen met Monique van het Zeeuws Servi cebureau, telefoon 01180 - 23475. Normaal Een jaar noeste arbeid was er voor nodig om de Westkapelse zeedijk op Deltahoogte te bren gen. Het klaren van deze zware klus wordt gevierd met de Dijk- feesten die nog tot 23 juli doorgaan. Donderdag 21 juli is het lekker rampestampen met de popgroep Normaal. De groep treedt vanaf 20 uur op in het kasteel van Ba tavia. Kinderen komen natuurlijk ook aan hun trekken. Voor hen is er vrijdag 22 juli een Kinder- markt. Daarnaast is er een sei- zoenmarkt. Om 18 uur start bij het kasteel van Batavia de prestatieloop van De Noor mannen. Wie een keer in een echte heli copter willen vliegen krijgt daar zaterdag 23 juli de kans voor. Vanaf de landingsplaats tegen over camping De Boomgaard worden de hele dag (van 10.00 tot 16.00 uur) helicoptervluch- ten boven Noord-West Walche ren gehouden. Verder is er die dag ook nog een standwerkers concours op de Jaarmarkt in de Jakob Brasserstraat. De Neder landse Kampioen Standwerken, de heer Huitsing, laat daar zijn kunnen horen. Het feest wordt afgesloten met een vuurwerk bij de Kreek. plannen voor andere straatpodia". Het festival zou in eerste instan tie vlak voor de deur van Frapo's worden gehouden. De evene mentencommissie van de Hore cavereniging zag daar bij nader inzien geen brood in. Het Bella mypark is niet afsluitbaar. En tree heffen zat er dus niet in, ter wijl een lage entreeprijs de kosten moet dekken. "Ook de bescherming van de horeca speelde mee", aldus Peter Net te. "Een aantal bedrijven wilde niet meedelen in de kosten, ter wijl die natuurlijk wel profijt van een festival in het park zouden hebben. Je kunt ze dat ook niet verplichten als ze niet bij de Ho recavereniging zijn aangesloten. Zonde, want het Bellamypark is toch het uitgaanscentrum". Nette plaatst meer kanttekenin gen bij de organisatie van het ja ren zestig festijn. De promotie bijvoorbeeld. "Die wordt te veel op gebieden buiten Zeeland ge richt. Ik denk dat dat veel te voorbarig is. Om een feest te or ganiseren dat klopt, moet je zor gen dat het in de eerste plaats voor mensen in de eigen stad aantrekkelijk is, dat je eigen plek gezond is. Het blijkt uit elk festi val: pas als het is uitgegroeid tot een eigen volkshappening trek je mensen van buitenaf aan. Kijk, winstgevend wordt het nooit en nu kost het de ondernemers misschien ook wat geld, maar nogmaals, pas bij een rustige, consequente opbouw krijg je Tweehonderdvijftig jaar geleden werd Betje Wolff er op de we reld gezet. Zondag 24 juli wordt er op dezelfde plaats, Nieuwen- dijk 21 te Vlissingen, een ge denkteken voor haar onthuld. Het gedenkteken is een werk van de Vlissingse beeldend kunstenaar Jan Haas en een ca deautje van de Vereniging Vrien den van het Stedelijk Museum aan de gemeente Vlissingen. Het wordt om 15.15 uur ont huld door de voorzitter van de vereniging, W.D.M.G. van Nas sau Damen en burgemeester Jaap van der Doef. Verder pre senteert J. Hintzen, voorzitter van de Culturele Raad Vlissin gen, in het Stedelijk Museum de brochure met de literaire wande ling door Vlissingen van de Vlis singse schrijver Wim Hofman. In de gereformeerde kerk van Vrouwenpolder geeft Charles de Wolff maandag 25 juli een orgelconcert. Hij brengt daar werken van Bach. Het concert begint om 20 uur. De Wolff heeft diverse belangrij ke prijzen gewonnen. Onder meer een Edison voor zijn vertol king van werken van Bach. Naast concert-organist is hij ook de vaste dirigent van het Noor delijk Filharmonisch Orkest, het Toonkunstkoor Becker te Gro ningen en het Bachkoor Holland. Peter Nette een jaarlijks terugkerend festival waar toeristen aan het eind van het seizoen echt een weekeinde voor vrij maken". Hoewel dus niet kritiekloos is Nette blij met de groeiende sa- In de zomeravondserie van de Stichting Orgelcentrum geeft Herman van Vliet dinsdag 26 ju li het vijfde orgelconcert in de Nieuwe Kerk te Middelburg. De aanvang is om 20 uur. Van Vliet is organist van de Michaelskerk in Oudewater en de Grote Kerk te Woerden. De organist houdt van het ko- raalspel en speurt graag naar scheppingen van meesters die in de vergetelheid zijn geraakt. In de Nieuwe Kerk speelt hij koraal bewerkingen van onder meer Asma, Bach en Becker. menwerking tussen de horeca bedrijven. "De eenheid in de Vlissingse horeca wordt steeds sterker. Ondanks alle kritiek en meningsverschillen groeien we naar elkaar toe. Maar er zouden meer mensen in moeten zien dat je van een festival als dit alleen maar een succes kunt maken als je er met z'n allen op inspeelt". Op het grote podium in het Bel lamypark treden Fragment, Co vers en Earthquake Roody and the Trembling Walls op. Hoogte punt is een supersession van landelijk bekende artiesten. Wel ke artiesten dat zijn blijft een verrassing. System Lights uit Den Haag verzorgt een vlam mende lichtshow. Rond het po dium zorgt Frapo's in samen werking met buurman The Fly ing Dutchman en Hotel Picard voor terrassen, eettentjes en een overkapping bij slecht weer. Tenminste, als de gemeente meewerkt en de noodzakelijke vergunningen verleent. "Maar daar heb ik alle vertrouwen in", zegt Peter Nette. "Het is tenslotte goed voor Vlissingen". Ze worden wel eens de beste begeleiders van Europa genoemd. In de Middelburgse Mug aan de Vlasmarkt laat het New Look Trio dins dag 26 juli zien dat ze het er ook met z'n drietjes prima van afbren gen. Het trio bestaat uit de Belgen Roger Vanhaverbeke en Freddy Rottier op bas en drums en de Nederlander Johan Clement op piano. Het optreden begint om 21 uur. New Look Trio Een bezoek aan de Drole-o- Drome op het Middelburgse Damplein is leuk. Als je je naaldhakken, hoogtevrees, hyperventilatie en claustrofo bie thuis laat is het zelfs erg leuk. De makers van het ding, zestien Belgen die zich kenne lijk verveelden, zijn natuurlijk gek. Kunst als pretparkattrac tie. Hoe durven ze. Troost voor de wijsneus: er is een verhaal in het ding verwerkt. Weliswaar pas achteraf erbij bedacht, volgens één van de makers, maar toch. Jammer voor dezelfde wijsneus: die dubbele bodem mag de pret niet drukken. Een bezoek aan de Drole-o-Drome blijft leuk. Stammend uit de tijd dat kunst aanraken heiligenschen- nis was, dolen sommige be zoekers er doelloos rond. Kin deren hebben beduidend min- der problemen met de Drole-o- Drome. Zonder gêne storten ze zich op de objecten. Hou den hele gesprekken met hun eigen, al dan niet vervormde, stem. Kijken in de caleidosoop en vinden het niet vreemd dat de Belgen geometrische figu ren afwisselen met poedels (juist, die hondjes) en produ ceren talentvol de raarste to nen uit de merkwaardige harp. Dat het hier om een complete vliegtuigcrash gaat zal hen worst wezen. Wanneer ze zich onbespied wanen zijn ook de volwasse nen bereid een poging te wa gen. Enigszins verschrikt en onwennig, maar de goede wil is er. En dan blijkt het best mee te vallen. En er is eigenlijk ook nog veel meer te zien. Een waar paradijs voor de tech neut. Goed. Niet alle dingen in het ding zijn even duidelijk. Soms blijft het bij leuk gepro beerd. Af en toe wordt de chaos iets te veel van het goe de. De echte wereld is tenslot te al lawaaiig genoeg. Maar toch: leuk. Als je je fobieën maar thuis laat. Bettie Hollestelle Vlissingen knalt er morgen (donderdag) weer op los als de gezamenlijke kermisexploitan ten hun traditionele vuurwerk ontsteken. Zij doen dat om 22.30 uur bij het Arsenaal aan de Vissershaven. Toeschou wers kunnen het vuurwerk het beste bewonderen vanaf het Keizersbolwerk en de Oran- jedijk. Het spektakel trekt elk jaar dui zenden bezoekers. Om parkeer problemen te voorkomen zet de politie extra mensen in. Als de parkeerruimte in de binnenstad vol is worden de bezoekers doorgestuurd naar de parkeer terreinen van De Schelde (Aagje Dekenstraat/Scheldestraat), De Torro en achter het stadhuis. Ook voor en achter het stadhuis is er parkeergelegenheid. Bij slecht weer wordt het vuurwerk uitgesteld naar vrijdag 22 juli. De kermis is die avond geopend tot 01 uur. DOMBURG Tuin badhotel Domburg. Fotogra fisch plan Domburg. Wo. t/m vr. van 10 tot 12 uur en van 19.30 tot 21.30 uur. Za. en zo. van 14 tot 17 uur. VVV kantoor Domburg (Schuit- vlotstraat 32). Klaus Wehnert, aqua rellen en tekeningen. Tijdens kan tooruren. GOES Maria Magdalenakerk 'Het Gebaar', sculpturen en installaties van Harry Boom, Nicole v.d. Heijden, Jacky van Dessel en Niekje v.d. Lavoir. Ma. t/m za. van 10tot 16uur. HOOGELANDE Kapel van St. Maarten. Nelleke Al- lesma, bronzen plastieken. Dagelijks van 10 tot 17 uur. MELISKERKE Gemeentehuis Mariekerke (Dorpsstraat 3). Ko Brouwer, foto's met als thema "Ontmoeting met de natuur". Ma. t/m vr. van 9 tot 17 uur. MIDDELBURG Balans 17. Henric Borsten, ruimtelijk werk. Wo., do. en vr. van 12 tot 17 uur, za.van 11 tot 16 uur. T/m za. Crêperie Le Heron (Reigerstraat). 17e eeuwse Delftsblauwe tegels van Frans de Muynck sr. Ma. t/m za. van 10tot 18 uur. Damplein. Dröle-O-Drome, Kermis- achtigekunst. Dagelijks van 11 tot22 uur. Galerie Dauvillier (L. Noordstraat 56). Al het figuratieve werk van Gera Dauvillier en Wim Vader. Ma. t/m za. van 9 tot 18uur. Galerie Wim Vader (Gortstraat 48). Al het abstrakte werk van Gera Dau villier en Wim Vader. Ma. t/m za. van 9.30 tot 11.30 uur en van 14 tot 17 uur. Kapittelzaal (Abdij 9). Zeventig kleu renfoto's van muurschilderingen uit de Verenigde Staten gemaakt in de periode 1933-1943. Ma. t/m vr. van 9.30 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 16.30uur. De Kloveniersdoelen. Kunstwerken van Jan Dibbets, Albrecht Dürer, Nankoku Hidai, Raoul de Keyser en Marlow Moss met als speciaal effect de lichteffecten door de glas-in- loodramen van de zaal, als gevolg van de ondergaande zon. Openingstij den: 's avonds (wisselend, verschui ven door de veranderde tijden van het ondergaan van de zon met het ver strijken van de zomer). Kunstuitleen (Kuiperspoort 22). In de vitrines Ineke Otte, zuilen, schalen en sieraden. Di. t/mza. van 13 tot 17 uur, do. van 19 tot 21 uur. Rabobank (Lange Geere 3). Trees Verwilligen, schilderijen. Tijdens kantooruren. Roosevelt Studiecentrum (Abdij). Le ven en werk van drie Roosevelts: pre sident Theodore Roosevelt (1858-1919), president Franklin Dela no Roosevelt (1882-1945) en zijn echtgenote Eleanor Roosevelt (1884-1962). Wo. en do. van lOtot 12 uur en van 14 tot 16 uur. De Vleeshal (Markt). Noël Harding "Physics" (vast intimacies). Di. t/m za. van 11 tot 17 uur, zo. van 13tot 17 uur. Zeeuwse Bibliotheek (Kousteense- dijk 7). 1e Verdieping: Canadese ste den en Canada, Multicultureel land. In de expositieruimte: Van raderboot tot jumbo-ferry. In de hal begane grond: "Zeeuwse Musea tentoon gesteld". Ma. van 17.30 tot 21 uur, di. t/m vr. van 10 tot 21 uur, za. van 10 tot 13 uur. Zeeuws Documentatiecentrum (Kousteensedijk 7). Bunkers, funktie en inhoud, ma. van 17.30 tot 21 uur, di.t/mvr. van 10 tot 21 uur, za.van 10 tot 13 uur. Zeeuws Museum (Abdij 3). 'Vernuft en Vlijt', De Middelburgse Tekenaca demie. Di. t/m vr. van 10 tot 17 uur en za.t/mma. van 13.30tot 17.00uur. Zeeuws Kunstenaarscentrum (Kousteensedijk 7). Annelies Plan- teijdt, sieraden en Robert Mc Neally, black box serie, mixed media. Ma. van 17.30tot 21 uur, di. t/m vr. van 10 tot 21 uur, za.van 10tot 13 uur. Vanaf vr NEELTJEJANS Ir. J.W. Tops-huis. Schouwen- Duiveland, foto's. Dagelijks van 10 tot 17 uur. OOST-SOUBURG Amro bank (Oranjepln. 41). Resulta ten van kursisten van de kursus 'Sie raden maken' van Kunstzinnige Vor ming Vlissingen. Tijdens kan tooruren. Watertoren (Rijksweg N58). Alex Vermeulen. Objecten, foto's en teke- ningen. Di.t/mzo. van 11 tot 18uur. OOSTKAPELLE Zeeuws Museum/Natuurhistorie (Orangerie Kasteel Westhove), Duin- vlietweg 6. Saeftinghe Tevens vanaf vr. Piet Rijken, schilderijen. Di. t/m vr. van 11 tot 17 uur, za. t/m ma. van 13.30tot 17 uur. VEERE Grote Kerk (Oudestr. 26). 'Stadhou der Willem III en de Zeeuwen', 'Opti sche telegrafie in Zeeland', schilderij en van Engelse landschapsschilders', 'De geschiedenis en conservering van de kerk', 'Authentieke boerenwa gens van de Stich'ing Zeeuwse In span', 'In vitrines liggen fossielen en stenen van kunsthandel Aquamarijn uit Veere'en 'beeldhouwwerkjes van mevrouw F. van Dalen'. Verbeeld ver leden; tekeningen rond het thema V.O.C. van Leendert van der Pool. Te vens in diverse vitrines foto's en teke ningen over de historie en de sloop van het Ramschip de "Schorpioen". Opening za. 16uur. Ma. t/mza. van 10 tot 17uur, zo. van 14tot 17 uur. Potterie S (S. Oomstraat 1). Unieke collectie replica-spreeuwenpot- modellen: Ma. t/m za. van 12 tot 18 uur. De Schotse Huizen (Kaai 27). "Dezee als verbinding tussen Nederland en Engeland" van de zeeschilder en oud- DONDERDAG 21 JULI 'Klank- en Lichtspelvoorstel ling, Abdij, Middelburg, 21.00 uur. '"Normaal", Feesttent op het Abraham Calandplein, Westka pelle, 20 uur. 'Circus Custers, kinderpro gramma, Ruiterplaatweg, Kam perland, 16 uur. 'Zeeuwse Koorschool, toe ristenconcert, Koorkerk, Mid delburg,1 1 uur. *"De Buskenblazer", wa genspel door het Middelburgs Theater, binnenstad Middel- burg, 19 uur. VRIJDAG 22 JULI Artiesten gala met Corry Ko- nings en Albert West begeleidt door de JLS Band, Ruiterplaat weg, Kamperland, 20 uur. *Klank- en Lichtspelvoorstel ling, Abdij, Middelburg, 21 uur. *Marktorgelconcert: Wim Wil schut, St. Jacobskerk, Vlissin- gen, 12 uur. MAANDAG 25 JULI Bassie Adriaan, Lachspekta kelshow, Openluchttheater Domburg, 15.30 uur. 'Benny Neijman begeleid door Bluesette, Ruiterplaatweg, Kamperland, 20 uur. 'Orgelconcert Charles de Worlff, Geref., kerk. Schoolstraat, Vrouwenpolder, 20 uur. 'Straatfestival Cirque d'Ar- chaos, Frans Circus, Westduin, Vlissingen, 21 uur. DINSDAG 26 JUL! 'Straatfestival: Cirque d'Ar- chaos,Frans Circus, Westduin, Vlissingen, 21 uur. 'Volksdansgroep "Walacra", Markt, Westkapelle, 20 uur. *Herman van Vliet, Nieuwe Kerk, Middelburg, 20 uur. *New Look Trio, Braai-tapperij De Mug, Middelburg, 21 uur. WOENSDAG 27 JUU 'Dansorkest "Music Trio", Ruiterplaatweg, Kamperland, 20 uur. *Zomeravondconcert, Engels jongenskoor, Herv. Kerk,Zoute- lande, 19.30 uur. *Zeeuws-Vlaamse Volksdans groep "Hava Naguila", Boule vard Bankert, Vlissingen, 19.30 uur, m.m.v. de Melody-Makers. 'Klank- en Lichtspelvoorstel- ling. Abdij, Middelburg, 21 uur. Na Hongarije en Wenen doet de Zeeuwsch Vlaamse volksdans groep Hava Naguila ook Vlissin gen aan. Dat gebeurt woensdag 27 juli op de folkloristische avond van het Vlissings Activi teiten Fonds op de Plaza Belve dère aan de Boulevard Bankert. De Vlissingse Melody-Makers zorgen voor de muzikale begelei ding. De avond begint om 1 9.30 uur, de toegang is gratis. zeeloods Nico Hopman. Tevens Ger- brig Hopman met beeldhouwwer ken. Ma. van 13tot 17 uur, di. t/mza. van 10tot 17 uur. VLISSINGEN Café Soif (Bellamypark). Herman F. Goetheer, olieverfschilderijen. Tij densopeningsuren. Iguana (Bellamypark 35). Levende reptielen, amfibieën en insekten. Zo., ma. en do. van 14 t/m 17.30 u. Di., wo., vr., en za. van 10 u. tot 12.30 u. en van 14tot 17.30uur. Openbare Bibliotheek. (Lange Zelke 91). Museum '88uitgebeeld. Ma. van 13.30tot 20uur. Di., wo.envr. van 10 tot 20uur, za. van 10tot 12.30uur. Scheldesmederij (Walstraat). Beel den 1981-1988, door Rien Halters, Gerhard Lentink en Gertjan E venhuis. Di. t/m zo. van 11 tot 18 uur. Vanaf za. Stedelijk Museum. (Bellamypark 19). Betje Wolff 1738-1988. Ma. t/m vr. van 10 tot 17 uur, za. en zo. van 13 tot 17 uur. Veerboot Vlissingen/Breskens. Op dubbeldeksveerboot ms 'Prinses Ju liana' zeven wissellijsten met toeristi sche promotie, met alsthema'hetge- ven van een beeld van Zeeland als va kantieland voor iedereen. Tevens Wim de Maat gemengde technieken. Zelke Negen-Een (souterrain van de openbare bibliotheek). Han Koster, schilderijen, tekeningen in inkt en ob- jekten. Ma. van 13.30 tot 20 uu„ di., wo. en vr. van 10tot 20uur, za. van 10 tot 12.30uur. WESTKAPELLE Polderhuis (Waterschap Walcheren). Zuidstraat 156. Het ontstaan en de geschiedenis van de dijk van Westka pelle. Ma. t/m vr. van 10 tot 17 uur. T/mza. ZIERIKZEE Nieuwe Kerk. Zomertentoonstelling van de Zeeuwse Kunstkring vereni ging van Zeeuwse beeldende kunste naars. Naast 23 leden van de Kunst kring exposeren ook drie gasten nl. Han van de Broeke, Wim Hofman en Do van Rijn. Te bezichtigen op werk dagen van 11 tot 17 uur. T/mza. Galerie 'De Eenhoorn' (Havenpark 14). PC. de Jager, schilderijen. Ma. t/m za.van 10 tot 17 uur. Alhambra theater, Coosje Buskenstraat 144, tel. 01184-12260 Grand theater Goes, Singelstraat 5A, tel. 01100-15165 Filmtheater Electro. Markt 79, tel. 01180-38900 Schuttershoftheater, Schuttershofstraat 1, tel. 01180-13482 Bibliotheektheater, Kousteensedijk 7, tel. 01180-30235. DONDERDAG 21 JUU 'Alhambra I Vlissingen, 'Benji' 14 uur, 'Crocodile Dundee 2' 19 en 21.30 uur. 'Alhambra II Vlissingen, 'Police Academy 5' 14, 19 en 21.30 uur. 'Grand Theater Goes, 'Honne- ponnetje' 20 uur. 'Electro Middelburg, 'Dirty Dancing' 19 uur, 'Ironweed' 21 uur. 'Schuttershoftheater Middel burg, 'Maccheroni' 21 uur. 'Bibliotheektheater Middel- burg, 'Cry Freedom' 20.30 uur. VRIJDAG 22 JUL i 'Alhambra I Vlissingen, 'Benji' 14 uur, 'Crocodile Dundee 2' 19 en 21.30 uur. 'Alhambra II Vlissingen, 'Police Academy 5' 14, 19 en 21.30 uur. 'Grand theater Goes, 'Honne- ponnetje' 19 en 21.30 uur. 'Electro Middelburg, 'Dirty Dancing' 19 uur,'Ironweed' 21 uur. 'Schuttershoftheater Middel burg, 'I've Heard The Mermaids Singing' 21 uur. 'Bibliotheektheater Middel- burg, 'Cry Freedom' 20.30 uur. ZATERDAG 23 JULI 'Alhambra I Vlissingen, 'Benji' 14 uur, 'Crocodile Dundee 2' 19 en 21.30 uur. 'Alhambra II Vlissingen, 'Police Academy 5' 14, 19 en 21.30 uur. 'Grand theater Goes, 'Honne- ponnetje' 19 en 21.30 uur. 'Electro Middelburg, 'Dirty Dancing' 14 en 19 uur, 'Iron weed' 21 uur. 'Schuttershoftheater Middel burg, 'Betty Blue' 21 uur. 'Bibliotheektheater Middel- burg, 'Cry Freedom' 20.30 uur. ZONDAG 24 JUL! 'Alhambra I Vlissingen, 'Benji' 14 uur, 'Crocodile Dundee 2' 19 en 21.30 uur. 'Alhambra II Vlissingen, 'Police Academy 5' 14, 19 en 21.30 uur. 'Grand Theater Goes, 'Benji' 14 uur, 'Honneponnetje' 19 en 21.30 uur. 'Electro Middelburg 'Dirty Dan cing' 14 en 19 uur, 'Ironweed' 21 uur. 'Sohuttershoftheater Middel- burg, 'Amadeus' 20.30 uur. MAANDAG 25 JULI 'Alhambra I Vlissingen, 'Benji' 14 uur, 'Crocodile Dundee 2' 19 en 21.30 uur. 'Alhambra II Vlissingen, 'Police Academy 5' 14, 19 en 21.30 uur. 'Grand theater Goes, 'Honne ponnetje' 20 uur. 'Electro Middelburg, 'Iron weed' 20.30 uur. 'Schuttershoftheater Middel burg, 'The Mission' 21 uur. 'Bibliotheektheater Middel- burg, 'Cry Freedom' 20.30 uur. DINSDAG 26 JULI 'Alhambra I Vlissingen, 'Benji' 14 uur, 'Crocodile Dundee 2' 19 en 21.30 uur. 'Alhambra II Vlissingen, 'Police Academy 5' 14, 19 en 21.30 uur. 'Grand Theater Goes, 'Honne ponnetje' 20 uur. 'Electro Middelburg, 'Iron weed' 20.30 uur. 'Schuttershoftheater Middel burg, 'Le Dernier Metro' 21 uur. 'Bibliotheektheater Middel- burg, 'Cry Freedom' 20.30 uur. WOENSDAG 27 JUU 'Alhambra I Vlissingen 'Benji' 14 uur, 'Crocodile Dundee 2' 19 en 21.30 uur. 'Alhambra II Vlissingen, 'Police Academy 5' 14, 19 en 21.30 uur. 'Grand Theater Goes, 'Benji' 14 uur, 'Honneponnetje' 20 uur. 'Electro Middelburg, 'Iron weed' 20.30 uur. 'Schuttershoftheater Middel burg, 'Van Geluk gesproken' 21 uur. 'Bibliotheektheater Middel- burg, 'Cry Freedom' 20.30 uur. ZATERDAG 23 JUL! 'Schuttershoftheater Middel burg, 'Pinkeltje' 14 uur.

de Faam | 1988 | | pagina 7